Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćjola
Gość Asylwetka. Mąż się martwi czy nie lubi spojrzeń innych panów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Asylwetka. Coś mi ucięło.Porozmawiaj z Nim powiedz jakie to ważne dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Jolu, to Palemka, ma problemy z mężem :) . Mój nie ma nic przeciwko, nawet partycypuje w kosztach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Asylwetka gratuluję! Kiedy operacja? :-) Gosica1234 zadzwonię do mojego lekarza i zapytam czy jest sens nosić ten pas bo może same opadna bez pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Asylwetka już wiem kiedy operacja. Część postów mi się nie wyswietlila wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny możecie mi zdradzić ile te cycuszki będą kosztować? Bo ja kredyt będę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Jola moje prawie 16 tys. Mam Mentory anatomiczne. Cena zależy od kliniki i implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Wiem że nie powinnam sugerować się ceną ale jeśli tych pułapow cenowych jest kilka to może trzeba trochę poszukać. Co myślicie? . Mam już kredyt hipoteczny i dlatego chciałabym zmieścić się w 13 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne, nie ma nic zlego w tym żeby zwracać uwage na cenę. jednak warto też wybrać dobrego lekarza, który będzie nam najbardziej odpowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmysle o operacji
Dziewczyny czy to prawda, ze piersi nabieraja ksztaltu nawet do roku czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Kochane, powiedzcie mi proszę: dziś mija mi 8 doba od operacji i przyglądam się bliznom.. Właściwie są to 2 ciemne strupy. Zastanawiam się czy na tym etapie powinno się jeszcze mieć strupa czy już nie? Bo przeczytałam, że maść silikonowa wchodzi po 2 tyg. od operacji, natomiast nie wolno jej stosować na niezagojone rany. No więc moja nie jest jeszcze w pełni zagojona i podejrzewam, że potrzebuje jeszcze około 1 tygodnia lub troszkę więcej. Czy to normalne czy Wam np. ten strupek znikał szybciej, nie wiem po 4-6 dniach?? I czym smarowałyście blizny oprócz antybiotyku i Octaniseptu zanim zaczęłyście stosować żel silikonowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Karolina- ja ma jeszcze 2 małe strupki a minęło już 26 dni. Nadal smaruje antybiotykiem a plastrów jeszcze nie zaczęłam naklejac. Nic się nie martw, masz jeszcze czas.:-) Myślę o operacji - tak to prawda piersi układają się nawet do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asylwetka - super!! w takim razie trzymamy kciuki za operacje:) Palemka - z jednej strony to dobrze, ze jest przeciwny, bo akceptuje Twoj wyglad i pewnie nie chce zebys "narazala" zdrowie, ale wydaje mi sie, ze jak z nim na spokojnie porozmawiasz, wytlumaczysz, ze to dla Ciebie wazna sprawa, to w koncu to zaakceptuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Hej ! Ńie bylo mnie tu dawno, widze duzo nowych twarzy :-) dziewczyny nadal sie martwie. Niedlugo stukna 3 miechy, a one nadal wysoko. I jeszcze mnie czasem pobolewaja. Czuje jeszcze jakby byly spuchniete. Np. Jak sie schylam, albo chce ulozyc na boku tak na chwilke to mnie tak ciagna. Tak jakby byly odklejone. Martwie sie, ze ta gora nadal bedzie taka wypchana (z boku u gory nie mam skoczni tylko taki garb) i ze cos jest nie tak, ze nadal bola. Szzegolnie dol, miedzy blizna a sutkiem. Dajcie znac jak cos wiecie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Co do pooperacyjnych tematów to ha nie pomogę, Asylwetka- moj mąż jeszcze zanim był Moim meżem, a znamy sie 15 lat ze soba triche mniej jestesmy, to takze zawsze był przeciwny, nawet przed ślubem i przed dziećmi. Ja cały czas mowilam mu ze to wyleczę ie sie z kompleksu i to nie tylko potrzeba "piersi" fizyczna, a potrzeba psychiczna. Po wykarmienia dwójki dzieci moj mąż mimo ze nadal nie klaszcze uszami z zachwytu ze jego żona bedzie miała piersi jak z żurnala. Ale wspiera mnie i juz nie odwidzi od decyzji. Wie ze wiecej dzieci nie bedzie, ze w przeciągu 13 lat nie zmieniłam zdania. Poroznawiaj z partnerem, rozmowa wiele pomoże. A był z toba na konsultacji? Ja zabrałam meza na dwie, i podczas drugiej zadawal pytania, ponacal sobie te implanty, poradzil. Bo na pierwszej konsultacji był spięty i tylko zobaczył rozmiar implantów, powiedział ok i wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka3
