Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Jeśli chodzi o smarowanie blizn to ja na razie się nie czepiam bo u mnie jeszcze wszystko świeże i nawet strupek nie odpadł porządnie. Lekarz mi mówił że takie ciapanie maściami nie jest dobre na szwy i można sobie z nadgorliwości zaszkodzić ale ja sie nie chce mądrzyć i na nikogo powoływać. Jeśli kogoś korci do smarowania niech dzwoni do lekarza który operował bo każdy inaczej mówi i niech to bedzie decyzja specjalisty a nie paniusi z forum czyli moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Oj! jaką bądź nazwę tabletek bym podała i dodałbym zapewne cyt,, ale trzeba pamiętać że każdy organizm jest inny jedna z kobiet tyje kolejna chudnie dodatkowo jeszcze skóra na buzi jest czystsza.itd ".. Po drugie właściwy dobór stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Oj! jaką bądź nazwę tabletek bym podała i dodałbym zapewne cyt,, ale trzeba pamiętać że każdy organizm jest inny jedna z kobiet tyje kolejna chudnie dodatkowo jeszcze skóra na buzi jest czystsza.itd ".. Po drugie właściwy dobór stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidgyn
:) ja już tydzień po. Czy widać? Na razie wyglada po prostu jakbym sie zdrowo spasła, tak napuchlam po operacji :D ale z dnia na dzien opuchlizna odrobine spada i ukazują sie światu nowe, lepsze proporcje! Mysle ze ostatecznie różnice zobaczą bardzo nieliczni - ale to na pewno zależy od wielkości implantów, ja miałam bardzo małe B i wkładki 335, nie wiem jaki docelowo bede miec rozmiar: obstawiam skromne C i w sumie mi to odpowiada. Duże piersi były na pewno lepsze, ale obawiam sie, ze ja juz nigdy bym sie z nimi nie oswoiła. A tak jest kompromis miedzy naturalnością a lepszym wyglądem :) Jest tylko jeden problem: ze spaniem. Jak wy sobie z tym radzicie??? Spac na płasko niewygodnie, jak podkładam gore poduszek i rogala, to drętwieje kość ogonowa. Jak nie wezmę na noc ketonalu,'to mam gwarantowane pobudki co półtorej godziny. Daje w kość ten cyc, no! Ale róbcie, jesli o tym marzycie! Choćby nie wiem co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Pidgyn. Tak ze spaniem jest kłopot. Jestem dwa tygodnie po i zaczynam się przyzwyczajać. Jednak potrzeba snu jest silniejsza a przecież na bok nie wolno. Skręcam tylko trochę tułów dla zmylki kąbinuje nogami ale górna część tułowia na płasko. Niestety każda z nas musi to przeżyć ale warto! zdecydowanie. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Jola :) takie łóżko z regulacją nachylenia materaca teraz by było idealne! I ile by można uniknąć kombinowania ze wstawaniem! Gdyby ktoś mnie zobaczył jak robię w środku nocy pół zaspana kołyskę na łożku z nadzieją, ze w końcu sie tak rozkołyszę, ze osiągnę pozycje siedzącą i pójdę zrobic wymarzone siku :D małe radości! takich wygibasów naprawdę nie przewidziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
PIDGYN, JOLA ja całe życie spałam na brzuchu, niemalże totalnie płasko. Od 5 tyg tylko plecy, ale też kombinuje z ułożeniem nóg, pomogło mi spanie z nieco uniesionym wyżej tułowiem, dosłownie, od łopatek mam już poduszki -jedną większą i 2 małe. I da się spać, mało tego, co raz częściej całe noce przesypiam. ze wstawaniem nie mam problemu od tygodnia, tak jak i z ciężkością piersi po nocy. głowa do góry dziewczęta :) najlepsze jeszcze przez Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Kołyska! Fajnie ważne że sobie radzisz. Ja ze wstawaniem nie miałam kłopotów. Juz w klinice wstawalam sama. To wszystko o czym piszemy świadczy o tym że każda z nas przechodzi to wszystko inaczej. Jedno jest cenne ze my kobiety mamy siłę i przezwyciężamy wszelkie trudności. Zdrówka i sił Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
