Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Mójcijon
Karolina wpisz sobie na YouTube breast implant massage - here's what you bede to know

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Need to know /Mójcijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jutro! dzień kobiet, wielki dzień. przyjechała mama, no i będzie ze mną przyjaciółka. facet nie chce o niczym wiedzieć - nie wie gdzie ani o której mam zabieg, nic go nie interesuje, odciął się kompletnie. smutno, ale wiem, że podjęłam dobrą decyzję. jak powiedziała moja przyjaciółka: "Jeśli z kimś na pewno spędzisz całe życie, to z tymi nowymi cyckami, nie z nim. z nim to się dopiero okaże. więc wyluzuj" :D trzymajcie kciuki!!! Obiecuję napisać jak wrócę do domu - jeśli będę w stanie, ale mam postanowienie szybkiej regeneracji. jeśli wszystko pójdzie według planu, to w czwartek w ciągu dnia mnie wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Kochana pidgyn, bardzo chcialabym byc dzis na twoim miejscu :) ja jeszcze dwa niecale tygodnie. Odezwij sie jak tylko nedziesz mogla, bedziesz nam opowiadac :) no super, badz dzielna i milych snow w czasie narkozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Pidgyn. No to czas na radość. Teraz nie myśl o niczym bo najgorszy czas to ten gdy niewiemy czy nam się uda. A Ty już! Wiec uśmiech i cierpliwość. No podpowiem Ci że lepiej nie jeść po zabiegu. Ja i koleżanka nie jadlysmy więc spokojnie sobie drzemalysmy natomiast koleżanki w pokoju obok zjadły i zwymiot'. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidgyn
Jesteście wspaniałe, dzieki! :)) Jola - na pewno nic nie zjem po zabiegu! Bede pisać! A teraz spróbuję zasnąć... Ostatni raz w tym półroczu na brzuchu :D Teraz najbardziej boję się juz tylko tego, że z jakichś powodów mnie nie bedą chcieli wziąć na stół. Ehhh DOBRANOC, DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dzięki Mójicion!! Ale ze mnie gupol..mało brakowało a bym sobie krzywdę zrobiła.. Nie obejrzałam całego wstępu do tego filmiku tylko zabrałam się za taki masaż jak ona tam robi przy końcu i poczułam, że coś jest nie halo, bo one się nie chcą tak do góry przesuwać jak u niej, a mój lekarz pokazywał mi tylko 1 rodzaj ruchu.. a potem obejrzałam filmik od początku i ona tam wyraźnie mówi, że przy implantach teksturowanych NIE WOLNO masować w ten sposób!! Kurde, dobrze że tylko raz to zrobiłam..mam nadzieje, że jest ok. Tak to jest jak jest się w gorącej wodzie kąpanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina: ja z kolei dostałam przed zabiegiem ulotkę, że mam absolutny zakaz jakiegokolwiek masażu. Tymczasem: noc prawie nieprzespana! Jeszcze troche, jeszcze troche i ruszam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po ;) wypisana z kliniki i szczęśliwa :) nockę przespałam. Sama sie ubrałam i normalnie chodziłam do toalety. No ból jest jakiś nie ma co czarować ;) ale znośny. Nic mi sie tam nie sączy całe szczęście. Doktor rano zmienił opatrunki ale były czyste. Za tydzien mam wizytę kontrolna. Juhuuuuuuu ja juz poooo :) sama nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallmeG rozumiem, że wczoraj miałaś zabieg, super :) Możesz napisać jakie wstawiono Ci implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentor 370 i 400 okrągłe cc ;) tak zabieg był wczoraj :) juz jestem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość Karolina. Mam pytanie kochana do Ciebie. Już minęło 6 tygodni. Ciekawi mnie jak czujesz teraz implanty. Jakie to uczucie? I kiedy przychodzi ten czas ze juz się ich nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallmeG a jak się ogólnie czujesz ? W domu poruszasz się normalnie ? Pytam, bo ja mam zabieg w kwietniu i boje się bardzo, że będę się bardzo kiepsko czuć, mąż ma zająć się dzieckiem, ale chciałabym mu jak najszybciej pomagać. CallmeG masz dość duże implanty, ja mam mieć 325 okrągłe Mentory, czy Twoim zdaniem będą one wyglądały w miarę naturalnie przy wzroście 160 i wadze 52 kg ? Super, że masz to już za sobą, pozdrawiam się serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CallmeG
