Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Rosa87
Magda85 mysle ze to co robisz jest nierozsadne jesli lekarz mowi ze ten implant bedzie za duzy, ze bedzzie wystawal, bedzie Cie bolec duzo bardziej i w ogole moze gorzej sie goic. Moze po prostu lekarza zapytaj czy moze dac Ci HIGH profile zamiast MODERATE profile, tylko to pytanie jest uzaleznione z jakiego rozmiaru wychodzisz ? A, B, C??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Dziewczyny czy ktoras robila w Linea Corporis i dostala termin operacji w ciagu powiedzmy 2tygodni? Acha i napiszcie jeszcze ile Was wyniosly badania przed operacja i jakie dokladnie sa to badania? Chce wplacic polowe kwoty po konsultacji i mam goraca nadzieje ze jakis termin sie zwolni i zadzwonia.Mojcion pisala mi ze to realne wiec mam nadz ze bede miec farta. Sledze na biezaco wasze wpisy i ciesze sie ze dziewczyny po operacjach juz doszly do siebie.Rosa jak ta dysproporcja? Wczoraj czytalam sporo wpisow ze bol jest okrytny.Nie wiem jak to zniose i to spanie na plecach... Rosa jestes widze ekspertka w tych rozmiarach.Ciekawa jestem co mi zaproponuje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Rosa moj przypadek jest inny. Chodzi o to, ze z kazdym implantem jest ryzyko "double bubble" wiec czy 330 czy 300 ryzyko jest. Byloby nawet przy 200. Niestety nie mam takich predyspozycji jak wiekszosc pacjentek. Juz sie dowiedzialam, ze wybral sredni orofil, bo jest bardziej bezpieczny w moim przypadku. Nie naleze do osob ktore chca czegos za wszelka cene. Poprostu chce sie dobrze czuc- gdy przymierzylam 330 odrazu kepiej mi sie zrobilo. Piwiedzial, ze to moze byc, ale wiecej juz mi nie da. Wychodze z pelnej miseczki A, ale mam dodatkowy problem. Moje piersi sa obwisle + obydwie sie calkowicie od siebie roznia. To sie nazywa "tube breast"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Magda to w takim przypadku sluchaj lekarza :) a roznica miedzy 300 a 330 jest naprawde niewielka jesli chodzi o projekcje, to tylko 0,1 rozejdzie sie w tej szerokosci ktora ma wieksza 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Izi bol nie jest taki straszny ... jak sie nastawisz ze to nawet ruch palca u nogi bedzie Cie bolec :):) a jak bedziesz nastawiona optymistycznie to ten bol od razu bedzie wydawac sie mniejszy moja dysproporcja hmmm sutki sa niemal na tej samej wysokosci ale piers lewa konczy sie tak jakby nizej prawa i to mnie razi ... lekarka kazala czekac ... i masowac piersi intensywnie min 3 miechy ... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Witajcie. Jutro będzie tydzień po mojej operacji- podniesienie na protezie. Implanty mam spore ze względu na warunki fizyczne- 350 i 375, pod gruczołem . Generalnie jest Ok, ale od dnia operacji czuje palacy ból w miejscu ciecia pod prawa piersią. W pozycji leżącej ból ustępował. Dzisiaj doszedł taki ból pod lewa i do tego palenie/mrowienie obu piersi.nie mogę w pozycji pionowej być dłużej niż 5-10 min. Czy jest Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Dodać jeszcze muszę, ze co jakiś czas robi mi sie gorąco, jakbym miała zemdleć i mam luźne stolce. Zaczynam sie niepokoić. Czy to może być efekt narkozy, czy cos innego sie dzieje? Macie może podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
do gosl-te objawy są moim zdaniem niepokojące ja bym natychmiast dzwonila do mojego lekarza,to jest Twoje życie i zdrowie a ta operacja jest poważna.Jestem 4 dzien po operacji wymiany implantów pod miesien i nie mam absolutnie takich objawówczuję sie bdbrze.Moge zrozumiec bol blizny jak masz ją pod piersią,moze to być ściąganie się tej blzny,tworzenie sie stupkow,ale reszta....dzwoń kochana do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Magda1973- teraz to sie przestraszyłam. Muszę już poczekać do jutra z uwagi na porę. Położyłam sie już, jeżeli rano noe będzie lepiej zadzwonię Do lekarza. Tak bym chciała czyś sie dobrze. A pulsowanie piersi/ mrowienie jest normalne po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
ja nie mialam pilsowania ani mrowienia ale dziewczyny maja rozne odczucia,gorzej z tym gorącem,oslabieniem,wiesz ze jest wiele możliwychkomplikacji po tej opeacji.Nie pisze tego żeby Cie straszyc,tylko uczulić na dziwne objawy.Daj znac co powiedzial,dobrze by bylo gdyby Cie zobaczyl ja do dzisiaj rana jezdzilam do kliniki na zmiane opatrunkow,dzisiaj dopiero zdjęli mi te sączki czy dreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda1973- ja byłam u dra w czwartek wieczorem, czyli 3 dni po operacji. Mówił, ze wszystko jest Ok, ale wtedy miałam tylko ból pod prawa piersią. Co prawda dziwił sie, ze tak bardzo mnie boli, bo przecież implant mam pod gruczołem. Nie wiem co tym wszystkim myślec ... Zastanawiam sie jakie by to mogły być komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
