Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Iwona 83
Dziewczyny, dzięki za polecenia. Ograniczam się do najlepszych lekarzy w Warszawie. Napewno jest tu niejeden super specjalista i nie zamierzam jedzic gdzies dalej bo to jednak troche klopotliwe i nie ma to jak być na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. Moja Droga pamiętam że ja też miałam schizy i kolorowalam sobie wszystko. Najlepiej to uciec w jakieś zajęcie i nie myślec. Ja już dwa tygodnie po. Żałuję tylko że tak późno to zrobiłam. Teraz to ciesz się i nie martw bo oprócz meczacego spania na plecach o innym bólu nie ma mowy. A ile radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zrobiłam biust a minęło już pół roku mam kochanka. Nie żałuję :) Nowe życie nowa ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
dzieki dziewczyny :) nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Pytanie do dziewczyn po- kochane, czy w zwyklym codziennym stroju, powiedzmy jakis zakiet czy bluzka rozpinana na wierzch, bez specjalnego wypinania klaty - widac golym okiem ze ma sie tam wiecej? Chodzi mi oczywiscie o to jak na codzien zareaguja znajomi, czy jest to na tyle duza zmiana ze to widac? W bikini no jasne ze widac, ale w ciuchach? Powiedzcie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Talka. Wiesz że przedtem też się nad tym zastanawiałam. Nie ma żadnej zmiany pod bluzeczka. Ja żeby unieść piersi zakładałam push up a teraz mam sportowy wiec zapewniam Cię ze nikt się nie dopatrzy różnicy. Moja koleżanka pojechała do mamy i ze tez miała zawsze pushapy mama nie zauważyła zmiany. Niczego się nie obawiaj różnica jest tylko we wkładzie stanika ha ha ha ha. To my wiemy że mamy tam cycuszki a nie gąbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszyscy zauważyli :( mówię że hormony. Co się dziwić jak kupowałam push up 75 B a teraz 70 H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu się nie chwalę operacją i jak na razie nikt nic nie zauważył że coś majstrowałam przy biuście.Pora roku sprzyja mojej tajemnicy no i dopiero miesiąc mija od operacji. Jak dotąd chodziłam w pushup_ach gigant więc o naturze moich piersi nie bardzo ktokolwiek miał pojęcie. Różnica jest taka że teraz mam trochę większy biust niż kiedyś w tamtych stanikach,ale jak zdejmuje stanik to biust pozostaje na swoim miejscu☺Nawet mierzyłam sukienki i bluzki z tamtego roku które bardzo mi sie podobają i przed operacją trochę było mi ich szkoda ale okazało się że leżą jeszcze lepiej,bo umówmy się te gąbkowe staniki coś tam mi powiększały ale to nie było to co teraz no i figura nabrała lepszego kształtu. Na pewno w strojach kąpielowych i w letnich bluzkach będzie trudniej udawać że to cud natury ale do tej pory może nikt nie będzie na to zwracał uwagi i nie ogarnie ze wcześniej było inaczej. Z resztą liczę na to ze moi znajomi nigdy nie gapili mi się w moje super staniki. Jak na razie własna matka nic nie zczaiła więc myślę że będzie dobrze. Jestem prawie miesiąc po operacji więc zrobie opisik stanu moich piersi na dzień dzisiejszy.Piersi są nadal twarde,są lekko opuchnięte, lewy sutek jest trochę bardziej wrażliwy na dotyk a w prawym mam trochę mniejsze czucie,czasami odczuwam lekkie mrowienie w piersiach np przy myciu i smarowaniu bo dzisiaj pierwszy raz posmarowałam biust biooilem bo miałam suchą skóre. Strupek z prawego szwa odpadł na lewym jeszcze trochę zostało. Blizny lekarz nie kazał mi niczym smarować bo mówił że można sobie zaszkodzić nadgorliwym smarowaniem no ale u mnie jeszcze strupki porządnie nie odpadły. Na razie tylko octaniseptem psikam na noc.Co do aktywności to w zasadzie nie odczuwam żadnego dyskomfortu podczas normalnych czynności. Jeszcze staram się ciężkich prac nie wykonywać,rąk gwałtownie nie podnoszę i ogólnie wszystko robię ostrożnie,bez szarpania i dźwignia. Zastanawiam się nad myciem okien ale chyba sobie daruję bo to dużo machania rękoma i wolę brudne okna niż cycki na plecach.Śpię jeszcze na plecach. Staników koronkowych jeszcze nie kupuję,jak wrócę z drugiej wizyty kontrolnej pod koniec kwietnia w tedy rzucę się na konkretne zakupy teraz się boję że to za wcześnie i że przez pośpiech coś zepsuję chociaż chce mi się strasznie założyć wymarzony koronkowy stanik w święta bo sportowy czarny jest trochę mało pasujący do sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Kochane jestescie dziekuje za wasze odpowiedzi. Jeszcze dwa dni mi zostaly bezcyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Hey dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Qrcze ucinami mi posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Megi 1985. Co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Już 3 raz wysyłam post i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,jestem po zabiegu 2 miesiące i jest juz super,nic nie boli,nie ciągnie ale prawa pierś jest strasznie wrażliwa ,czytam forum od 3 miesięcy i duzo mi pomogło,trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny przed!