30wiktoria- czuje sie ogólnie dobrze. Chodzę sama do toalety w sumie to nie mam problemów w funkcjonowaniu. Jeśli chodzi o rozmiar to polecam trzymać sie zdania lekarza. Ja zdałam sie całkowicie na jego zdanie i myśle ze bedzie dobrze. Wzrost i waga to tez nie wszystko by wybrać rozmiar. Ważny jest tez obwód klatki piersiowej. Ja jeszcze jestem delikatnie opuchnięta.. Nie dość ze operacja była wczoraj to jeszcze zbliża sie okres...Wiec na ich taki w miarę wygląd bede musiała zaczekać. Wstaje z łóżka bo kręgosłup boli. Cały czas leżeć sie nie da :P wstaje sama bez pomocy. Ogólnie myslalam, ze bedzie duzo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallmeG Masz rację za dużo dumam na ten temat, posłucham propozycji lekarza. Czytając Twój wpis odetchnęłam z ulgą :) Moja operacja za 6 tygodni to Ty będziesz już w pełnej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30wiktoria Nie ma co sie bać :) oddajemy sie przecież w ręce specjalistów :) ja nastawiałam sie na duzo większy ból... A wlasnie nastawiłam pranie sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem PO :) żyje, poruszam sie sama, ból jest znośny a cyc doskonały :D w każdym razie tak mysle,'bo mam stanik sportowy na sobie wiec szczegóły nadal owiane tajemnica. Bede zdawać relacje ale spodziewałam sie gorszej męki - nie bójcie sie i KONIECZNIE ZABIERZCIE DO SZPITALA PODUSZKĘ ROGALA, inaczej padniecie z bólu pleców, ja posłuchałam rady jednej z was, wzięłam i to bardzo pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jestem po konsultacji i jeśli badania wyjdą ok, to będę miała operację 1 kwietnia.Przed wizytą przymierzałam woreczki z wodą,i byłam przekonana,że 350ml to już dużo.Na wizycie lekarz dobrał mi 375ml.Jak myślicie zaufać lekarzowi? Czytam Wasze wypowiedzi i z tego co zrozumiałam to implant włożony pod mięsień jest mniejszy niż przy przymiarce?Te 350 ml mi pasowało idealnie,ale mniejszych bym już nie chciała,co radzicie? Moje wymiary: 153cm,52kg pod biustem 77cm,teraz małe a.Implant mentor okrągły 375ml,wysoki profil szeroki na 12 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
zuza67, tez jestem po konsultacji. jeden lekarz sugerowal 310-330 o srednim profilu (okolo 12 cm szerokie) a drugi 345 o wysokim profilu (niecale 12 cm). Chociaz to sa napewno takie gorne wartosci, ale calkowicie akceptowalne z punktu widzenia bezpieczenstwa i proporcjonalnosci. Z tym ze ja mam 162cm i zaledwie 68 pod biustem. wiec wydaje mi sie, ze masz proporcjonalnie wieksze zaproponowane przez lekarza do obwodu... Ale znawczynia nie jestem tak mi sie po prostu wydaje. Tez do szerokosci klatki piersiowej jest to dobrane. u mnie lekarz zmierzyl chyba 27cm. Tak, mi jeden lekarz potwierdzil ze efekt bedzie troche mniejszy, a konkretnie powiedzial "wiara ludowa mowi, ze zazwyczaj gubi sie jakies 10% i raczej tak jest" z naciskiem na ZAZWYCZAJ. Jestes chyba jedna z nielicznych które chcą mniej niż proponuje lekarz :) Dziewczyny, mi tez doradzcie cos... 330 sredni, czy 345 wysoki profil? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
goscjola: Kochana, na codzień implantów W OGÓLE w ciele nie czuję, natomiast jeśli chodzi o twardość to nadal są twarde..ale ja mam soft gel, a nie zwykły silicon, teksturowane, więc u mnie to troszkę inaczej pewnie jeszcze niż u większości z Was. Pododbno mają zmięknąć do roku czasu..czyli jeszcze z 10 m-cy ;) i jestem dobrej myśli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Iwona, wysoki bez zastanowienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 83 odnośnie doboru wielkości implantu nikt sensownie Ci nie doradzi na forum zajrzyj na art-med.com.pl tam dosyć przystępnie jest opisany sposób dobierania implantów. Z tego co zauważyłam to większość lekarzy nie za bardzo chce robić