moze nie bedzie komplikacji,jednak z każdym problemem trzeba się zwrocic do lekarza,po to on jest żeby ocenił sytuację,ewentualnie pomogł,raz że to nie jest zabieg,tylko operacja,dwa,zostawiłyśmy dużo pieniędzy mamy prawo zawracać im głowę nawet błachostką,bo to w koncu nasze zdrowie jest najważniejsze,daj znać co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - bardzo dobrze powiedziane! :) ja też jestem takiego zdania, jak tylko ma się jakiekolwiek obawy to powinno się skonsultować z lekarzem. ja bardzo nie lubie nadgorliwosci, ale co jak co, tu chodzi o nasze zdrowie, a ono jest najwazniejsze;) i wydaje mi sie, ze w tym przypadku nie ma głupich czy nieuzasadnionych pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Hej. Znowu rano było mi słabo. Wypiłam elektrolity. Zadzwoniłam do dr. Kazał odstawić vanescin, mówi, ze to może po tym. Jak nie minie - dzwonić. Jakby teraz sie trochę lepiej czuje. Stanu zapalnego żadnego nie wyczuwam, o ile można go wyczuć. Nie mam apetytu od czasu operacji, tylko słodkie bym jadła. Miałabym ochotę piwko wypić, ale sie boje. Leków p/bólowych staram sie nie łykać - tylko 2 pyralginy na dzień. Już bym chciała, żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
aha to zobaczysz czy po odstawieniu vanescinu sie poprawi.ja tez szczegolnego apetytu nie mam ,o alkoholu zapomnijmy na razie:) i dzwoń do niego ze wszystkim co Cie niepokoi.A doktor jest dla NAS nie my dla niego;) no to poprawy samopoczucia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Dziewczyny mam pytanie-ile czasu tak mniej wiecej goją sie rany wokol brodawki?tą metodą mialam wprowadzone implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
konkretnie chodzi mi kiedy sie rozpuszczą szwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójczijon
Izi ja miakam w linea corporsis, co chcesz wiedzieć? na Samą konsultacje czekałam, z tym terminem wcześniejszym to tez loteria- a nie żaden pewniak. Oby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Rosa87 _ mogłabyś w wolnej chwili napisać mi w cm , ile te moje implanty będą miały _ nie ogarniam tego na tych angielskich stronach , a Ty widzę ,że doskonale sobie z tym radzisz :) moje implanty to Mentor , okrągłe , wysoki profil 325ml albo 345 ml ... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Beti48 mentory z okrągłych robią albo gladkie albo z teksturowaną powierzchnią, no i z okrągłych jest 350 nie 345 325 ma średnice 11,5cm profil przy teksturowanym 4,8, przy gładkim 4,6 350 ma średnice 11,7cm profil przy teksturowanym 4,9, przy gładkim 4,8 jeśli będzie implant teksturowany to maja profil niemal taki sam, zależy co wdłg średnicy będzie lepsze wdłg lekarza przy gładkim (rzadziej stosowane) poprosiłabym o 350 bo one maja ogolnie mniejsze projekcje, przy teksturowym bedzie to 2-2,5 rozmiara przy gładkim będzie to max 2 rozmiary wdłg mnie :) u mnie rozmiar sie nie zmienia w biuscie 88cm pod 72cm dotykowo juz nawet nie bola bo je masuje po nocy czuje je jeszcze delikatnie ale odkad masuje duuuuzo mniej na blizny mam nakleic plasterki po ok miesiacu wiec jeszcze o 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Rosa87 bardzo Ci dziękuję :) teraz rozumiem te wymiary :) będę miała teksturowe _ więc zostaję przy 325 ml, tak , jak lekarz zaproponował :) super ,że u Ciebie wszystko ok i dobrze się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Magda1973 szwy rozpuszczają się ok 2 tygodni. Po tym czasie lekarz kazał smarowac oliwka a po ok 4 tyg zelem silikonowym. Ogólnie blizny na brodawkach go ją się szybko i są mało widoczne, takie białe kreski które można kiedyś potraktować permanentnym jak ci będą przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie? W Polsce czy korzystałyście z zabiegu zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam zagranica na powiększeniu piersi implantem anatomicznym. Mogę szczerze polecić go4healthtravel - tak wyjazd to jest, ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gosc-Marzena dziękuję za odp,bo ja nie widzę zeby chociaz troche zaczely sie rozpuszczac:)pierwszy raz mam rozpuszczalne,a że sąmalo widoczne to wiem-dlatego chciałam przez otoczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gosc-wiesz,ja uważam,że w Polsce mamy duzo bardzo dobrych specjalistow i nie ma sensu wyjezdzac w tym celu za granicę,przy tym jak cos się niepokojącego dzieje to warto mieć tego lekarza blisko:)Poza tym ciesze się ze jestes zadowolna z operacji-to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiktoria jak tam ? unormowalo sie ? Mika jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza jak sie czujesz ? Magda85 juz po chorobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Na szczęście juz jest dużo lepiej. Panadol jednak pomógł :) jeszcze nie czuje sie na 100%, ale myśle ze to stresik. W sobotę w południe operacja dziewczyny! Dziś doszedł stanik na "po" :)‭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, u mnie mija dzisiaj trzeci tydzień od zabiegu. Piersi nie są jeszcze do końca równe, widzę jeszcze lekką asymetrie. Nie boli już nic, ale synka nadal nie mogę podnosić, dopiero po czterech tygodniach mogę spróbować. Wczoraj mierzyłam obwód biustu i wynosił 90 cm, parę dni temu było 88 cm, ale chyba nie dokładnie zmierzyłam :) Żałuję jednak, że nie są większe, ale mąż mówi mi, że większe nie wyglądałyby już dobrze, mi jakoś zawsze podobały się takie duże. Beti ja również mam okrągłe mentory 325 :) A jakie są Twoje wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×