Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość iwona 83
A pozatym moj mąż trochę podługał w cyferkach mentora i allergana i zobaczył, że allegrany w średnim profilu mają ciut mniejszą szerokość przy ciut wiekszej projekcji czyli można przeskoczyć oczko wyżej nie naruszając szerokośc****ersi. Np. Mentor ma 11.7 szerokosci przy projekcji 3.7 i 275ml. Natomiast allergan Natrell ma 11.75 szerokosci przy projekcji 3.9 co daje 295ml. wiec w zasadzie szerokosc identyczna ale za to projekcja wieksza i wiecej ml. Mam nadzieje, ze tym doktora przekonam do pojscia ciut w gore, bo tylko o mentorach rozmawialismy, a wiem ze oni tez maja allergana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONA83, nie wiem czy miałam gruczoł, ogólnie nie miałam nic ZERO. Nie wiem też czy to wysoki czy średni profil-zdałam się całkowicie na lekarza, który jest artystą plastykiem i maniakiem cycków (wg mnie). Teraz jak czytam to forum to cieszę się bardzo, że nie musiałam wybierać i o nic mnie nie pytał (co chce i jakie chce) bo nie wiedziałabym co wybrać-nie jestem lekarzem, nie znam się na tym i bałabym się, że źle wybiorę i byłoby później na mnie, że źle sobie dopasowałam-to lekarz ma wybrać najlepiej. Powiedziałam tylko, że mają być anatomy i naturalnie wyglądać, w kształcie łezki. Ja na serio byłam okropnie chuda przed operacją. Jestem dopiero 3 tyg po operacji, wiec biust jeszcze nie opadł i jest twardy, chodź już robi się powoli miękki, możliwe, że jak stoje bokiem to on lekko stoi, ale tak jak mówię, jeszcze opadnie, natomiast przodem wyglądają na idealnie dobrane do mojej sylwetki. Podaj maila to Ci wyślę fotki PRZED i PO :) Ja jestem zadowolona bardzo, chociaż teraz może poprosiłabym o ciut większe, ale tez nie wiem jakbym w nich wyglądała, więc może lepiej że sam dobierał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
nataszka! to fajno, ze lekarz trafił z odpowiednim rozmiarem. Najważniejsze że zadowolona jesteś. Jak tam zakupy nowej bielizny? Koszule też do wymiany pewnie nie? Talka jak samopoczućko po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Natasza, super tylko pozazdroscic, ze nie musialas tego wszystkiego przechodzic. mail: iwona@iwist.pl Nie zrozum mnie zle, to nie jest tak, ze ja chce cos wybrac sama. Zdaje sie na lekarza. Tylko to tak jak z samochodem, mozesz pojsc do bmw, do mercedesa i do volwo. kazdy zaproponuje ci inne auto, a od ciebie zalezy ktore wybierzesz. technicznie kazde bedzie dobre, kwestia ktore ci sie bardziej podoba :) I tak samo podeszlam do piersi, choc przyznam ze to meczacy wybor. Pierwszy lekarz proponowal mi wlasnie 295 allergany z opcja wyboru 310ml. I ten lekarz ktory mi to wybral ma opinie ostroznego. widzialam jego piersi u dwoch dziewczyn na zywo i byly fajne. Nawet sie zapisalam na operacje. Niestety na drugiej wizycie byl nieprzyjemny i bardzo nie przypadl mi do gustu osobowosciowo wiec go odpuscilam. Teraz u innego lekarza ktory mi sie podoba musze sie dopraszac, zeby dostac te 295 ktore tamten oferowal bez problemu :) I nie wiem czy jest to realne. ale raczej 250 to nie chce miec i sobie odpuszcze jak sie nie da wiecej. masakra jednym slowem, ale pewnego dnia doczekam sie tych moich skarbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZMARZONA, wszystkie ubrania dalej na mnie pasują, bo ja nie nosiłam mega obcisłych ciuchów-ja z tych conversy i jeansy porwańce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Natasza a czy ja trz mogłabym zobaczyć twój efekt przed i po? carpioo@op.pl Iwona napisze ci w mailu jak sie na kompa przerzucę :) jakos wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona 83 jestem ponad rok po zabiegu mam mentory okragle wysoki profil 375 teksturowane. Wysle Ci z wieczora na maila zdjecie . Moje cycki sa super jak naturalne nie jakies odstajace pilki to jest bzdurne gadanie wyjsciowe tez mialam nijaka 70b tyle ze urodzilam dwojke dzieci i