wielgachnych cycorów chyba że komuś na takich zależy więc musi szukać lekarza który lubi takie robić. Jednak mi się wydaje sztuka polega na tym żeby była jak naj mniej oczywista ingerencja chirurgiczna. Ja w prawdzie byłam tylko u jednego lekarza na konsultacji i od razu po niej zdecydowałam się że to będzie ten krawiec który mi biust doszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona83 wejdź na art-med.com.pl tam jest w miarę przystępnie opisany efekt jaki można osiągnąc różnymi wkładkami. Ja bym polegała na doświadczeniu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi wiadomości ucina.Jestem 3 tyg po zabiegu jeszcze nie wyglądają naturalnie i są twarde jednak wszystko idzie w dobrym kierunku opuchlizna zeszła strupki jeszcze nie do końca odpadły ale już się do nich przyzwyczaiłam i zapomniałam jak to było jak nie miałam piersi. Ja mam anatomiczne allergana 410mx 290g mam 170cm wzrostu i ważę ok63 kg i mam 75cm pod biustem teraz mam75 C. Nie jestem drobna a wiem że dziewczyny drobniejsze ode mnie mają większe wkładki więc przed zabiegiem zaczęłam się zastanawiać czy lekarz wie co robi ale powierzył mnie jeszcze przed operacją i powiedział że większe będą pod pachę zachodzić zaufałam mu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
GoscTalka - jakies uzasadnienie please? MonikaMimki - wiem, czytałam te opisy. Generalnie wiem jak to wyglada w teorii. Ale praktyka to cos zupelnie innego. Ja chce tak na granicy duzego i naturalnego biustu. Dwoch lekarzy miało podobne opinie, podstawa do 12cm zeby bylo adekwatnie do szerokosci klatki, teraz tylko kwestia czy ciut mniejsze i sredni profil czy troszke wieksze i wysoki. Ten lekarz ktory proponowal ten sredni profil 310-330 to ostrozny lekarz wiec jakos sie nie martwie ze wyjda wielkie wrecz bardziej sie obawiam ze znikną pod bluzką. Raczej chce wypelnioną górę ale nie sztuczną i sie obawiam czy dostatecznie mi wypełni ten sredni profil. . O te 345 HP troche sie martwie ze moglyby wyjsc za sztuczne z kolei. I wez ty tu zdecyduj :) Chyba szukam nieistniejącej odpowiedzi i okaze sie dopiero po zabiegu czy dobrze wybralam. Czy jest ktos na forum kto rozwazał sredni kontra wysoki profil i zdecydowal sie na wysoki? jak wyszlo? Pozdrawiam Iwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Monika a u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze takie wysokie są u góry chyba jeszcze opuchlizna do końca nie zaszła ewentualnie muszą się ułożyć ale czekam cierpliwie, ale i tak zaczynają robić się fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Iwona 83- juz uzasadniam. U mnie lekarz na pierwszej kons. Wybral profil sredni 330 cc anatomy Mentora. Po bsrdziej swiadomym rozesnaniunsie w temacie, obejrzeniu dziesiatek zdjec przed i po postanowilam ze chce wiekszex pokechalam na rekonsultacje, obejrzal mnie jeszcze raz i powiedzial ze mam wystajacy mostek w zwiazku z tym podwyzszajac profil wypelnimy bardziej gore wiec beda i ciut wieksze i wyjdzie ladna gora. Finalnie stanelo na 380cc wysoki, przy czym ganroznica 50ml jest glownie w gorze. Zrobil mi wizualizacje matrix czyli takie zdjecie 3d i widac bylo ze 20ml nie robi zadnej roznicy. Poza tym jak nuz ostatnio pisalam- jak juz cierpimy to nieh wyjdzie to ladne ce, conajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Zgadzam sie z stalka, mi lekarz tez mowil ze 50 ml to niezbyt wielka różnica .. Poza tym te cc to nie określenie wagi a nie wartość ml? A odpowiedz tak jak napisałaś - chyba jest przrz nas forumowiczki niemożliwa. Lekarz wie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
To w sumie tak jakbys rozsmarowala sobie caly podklad 30ml na jednym cycku, prawda? Pewnie wyszlaby milimetrowa warstwa, gora dwa milimetry. Co do cc i ml to moja dotychczasowa bardzo ograniczona edukacja mowi 1 ml tego zelu silikonu =1g, a to cc to symbol stosowany w amerykanskich katalogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×