Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość kasiejka_lodz
Mójcijon właśnie odebrałam zdjęcia.... Rozwiązałaś wszelkie moje obawy, ja sądziłam , ze te 365 ml to mega a one wyglądają cudnie:) masz piękne piersi naprawdę mega naturalnie wcale nie widać ze to nie wiem jaki wielki cyc poprostu ładne równe cycochy... Wychodzę z punktu jak Ty wnioskuje po zdjęciach, wiec te 375 ml powinny byc spoko, wcale nie duże a w sam raz. Dziękuje Ci bardzo... Wyglądasz bombowo nie wiedziałaby, ze sa zrobione naprawdę... Miałaś allergany natrella?niesamowite jaka zmiana fajna zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Rosa Ty jutro.....????? Boze trzymam kciuki, daj znać jak sie czujesz i jakie wrażenia :) Twoje nowe JA .... Mam nadzieje ze prześlesz zdjęcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka ja jutro mam sciagniecie szwow :) piersi mam od dwoch tygodni zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
To nie masz rozpuszczalnych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Wróciłaś normalnie do życia po tych dwóch tygodniach ? Czy nie bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
magda1973 _ hej _ no to mnie pocieszyłaś , bo ja mam teraz prawie 48 lat , za 1,5 miesiąca mam operację { drugie podejście ze względów zdrowotnych } i mam nadzieję ,że już mi wystarczą do końca życia :) mójcion _ masz piękne cycuchy , zazdroszczę ,że już masz po i podziwiam efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Kasiejka ja mam zwykle i lekarka sciagniecie zaleca po 2 tygodniach, kazdy lekarz ma inaczej, jedni daja rozpuszczalne inny nierozpuszczalne. jeden trzyma tydzien drugi dwa tygodnie itp, jeden zaleca stanik i pas inny sam stanik, jeden daje dreny inny nie, trzeba sie przygotowac pod to co dany lekarz ma w swoim doswiadczeniu., ja doszlam do siebie szybko, w 4 dobie nie potrzebowalam juz przeciwbolowych, a teraz robie niemal wszystko poza podnoszeniem dzwiganiem, cwiczeniami i bieganiem i tym co moze sprawiac bol... i planuje dzisiaj wsiasc juz za kierownice :) ale z tym jak sie do siebie dochodzi to tez bywa roznie zatem trzeba ostroznie i nic na sile gosc 21:58 a z jakiej firmy implant ? czy wiesz jaki profil implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa jak będziesz już po wizycie kontrolnej daj znać czy piersi się już wyrównały. U mnie sytuacja wygląda cały czas podobnie. Różnica niby niewielka, mąż twierdzi nawet, że nic nie widzi, ale ja tam widzę doskonale, szczególnie widoczne takie rzeczy są jak zrobi się zdjęcie. Zdjęcie zrobiłam, żeby wysłać jednej z was i po tym co zobaczyłam to zrezygnowałam, mam nadzieje, że się nie obrazi, ponieważ sama przesłała mi fotki z przepięknymi piersiami. Ja mam wizytę kontrolną za dwa tygodnie, nie dzwoniłam do niego z moimi obawami, wiadomo, że usłyszałbym, że potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implant firmy eurosilicone wysoki profil okrągłe 11.3 projekcja 5.1 350 a 375 projekcja 5.2 11.6cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosc a chodzi Ci o to zeby wlozyc wiekszy ? czy ze ten 350 bedzie za duzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że 350 będą za małe mało widoczne i mogę być niezadowolona a znów 375 czy nie będą za duże bo jestem bardzo szczupła...Piszecie, że lepiej brać większe już nie wiem a jutro mam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
350 i 375 roznia sie srednica nie jakos drastycznie ale 0,3 na calosci to o 0,3 wieksze ciecie w miesien w gore i w bok, jesli lekarz jest bardziej na 350 to ja bym brala 350 bo ta roznica w projekcjach jest tak mala ze wielkosciowo wyjdzie Ci identyczny rozmiar czy wlozysz 350 czy 375, no chyba ze uwazasz ze to 375 brzmi lepiej bo jest o 25ml wiecej niz 350,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a tak ogolnie zauwazylam ze zeszla mi opuchlizna pewnie jeszcze nie calkiem ale brzuch juz prawie plaski jak przed zabiegiem, po bokach piersi wyczuwam zebra jak przed zabiegiem, w efekcie zmniejszyl mi sie obwod na piersiach :P od ostatniego mierzenia gdzie bylo 90cm na 88cm pod biustem wciaz 72cm (zebra go trzymaja :P), w efekcie wychodzi mi na ta chwile z kalkulatorow duze C, male D, a w niektorych przypadkach rozmiarowka stanika 65E :D swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa87 dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa cudowne wymiary rzekłabym ze idealne książkowe Ha ha jakie Ty miałaś te implanty? Zmartwiłas mnie tym autem, mam prace ze prawie śpię w samochodzie ciagle jeżdzę, i mam zamiar po tygodniu ruszyć do boju :) zazdroszczę Ci ze już jesteś po.... Ja jeszcze miesiąc oczekiwania, i dalej nie zdecydowany rozmiar 345 czy 375 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa87 dziękuję za pomoc. Myślałam,że zrobić sobie cycki to takie proste a tu jednak nie jest wiele decyzji które musimy podjąć.Nie wiem które będą lepsze dla mnie...Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosc :) kazda przechodzi obawy o rozmiar , zaufaj lekarzowi :) ja mam tylko 260 a jednak az Kasiejka ja mialam mentor 260CC profil 5,3, wysokosc 9,9 szerokosc 10,5, a wychodzilam od zera, powiedzmy ze mialam bardzo male AAAA :P co do samochodu ja po prostu nie chcialam wczesniej jezdzic ale moja lekarka powiedziala ze miala takie pacjentki co po tygodniu przyjezdzaly samochodem zeby sciagnac opatrunki, zalezy jak sie bedziesz czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Beti 48-bedzie dobrze,nie ma co się bać,drugim razem mniej bolało pomijając noc po operacji,teraz tez wkładki są lepsze i leki nowsze do narkozy więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa mamy takie same wymiary :) u mnie tak samo w obwodzie piersi było 90, a teraz jest 88, pod biustem również 72. No i całe szczęście znowu mam płaski brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr powiedziała,że te 375 mogą wychodzić pod pache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosc to bez zastanawiania bralabym 350, one maja 0,1 mniejsza projekcje to sie rozejdzie pod te pachy wlasnie po rozmiarze piersi nawet bys tego nie zauwazyla ... a zdrowie jest NAJWAZNIEJSZE Wiktoria fajne masz wymiary :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dziękuje dziewczyny za komplementy :) tez jestem zachwycona Kasiejka ja mam okrągłe allergany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gość-to zaufaj lekarzowi bo mi to samo powiedzial ja mam 330 najwyzszy profil przy wzroscie 165 i byly jeszcze wieksze 380 ktore mi odradzila przy mojej klatce piersiowej teraz mam 75 E a wczesniej mialam 75D i wygladaja proporcjonalnie.Wiesz-to jest na bardzo dlugo o ile nie na cale zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestem skłonna wziąść te 350...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mam masować szwy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czerwcu kontrola i okaże się co z nichęcią bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na blizny plasterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Hej dziewczyny, ja nadal jestem przeziebiona. Dzis bylam na ostatniej konsultacji- za tydzien zabieg. Lekarz kazal mi brac panadol co 4h+ witamina C. Wybralam dzis rozmiar. Lekarz kazal mi zmierzyc 270 i 300cc. Zmierzylam i choc robilam przymiarki z ryzem wiele razy, calkiem to inaczej wygladalo. 300cc wydawaly mi sie malutkie. Lekarz zgodzil sie na 330cc, sredni profil, implant firmy Nagor. Zapytalam go jaki rozmiar mi z tego wyjdzie, ale mi nie odpowiedzial bo rozmiarowki sa rozne. Za to moja opiekunka powiedziala, ze bede miala minimum pelne C. Dodam tylko, ze moja operacje bedzie bardziej skomplikowana, ze wzgedu na to ze mam nierowne piersi i w prawej nie mam "torebki" wiec bedzie musial zrobic miejsce na implanta. Czyli ciecie bedzie wokoł sutka plus linie pod. Operacje robie w Wielkiej Brytani. Czy ktoras z Wasnma implant z tej firmy? I c8 myslicie o srednim profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Magda nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcial Ci dac wysokiego profilu ? z jakiego rozmiaru wychodzisz ? tym bardziej ze to 330 proponowane w srednim profilu ma 12cm srednicy i 4,3 projekcji, a jakby zaproponowal 330 w wysokim profilu to mialby dokladnie srednice 11,2 (taka jak 270 w srednim profilu) i 4,9 projekcji to 330 w srednim profily bedzie musial duzo wiecej nacinac, a wcale efektu wiekszego niz to 300 ktore wstepnie proponował nie bedzie bo 300 ma tylko o 0,1 projekcji roznicy od 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Kurcze ja czytam o tym wszystkim ale nie za bardzo mam pijecie o co chodzi z tymi prifilami :/ moze jemu chodzi o to ze wiecej mi sie nie zmiesci, bo to 330cc wzielam juz na swoje ryzyko. Nie wiem szczerze mowiac :/ Kilka razy jeszcze mnie informowal, ze jest ryzyko, ze bedzie widac implanta- i to nawet przy mniejszym implancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×