Ja też całe życie na brzuchu i na boczku z nogą opartą o ścianę. A po op. wiadomo - trzeba było na plecach. Nie mogłam się przestawić na początku. Ale wszystko sie da dzeiwczyny! :) nawet sie do pancerza człowiek przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeGi - kurcze, powiem szczerze, ze pierwszy raz spotykam się z takim rozmiarem:) wiem, że jak brafiterka dobierze, to się mocno różni od tych naszych standardowych, które zazwyczaj nosimy, w sensie jak ktoś nosi 75B to nagle sie okazuje, ze powinien 65D :D ale z tym 32 się nie spotkałam, to jakaś całkiem inna numeracja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej Dziewczyny! ja jak na razie trochę unikam forum bo ja już sać nie mogę, mam obsesje :) a chciałabym wylzuować i skupić się na samych pozytywach :) Teraz jak to wszystko czytam to te spadnie na plecach najgorsze :P reszta jakoś mnie nie straszy :) A rozmiar Megi cudowny :) ciekawi mnie co mi wydzie z tych 365 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu musisz wyluzować? też jesteś przed operacją? ja też:) mam stresa ale staram się do tego racjonalnie podchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Dziewczyny, ja jutro rano o 9 jestem już w klinice. W południe będę juz po wszystkim. O!M!G!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Talka. To trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Lapetitprinesse 32DD to rozmiar uk. Polski odpowiednik to chyba 70Dd albo 75Dd nie jestem pewna. Sorki za zmykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcijon pewnie jeszcze większe niż moje. Super! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Talka powodzenia! Nie bój się narkozy, to nic strasznego. Trzymam kciuki! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtalka
Dzieki dziewczyny. Jakos to wszystko do mnie nie dociera ze to juz. Omatko ide spac. Bede relacjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar 32 to tak jak u nas 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Talka, wlasnie sobie przypomnialam, ze to dzis u Ciebie i wpadłam tylko życzyć Ci powodzenia!!!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
TALKA TRZYMAM KCIUKI!!!! daj znać jak będziesz PO:) ja dopiero PO będę w poniedziałek :) MEGI ty chyba miałas 290 tak? czy 270? mi lekarz tłumaczył, że te 50-150ml roznicy to nie jest AŻ taka różnica.. i mi powiedział, że kobiety to strasznie przeżywają, np. 330 czy 360 a to kieliszek rozlany na cały cycuszek to niewiele przecież :P Ja się trochę zmartwiłam, bo wg kalkulatorów rozmiarów to ja mam albo 75AA albo 75B, bo nie wiem jak zmierzyć się w biuście, stojąc czy pochylając się? bo są dwie szkoły.. więc na stojąco mam 84 w biuscie a na pochyleniu 89 (ale wiszą wory puste :P ) a pod biustem na styk nie na ścićniętym, mam 74.. więc nie wiem czy startowe mam AA czy B. grunt ze o 1.5-2 rozmiary mają mi piersi w "magiczny sposób" sernikowo-hormonalny ;P urosnąć :) A schizuję, bo teraz do mnie dochodzi jak cięzko z organizacją życia rodzinnego może byc PO :) A tak to myślę dziewczyny o tych koronkach, wakacjach i bikini oraz dzikim NAGIM seksie :P hahahahaha bez zgaszonych świateł i bez maskowania górnych częsci ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
NATASZKA.. nie wiem z tym szczypaniem, bo jak widzisz jestem przed, wiec nie bede sie mądrzyć.. a co do rozmiarów.. :) bosko! jakie mialas wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. No kochana! Widzę że i Ty lubilas gasić światełko ha ha ha.Tak masz rację sama marze juz o swobodnym seksie który nawet nas będzie bardziej stymulować. Narazie w moim przypadku trzymam je w dłoniach ale już jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
nataszka dziwi mnie opinia nt Intimissimi. Wszystkie moje koleżanki po powiększaniu piersi zaopatrują się i chwalą staniki tej firmy - dot modelu, który jest usztywniany,ale bez fiszbin. Cudnie ponoć w nim się chodzi, sama też zamierzałam za ok 3 tyg zakupić... Mójcion wejdź na str mybra (http://mybra.pl/Jak-dobrac-rozmiar-biustonosza--chelp-pol-108.html), w opcji poradnik, jest super jasno opisane jak prawidłowo mierzyć się i dobierać stanik i patrząc na ich instrukcję pomiarów (na stojąco!) masz 70A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Momikamimki, Talka, byłam u Waszych lekarzy na konsultachach. Obydwaj wzbudzali zaufanie ale każdy dobrał inne implanty. I w doborze bardziej wszechstronny był doktor z Ambroziaka, bo ten drugi robi tylko