Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Dzieki Magda 1973 za otuchę,wprawdzie w czerwcu mam termin kontroli to napewno lekarz powie mi co i jak ale narazie mnie uspokoiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, planuję operację w przeciągu najbliższego roku, zależy od kosztów. Chcę uzyskać efekt najbardziej przypominający naturalny biust czyli "łezki" dlatego myślalam, że tylko implanty anatomiczne wchodzą w grę, jednak wyczytałam gdzieś, że kształt ma niewielkie znaczenie jeśli wszczepia się pod mięsień. Jeśli tylko podskórny to faktyczie jest to istotne, mało tego przy implantach okrągłych jest mniejsze nacięcie, są bardziej miękkie niż anatomiczne i istnieje duże prawdopodobieństwo przemieszczenia. Nawet jakiś chirurg wypowiadał się, że przestał stosować anatomiczne. W zwiazku z tym dziewczyny ile płaciłyście, gdzie robiłyście i jakie macie implanty ? aa i czy efekt po operacji jest naturalny? Czy jest tzn zwis?:P fałt piersiowy czy sterczące piłki?(wiem , że niektórym kobietom to się podoba jednak ja chciałabym uniknąć takiego efektu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
czesc, jestem juz 2,5 miesiaca po operacji (21.03, 375cc Allergan okrągły, wyjściowe małe B), Powiem Wam tak- jest bombiastycznie :) 1.Piersi lekko zmiękły (nie wiem jak inne kobietki piszą że po 2 miesiącach maja całkowicie miękkie piersi- ja nie. czuje ze są miększe, czuje ze na górze, gdzie mialam swój gruczoł, pierś jest już miekka.. ale no nadal to nie jets tak miekkie jak "zwykły" cycek) 2. Opadły, wyglądają mega naturalnie, nawet pani Ginekolog jak mi badała piersi swtwierziła, że gdybym jej nie powiedziała, to wizualnie by się nie kapnęła, że to sztuczny cycek. Wiadomo jak zaczęła macać te dwu miesięczne piersi to od razu wyczuła :) ale wizualnie bomba :) 3. mam czucie w całej piersi, sutki reagują już nie tak jak wczesniej, że ciagle sterczą- sa już normalne 4. zmalały lekko od momentu zejscia tej pierwszej opuchlizny, poza tym kształt sie zmienił. są wieksze na dole, a na górze mam po prostu ładnie zarysowane piersi.. Martwi mnie natomiast: 1. szwy- czuje pod spodem jeszcze szwy, nie są one regularne.. ale pod palcami czuje takie grudki, paseczki.. kiedy to zniknie? ktos wie? 2. jak masowac te piersi zeby szwy się szybciej rozpuściły? (te wewnetrzne, bo tych zewnetrznych pod piersią to już nie mam od 8 doby) 3. jak śpię na boku, a śpię tak od ok. 3 tyg po op., to w prawej piersi czuje takie ciągnięcie.. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - hmm, ja zawsze słyszałam, że anatomiczne dają właśnie bardziej naturalny efekt, a okrągłe wybiera się wtedy, kiedy przede wszystkim zależy nam na podniesieniu piersi, a nie na samym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojcion a na którym boku śpisz? Bo może tak właśnie się układasz, że troszkę ciągnie. Wtedy zmień boczek. Też tak miałam i jeszcze pospałam trochę na plecach (wiem, męczarnia, ale da się przeżyc). A jak efekt wizualny? Podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Mójcijon ja jestem niespełna 4m-ce po op. Szwy wew są rozpuszczalnymi, do 100 dni powinny same "zniknąć",acz może zdarzyć się, że potrwa to nieco dłużej ,wiec nie obawiaj się o grudki it. za jakiś czas nie będzie ich.. osobiście nie masowałabym ich. W kwestii kłucia przy spaniu na boku- może warto jeszcze z tym poczekać, organizm daje sygnał, że coś mu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcion - oooo dawno Cię tu nie widziałam! :) ten czas leci jak szalony.. ciesze sie bardzo, ze wszystko jak na razie dobrze się goi, a szwami się nie przejmuj! na pewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Mójcijon - też po porostu odstawiłabym na razie spanie na boku. Super, ze jesteś zadowolona z op!