Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

No to ważne żeby słuchać zaleceń lekarza. Ja miałam to szczęście że bardzo szybko się u mnie wszystko wygoiło :) nawet się nie spodziewałam że tak moja skóra sie dobrze regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Samosia jakie masz wymiary ciekawa jestem jak wygladaja implanty w rozmiarze 400 jak zmienialy sie u ciebie piersi po operacji rozmiar wymiary pod w biuscie oraz stabilizacja rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a nie wiecie czy mozna chodzic na solarium?2go lipca Bede miesiaca po operacji.wiem ze nie mozna blizny opalac.ale jak bym przykryla piersi.chodzi mi tez o wkladki czy wsrodku nic sie nie stanje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
gość elmo ja jestem równe dwa miesiące po. gdy mijał mi miesiąc byłam na solarium i przykrywałam blizny. nic się nie stało. teraz zresztą też się prażę na słoneczku. :) mój lekarz twierdził że można -tylko nie należy blizn opalać bo będą twarde i mało estetyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebują palnięcia patelnią, bo zaczynam tchórzyć. 2 go lipca mam operacje, zaplacilam juz wszystko, a wiec raczej odwrotu juz nie ma....Fiksuje, zastanawiam się czy dobrze robię, boje się efektu, aha i jeszcze z przejecia zapomnialam zapytac babke od doktora co mam zabrac do szpitala? Jakas piżamke i inne takie ? Jutro tez ide do anestezjologa, mam wziaz ze soba wyniki, czy nie potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelina no raczej potrzeba. Anestezjolog głównie bazuje na wynikach czy masz odpowiednią krew i EKG. Jakby co to jestem chętna zeby postawić cię do pionu, mam porzadna ciężką patelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam telefon. Niewiadomo czy moja operacja odbedzie sie w czwartek, dzwonili z kliniki. Maja jakis problem z dostawa implantów :/. Pani Elwirka od doktorka zaproponowala 8-go lipca, ale ja wtedy mam dostac okres. Mam czekać do wieczora, bo postara sie "stanąc na głowie". Wkurzylam się, az mi sie płakać cche ;((((, bo tyle mnie to stresu kosztuje :( Myslalam, ze w czt bede miala to juz za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka nie denerwuj się może dostarcza ci cycki. A wogole to co oni tak zamawiaja na ostatnia chwilę? Daj znać czy się odbędzie w terminie, trzymam kciuki bo wiem ile cię to musi nerwów kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Dzwoniła mi i mówi, ze to chyba przez problemy z tymi zamachami bla bla bla. Nie wiem, kosmos dla mnie...., ale beda na piatek. Operację będę miała w poniedziałek, za tydzień. O 9-ej mam przyjechac do szpitala, o 10:30 operacja. Nie jest źle, ale psychicznie mnie to wiele kosztuje. Nie poznaje siebie, az sie popłakałam po jej telefonie. Nie z powodu, ze mam focha i juz chce cycki, a właśnie dlatego, że bardzo się stresuje i musze jeszcze te kilka dni dłużej się męczyć, ulało mi się przez łzy. Dla mnie każdy dzień ciagnie się w nieskończoność...Postanawiam się na chwilę wyłaczyć i nie czytac niz na temat cycków w necie do czasu operacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
Ewrelina nie panikuj ja tez mam stresa ale staram sie o tymnie myslec :) ja tez mam operke za tydzien w poniedzialek trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy uzywacoe jakichs specjalnych plastrow pielegnacyjnuch? Ja dostalam zwykla taśmę do skory i mam zalepiac przez pól roku zeby blizny ładniej sie goily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
gość...czy przypadkiem robiłaś żelki u kasprzyka w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja używam na blizny plastry sylikonowe Sutricon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1572
