Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnna
Daisy moj mail wspolnikanna@gazeta.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Anna wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Daisy dziękuję dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
CZeść Dziewczyny czy są tu jakieś matki które powiększyły sobie piersi ? chciałąm się zapytać jak radziłyście sobie po operacji z opieką nad dziećmi i czynnościami domowymi ? czy robiłyście cokolwiek mając pomoc od innych ? czy musiałyście sobie jakos radzić powoli ? czynności typu , gotowanie , danie dzieciom zjesc , odwózka do przedszkola , ubranie i wykąpanie dzieci ? dzieki za odpowiedź anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja po USG jestem i wykazało zmiany w środę idę na biopsję i mam nadzieje, że to tylko włókniaki :) dobrze, że tak wcześnie sie zabrałam za to usg przynajmniej mam czas aby wszystko uporządkować. Tak wiec czekammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Daisy kiedy masz termin operacji piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna jestem świeżo po operacji i przyznam szczerze że bez męża byłoby ciężko. Mamy córeczki 3 i 5 lat. Na ten moment maz przejął wszystkie domowe obowiązki łącznie z obsługą dziewczyn. Babcie wspierają nas trochę z przedszkolem (zaprowadzają i odbierają). Jestem dziś w 6 dobie i powoli zaczynam wracać do "normalnego" funkcjonowania. Radzę poważnie się zastanowić czy będzie miał kto Cię wspierać przez pierwszy najgorszy okres po operacji. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Dziewczyny zaczynam znosić jajo normalnie. Jutro jadę do Wrocławia na konsultacje a pojutrze o 9 mam już być w klinice ma operacje.....kiedy zlecial ten czas? Pamiętam jak odliczałam:40 dni, 30, 10...a teraz już tylko 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
do 104daisy a dlaczego tak wzcesnie robilas usg piersi jak zabieg masz dopiero na pazdziernik? ja mam 28.09 i usg robie 10 dni przed operacja tak lekarz kazal.pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
hej, odpowiadajac na pytania: 1.chciałąm się zapytać jak radziłyście sobie po operacji z opieką nad dziećmi i czynnościami domowymi ? - Pierwszy tydzien to w domu moglam jedynie zajac sie sobą.. i dzieckiem ale z daleka, w sensie zeby na mnie nie weszła, nie przytuliła sie zbyt mocno (mam dwie córki 16 mies. i 4.5 roku) 2.czy robiłyście cokolwiek mając pomoc od innych ? jak mialam pomoc to nie robilam nic :P 3.czy musiałyście sobie jakos radzić powoli ? czynności typu , gotowanie , danie dzieciom zjesc , odwózka do przedszkola , ubranie i wykąpanie dzieci ? gotowanie ogarniesz w 5-6 dobie jesli bedzie wszystko ok. i w zaleznosci jak znosisz bol. Ja nie czulam bólu a uciskanie, a potem silne zakwasy ;) nakarmic nakarmiłam, i to jakos po 1 tygodniu, bo trzymanie reki z lyzka i talerzem to wyczyn ;), odwieźć samochodem- to roznie. ja wsiadlam za stery po 2 tygodniach an krotkie trasy.., ubrac wykapac- po 2 tygodniach dawalam rade.. troche ciagnelo.. ale dawalam rade. po meisiacu dopiero podnosilam delikatnie młodą na przewijak, z łózeczka itd. (mala wazy 14kg), ale do pelnej sprawnosci, cwiczen itd wrocilam po 2 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Magda87 lekarz powiedział że jest to badanie, które mogę zrobić do 3 miesięcy przed operacją, mi zostały 2 miesiące do zabiegu tak więc je zrobiłam i całe szczęście bo gdyby wyszło "coś" 10 dni przed to krótki okres Ci zostanie do sprawdzenia czy to tylko włókniak czy tfu pfu coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejjka
no raczej warto sie oszczedzać w miare możliwości:) wiadomo że to różnie bywa ale jednak trzeba dbać o siebie i rany w tym czasie. no i żadnego dzwigania dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - na pewno nie będzie to nic poważnego :) dobrze, że piszesz o tym spokojnie, bo moja koleżanka miała taką samą sytuację z badaniami i wpadła w taką panikę, że ciężko było nad nią zapanować.. no a oczywiście później okazało się, że to nie było nic poważnego ;) nie ma co się martwić na zapas - na to zawsze znajdzie się czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę o informację czy mówił Wam lekarz po jakim czasie od operacji można biegać? Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
