Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Mójcijon
Hej dziewczynki! Cieszą mnie kazde dobre wieści i i wasze zadowolenie :) martwi mnie natomiast ze mimo upływającego czasu cześć z was nie jest w pełni usatysfakcjonowana .. :( Palemka- odpoczywaj duzo i kadrze sie aktywuzuj Ali- jejciu chce dosłownie tak jak ty miec wszystko :) Haha i piersi i rekonwalescencje i nastawienie. Pochwalisz sie jak wygladają po miesiącu? Palemko- jeszcze jedno - bo mnie tez maja wydzwonił wczesniej jak zeolni sie termin .. Ja wiem ze w każdej klinice ibaczej jest ale ile oni wczesniej zadzwonili? Boje sue ze bedzie dka mnie zbyt późno bo badan jeszcze nie mam wszystkich :/ bo termin planowy to połowa maja dopiero wiec w marcu jestem zapisana na usg i rtg.. Boje sie ze zadzwonią i nie zdaze :( albo własnie krew zła mi wyjdzie. Co do wyjścia po operacji z kliniki to ja mam w tym samym dniu. Nie martwi mnie to bo to praktyka juz długa, na swiecie stosowana. Oczywiscie z chęcią bym sobie polecała w klinice z piec dni, odpoczęła od dzieci domu ... Ake doba kosztuje ponad 1000 zł! Wiec nie stac mnie na takie "wakacje" .. A do kliniki mam dwadzieścia minut samochodem to w razie "W" zdaze mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Palemka, ja na początku tak bardzo wątpiłam w słuszność mojej decyzji, ale zobaczysz, uwierz mi Kochana ze bedzie lepiej, wytrzymaj jeszcze kilka dni... Potem bedziesz najszczęśliwsza na świecie. A jak zaczniesz kupować staniki to normalnie obłęd :) ja zawsze pytana w sklepie przez sprzątająca o rozmiar stanika zawsze ściągałam głos i sie czerwieniaka ze wstydu ze nic nie mam, a teraz... Mój maź sie śmieje jak dumnie mowię poproszę 75 ccccc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka3
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Mójcijon - tak naprawdę to sama zadzwoniłam do kliniki w poniedziałek, powiedziałam że jestem na czczo i o ile ktoś im wypadł to mogę przyjechać. Miałam wszystkie badania porobione bo mój termin był na 17.02. DLa przykładu w dniu wypisu odbyła się tylko jedna operacja z trzech zaplanowanych. Chodziło właśnie o złe wyniki badań. U mnie w klinice wyniki badań miały mieć ważność 6 tygodni, ale powiedzieli że jak będzie kilka dni wcześniej to też się nic nie stanie. Ogólnie jeżeli zależy ci na przyspieszeniu terminu i możesz sobie pozwolić na to żeby żyć na tzw walizce to zrób teraz badania i dzwoń do nich sama. Wtedy na wakacje będziesz już po. Teraz zdałam sobie sprawę że w tym staniku z pasem muszę chodzić do końca kwietnia - 2 m-ce. A przyznam że nie wygląda on powalająco i pod delikatne jedwabne bluzki się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Tak właściwie to płacimy tyle kasy i powinna być zagwarantowana opieka przez tydzień. Wtedy my też mialybysmy większy spokój i mniejsze obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja uważam, że dopóki odczuwasz ból to powinnaś się wstrzymać z tym tańcem. to nic, że minęło już 5 tyg, organizm regeneruje się we własnym tempie. u Ali poszło błyskawicznie, no i super!:) ale jeśli Ty jeszcze odczuwasz jakiś dyskomfort to powinnaś dać sobie trochę czasu. a partner nie powinien naciskać w takiej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Ja tez tak uważam, jeśli cos jeszcze Cię boli bądź ciągnie to poczekaj trochę, myśle ze to kwestia tygodni max 2. Ja jeśli cokolwiek mnie pociągnie w piersi od razu przerywam. Na szczęście ostatnio nic mnie nie boli, moze za wyjątkiem sytuacji gdzie musiałam dzieciaka przytrzymać u lekarza to wtedy trochę zabolało ale wiadomo musiałam użyć trochę siły zeby tego mojego wariata zbadała Pani doktor :) czekajcie dziewczyny, organizm sam da Wam sygnał kiedy jest juz gotowy do działania :) ja sie wcześniej zaczęłam aktywizować bo czułam sie juz na siłach ( w 2 tyg po operacji zaczęłam prasować ubrania mojej najstarszej córki bi nie miała w co sie ubrać :D) teraz wyjeżdżam na urlop i tak sie zastanawiam nad pływaniem w basenie... Zobaczę, jak cos bedzie ciągnęło albo jakiś inny dyskomfort sie pojawi to od razu stop. Ale przynajmniej strój kąpielowy założę :D i to nawet w jednoczęściowym wyglada sie z***biscie :))) dziewczyny Trzymam kciuki za szybka i sprawna rekonwalescencję. Jak przyjadę do wyślę fotkę jak teraz cycuchy wyglądają ( któraś z WAs prosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny wyniki mam ok. Czyli 2 marca idę na stół. Juz nie mogę się doczekać. Palemka może uznasz mnie za wariatke ale u mnie w domu moja babcia mama i ciotki okrywamy każdą ranę czerwonym kolorem. Że niby szybko się goi. Ja tez napewno kupie sobie czerwony stanik. A może to wpływ naszej świadomości. Ale wiara czyni cuda. Wiec dziewczyny czerwone staniki i zdrowiec. Bo ja też was potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Dziewczynki, puszcie jakie macie implanty wsadzone i jakie daly rezultaty. Pomozcie w wyborze wielkisci! Ja AA, 168cm. 65 pod biustem. Wybrane 380cc anatomy mentor wysokie. Nie wiem czy nie za male! Pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNowaJa
GoscAli, uśmiałam się z tego co napisałaś, bo mam dokladnie tak samo :-P kiedys kupujac stanik nie cierpialam jak sprzedawczyni pytala mnie o rozmiar, ktrego szukam. A teraz z duma moge poprosic o swoj rozmiar :-) wniosek jest jeden: jeśli nie macie przeciwwskazań i możecie sobie na to pozwolić - warto zrobić i gdybym tego nie ukrywała przed otoczeniem (poza najblizszymi) to poleciłabym kazdemu w takiej sytuacji :-) Któraś z Was pisała, ze po operacji miala chyba 3 doby wliczone w cene operacji. Nie wiem, gdzie byla robiona operacja, ale gdybym wiedziala jak bede przechodzic pierwsze 3 dni, to chyba doplacilabym, zeby zostac minimum 2 doby. U mnie na poczatku bylo b. ciezko, ale wiadomo ze kazda przechodzi to inaczej :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscJola - super, to juz niedlugo! stresujesz sie mocno, czy na luzie?:) Ali - aaaaaz Ci zazdroszcze! :D a tak z ciekawosci, gdzie jedziesz?:) ja zawsze chciałam podczas zimy czmychnąć na jakiś urlop do ciepłych krajów, ale jakoś nigdy nie umiem tego wcielić w życie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Lepetitprinces Teraz już mniej się stresuje. Do tej pory ta niewiedza napędzala niepokój czy się uda. Teraz to myślę tylko czy implanty anatomiczne dla mnie to dobry wybór. Bo jednak karmiłam i do tego wszystkie dziewczyny piszą ze będą mieć okrągłe żeby unieść górę. No nic muszę ufać doktorowi. A Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie mam terminu:( musiałam odwołać zabieg, bo mam dość poważne problemy ze zdrówkiem.. no ale jak tylko wrócę do formy, to na pewno wracam do tematu:D dlatego zazdroszczę Ci strasznie, nawet tego stresu! ja juz nie nie mooooge doczekac az będę miała ładny biust, po raz pierwszy w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ali zycze ci cudownych wakacji i czekam na foty, jak zgubiłaś adres a bedziesz juz miała piekne opalone ciało w cieplutkich krajach to ci podam maila :) Ja tez czekam z niecierpliwoscią na te piersi, własnie wplacilam polowe za operacje pieniążków :) czekam na telefon lub na maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka3
Dziewczyny, a po jakim czasie brzuch przestał być wzdęty? Brałyście coś na to? U mnie 5ta doba po i brzuch nadal mega wzdęty a zawsze miałam płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed op
Ojej, ta dolegliwisc z brzuchem nie brzmi ciekawie. Jestem przed op i mysle sobie czy to na pewno ma scisly zwiazek z narkoza? Dlaczego brzuch robi sie wiekszy... Bez oznak typowych ktore zwykle to powoduja..? Nie rozumiem tego zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Palemka 3. Nie martw się nawet na Beauty czytam że dziewczyny mają wzdęty brzuch niektóre nawet mają problemy ze stolcem. Płatki owsiane i pomarańcze Przejdzie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to przejdzie, tylko troszkę czasu potrzeba. to wszystko wpływ narkozy...mi po operacji też wywaliło brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palemka3
Dzieki dziewczyny, w takim razie czekam. Pierwszy raz mialam narkozę i nie wiedzialam że tak to wygląda. Dzis mija tydzien. Nie wzięłam na noc nic przeciwbólowego co skutkuje nieprzespaną nocą, ale nie ze wzdględu na ból piersi tylko od spania na plecach - bardzo boli mnie kręgosłup. Jeszcze trzy tygodnie... W pt mam zdjąć szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1981
