Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość marzena
Lady wysłałam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marzenka opisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Lady od 35 Spokojnie.... Rozumiem Cię bo sama fisiowalam aż Mąż miał mnie dosyć:( ale odpuscilam. Też jeden byl nizej i ladny ksztalt a drugi wyżej i jajowaty normalnie dopadł mnie kryzys ze zaczęłam żałować... Dziś jestem 2 mce po zabiegu i ten co byl wyżej zszedł nizej ale nie jeszcze jak powinien ale nabrał kształtu ladnego ksztaltu. W tej piersi jest większy implant i rzekomo mocniej mięsień trzyma od góry. Zobaczymy jesli po 3 mcach to się nie zmieni to na konsultacji w sierpniu upomne sie o poprawkę ale mak nadzieje że nie bedzie to konieczne. Musisz dac piersiom wiecej czasu. Ja przestałam tu zaglądać i czytać te wpisy bo gorsze doły łapałam. Zadreczanie sie w niczym Ci nie pomoże . Uwierz mi one się uloza zmieniają się z dnia na dzień. Cierpliwości i wytrwałości życzę ;) glowa do góry potem bedziesz sie z tego śmiać choć teraz nie jest Ci do smiechu. Pozdrawiam ;())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja29
Hej dziewczyny 4 sierpnia bede miec operacje powiekszenia piersi u dr Kuny w Katowicach. Moja wyjsciowka to sflaczale A, pod biustem 70 w biuscie 73, lekarz wlozy mi max 265 cc profil 4,9 szer.10cm. Jak myslicie czy ten rozmiar bedziecie widoczny? Twierdzi ze bedzie mega zmiana bo ja nie mam nic a tu bedzie jedrny okragly biust. Firma sebbin ma waskie implanty widze ze przy szer. 101mm ma tez profil max 5,6cm, moze uda mi sie go wynegocjowac, choc lekarz twierdzi ze mam bardzo malo skory. Tlumaczyl mi tez ze te 265 wynika z mojej waskiej podstawy bo dziewczyny o szerokosci 12cm i projekcji 4cm maja 390ml a jednak daje to mniejszy efekt i ze u mnie te ml wydaja sie byc male bo mam waska podstawe. Jednak najwiekszym moim problemem to zeby nie wyszly za male! Czy ktoras z was byla operowana pod koniec miesiaczki? Mi przypada na koniec/poczatek miesiaca ale roznie to bywa i moze mi sie nie skonczyc do 4-tego sierpnia a musze sie wyrobic z tym terminem. Czy ktoras zna opinie na temat dr Kuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Kasia Masz racje musze poczekac ... W piatek ide na konsultacje i pogadam z Pania Doktor o moich obawach i tym co mi sie obecnie nie podoba ... Dam czas piersia do wrzesnia i wtedy bede sie zastanawiać co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa123456
Hej Czy ktos powiększał piersi u Piotrkowiaka, Giedrojc Juraha bądź w klinice Kolasinski? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa133456
Wcześniejsze posty nie chciały mi sie załadować;( czytam ten wątek juz pare miesięcy i nie moge sie zdecydować ;( nie ma za duzo o nich opinii... Moze ktos robił, bądź zna kogoś kto jest po zabiegu u tych doktorków? Zależy mi na naturalnym efekcie, nie na dwóch sterczących piłkach ... Pozdrawiam szczęśliwe posiadaczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwarek
Jestem po zabiegu powiekszania piersi. Anatomiczne wkładki 475 ml. Jutro wychodze do domku. Czuje się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do gość Kasia kochana mam ogromna prosbe też myślę o takim rozmiarze piersi bardzo bym chciała zobaczyć zdjęcia przed i po będę bardzo wdzięczna jeżeli zechcesz się pochwalić podaję email dziubek23@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do Gwarek gratuluj! ja też już nie mogę się doczekać,zabieg mam 8 grudnia dopiero, zastanawiam się cały czas nad rozmiarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia- ile masz pod biustem ??? Dawno mnie tu nie bylo a pytam , bo nadal rozwazam wszystkie mozliwe rozmiary . Pozdrawiam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo- witaj ponownie. Jak wyszly Twoje 390 i ile masz pod biustem??Pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Lady od 350 nie martw sie ja tez tak mialam, teraz juz 9 tyg po zabiegu, za 3 tygodnie bedzie 3 miesiace, po takich komplikacjach jak ja mialam, a dopiero niedawno sie ulozyly, jeszcze chlopak mnie dolowal, ze nie rowne, jajowate, jedno wieksze, ze jak to tak, a tu po czasie samo wszystko sie wyrownalo, jak dla mnie troszke za male, bo jednak chcialam wiekszy efekt, ale coz lekarz stwierdzil ze wiecej nie wejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Punani wymienialysmy sie fotkami ? podeslala bys mi aktualne zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani mogę też zobaczyć jak to u Ciebie teraz wygląda u mnie już 2 miesiące. Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kamilka 89 jakie masz implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