mozna bylo tam troche wlozyc. Od poczatku chcialam okragle mam kolezanke z anatomami i nie podobaja mi sie anatomy sa drozsze u niej wygladaja po dwoch latach jak gruszki. Jesli Ci zdjeciami pomoge to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak to jest z tymi wynikami krwi, czy muszą one być takie idealne do zabiegu. Często borykam się z niewielką anemią i martwię się czy na wynikach, które mam zrobić za jakieś 3 tygodnie to nie wyjdzie. Czy jak są trochę słabsze to lekarz zrobi zabieg ?? Jeżeli macie fotki "po zabiegu" byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie na meila ross8881@wp.pl Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wysle dzis na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30WIKTORIA, ja musiałam robic dwa razy badania bo wyszly mi złe, dlatego, że dwa dni przed badaniami byłam chora więc pewnie jeszcze nie doszłam do siebie w dniu badań :) Możliwe, że będzie kazał Ci powtarzać, jedz więcej rzeczy z żelazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka wroc ja właśnie teraz jestem przeziębiona, ale operacja 14 kwietnia i gdzieś koło 5 kwietnia będę robić badania, mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie już żadnego śladu po tym przeziębieniu :) Przykładam dużą wagę do tego co jem, mam nadzieję, że wyniki będą dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, bardzo proszę również o fotki z efektów zabiegu po roku. Mój meil to ross8881@wp.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Wiktoria, ja wlasnie robilam badania i wyszły mi na cale szczecie idealne.. ale tez sie bardzo bałam, mozesz poczytac o tym wstecz :P ALE mi lekarz mowil e przeziebienie anemia katar to juz sa powazne przeciwskazania.. jedyne co moge polecic to zadbaj teraz o siebie, masz miesiac- pij sok z buraków, jedz wołowinę, natkę pietruszki. staraj sie rpzyjmowac witamine C, i kwas foliowy :) to ci trochę anemię podleczy :) i mysl pozytywnie TALKA! jak sie czujesz !?? GOŚĆ jeśli mogę proszić o zdjęcia będę wdzięczna, tez mam 75A/b- sama juz ku.. nie wiem :) ale bede miala w poneidzialek 365cc montowane :) czy mogłabym prosić o zdjęcie ? carpioo@op.pl też własnie te anatomiczne wydają mi się po 5-7 latach juz takie gruszkowate, i osobiscie juz wole nawet miec ten "efekt" pushup bez stanika, niz własnie byc skazaną juz na staniki po kilku latach aby miec ładny dekolt. Ale kazy przypadek jest inny, ja musze miec okrągłe, bo po dwójce dzieci mam gruczoołu trochę na dole :/ góra pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Dziewczyny, ja mam okrągłe HP (360 L, 420 ml P pierś) przy 174cm i 66kg wagi, piersi przed operacją 80B, "puste u góry", bez ciąży, teraz 80D-DD. Po zabiegu jestem 5tyg, a mój mąż wczoraj stwierdził,że gdyby nie wiedział,że robiłam piersi to by w życiu mu to przez głowę nie przeszło :) tak naturalnie wyszły, wiec nie ma reguły co do kształtu i ostatecznego wyglądu. A przy okazji- mam pytanie, po jakim czasie mogę iść opalić się troszkę na solarium-oczywiście zasłaniając blizny? Nie będę z taką pierdołą dzwonić do kliniki, a bladością już straszę :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka ja widzę że Ty wybrałaś lekarza podobnie jak ja. Napisałam posta jak zwykle dużego i obcieło mi wszystkie moje przemyślenia nerw mnie wziął pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ASYKWETKA, a masz zdjęcia? bo tez robisz podobną wielkość.. Jesli to nie problem to presłałabyś mi zdjęcia?