Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
implanty miekna do roku ... ja po 2 miechach moge juz sobie piersi zlaczyc i sa takie w miare miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Dziewczyny a jakie są wasze opinie na temat ćwiczenia przed operacja? Chodzę na siłownię i podnoszenia ciezary ale nie wiem czy lepiej bardziej wzmocnić te mięśnie piersi i wokół czy lepiej dać im odpocząć i ich nie ćwiczyć przed operacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o ćiwczeniaj po operacji - że sa niewskazane przez jakiś czas....ale przed to chyba nie koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka1234
Operacja 2 sierpnia Dr Śliwiński Szczecin Ja ćwiczę przed operacją, dodatkowo robię plank , żeby wzmocnić mięśnie kręgosłupa Trzymam kciuki dziewczyny, nie martwcie się ja też się boje :) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - to nie dobrze, że organizm odrzuca silikonowe maści.. a czym smarujesz zamiast tego? Kasia2191 - tak jak wyżej - po operacji trzeba się wstrzymać z ćwiczeniami (wiadomo:) ale nie słyszałam nigdy, żeby były jakieś przeciwwskazania do ćwiczeń przed. ja bym ćwiczyła normalnie, ale bez jakiś hardkorów - żeby po zabiegu nie męczyły Cię dodatkowo zakwasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Dziewczyny a po jakim czasie zaczęłyscie się opalać? Nie mówię tu o bikini z odkryciem blizn i piersi a o biustonoszu pooperacyjnym i oczywiście nie całodzienne wylegiwanie się na słońcu ( klatka piersiowa zasłanieta nawet ręcznikiem. Pytam bo 2 tygodnie po operacji będę jechać na tydzień na wakacje i chciałam się zapytać czy jestem skazana na siedzenie w cieniu cały dzień czy mogę posiedzieć trochę na słońcu oczywiście jak pisałam wyżej, bez przesady...nie zależy mi na opalaniu klatki czy twarzy przesadnie,bo będę jeszcze w staniku z operacji, ale też nie chcę siedzieć cały dzień pod parasolem:)) co myślicie Dziewczyny na temat opalania po zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powinno opalać sie blizn do roku. Ale Bez przesady troszke słoneczka Ci nie zaszkodzi. Myśle, ze dwa tygodnie po operacji możesz nadal czuć zmęczenie i osłabienie. Na twoim miejscu martwiłabym sie rylko tym, zeby nie zasłabnąć. A jeśli będziesz zakrywać piersi nie będziesz sie wylegiwać na słoneczku to myśle, ze Ci nic bi zaszkodzi. Ja mam większy dylemat, bo chciałabym pójść do solarium. Jestem 6 tygodni po operacji. Ale boje sie, choć kupiłam krem +50 i napewno bum zakryła piersi to i tak jeszcze sie waham. Wiem, ze większość z was to skomentuje, ze to głupota i ze sie nie powinno. No i dlatego tez jeszcze nie poszłam, bo sama sie bije z myślami. Czy któraś z Was opalała sie po operacji??? Jeśli tak to jaka ochrona jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedział, że opalanie jakiekolwiek zabronione przez 3 miesiące, ale wiadomo każdy ma inne zalecenia. Dziewczyny mam do was pytanie, ja jestem 4 tygodnie po operacji, dla tych wtajemniczonych, dalej jedną pierś mam wyżej, ale staram się nie panikować i czekać spokojnie do kolejnej wizyty. MagdaMW85 jak zaglądasz tu czasem jeszcze to napisz jak się czujesz, czy ten antybiotyk pomógł? Ale wracając do mojego pytania, to chciałam spytać czy jesteście też opuchnięte i czy możliwe, ze to efekt po operacji która miałam już prawie miesiąc temu? Wagowo, aż jestem zaskoczona mam jakieś 1,5kg mniej, natomiast jestem strasznie opuchnięta w pasie jakieś 3 cm do przodu mi poszło, bardzo to czuje po ubraniach i nawet dziś jedna koleżanka zauważyła, że na buzi taka spuchnięta jestem :( Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchlizna może się utrzymywać, ja jestem już jakoś 2 miesiące po i z brzucha mi zeszło dopiero. Piersi mogą się róznić, podobno nawet do kilku miesięcy. Wiesz to jednak obce ciało w organizmie, więc ciało się będzie bronić trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aduular dzięki bardzo, bo muszę przyznać,że bardzo martwiłam się tą opuchlizną, czy to normalne, zastanawiałam się już czy nie dzwonić do lekarza. Kilogramów mniej,a centymetrów więcej :( ale w takim razie to kolejna kwestia która wymaga mojej cierpliwości :) nie sadziłam, że aż tyle jej będę potrzebowała. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