Dziewczyny, coś w tematach sie pokręciło. To nie Asylwetka ma problem z mężem tylko ja ;) Pracuję nad tematem, ale ostatecznie postawię go przed faktem dokonanym. Jestem na maxa zdecydowana. Urodziłam dwójkę dzieci i to czas pomysleć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. ale nie myslisz, ze postawienie przed faktem dokonanym moze byc troche za mocne? wiadomo, ze to Twoje cialo i masz prawo z nim robic to, co zechcesz, ale ja bym sie starala jednak mimo wszystko rozmawiac do skutku, ewentualnie powiedziec, ze rozumiesz, ze on tego nie pochwala, ale Tobie to potrzebne, wiec i tak to zrobisz. :) niby prawie wychodzi na to samo, no ale nie bedzie Ci mogl zarzucic, ze zrobilas co za jego plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Palemka3. Kochana przecież my kobiety potrafimy urobic partnera. W końcu to Twój facet.. Powiedz mu tak jak ja swojemu. Cyt. Kocham Cię a cycki itak sobie zrobię.. Będziesz potrzebować Jego pomocy.. Słodź całuj tłumacz ze będziesz szczęśliwsza a napewno się uda. Ja zawsze jestem zwolennikiem dobrego słowa bo w ten sposób wskórasz najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od czasu do czasu wchodze na forum i czytam. Jestem ponad rok po zabiegu mam wysoki profil i teraz one sa idealne a opadaly ponad pol roku dziewczyny cierpliwosci a pasa nie mialam wogole po zabiegu jedynie stanik pooperacyjny i przez pierwszy tydzien bandaz elastyczny. Wygladaja naturalnie sa miekkie a tez pobolewaly dlugo a przed okresem do tej pory jest lekki bol ale jak mialam swoje male to tez mnie bolaly. Blizny zaraz po zabiegu octenisept i zwykla wazelina kosmetyczna doktor kazal rewela ladnie sie goilo a potem masc na blizny najlepszy byl zwykly cepan walil cebula ale efekty super na wszystko czasu trzeba bedzie .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemka.. ja tez bym powiedziała.. wiadomo, zależy od faceta, ale swojego bym jeszcze bardziej zniechęciła.. Poza tym słyszałam o takich przypadkach że facet odchodził od kobiety (i kobiety od facteów ale z innych względów) po operacji piersi.. że im sie nie podobały, obrzydzały.. Mnie to dziwi ;) ale no różni są ludzie.. Nie znam opinii Twojego męża, ale zawsze będę popierała rozmowę Dzięki "Gościu" :) za informację.. czyli spokojnie trzeba czekac ten rok.. No cóż :) na dłużej mają starczyć, więc czym jest 12 misięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka3
Dzieki dziewczyny, zmieniam strategię. Będę miła, słodka i wyrozumiała. Od czasu do czasu wspomnę o tym temacie. Zobaczymy. Niestety mam mało czasu. Operacja 17.02. Wiem że po operacji będzie ok, ale faktycznie będę potrzebowala jego wsparcia i pomocy wiec stawianie sprawy na ostrzu noża nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmysle o operacji
Gosc, czy dobrze zrozumialam, ze one opadly Ci po ponad pol roku, ale ze ksztaltu jestes zadowolona dopiero po roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Gość dzieki za odp, fajnie, ze sa wieksze, ale chcialabym zeby wygladaly naprawde naturalnie a nie, ze gora taka wysoka :/ ja tez w zaleceniach nie mialam pasa i nawet sie zastanawialam czy teraz kupic czy nie. Dzieki za odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie piersi układają się do roku czasu, także moze tak być ze po prawie roku one opadły:) ale to wszystko zależy od organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemka, mam nadzieję że jakoś ten twój się z tym pogodzi. PRzecież jakby nie patrzeć one też na tym skorzysta. Dzieci już macie i jeżeli finansowo możecie sobie pozwolić to czemu nie? Trzymam kciuki. Mój na początku też kręcił nosem, ale tuż przed i po zabiegu bardzo mnie wspierał. mam nadzieje ze w twoim przypadku tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelusa
Długo zbierałam się z decyzją na ten zabieg, długo szukałam i czytałam gdzie zrobią zabieg dokładnie i perfekcyjnie, bo obawiałam się najbardziej tego, że trafię w miejsce z którego wyjdę bardzo niezadowolona :( Jednak trochę naczytałam się złych opinii.... W końcu to moja najbliższa koleżanka poleciła mi klinikę, z której sama korzystała . Nie żałuję, bo doktor Konrad Januszek okazał się profesjonalistą. Efekt po był identyczny jak założenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie jest dobrze. Na szczęście mama pomoże mi z dziećmi. A dodatkowo dziś odebrałam wyniki badań i mam niski poziom neutrofili, leukocytów i gran. kwasochlonnych. Zastanawiam się czy zakwalifikują mnie do zabiegu? Zabieg 17.02. Jejku, czemu wszystko pod górkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Palemka. Oj co Ty już tak negatywnie podchodzisz do sprawy. Jak to w życiu raz na wozie raz pod wozem..Powiedz sobie dam radę! Uśmiechnij się i do przodu.. Jelusa reklama nie trafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Palemka, ale te wartości znacząco odbiegają od norm(wynik powyżej/poniżej wartości referencyjnej czy wartości alarmowe)? ja mam leukocyty poniżej o 0,05 g/l, leukocyty poniżej o 0,3 g/l, a MPV 0,4 fl powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
palemka ale niski tzn jaki? Trochę ci opadł poziom czy poniżej normy? Wiesz, trzeba troche na spokojniej podejść :) wszystko się ułoży - małymi kroczkami zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×