Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Evela87
Iwona 83 ja też jestem bardzo szczupła mam 45 kg z implantami 350ml a wiadomo, że implanty też ważą.Nie będą za duże.Ja zaraz po operacji miałam bardzo duże i spuchniete to chciałam żeby się zmniejszyły ale teraz gdy wszystko wróciło do normy mam takie akurat i sobie myślę, że mogłam wziąść większe do tych już się przyzwyczaiłam a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
gośćp ja wzięłam 295 mentor anatomiczne wysoki profil i są mega naturalne :-) mam miseczke C. Wszystko zależy jaki efekt chcesz osiągnąć.Nie ml implantu znaczą o rozmiarze ale profil dużo robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Youmna u mnie teraz trzy tygodnie po i już śpię od dwóch dni całe noce. U mnie pierwszy tydzień to tragedia, ból i ból :/ drugi też bolesny ale mniejszy a teraz trzeci tydzień minął o rano boli a później to czasami zakluje . Wiadomo, że warto bo piersi piękne i naturalne ale należy nastawić się na ostry ból przynajmniej tygodniowy i zapewnic sobie opiekę, bo jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość taka_ja tak ona właśnie mi powiedziała, że 295 będę miała takie c, a te 345 jak d albo nawet e. Sama nie wiem, które mam wybrać:/ powiedziała mi też ze 345 może się nie zmieścić i włoży 295. Obawiam się jednak, że jak zmieszczą się 345 to będę miała za duże te cycory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze duze jest ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
rozmarzona30 od tygodnia w sumie nie biorę przeciwbólowych :-) daje radę bez. A dziś miałam pierwszy dzień bez bólu hurra :-) czyli trzeba pocierpiec trzy tygodnie i już z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosc 12:12 stwierdzenie ze zawsze duze jest ladniejsze to porazka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc_P Dlaczego nie chcesz np. 310 lub 325?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Rosa87 zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa82
Ja mam implant okrągły 285 ml wysoki profil i szczerze? nie wzielabym wiekszych. Teraz mam takie duze C. Male D, zalezy od marki biustonosza. Wczesniej mialam niepelne B. Jestem wysoka 174 cm, pod biustem 73 cm i nie są małe. Takie w sam raz i przede wszystkim wygladaja baaardzo naturalnie :)Takze dziewczyny nie sugerujccie sie opiniami dziewczyn tylko tym co mowi lekarz. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość moge mieć tylko 295 lub 345 tak mi powiedziano bo takie mam wymiary. Także różnica jest spora i nie mam czegoś po środku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
gośćP masz mieć anatomiczne czy okrągłe? Jaka firma i struktura ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość taka_ja mentory anatomiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
GoscP mam takie same czyli 295 mentor z najwyższym profilem i teraz mam rozmiar c na d , zależy jaki stanik. Są bardzo naturalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
gośćP- radzę Ci nasypać ryż do rajstopy i spróbować ponosić. Ja przed kupiłam sobie dwa rożne staniki miseczkę C i miseczkę D. Miałam do wypróbowania wagę od 200g do 300g- gramy maja sie tak samo do ml. Chciałam pełne C,małe D i takie właśnie mam. Wybrałam 330ml, średni profil i są nie za wielkie, małe wogole :) Powiedzmy, ze są mniejsze z dużych haha Polecam ta metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