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. Witaj ja od dawna śpię na boku i też czuje jeszcze ciągnięcie. Mój doktor każe spać nawet na brzuszku niech piersi pracują z nami żeby ich tak nie usztywniac to zapobiega powstawaniu torebki. Przed miesiączką też ****ardzo czuje ale ogólnie jestem przeszczesliwa. Mam anatomiczne.. Gdy je teraz porównam do stanu pooperacyjnego jest ogromna różnica. Są fajne sterczace. Takie jak moje ha ha ha. Niestety blizny jeszcze różowe Dziewczyny radość nie zna granic. Niema się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjola a ile płaciłaś za operację ?? masz pod mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość. Zapłaciłam 15 500 u Kubasika 300 mentory anatomiczne. Pod mięsień Dodam jeszcze że karmiłam wiec miałam lekki zwis. Chciałam okrągłe ale mój doktor powiedział nigdy w życiu nie włożę pani okrągłych! i tak zostało. Czasem brakuje mi wypełnienia góry. Dodam też że opadły ale są pełne i sterczace takie,, zadarte od spodu ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dzieki dziewczyny, nie bede zatem schizowac z tymi szwami itd ;) a śpię na lewym a prawa mnie ciągnie .. Dziwne .. Zacznę cześciej zmieniać strony :) A efekt - tak hak pisałam bombiastyczny. Poza tymi rzeczami co wymieniłam to nic nie dolega. Tfu tfu A czuje sie z nimi tak, jakby one były ze mną zawsze i jakbym nigdy nie była płaska deska. Serio wcześniej przed operacja myskałam ze jednak to ciało obce, ze zawsze bede o tym pamietać ze to jednak wkładki a czesto zapominam .. A to zaledwie dwa miesiace po ;) No dwa i pol ;) Nie moge sie doczekac az zmiękną do reszty, szwy sie rozpuszcza i blizny zbledną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnei jestem ciekawa czemu tak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mój doktor słynie z dobrego oka jeśli chodzi o dobór implantów. Ponoć mam za szeroką klatę i budowę taką jakby mnie ktoś związał w pasie i ściągnął sznurkiem i pan doktor pokazał mi okrągłe piersi zaokraglenie do talii i od talii kolejne. Wiec ewidentnie powiedział ze byłoby to śmieszne. Za dużo krągłości. Zawsze jednak brakowało mi wypełnienia góry. Choć tak bardzo się cieszę że nie są takie puste to myślę że patrząc na okrągłe tego jest mi właśnie brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dodam jeszcze że też myślałam że będę czuć te implanty a tak naprawdę to są takie fajne skaczące i gdy masuje to są jak własne i implant jest niewyczuwalny . Jakby tam nic nie było.. W bluzeczce nic nie widać ale gdy zdejmuje stanik to całkiem niezły cyc. Ważne że niema pustych woreczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
goscola, to dobrze, że przy dotyku nie czuć różnicy. Fajnie że są w dotyku naturalne - a przynajmniej moim zdaniem :) Wiesz może i doktor ma trochę racji - w końcu ma doświadczenie w operowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscjola - no to w takim razie dobrze, ze posłuchałaś:) znam przypadki, ze jak klientka wymysli sobie, powiedzmy, ze wlasnie te okragle, to zadna sila nie odciagnie sie jej od decyzji. a potem placz, ze efekt nie jest taki, jak sie chcialo ;D a tak na prawde, kto ma wiedziec lepiej, jak nie lekarz wlasnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Podzielę się z Wami jeszcze jednym spostrzeżeniem. Uważam że te piersi które mają lekki zwis po karmieniu ten zwis będą miały niezależnie od implantów. One jedynie zostaną wypełnione i tylko w lekkim stopniu uniosa się do góry. Żaden implant nie podnosi całośc****ersi tak na powrót jak przed karmieniem. Jedynie te dziewczyny które startują z A maja piersi wyżej. Nawet gdybyśmy włożyli niewiadomo jak wysoki implant on zapewni ze są sterczace i kształtne ale nie są podciągniete. Wczoraj oglądałam piersi kol też miała zwis po karmieniu wymusiła okrągłe 400 i teraz wyglądają jak dwa spadnietę połówki jabłek. Wiec myślę że należy zaufać lekarzowi i pogodzić się z tym ze będą pełne i śliczne ale trochę niżej. Tak uważam niewiem jak Wy. I nie warto pokazywać ze takie chcę. Każda z nas jest innej budowy i u każdej wyjdą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscjola - super, że masz fajny efekt i wiesz czego oczekiwałaś - to też BARDZO ważne, żeby wiedzieć co się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tak
