Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Talka, no to ja pierwsza się pochwalę - ale będę mieć mniejsze, niż ty (anatomy 330) więc i chwalenia będzie mniej :D swoją drogą uważam, że doktor wyznaczył mi datę w punkt: 8 marca! lepszego prezentu chyba nie mogłabym sobie na dzień kobiet wymarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Monikamimki to masz jednak starsze dzieci ti łatwiej chyba. Ale tak jak mówicie wtedy z tajemnica licho. U mnie tez ma byc to tajemnica wiedza tylko moi Rodzice z siostra No i mąż. Kogos musiałam wtajemniczyć bo moj mąż to o ile dziećmi sie zajmie to kaleka w kuchni a tak mi mama pomoże z siostra przez pierwsze dni. Ja takze robie te piersi by jedynie wyleczyć sie z kompleksu. Wczesniej opisywałam jak to było dokladnie. No ciz widocznie tak miało byc ze z płaskiej deski mozna miec DD (karmiąc) a potem byc deska ze skora :) dzieki za chirurgię bo bym nieszczęśliwa całe zycie chodziła a kapiel to bym miała w takim kostiumie od stop do głów. Bo o ile rozstępy zaakceptowałam to tych wypierdkpw nigdy! Od nastolatki juz wiedziałam ze nic z tego, operacja murowana, bo i z przodu i z tylu to samo było :/ jak sobie pomysle ze tych pryszczy ma noe byc to tez mi smutno ;) ale nie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Talka ja tez w Warszawie :) klinike napisze po operacji i lekarza takze. W centrum klinika jest, mozna by powiedzieć, dwa przystanki od centrum :) Robie 365 allergany, wyjściówkę .. No własnie- ciezko określić . Niby stanik z calzedonii nosze C ale jak patrze na te piersi to ja C nie widze. Takie Hmm uszy psa! Takie mam piersi, niby nie wiszące,niby małe, a cos jest. Takie wypierdki. Znajomi w sumie nie beda zdziwieni bo ja zawsze nieukami ze " a kiedyś sobie zrobie", boje sie ze beda plotkować No ale taka natura ludzka. Przyzwyczaja sie ludzie i juz. Tez miakam miec 8 marca w lux Med u chomickiej- jandy ale odwołałam bo cos mi spokoju nie dawało. I teraz u tego doktora u którego miałam od kilku lat postanowione robic bede miała operacje. Choc ta janda fajna babka tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Hehehe, dziewczyny, uwielbiam Was czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Mojcjon ja piernicze to juz niedługo :D ale bedzie fajnie. Ja dziś kupiłam kolejny stanik... 75D wooow jak super leży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ALi masz D! :) piękny rozmiar! mając 16 czy 20 lat w życiu bym nie pomyślała, że założę wikeszy rozmiar niż B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIDGYN i jak nastrój 2 dni przed wielkim dniem? :) bedziesz miała fajnie bo co roku dwie różyczki po jednej dla piersi będziesz mogła kupować :) takie ciche święto :) Ja sobie też myślę, że ten dzień wiosny, 21.03 to będzie moje święto niczym urodziny :) bo naprawde narodze sie na nowo z tymi piersiami :) w końcu po tych dwóch ciązach odzyskam ciało, pewność siebie :) A co do problemów w związku PO operacji to jedynie czytałam.. a to jeden facet z zazdrosci nie wytrzmywał, drugi sie brzydził i sie rozstali.. nie ma co czytac i nie ma co myslec.. jak macie facetów i was kochają to was bardzeij pokochają gdy my siebie same zaakceptujemy. a nowymi sie nierpzejmujcie- mówić przeciez nie musicie ze macie zrobione piersi :) nie? oczywiscie ja tez sie obawiam czy moj mąż nie zwariuje z zazdrosci :) ze bedzie czuł implant- ale przeciez rpzy dobrze dobranym rozmiarze nie ma takich wpadek :P Ja takze boje sie ze bede się czuła jak z dwoma pilkami z plastiku , że nie "uznam" tych piersi za swoje, ale to są jedynie OBAWY.. wiadomo ze człowiek boi sie nieznanego :) a potem te obce piersi silikonowe staną się ze mną jednością.. wątpię że mogłabym żałować, bo to moja przemyslana decyzja, bardzeij niż ciąze, bo te były zazwyczaj z przypadku albo po wielu próbach i potknięciach i tez z zaskoczenia :) a nie fanaberia czy kaprys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny przed.. Jestem cztery dni po zabiegu. Kiedyś zastanawiałam się jak można opisać ból po zabiegu. Bólu niema wcale czuję tylko ucisk na klatce piersiowej. Któraś z dziewczyn porownywala ten zabieg do porodu. Ja po porodzie chodziłam po ścianie i wszystko mnie bolało więc co tu porównywać. Zapewniam Was ze nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Jola, dziewczyny przed dziękuja za twoj cenny wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swój wielki dzien juz jutro :) jejku jak ten czas zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka3
pidgyn - ja miała podobny problem z mężem. Do tego stopnia że o terminie zabiegu dowiedział się z maila napisanego przeze mnie w dniu/godzinie przyjazdu do kliniki (miałam przyśpieszony termin zabiegu, bo zwolniło się miejsce). Miałam mamę która przy mnie chodziła i mi pomagała , głównie przy dzieciach. Temat nie jest poruszany, ale ostatnio wspomniał o jakiejś fantazji erotycznej z moimi nowymi piersiami w roli głównej :) Jestem 13 dni po zabiegu. Sądzę że jak już nie będę nosiła pasa i wszystko wróci do tzw normy to będzie ok. Podsumowując, nie mogłam liczyć na jego pomoc, jednak nie gadał mi już po zabiegu. Trzeba jednak pamiętać że każdy facet jest inny. Co do bólu, miałam dwa porody naturalne bez znieczulenia. Pierwsze 4 dni po operacji mogę porównać do połogu po porodzie. Każda z nas ma inaczej. Samochodem jeżdzę od 3 dni. Wcześniej nie dałabym rady - nie chodzi o możliwość prowadzenia auta, ale o manewry, parkowanie i o dziwo zmienianie biegów - to mi nadal sprawia delikatny ból. Ale za to na przykład już ćwiczę. Wykroki, przysiady, odwodzenia itd. Więc nie jest źle, ale nie ma co oczekiwać że przez pierwszy tydzień można funkcjonować tak jak normalnie. Możliwe że zniosłam to gorzej bo mam implanty podmięśniowo. Mentory 330. Ale z tego co czytam to większość z nas ma podmięśniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Dziewczyny, w temacie facetow. To bardzo nieladnie z ich strony jesli robia problemy. Facet nie powinien byc przeszkoda w realizacji marzenia. Ja to tlunacze tylko i wylacznie zazdroscia. Nie chca zebysmy podobaly sie innym facetom. Ja ogolnie jestem antyfacetowa, wierze w wyjatki ale wiekszosc z nich jest taka dama. Wybaczcie mi ale niestety robia to z zazdrosci a nie troski o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEla
Masakra...przykro sie czyta te wpisy o waszych facetach. Gdybym miala takiego męza/ mężow to daloby mi to wieeele do myslenia. Na co mi facet, ktory mnie nie wspiera (?) To pytanie retoryczne oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak u was wyglądał dobór wielkości implantu. Ja byłam na pierwszej wizycie i lekarz wymierzył moją klatkę i zaproponował 325 okrągłe mentory. Powiedział, ze takie będą najlepsze, po udzieleniu przez Doktora odpowiedzi na moje wątpliwości umówiłam się na 14 kwietnia. Nie pokazywał mi jak wyglądają te implanty. Tydzień przed zabiegiem będę miała wizytę u anestezjologa, czy tam będę mogła zobaczyć sobie jak one wyglądają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
A tak w ogole to ile po operacji słuchajcie mozna uprawiać sex? Ja bym swojego chyba w tyłek kopnęła gdyby mi nosem kręcił. Nigdy nie popierał ale szanuje moja decyzje. On uważa ze jak mnie kocha jaka jestem to powinnam nic nie robic. Ale jest i bedzie przy mnie. Nawet zapasy żywnościowe kazał porobić na czas "po" bo to antytalencie kulinarne i sie obawiacie źle mnie wyżywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