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Megi jak sie czujesz?? Monikamimki- uwielbiam czytac twoje posty :) dodają otuchy i sa takie prawdziwe :) dzieki Ja liczę ze pod bluzka różnice widzieć bede tylko ja i mąż ze jak sie przytulu to dwich gąbek nie poczuje a dwie miękkie piersi :) A w kostiumie? Bedzie różnica na bank !! No i niech widza ... Watpię ze po 4 latach ciąż( w sensie dwie ciąże karmienie itd) ktos pomyśli ze cos robiłam. Najwyzej ze niezły nam kostium ;). A nawet jesli to co mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Wczoraj nie udalo mi sie umiescic posta przez telefon, dzis sprobuje z kompa :) Tak chcialam was zapytac dzuewczyny jak odpowiecie wscibskiej osobie jak zauwazy i skomentuje wasz powiekszony biust? :) Wiosna tuz tuz i coraz wiecej bedziemy odslaniac :) Nie za bardzo wiem jak zareagowac, przyznac sie czy obrocic to w zart? Jakie wy macie zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcijon jak sie masz masz? Twoja operacja juz za chwilke. Zaraz dolaczysz do szczesliwych posiadaczek pieknego biustu :) Pewnie podekscytowana? Minelo juz 2,5 miesaca od mojej operacji. Czuje sie tak jak gdybym nie miala operacji. Piersi sa super choc jeszcze troche twarde. Ladnie opadly ale minimalna roznica w wielkosci. Lewa piers troche wieksza ale tak samo bylo przed operacja. Sylwetka prezentuje sie proporcjonalnie. W ubraniu jest tylko nieznaczna roznica w wielkosci ale juz nago widac duuuzo wiecej :) Czasami mam momenty ze moje nowe piersi mi przeszkadzaja ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ciesze sie ze zrobilam operacje, byla to super inwestycja w siebie. Pozdrawiam was wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyznaj się! Jeszcze nie wiesz co ludzie potrafią mówić z zazdrości. Osoby które krytykują mówią po złości, a gdyby miały pieniądze bez wahania zrobiłyby to samo. Kobiety takie są. Nie daj Boże jedna lepiej wygląda od drugiej i zaczyna się jazda. U nas w pracy nawet faceci widzą jaka jest rywalizacja miedzy kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Aaaaaa zapomnialam sie pochwalic :) w koncu bylam na profesjonalnym bra-fittingu i okazalo sie ze mam 32DD czyli na wasze to 75DD. WoW! Nie spodziewalam sie az tyle. Mam wkladki anatomiczne 345cc. Kupilam kilka stanikow z wsztywnieniem ale jednak sa nie wygodne. Juz sie przyzwyczailam so stanikow spotwowych i materialowych. Chyba podaruje sobie te druty w stanich choc pewnie powinnam teraz podtrzymywac biust :/ Na kontroli jeszcze nie bylam, musze sie wybrac i wtedy dopytam lekarza o staniki choc wstepnie powiedziano mi ze mogo nosic taki jaki sobie wymarzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
MeGi, któraś tu dziewczyna pisała, że wścibskim osobom mówi, ze jej sernik w cycki poszedł :) Ja zawsze odpowiadam, ze wczesniej byłam szczuplejsza i bust mialam mniejszy dlatego. A te osoby co mają wiedzieć to wiedzą i akceptują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się zacielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna dziewczyna tu na forum pisała że wścibskim mówi, że jej sernik w cycki poszedł :) Ja zawsze mowię że wcześniej byłam szczuplejsza to i piersi były mniejsze i ze jak przybrałam to na gorze też/ aj 2 razy sie dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamimki
Ja w życiu się nie przyznam,a kto się bedzie z wariatką kłócił. Będę szła w zaparte niczym Minge. Poczucie humoru i gadane mam mogę z miejsca tekstem pojechać i lepiej niech znajomi nie gapią się i niech o moim boskim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do operacji podchodzę trochę jak szczerbaty do wstawienia zębów,z tym że ja nie miałam jedynek trochę niżej. Jak ktoś wstawi sobie zęby to nikt się nie dziwi i nie robi afery ja też sobie uzupełniłam swoje ubytki. Mój nowy biust wcale nie jest w sposób oczywisty zmajstrowany i nie wyglądam jak baloniara dla osób z mojego otoczenia wcale nie będzie oczywiste że są świeżo kupione,a jak trafi się jakąś wścibska męda to dam sobie z nią radę. Ja nie robiłam piersi żeby bezcycne koleżanki żal tyłek skręcił i szlag trafił. A koleżankom lepiej nie poddawać tematu wielkiego tyłka żeby odwrócić ich uwagę od większych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny podpowiedźcie mi proszę. Po zdjęciu plastrów pozabiegowych rana ponoć zagojona to co psikac tym octaniseptem czy nawilżać linomagiem. Zbyt wczesne smarowanie i nawilżanie ponoć rozmiekcza blizny. Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Co do odpowiedzi na wscibskie pytania dotyczące piersi ja mam jedną odpowiedź.. Cyt. Zmieniłam metodę antykoncepcji tabletki tak na mnie działają... I wprowadzam pytajacego w pustą dziurę i bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Tez sadze ze tabletki to dobry sposob na spiszczenie wścibiorow na bambus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zapyta o nazwę tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podać nazwę nawet tych które się aktualnie stosuje niech jedzą je jak tictaki na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×