anatomiczne. Powiedzial ze 97% to anatomy- jego słowa. Inne jego słowa to, że okrągłe zawsze wyglądają sztucznie z czym sie nie zgadzam bo widzialam mnostwo fotek pieknych piersi o okraglych implantach. A te anatomy co mi dobrał nie dokonca mi sie podobaly. Byl rzeczowy i wydaje sie, ze jak komus podpasuja jego implanty to jest super lekarz, z tym ze trzeba sie wstrzelic w to co on chce, jak ty chcesz cos innego to zapomnij. Natomiast doktor Talki - wszechstronny, chetnie zobaczyl zjecia naszych oczekiwan, podpytal co bym chciała. Potem zrobił dokladne poimary, wizualizacje, ktora przekonała mnie, że w moim przypadku lepiej wygladaja okrągłe o srednim profilu niz anatomy. Rozmiar trudniej dobrac na komputerze za to, sizery sa bardziej adekwatne bo widac na zywo a nie na monitorze. Notomiast obaj zasugerowali implant 250 :( czym mnie bardzo rozczarowali. Dr O mowil rowniez o 275 ale zobaczy czy wejda, bo mam waska piers 11-11.5cm i ze wieksze implanty moga wylazic bokiem. kombinuje jak moge zeby do tych 295 dociagnac, ale nie wiem czy sie dr zgodzi. Termin udalo sie zlapac szybko - 5 kwietnia, czyli tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
To może chcesz iśc jeszcze do mojego? :) Też w Warszawie :) Moge ci na maila napisać który to :) Nie wiem sama co ci doradzić, ja bylam u dwóch i mi dwóch to samo doradziło.. czasem jest tak, że im człowiek wie wiecej tym gorzej.. choc ja w przypadku piersi tak nie uwazam- najlepiej wiedzieć wszystko.. tylko problem którego lekarza wybrać i od którego "to wszystko" słyszeć i się stosować.. ciekawe jak TALKA :) ASYLKWETKA< własnie z tej strony patrzyłam jak mierzyć, tylko na nawet nie wierze tym cm.. wiecie ze ja nosze stanik z intimisimi własnie te bez fiszbin i są boskie (te lekko usztywniane) i z nich mam teraz rozmiar 75C!! ja pitole oszaleć mozna, wcale sie nie dziwie ze lekarze nie chcą operowac w "miseczkach" tylko mówią 'ml' bo jak ja patrzę na staniczki własnie 70A to są za małe na mnie.. a kij z tym, nie ważne :P wazne co bedzie potem a ja dziś byłam na USG piersi- wszytko pięknie, krew też bosko, tylko fibrynogen mam podwyższony, norma 350 a ja mam 351 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Mojcijon, mozesz przeslac namiary na iwona@iwist.pl, zobacze, moze sie wybiore. Meczace to strasznie jest i juz mialam momenty zalamki przez tych lekarzy i rozne opinie, ale suma sumarum dzis jestem bardziej swiadoma tego czego chce i czym osiagnac zblizony efekt. Wiem tez czego nie chce. Albo przynajmniej wydaje mi sie ze to wszystko wiem :-D Juz mi sie nawet nie chce wertowac forum i szukac twoich opinii o lekarzu wiec jakbys miala siłę opisac w kilku zdaniach swoje wrazenia o jego a profesjonaliznie, pomiarach, doradzaniu i przede wszystki sluchaniu tego co pacjentka chce to byloby super. A ty jakie mialas wymiary i dobrany implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONA83, ja też mam bardzo wąską klatkę, a dobrał mi 305 ml anatomiczne, 10cm/10cm, (ja nie chciałam okrągłych bo przy takich chudzielcach jak ja widać, że są sztuczne) ,więcej raczej nie chciał dać bo powiedział, tak jak Tobie, że będą nachodziły pod pachy, więc się nie upierałam. Na konsultacji powiedzial, że finalny rozmiar to 65E. W Triumphie kupilam ostatnio stanik caly koronkowy 70D, dzisiaj byłam w jakimś innym z bielizną to 65E tez były dobre, więc trafił doktorek z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Natasza, czyli jakis super wysoki profil musialas dostac skoro przy tak malych rozmiarach 10x10 masz taka pojemnosc 305? Mocno wystają do przodu? Mialas troche gruczolu wczesniej czy nic? Troche sie zastanawialam czy nie wziac wysokiego zamiast sredniego profilu by nie przekraczac rozmiarow podstawy a zwiekszyc rozmiar ale sie boje ze za bardzo do przodu beda i za sztuczne, bo ja ogolnie gruczol mam a w dole piersi mam go calkiem calkiem - na takie mniejsze B. I boje sie ze po zsumowaniu profilu i gruczou beda sterczaly w przod za bardzo. Z reszta tak bylo jak mierzylam sizery anatomiczne 11x10x5.3 255ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×