Beata77 niby dopiero 3 a nawet 3,5 ale to kompletnie nic sie nie rusza wiec nie wiem czy mozliwe jest zeby tak nagle zaczely zjezdzac. Tobie chociaz zaproponowal, ze jakos pomoze, moj lekarz znajac zycie powie, ze ostrzegal, ze tak moze byc, ze trzeba bylo brac anatomy i wtedy od gory noc by nie bylo itp.. Przed operacja byl do rany przyloz, a po ciagle powtarzal, ze on mowil i to i to tak zeby sie zabezpieczyc przed ewentualna reklamacja. I mnie z boku widac, ze sa sztuczne. Same w sobie opadly a wyglada tak jakby iplant zostal wyzej. I oby jakos sie obnizyl bo nie wiem co zrobie. W takim razie tez bede je jakos sciagala w dol, a on Ci pokazal konkretnie jak? Czy tak po porstu spychac je z gory na dol palcami? Ja jestem w ogole ciekawa jak on moze sie obnizyc skoro zawsze myslalam, ze jest juz tam wrosniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Palemka no a napisz czy widzialas juz jakies efekty? Jestes zadowolona? Na jakie implanty sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, również jestem po zabiegu powiększania piersi, dziś mija 5 doba. Przed nie miałam nic, za to dosyć spore mięśnie klatki piersiowej (duzo ćwiczę). Implant który wybrałam z lekarzem to mentor okrągły 375 cc. Wyszedł rozmiar D. Operacje miałam robiona u dr Krajewskiego w Kołobrzegu. Z efektu jestem bardzo zadowolona choć piersi są jeszcze dosyć wysoko i daleko od siebie - ma to skorygować pas. Od soboty chodzę też na masaże które dają mega ulgę w bólu i mają naprowadzic implanty na właściwe miejsce. I właśnie tam dowiedZiałam się ze ten wydety brzuch to działanie ketonalu. Dziewczyny, po jakim czasie wrocilyscie do pracy? Ja pracuje w szkole jako nauczyciel wspomagający i myślałam że wrócę po tygodniu, czyli pojutrze ale ból jest na tyle duży że nie widzę tego. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe posiadaczki pięknych biustów i te które są jeszcze PRZED spełnieniem marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna29
Hej dziewczyny, również jestem po zabiegu powiększania piersi, dziś mija 5 doba. Przed nie miałam nic, za to dosyć spore mięśnie klatki piersiowej (duzo ćwiczę). Implant który wybrałam z lekarzem to mentor okrągły 375 cc. Wyszedł rozmiar D. Operacje miałam robiona u dr Krajewskiego w Kołobrzegu. Z efektu jestem bardzo zadowolona choć piersi są jeszcze dosyć wysoko i daleko od siebie - ma to skorygować pas. Od soboty chodzę też na masaże które dają mega ulgę w bólu i mają naprowadzic implanty na właściwe miejsce. I właśnie tam dowiedZiałam się ze ten wydety brzuch to działanie ketonalu. Dziewczyny, po jakim czasie wrocilyscie do pracy? Ja pracuje w szkole jako nauczyciel wspomagający i myślałam że wrócę po tygodniu, czyli pojutrze ale ból jest na tyle duży że nie widzę tego. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe posiadaczki pięknych biustów i te które są jeszcze PRZED spełnieniem marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna29
Przepraszam za spam! Myślałam że nie wyslalo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Palemka, na bół pleców jedna rada- chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić :) pomaga jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzdęty brzuch jest od narkozy? a wydaje mi się, że dziewczyny kiedyś w wątku pisały, że to opuchlizna ;> ale nie jestem pewna, bo tu tyle się tych różnych wypowiedzi przewija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna29
Tak jak pisałam, fizjoterapeutka powiedziała mi że wzdety brzuch to dZiałanie ketonalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, faktycznie wzdęty brzuch chyba od ketonalu. Wczoraj nie wzięłam i dziś jest lepiej, chociaż doskonały jeszcze nie jest. Będę brała apap. Talka - mam 330ml Mentor anatomy średni profil. (178cm wzrostu i waga 65kg) Dużo ćwiczę i nie miałam tkanki tłuszczowej na klatce, dlatego lekarz zaproponował anatomy. Efekty widziałam - ciężko jeszcze mówić czy jestem mega zadowolona. Na wielkość są ok - nie wzięłabym większych. Są trochę oddalone od siebie, ale chyba ze względu na pas który cały czas noszę ich kształt zmienia się z dnia na dzień, widzę jak opadają. Na razie są bardzo twarde i to mi najbardziej przeszkadza. Ale to dopiero tydzień, więc cudów nie ma. Gość - napisz na jakiego typu masaże chodzisz, co dokładnie masz masowane i w jakiej pozycji? Ja chętnie poszłabym na masaż kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna29
Palemka - są to masaże formujace piersi, odprowadzajace chlonke która się zbiera (zbieranie się jej sprawia mi palący ból w lewej piersi w miejscu rany). Podczas tych masaży Pani masuje mi jeszcze boki, obolale mięśnie, plecy i kark. Dzisiaj też zbliżała mi implanty do siebie i pokazała jak to robić w domu. Wychodzę od niej szczęśliwa, wyprostowana i jestem w stanie zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
tak może byc ze od lekow przeciwbólowych. Pamiętaj ze ketonal zawsze się powinno łykać po jedzeniu, bo to dość silny środek. Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×