30Wiktoria, twojnwybor implantow byl taki sam jak u mnie. Na pierwszej wizycie wymierzyl mnie dokladnie i zapytal co chce, a ja sama jeszcze nie bylam swiadoma czego chce, wiedzialam tylko ze chhcce cycki, ale jakie? Wieksze mniejsze? Zgodzilam sie na wszystko co mi powiedzial moj dyrek, czyli 290-320 cc mentory anatomy. Wrocilam do domu, przejrzalam chyba wszystkie cycki swiata :) i pomyslalam, chce wiecej. Jak juz cierpiec to za piekne D! Umowili mnie na wizyte dzien po telefonie, wizyta darmowa w tamach doboru implantow. Zrobili mi zdjecie w tym systemie 3d, widzialam swoje aktualne cycki a doktor suwaczkiem zmienial ichh rozmiar wg wczesniejszych pomiarow szerokosc impl. Byla ta sama, zmienial pojemnosci wg wysokosci i profilu. Powiedzial ze trzeba dosadzicntroche do gory czyli podwyzszyc profil bo mam wystajacy mostek. Zgodzilismy sie wspolnje na 380cc wysoki profil mentor. Jestem 100 procent zadowolona z doboru (op17 marca) i wiem ze gdynym nie poprosila o wizyte dodatkowa to sami by mi jej nie zaproponowali bo zakladali ze pierwszy dobor na oko mi przypadowal. Jesli masz jakiekolwiek niepewnosci, trzeba to jeszze raz przegadac z lekarzem, ale pokazywanie implantu nie jest standartem, bo moze bardzo zmylic. to lekarz ocenia ile wsadzic, w konfrontacji twoich wymiarow do oczekiwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Dziewczyny u mnie minęła dziś 6 doba. Jakby duży progres w samopoczuciu. Sama dziś umyłam i wysuszyłam włosy (z głową pochyloną w dół). Czasem przy *****ch rękami coś zaboli czy zakuje, ale i tak nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. A cycuchyyyy... Z dnia na dzień są coraz ładniejsze, nie mogę doczekać się aż miną te trzy miesiące :P Dziewczyny przed, nie stresujcie się :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Nie napisalam ze zadzwonilam do kliniki i poprosilam o dodatkowe spotkanie bo nie jestem przekonana co do wybranego implantu. A jak ogladalam rozne galerie to widac ze 300cc w jednej babce wygladaja zupelnie inaczej niz na drugiej, dlatego ogladanie woreczkow silikonowych nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Ochhh Oli, no to super :) na pewni beda sliznotki :))) musze skomentowac cenzuratora naszego forum, nigdy sie nie myli hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej Kochane :) Czas zasuwa, u mnie już 6 tydzień, wszystko ładnie pogojone, czekam na plastry silikonowe..Dostałam zaleceni "masaży, które w praktyce wyglądają jak "wyciąganie implantu" w górę w różne kierunki 3 x dziennie. Też tak macie??? Myślałam, że masaż to masaż ;) Ile coś taiego trzeba robić? Bo zapomniałam zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Kurcze, wcięło mi popredniego posta..: / Pytałam o masaże, jak dług dostałyście zalecenia by je robić? i jak ne wyglądają?? Ja musze po prostu chwycić w ręce implant i go przesuwać -góra/dół/boki.. Czy macie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Hahahahahahaha... Cenzura jest tutaj the best :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Callmeg trzymam kciuki to dzisiaj!!!! Ty tez sie trzymaj!! I czy dr mowil ile trzeba sie w zakonnice bawić? Ponoć 4 tyg bez sexu po operacji?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CallmeG
No to za godzinkę jadę na operejszyn :) do usłyszenia po kochane :) dziękuje Wam za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sexu to my daliśmy radę w pierwszym tygodniu nikt nam nie mówił że nie wolno więc upS przepadło to nie poług w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
CallMeg trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
U mnie zalecenie 2tyg wstrzemięźliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
No to moze nie bedzue tak źle! ;) miakam wizje ze miesiąc nic nie bedzue i az sie wystraszyłam HAhahaha :) callmeg jak tam? Wszystko gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Karolina! Na yt masz filmiki z masażami. Ja jeszcze ci noe pomogę jie doradzę. Ale jak oglądałam te vlogi to mowia babeczki o masażach ... I pokazują ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×