gośc - tak, opuchlizna może się utrzymywać, do 3 miesięcy nawet u niektórych, także tym się nie przejmuj, zejdzie :) niestety, chciałaby się, zeby to było tak, że hop! i już mamy piersi piękne i lezymy na plaży i się chwalimy :) ale jak ze wszystkim, dla efektów trzeba cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek ide pod nóż :) Mi lekarz powiedzial ze wakacje to min 3-4 tyg od operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytań o opalanie - moim zdaniem na naturalnym słońcu i z zachowaniem szczególnej ostrożności (heh, zabrzmiało jak z prawa jazdy:D) można, ale z solarium bym się wstrzymała. jakby nie patrzeć, na solarium lampy są duuużo mocniejsze, niż w normalnych warunkach. może nic by Ci nie zaszkodziło jakbyś poszła na prawdę na jakiś bardzo króciutki czas, ale z drugiej strony pewnie nie zauważyłabyś żadnych rezultatów, więc trochę się to mija z celem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Uff jestem po drugiej konsultacji. Tym razem spisałam sobie wszystko na karteczce i o niczym nie zapomniałam :-) Stanęło na mentorach UHP 430 ml :-) wywalczyłam ;-) Dodatkowo będę miała poprawianą bliznę z dziecinstwa na udzie z tyłu (swoją drogą nieźle będą się musieli mnie naobracać ;-)) i kwas hialuronowy w usta. Boję się okrutnie bo to już za 2 tygodnie. Ale czytam ten wątek od początku i dodajecie mi odwagi swoimi postami. Dzięki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamagdj
Hej dziewczyny. Mam termin jutro... Zaczynam mieć watpliwości bo chce wrócić w poniedziałek do pracy. To tylko 3 dni. Dam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, jest nas dużo, większośc jest po, nie ma chyba głosu, który by załował ;) z opalaniem - solarium na 100% odpada, opalanie na plaży tylko z wysokimi filtrami ;) tego się dowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamagdj, obyś dała, ale uważam, że może być problem, zależy czym się zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny przed pamiętam że zastanawiałam się jak to jest nosić czy też czuć ten implant. Otóż mam anatomiczne są takie miękkie ze aż mnie denerwują ha ha ha..W sumie mogłyby być twardsze To trudne do wytłumaczenia ale wogole nie wiem że coś mam w środku i nic nie wyczuwam gdy dotykam. Ogólnie jestem przeszczesliwa. Niestety wciąż jeszcze mam różowe blizny ale nie toleruje lepszych maści wiec wcieram cepan. Miękkie zrobiły się po 2 miesiącach. Zabieg miałam 3 marca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamagdj ja bym nie dala rady a przeszlam dobrze rekonwalescencje ... ale 6-7 dni to dla mnie bylo takie minimumn zeby dac sobie rade w domu ze wsyzstkim ... 3 dni jednak boli ... chyba ze masz calkiem siedzaca prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Jeżeli chodzi o opalanie na słońcu ( bo tylko takie mnie interesuje) to tak jak pisałam, część klatki piersiowej nie interesuje mnie aby ją opalic na machon a nawet żeby ją zakryć, bo czytałam gdzieś że po operacji można mieć obrzęki od słońca dlatego pytam. ( chodziło mi np o leżenie na słońcu z przykrytym biustem ręcznikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Witam dziewczyny, temat powiększenia piersi wrócił znowu do mnie jak bumerang. Zapisałam sie na konsultacje na 15.09 cykora mam niesamowitego. Zabieg chciałabym około listopada. Boję się powikłań masakrycznie. Czy któraś z was robiła może u Kubasika w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samijoe
gosc Ola ,u kogo robilas piersi? wiekszosc dziewczyn twierdzi ze maja twarde piersi ,a twoje prosze mieciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamagdj
Oduuular - mam całkiem siedząca prace siedzę przy biurku i pije kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104dfaisy
Kamagdj ja też mam siedzącą pracę i nie ukrywam, ze urlop 2 tygodnie max to ostateczność, mam nadzieję, ze dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamagdj
104dfaisy Problem w tym ze ja jestem szefem a druga osoba zarządzająca jest na urlopie macierzyńskim, choć jutro ma mnie zastąpić, nie mogę sobie pozwolić na 2 tyg urlopu :-( boje sie ze będzie słabo po grzech dniach albo jakieś komplikacje bo nie "odleze" swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamagdj, powiem Ci, że wszystko zależy od organizmu, ja po operacji czułam się dobrze, przeciwbólowe odstawiłam w 3 dobie, ale nie byłam w stanie jeszcze normalnie funkcjonować, duże ograniczenie czułam przez pas piersiowy. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samijoe - twarde są tylko na początku :) później już miękną hmm kurcze, z ta praca po 3 dniach od zabiegu to ciężka sprawa.. a nie możesz pracować zdalnie, z domu? nie, że całkiem zrezygnować z pracy, tylko home office :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamagdj
bemybabyy8 - jak będzie zle to będę zmuszona, zobaczymy raz sie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Poradźcie mi proszę co zrobić. Operację mam 5 lipca. Mniej więcej 28 czerwca powinien zacząć mi się okres, wiec teoretycznie skończy się przed. Ale już zaczynam panikować, co będzie jeśli się przesunie... Z drugiej strony jakbym zaryzykowała i byłby normalnie, to cały miesiąc po miałabym spokój. Biorę tabletki, wiec mogę też go przesunąć. Wczoraj i przedwczoraj miałam takie małe plamienia. Nie wiem od czego, może to stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×