( carpioo@op.pl) a ja zeświruję. dziś jak jechałam do dentysty to we mnie by jakis Turas przywalił autem.. i to dwa razy na odcinku 12 km! naprawde mam taką nerwówkę ostatnio. I jeszcze jedno. dzwonili z kliniki ze nie maja badań na zoltaczke, dzownie do laboratorium co jest grane, bo mialam na skierowaniu te badania, a oni ze sie w rejestracji ktos pomylił i nie zlecono wykonania takich badań, polecialam więc zatem dziś rano na badania krwi, to mi pani powiedziala ze teraz poczekam na wynim ze 2 tyg! a ja mam operacje w poniedziałek! Mam już dosyć… serio.. ciagle coś spod ziemi wyrasta.. mam nadzieje ze mamie nie odwołają urlopu bo nie wiem kto mi z dziecmi zostanie, mąz nie podoła dwójce plus ja do obsługi :( przez te pierwsze dni.. naprawdę oby już wsyztsko się uspokoiło do tego 21-go, bo osiwieję :) a co siwej po cycykach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ASYKWETKA, a masz zdjęcia? bo tez robisz podobną wielkość.. Jesli to nie problem to presłałabyś mi zdjęcia?( carpioo@op.pl) a ja zeświruję. dziś jak jechałam do dentysty to we mnie by jakis Turas przywalił autem.. i to dwa razy na odcinku 12 km! naprawde mam taką nerwówkę ostatnio. I jeszcze jedno. dzwonili z kliniki ze nie maja badań na zoltaczke, dzownie do laboratorium co jest grane, bo mialam na skierowaniu te badania, a oni ze sie w rejestracji ktos pomylił i nie zlecono wykonania takich badań, polecialam więc zatem dziś rano na badania krwi, to mi pani powiedziala ze teraz poczekam na wynim ze 2 tyg! a ja mam operacje w poniedziałek! Mam już dosyć… serio.. ciagle coś spod ziemi wyrasta.. mam nadzieje ze mamie nie odwołają urlopu bo nie wiem kto mi z dziecmi zostanie, mąz nie podoła dwójce plus ja do obsługi :( przez te pierwsze dni.. naprawdę oby już wsyztsko się uspokoiło do tego 21-go, bo osiwieję :) a co siwej po cycykach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
asylwetka no i super, że jesteś zadowolona. U mnie lekarz też idealnie trafił z rozmiarem. Najważniejsze to dobry specjalista. A co do opalania to poczekałabym jeszcze przynajmniej ze 2-3 mies. Osobiście wolę naturalne słoneczko, ale od koleżanek wiem że solarium wciąga bardzo :) Jeszcze jak się opalisz to bedziesz wyglądać jak miliopn dolców $$$ chociaż i tak już pewnie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ASYKWETKA, a masz zdjęcia? bo tez robisz podobną wielkość.. Jesli to nie problem to presłałabyś mi zdjęcia?( carpioo@op.pl) a ja zeświruję. dziś jak jechałam do dentysty to we mnie by jakis Turas przywalił autem.. i to dwa razy na odcinku 12 km! naprawde mam taką nerwówkę ostatnio. I jeszcze jedno. dzwonili z kliniki ze nie maja badań na zoltaczke, dzownie do laboratorium co jest grane, bo mialam na skierowaniu te badania, a oni ze sie w rejestracji ktos pomylił i nie zlecono wykonania takich badań, polecialam więc zatem dziś rano na badania krwi, to mi pani powiedziala ze teraz poczekam na wynim ze 2 tyg! a ja mam operacje w poniedziałek! Mam już dosyć… serio.. ciagle coś spod ziemi wyrasta.. mam nadzieje ze mamie nie odwołają urlopu bo nie wiem kto mi z dziecmi zostanie, mąz nie podoła dwójce plus ja do obsługi :( przez te pierwsze dni.. naprawdę oby już wsyztsko się uspokoiło do tego 21-go, bo osiwieję :) a co siwej po cycykach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Mójcijon, wyślę foty wieczorkiem, robiłam je sobie cyklicznie-w pierwszej dobie po operacji, potem w odstępach co 1,5tyg mniej-więcej, widać fajnie jak piersi zmieniały się,zbliżały do siebie, opadały. Polecam :) kejsi_ja - dzięki za miłe słowo :) do miliona jeszcze dużo brakuje, ale mniej niż jeszcze kilka m-cy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
No niezły Spam mi się zrobił.. ciagle albo ucina albo w ogole nie wyświetla wysłanej wiadomości.. A solarium, myślałam o tym żeby iśc teraz ale boje się że wysusze skórę.. a po operacji to na pewno ze 2 miesiące trzeba unikać. Bo rozumiem, że nie wierzycie w mit, że piersi silikonowe nam się ugotują i poparzą organy wewnętrzne? :) hahahaa Wiecie że ja kiedyś wpadłam w błędne koło z solarium. Normalnie byłam tanorektyczką, która na łóżeczko kładła się 4 razy w tygodniu po 15 minut! Na całe szczęście po 1, 5 roku oglądałam program, gdzie badano kobietom skórę prze lupę i się tak przeraziłam zniszczeniami i trwałymi uszkodzeniami skóry, że od tamtej pory (a minęła ponad