hej dziewczyny Dzięki za odpowiedź Ja nie mam już takich małych dzieci . 5 i 10 lat wiec same sie ubiorą i okąpią , ale ugotowac im albo zawieżć do przedszkola czytałam że podobno trzeba po operacji sie ruszać tzn. chodzić więc mogłabym je na piechotę zaprowadzać kurcze teraz troche żałuję że nie ustawiłam operacji na okres wakacji wiadomo gorąco i nie wolno na słońce ale z dzieciaki bez szkoły i przedszkola byłoby łatwiej sama nie wiem co robić w piątek mam konsultacje i wiem że lekarz wypisuje zabieg do 3 tygodni . aaaaa jak to ogarnąć kilka dni wiadomo jakoś bym rodziców poprosiła ale po tygodniu chcialabym jakos sama ogarniać . wiadomo bez dżwigania i przeciążania ale normalne obowiązki domowe kiedy same się uczesałyście ? ręce do góry dawałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
104daisy a ty tego wlokniayka sama wyczolas czy dopiero wyszlo na usg? trzymam kciuki za ciebie, bedzie dobrze, ale ja juz sie sama boje ja robie usg 2 tyg przed czyli ok 16.09 a operacje mam28.09.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Magda 87 nic nie wyczułam, wyszedł na Usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagelaa
Dziewczyny a piszecie cos ze opuchlizna długo schodzi i przesuwa sie na brzuch czy po miesiącu nie bedzie jej juz ? Mam wtedy wesele rodzina bliska i ważne jest dla mnie dobrze wyglądać tego dnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cię marwić ale po miesiącu jeszcz emożesz być delikatnie opuchnięta. Ale jak założysz luźniejszą sukienkę (teraz jest sporo ładnych takich, bo ostatnio byłam na zakupach) to widać nie będzie :0 nikt nawet nie zauważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i Angela pamiętaj żeby miesiąc po nie szaleć za bardzo na parkiecie. Jasne że można itd, ale uważaj na siebie kochana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
hej, mi opuchlizna utrzymywala sie ok. 3 tyg. czulam sie spuchnieta jak balon. ale to nie dosc ze kwestia narkozy (tak mowia) to i srodkow przeciwbolowych.. a kolejna sprawa, ze opuchlizna z piersi potem schodzi na dół. co by nie gadac, ale robia nam dwie dziury miedzy powłoką zeber a miesniami o srednicy ok. 10 cm :) to musi skutkowac opuchlizna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny czy po operacji i powrocie do życia ludzie wytykali was palcami i komentowali , ona se zrobiła silikony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Mojcijon dzieki ze piszesz o tej opuchliźnie ja mam bzika na punkcie każdego kilograma w dół czy w górę jeśli bym zobaczyła ze mnie zalało na brzuchu panikowałabym i obcieła jeszcze bardziej diete z ilości kcal teraz będe wiedzieć że to minie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
104daisy trzymam kciuki!!! Zdrówka życzę! Bądźmy w kontakcie!!!:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
Mójcijon- dzięki za fotki. Śliczne masz cycuszki. Zazdroszcze :) Ja się niepokoje bo opóźnia mi się okres już dość sporo a czekam na 5 dzień cyklu, żeby zrobić USG piersi.. Już nawet robiłam test ciążowy, ale na szczęście negatywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny to słabo z ta opuchlizna skoro miesiąc trzyma az .. Myslalam ze krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GosćAngela Ja też czytam ,pytam dziewczyn co gdzie jak ? ale i tak myślę że wszystko jest zależne do danego organizmu , od wielkości implantów , rodzaju zabiegu czy pod mięsień czy pod gruczoł . i gojenie oraz opuchlizna pewnie u każdej inaczej przebiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
cześć dziewczyna . Ja juz we wtorek mam operacje Odebrałam wyniki krwi i #EOS jest za mało bo mam 0.069 a norma to 0.120-0.500 i podwyższone RDW 14.7 a norma 11.0-14.5 I teraz się martwię bo innego terminu na razie nie mogę mieć . Lekarze wcześniej powinni oglądać wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna a kiedy lekarz ogląda wyniki ? w dniu operacji ? Jejku pewnie się stresujesz ale zazdroszczę ci że to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, nie jest powiedziane, że u Cb po miesiącu nie będzie już ok. Tak jak dziewczyny piszą to zależne od wielu czynników. Nie ma co sie martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×