345 anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Cat u mnie juz dobrze,mialam komplikacji,musialam miec dwie operacje bo z prawej piersi caly czas leciala krew do drenu,wiec doktorek Musial jeszcze raz owdtworzyc zeby zamknac naczynko.mialam troche nerwow.ale juz jestem w domu jest z kazdym dnem lepej.dzisaj mija miesiac.denerwuje mnie te spanie na plecach........ Dzewczyny chcialam was sie zapytac czy to jest normalnie ze kazdego ranka jak wstaje to tak kreci mi sie w glowie ze masakra.nigdy tak nie mialam.moze to przez to ze spie cala noc na plecach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Faktycznie spanie na plecach przez pierwsze miesiące jest trochę męczące. Ja przed operacją spałam na brzuchu często bo biustu praktycznie nie miałam więc nie miało mi co przeszkadzać. Ale potem już jak się wszystko wygoi to w dowolnej pozycji sie możesz ułożyć i będzie ok :) A co do zawrotów głowy to może po prostu jesteś zmęczona. Trochę jest emocji przed i po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ulalala dziewczyny troche mnie nie było ! :-D Jak tam u Was?Elmo Marzena Ladyod 350?? U mnie rewelka kupilam pierwszy stanik w Esotiq rozmiar F !! :-D Piersi juz duzo zmiekly mozna je zblizac do siebie,odbylam ostatnią kontrole ,moge spac na boku ,poki co na brzuchu jeszcze nie :-/ A jak u Was piszcie !! :-) pozdrowka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
czesc Zuza dlugo ciebie nie bylo ja mam mieszane uczucia co do moich piersi ... ale dam im czas mam nadzieje ze sie uloza :-) jak tam twoje ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No hej zuza! W końcu nas odwiedzilas. U mnie minęło 7 tygodni. Też już zaczelam się układać na polboku. Ale najbezpieczniej czuje się na plecach. Już się przyzwyczailam do tej pozycji. Czasem przewale cielsko na bok. Już pracuje od 10 czerwca, już zapomnialam o wolnym. Robię prawie wszystko choć przy większym wysiłku odczuwam mięsień. Ale jest spoko. Suty mi się pięknie goja, cyce wymiekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczyny ja juz sama nie wiem jaki mam rozmiar pod biustem mam 68 w biuscie 83 kazdy kalkulator pokazuje inny rozmiar ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Fajnie ze jeszcze tu jestescie :-) Marzena fajnie ze juz lepiej i sie goi ,mysle ze obydwie na koncowy efekt bedziemy musiały jeszcze poczekać aczkolwiek u mnie juz miekkie w miare,moze nie do konca ale troszke opadly i moge je zbierac do srodka.Jedyne co to sutki bardzo wrazliwe nawet przy prysznicu omijam :-/ LADYod 350 jak tam u Ciebie? nadal w rozterce widze ,rzeczywiscie jest zle?moze tylko Ci sie wydaje ze cos jest nie tak . One sa jakies nieproporcjonalne ,asymetyczne?? Bo to ze wieksze to wiadomo wkoncu po to robilysmy zeby nabrały kształtu :-) Nie patrz na kalkulator rozmiarow bo to nie warto. Ja mialam miec D a poszlam do Esotiq i rozmiar D jest jakis smieszny malutki .Kupilam F aczkolwiek zaluje bo teraz patrze i wyplywaja mi piersi .Ale w sklepie to inaczej jakos widac do tego lustra .Ja tez mam w obwodzie podobnie poki co na wdechu 66 cm wiec kupilam w obwodzie na 65 cm bo i tak sie z czasem taki stanik naciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeenia
do takasobieja29 - mialam twoj stan, mam wlosone wlasnie SEBBIN ale 320ml, mam projekcje az 5,7 cm wiec wyszlo mi 65E/F. serio sa mega fajne a tez lekarz mi proponowal 260 lub 280 - na szczescie sie nie zgodizlam bo te 65E to nie ma rewelaci, wyszly takie pelne. Robiłam u Sierocińskiego w Katowicach, zmienilam zdanie na wiekszy implant w dzien zabiegu :-) na szczescie bo tamte bylyby za male!!! nie wkladaj 260 szkoda kasy.. Dziewczyny czy mozecie odpisac czy piersi wam sie stykaja czy tylko mi sie nie stykaja bo oszaleje.... pod biustem mam 68 wiec kupuje staniki na 65 a nawet 60 byloby spoko bo to jednak sie rozciaga, w biuscie mam 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej Ponawiam pytanie ;) Czy ktos powiększał piersi u Piotrkowiaka, Giedrojc Juraha bądź w klinice Kolasinski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Zuza U mnie jest jedna wyzej druga nizej ale juz prawie sie zrownaly Bardziej martwi mnie ksztalt jajowaty i rozmiar sa za duze.... Jak dla mnie Dzis mam konsultacje zobacze co mi lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeeenia ja swoje mogę złączyć przy pomocy rąk jednak w żadnym staniku nie stykają się ze sobą, zawsze są oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Dziewczyny, a dlaczego Wy sie sugerujecie innymi dziewczynami i ile maja ml implantu? To błąd. U jednej nawet 260 ml da taki sam efekt co u innej 375 ml. Tak mi lekarz powiedział i ja sie tego trzymam. Ja mam wyjsciowke małe "B" i bede miala imlant max 300 ml. W ogole to mialam miec operacje 6 lipca, ale nie bede miala, bo dostalam okres wczorajj, chyba ze stresu. Nie wiem kiedy bede miała...moze 13-go, moze 20 lipca, juz się z tego śmieję, bo co mi zostało....2 razy mialam juz przekladany termin. Do 3 razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Ewelina82, chyba, ze chcecie miec balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×