Dziewczyny jestem dwa tygodnie po i w sumie zaczęłam masaż piersi tylko nie wiem czy dobrze masuje ? Jak masowałyscie piersi? Szwy mam rozpuszczalne i jeszcze je widać. Teraz smaruje mascia a od jutra plastry na zamykanie ran. Już powoli ból coraz mniejszy ale najgorzej jest rano gdy wstaje to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćjola _ zgadzam się z Tobą całkowicie :) ja za 3 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Część dziewczyny Mam pytanko jestem prawie 3 tygodnie po operacji a moja waga to 3kg więcej od operacji 1kg zlecial w pierwszym tyg. 2 kg zostało wiadomo implanty tyle nie warzą a mój brzuch jest cały czas wzdęty...po jakim czasie wszystko wróci do normy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Mi dr kazała masować piersi do środka i w dół.Masuję też blizny maścia Linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Evela u mnie za 3 dni będzie 4 tygodnie. Tydzień temu sie zwazylam i przytyłam 2 kg- nadal mam brzuszek :( tez sie dzis zastanawiałam ile jeszcze. Nadal boli mnie lewa pierś, która w przeciwieństwie do prawej juz fajnie opadła. Prawa prawie nie boli za to gorzej z obniżeniem sie. Nadal śpię na plecach i ciagle z extra poduchą- juz sie przyzwyczaiłam.jeszcze nie smaruje blizn/ smaruje piersiątka ale dookoła- omijam blizny, bo są jeszcze zaczerwienione. Wole poczekać, aż sie zagoją .( ciecie wokół brodawek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
goscjola-wcale nie muszą byc piersi nadal nisko po wlożeniu implantów.Jest takie wyjscie-po prostu przy wlożeniu implantow jednoczesnie je podciągnąć.Jak wymienialam wkładki to mi lekarka podciągnela-wszystkozakonczylo się jedną blizną wokol otoczki:)Warto zrobic te dwa zabiegi razem,ponieważ implant to ciężar,ktory spowoduje opadnięcie piersi tak czy tak-czas to pokazuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Tak wiem że można je podnieść ale nie miałam takiego zalecenia. Doktor mi powiedział ze to żaden zwis ale my kobiety wiadomo. Ja ciągle niedowierzam że je mam. Po operacji miałam dwa sterczace namioty a teraz dolna część poszła do góry unosząc sutki. Ciągle zastanawiałam się jak to jest nosić w sobie implant. Wogole nawet w dotyku nie wiem gdzie on jest. Wkurza mnie tylko kolor blizn ze wciąż jeszcze różowe. Wszystkie maści z silikonem powodują swędzenie wiec wcieram olejek i czekam. Beti 48. Będziesz żałować jak ja ze tak późno ha ha ha. One są moją radością..Będę też czekać na Twoje emocje. Zobaczysz jak wiele się zmieni.będę trzymać kciuki pamiętaj żeby nie jeść po operacji. Nawet jeśli będziesz czuła że jesteś głodna i nic Ci nie jest. Narkoza ma różne skutki. A brzuszek miałam długo taki jak pełny to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
MagdaMW85 mnie wkurza ten brzuszek i te 2 kg więcej ale tak sobie myślę,że chyba woda się zatrzymuju to efekt po narkozie.Zaczęłam już ćwiczyć brzuszki może to coś pomoże jem bardzo mało więc nie realne żebym tyle przytyła.U mnie lewa pierś jest jeszcze spuchnieta a lewa jest ok nawet już poszła w dół miałam okrągłe implanty 350ml .Bolą mnie bardzo sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
gośćjola dlaczego nie jeść po operacji? Czy to ma później wpływ na ten pełny brzuch i parę kilo więcej?Czy są dziewczyny które też tak miały i wszystko wróciło do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Nie jeść dlatego ze u niektórych osób narkoza po różnych zabiegach wywołuje odruch wymiotny. Czytałam też że tak naprawdę to dobrze gdy się zwymiotuje ale wiecie jak bardzo w tym uczestniczy klatka piersiowa Ja i moja koleżanka na łóżku obok nie jadlysmy po zabiegu przez całą noc. Pielęgniarki mówiły nam że dziewczyny z pokoju obok zjadły kolacje i zwymiotowaly. Zabieg miałyśmy o godz 16..Wiec lepiej wytrzymać a poco się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gośćJola _ dzięki za wsparcie :) cieszę się ogromnie , już zapomniałam ,że pierwszy termin miałam na 2.02 __ trudno , mam nadzieję ,że tym razem przejdę wyniki i anestezjologa pomyślnie i dołączę do Was PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×