I jak one dzialaja? Jakos pomagają w gojeniu sie czy poprostu chodzi tak jak u mnie zeby pozaklejac blizny by nie miały możliwości sie "rozciągać" na skórze i zostawiły jak najmniejszy ślad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no te plastry pomagają się goić ranom dzięki jakimś tam substancjom które mają, warto je wymieniać co 24 h - najelpsze wefekty dają...ale ja czasem wymieniałam trochę dłużej...w każdym razie plastry silikonowe sa na prawde dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ewelina ooo tak sluchaj sie marzeny,ona jest w tym dobra.ja narazie jeszcze nie moge sie do nich przyzwyczaic,ae to ze wzgledu na to ze jestem troche niepelnosprawna I one takie twarde I stojace jak by mi ktos dwie gorki przyczepil.ale cierpliwie czekam.mam nadzeje ze nie bedze to trwalo wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Lady od 35 Ja mam 450 i 500hp Mentory. Rozmiar wyjsciowy 70B obecnie 70F lub 70G. Są mega :)jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kasia kurcze ja juz nic nie rozumiem jaki rozmiar wychodzi. ja mam teraz pod biustem 68 w biesie mam 82 i teoretycznie moj rozmiar to 65 D ale przyznam szczerze ze wydaja mi sie te moje piersi ogromne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lady to wszystko zależy od wyjciowki. Im więcej mialas swojego gruczołu tym wychodzą większe. A tobie faktycznie się wydaje że masz je wielkie. Jak ci się uloza, zmiekna to będziesz zadowolona zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985, juz sie uspokoilam :D. Fajnie,ze bedziemy mialy w tym samym dniu operkę....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie trochę trzeba poczekać aż się ułożą. Ale potem to bajabongo. Pożegnasz się z wiszącymi worami a przywitasz jędrniutkie piękne piersi. Yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Dziewczyny, a opowiedzcie co zmienilo sie w Was samych i waszym zyciu po operacji ? Glownie w kontaktach damsko- meskich :) ? Poopowiadajcie ;) Ja sie zastanawiam czy sie przyznawac kiedyssss potencjalnemu partnerowi,ze mam implanty, jesli sie sam nie domysli ? I powiedzcie mi, czy Wy mowilyscie komus o operacji. U mnie NIKT nie wie. tylko Wy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
U mnie wiedzą najbliższe mi osoby. A czy coś się zmieniło? W kontaktach intymnych jeszcze tak naprawdę nie wiem, cały czas chodze w sportowym staniku. Ale to nie jest tak jak pokazują w TV że po zabiegu więcej się uśmiechem itd. Bzdura. Życie jakie było takie jest. Pewnie w łóżku będę bardziej pewną siebie, będę mogła nosić fajna bieliznę bez gąbek i to wszystko. Jak którąś chce zrobić sobie cycki myśląc że zmieni się jej życie, że dzięki temu dostanie awans czy coś takiego to niech sobie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
u mnie wiedza wszyscy w rodzinie i znajomi tez, nigdy sie z tym nie krylam i zawsze mowilam ze jak bede miala pieniadze, urodze dwojke dzieci to sobie zrobie :) ja mysle ze zyjemy w takich czasach, w ktorych sa ogromne mozliwosci i jesli da sie cos poprawic to warto to robic( oczywiscie bez przesady ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
U mnie też wiedzą praktycznie wszyscy. W pracy pozytywnie wszyscy to przyjęli. Każdy jest ciekawy ich wyglądu. Mówią tylko pokaż pokaż:) a ja na to: nie ma takiej opcji:) U mnie zmieniło się to, że zaczęłam chodzić wyprostowana. Przestałam się garbić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej. Jestem rowno 4.tyg.po zabiegu. I rozchorowalam sie (wirus z poczatkiem grypy), piersi mnie bola. Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
zgadza się. u mnie też się tak stało, że się już nie garbię. i mimo, że w gąbkowatych stanikach uzyskiwałam czasami większy rozmiar, to teraz jest super bo po ściągnięciu bielizny dalej ten sam rozmiar:)). u mnie wiedzą tylko najbiższe osoby.ale tylko dlatego, że jak ktoś nie pyta to nie mówię. to moja sprawa. nie wstydzę się tego ale też się z tym nie obnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość M dokładnie. Wyjelas mi to z ust. Wiedzą ci co maja wiedzieć a jak ktoś zapyta to nie będę kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Talka nie mam pojęcia czy to normalne ale tak na zdrowy rozum jeśli masz typową grypę to bola cię mięśnie całego ciała. A że po zabiegu ten piersiowy jest oderwany to może jakoś bardziej reaguje i stąd ten ból... Może napisz SMS do doktora, jeszcze chyba nie wyjechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Samosia Ja juz powoli trace nadzieje ze sie uloza moje piersi jutro mija 6 tygodni a one nie dosc ze jajowate to jedna wyzej druga nizej nie widze poprawy szczerze mowiac Mam za duze implanty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×