dekada), byłam na solarium może z 10 razy! Może chusteczki opalające? u mnie sprawdzają się bardzo dobrze, kupuję takie w rossmanie, tylko wybieraj te do jasnej karnacji i nie dość że smarujesz się chusteczką to jeszcze dłonią samą warto rozprowadzić produkt. I te z Vishy też nie pozostawiają smug. To bezpieczne i dla skóry i dla nas po operacji :) akurat na przetrwanie do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Asylwetka, czy ja też moge prosic o zdjecia na iwona@iwist.pl? Gość, nie wysłałaś wczoraj fotek czy do mnie nie doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon _ rozumiem ,że jesteś zaszczepiona p/żółtaczce i to badanie jest po to , aby potwierdzić obecność przeciwciał w organiżmie ? ja wyszczepiłam się 10 lat temu i teraz robiłam badanie i przeciwciała mam , więc nie potrzebna była dawka przypominająca ___ jeśli by tak było to musiałabym się zaszczepić 4 dawką i odczekać do operacji 2 tyg. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon - kurde, gratulacje, że udało Ci się z tego wyhść! ja opalałam się w liceum, dośc mocno, ale potem miałam chłopaka, który lubił bladą skórę, a w międzyczasie ja tez zmieniłam styl ubierania i tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Nataszka_wroc,to szczypanie to chyba normalne, mam tak samo, i uspokoiłaś mnie trochę :P Też jestem prawie 3tyg po i mam implanty polytec, także by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla90
Hej dziewczyny. Nie mogę się zalogować nie wiem czemu. Jestem już trzecią dobę po zabiegu. Powiem Wam,że obawiałam się tych 250cc ale jestem zadowolona. Efekt po operacji super. Zero bólu, sama się poruszałam, wszystko chciałam robić sama aż pielęgniarka mnie ochrzaniła. Później zaczęły się nudności. Minęły drugiego dnia. Dziś pojawił się obrzęk, brzuch mam spuchnięty jak balon, cycki też są mega spuchnięte. Zaczął się ból :-/ taki pulsujący, rwący. Kontaktowałam się z doktorem, mowił że wszystko jest w porządku to normalne że po 2-3 dniach jest obrzęk. Ale już ciężko mi się poruszać i bolą żebra i cały ten pancerz przeszkadza. Plecy tragedia, ciężko się spi. Pierwsze dwie noce przespałam jak niemowlak. Teraz piersi są jak dla mnie za duże, wyglądam jak Pamela, ale przed tym obrzękiem zaraz po operacji było ok, były śliczne. Także laseczki nie bójcie się małych wkładek bo to po prostu zależy od wymiarów i jest to indywidualna sprawa każdej z nas. Ze mną na sali też leżała drobniutka dziewczyna, miała wkładki 250 ale anatomiczne i były nieco mniejsze od moich no ale ona swoich piersi nie miała w ogóle, ja miałam dużo skóry i anatomiczne by się nie sprawdziły. Jeżeli efekt już po zejściu opuchlizny będzie taki jak po zabiegu to będę mega szczęśliwa, cieszę się że nie upierałam się przy większych wkładkach bo wyglądałabym karykaturalnie. Powiedzcie jak u Was długo utrzymywał się ten obrzęk i wzdęty brzuch? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asylwetka pisałaś nt. solarium, pytałam się mojego lekarza o nieudane zabiegi, mówił, że miał przypadek, że Pani za szybko udała się na solarium i zaczęło jej się coś paprać i wynikła z tego poważna sprawa. Dlatego też lepiej się wstrzymać z tym tematem. Czy mogłabyś również przesłać mi zdjęcia ross8881@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i strasznie mi przeszkadza ten pas pod pachami, podłożyłam sobie pod niego gazy bo wrzynał mi się w pachy xD jak sobie z tym radziłyście? Boję się go opuścić żeby nie był za nisko na cyckach bo lekarz wyraźnie zaznaczył że ten pas ma się znajdować zaraz nad piersiami i ma utrzymywać żeby implanty nie przesunęły się do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że przed operacjami trzeba zaszczepić się na żółtaczkę (i z tego co wiem nie jest to jedno szczepienie) mi mój lekarz nic takiego nie mówił. Czy któraś z was dostała takie zalecenie przed swoją operacją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×