gośćP najważniejsze pytanie jakie musisz sobie zadać to jaki chcesz efekt osiągnąć , naturalne czy widocznie powiększone ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość taka_ja ile masz pod biustem? jaki rozmiar mialas wcześniej? Ja mam pod biustem 72 i wychodzę z rozmiaru mniejsze B. Teraz tak większe mogą mi się nie zmieścić i jeżeli tak będzie to włoży mniejsze. Boję się, że będą za małe. Na konsultacji "mierzylam" te implanty. 345 wydawal się duży, nawet bardzo z kolei 295 mały. Podobno po operacji one wychodzą troche mniejsze niż to co na przymiarce więc te 345 mogą być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gość taka_ja ile masz pod biustem? z jakiego rozmiaru wychodziłas? Jakie implanty Ci zaproponowali ? Ja mam 72 pod biustem i wychodzę z małego B. Te 345 mogą mi się nie zmieścić tak mi powiedziano. Na przymiarce 345 wydawaly się bardzo duże, a 295 z kolei małe. Niczego po środku nie ma trzymając się tych pomiarów które zrobiła pani chirurg. Boję się, ze 345 nie wejdą i 295 wyjdą małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
wcześniejszą odpowiedź się nie pojawiła więc napisałam druga, a teraz są oby dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodzilam z zera, jestem dwa miesiace po powiekszaniu i bylam w piatek w sklepie przymierzalam pierwsze biustonosze inne niz te co nosze ... mam wlozone mentora anatom. 260 z projekcja 5,3 i wlozone pod miesien ... przymierzam 70c maaaaaaale przymierzam 70d maale dopiero 70e dalo rade ... tylko obwod pod biustem byl luzny ... pod biustem mam 72 wychodzilam z zera (nie mialam NIC, obwodowo dokladnie 75) a teraz mam 90 tak suma sumarum to rozmiar jaki mi wychodzi to 65E (tak zeby brac pod uwage rozciaganie stanika i zeby nie bylo za luzno pod biustem) taka sugestia z tym wkladaniem pod miesien to wcale nie zniknie Wam 20% .... mi z mojej projekcji zniklo max 8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to też wszystko zalezy od tego jaka jest budowa, jak sie wygląda...przeważnei tak z 10 % znika...ale to głównie opuchlizna jak wiadomo, implant się musi ułozyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakow
do gość, mogłabyś podesłać fotkę proszę? Ja też nie mam biustu i zastanawiam sie jak to będzie wygladać a masz jeszcze anatomiczne to wlaśnie takie jak ja chce(o ile mogę sobie takie zazyczyc). Chcialabym zobaczyc efekt, moj mail magdakow7@gmail.com będę wdzięwczna za fotke :) a ile placilam za anatomiczne:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, wow, ale Cię zrobili, z totalnego zera na E? wow... Tyle skóry miałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aduuular skóry coś miałam bo karmiłam 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wieczorem wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, potrzebuje Waszej pomocy, tych dziewczyn co już po. Ja jestem 3 tygodnie po operacji i bardzo się stresuje, jedną pierś mam wyżej od drugiej i taka bardziej jest do środka, a druga wygląda już zupełnie naturalnie. Czy to możliwe by jeszcze opuchlizna się utrzymywała, bo boję się, że implant mógł się przesunąć, bo mam anatomiczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Gość 9:31 ja jestem 5 tygodni po i co drugi tydzień panikuje. Prawa pierś juz jest normalna, lewa nadal daje mi czasami popalić. Dzis idę do lekarza ogólnego, bo boję sie ze mogę mieć infekcje. Mam nadzieje, ze to przez ciśnienie. Przez ostatni tydzień było bardzo ciepło i duszno, wiec podejrzewam ze to kozę mieć z tum związek. Ale opuchlizna podobno może sie utrzymywać nawet do dwóch miesięcy. A to ze jedna jest wyżej druga niżej to nic narazie nie znaczy. Bo każda piers dochodzi do siebie w innym czasie. Trzeba to traktować jakby były dwie osobne operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda dziękuję bardzo za odpowiedź,dam sobie jeszcze trochę czasu, kolejną kontrolę mam za 3 tygodnie, popytam wtedy lekarza. Wiesz jak to jest ,czytam tu na forum jak się dziewczyny zachwycają już nowym biustem, że już po dwóch tygodniach od operacji mają fajne piersi, a ja oglądam swoje i trochę się stresowałam bo to taka operacja, kasy tyle poszło, a efekt jak narazie mało zadawalający, chociaż tyle dobrze, że czuję się bardzo dobrze, szybko byłam w stanie sama funkcjonować, bez bólu. Piszę z tel i nie umiem się zalogować, ale będę podpisywała się Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×