Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnna
Justyna Dzięki ale wiecie co ? robimy to na własne życzenie spełniamy nasze marzenia ból , spanie na plecach , dojście do siebie chyba damy radę bo efekt końcowy wynagradza to wszystko tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dokładnie jak sobie pomyślę ze w końcu będę zadowolona jak będę wyglądać to wszystko wynagradza. .A tak codziennie jak się ubiore to w lusterku nie pasuje mi mój biust .Okropnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Hej :) byłam ostatnio na konsultacji lecz niesety Pan Doktor nie był zbyt pomocny. Powiedziałam mu, że chcę coś co będzie wyglądać naturalnie. Wybrałam anatomiczne 270ml. Mam 162 i ważę niecałe 50 kg, a pod biustem mam jedynie 65 cm. Może któraś z was zna się na tym bardziej niż ja i powie mi czy to nie za duże wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Goscbeata ja wybrałam mentor anatomiczne 270 ale jestem trochę wyższa i zależało mi na naturalnym wyglądzie. Wyjsciowo nie miałam nic to teraz mam takie duże b , małe c. W którym mieście robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Hej ja mam 164, 55kg. piersi -zero mi doktor wybrał anatomiczne 235ml jako max co będzie u mnie naturalnie wyglądać dodam że ja nie chcę mieć wielkich piersi bo jestem osobą bardzo aktywną i nie chcę aby przy bieganiu piersi wybiły mi zęby chce je po prostu mieć aby nosić biustonosze sportowe do ćwiczeń a nie pushup-y jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
hej ja mam dobrane implanty 235ml a waze 55kg i mam 165cm wzrostu ale piersi - zero , nie chce miec duzych tylko po prostu chce mieć jestem bardzo aktywna fizycznie i nie chce nosic staniki sportowe a nie push upy . Wiec cyce będą moje mi lekarz powiedział , moze sobie pani nasypac 235ml ryzu do woreczka i przymierzyć do piersi , tak mniej wiecej wielkosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Beata akurat 270 to mogą byc za małe wyjdzie Ci rozmiar C z tego co czytałam tu na forum wczesniej Jutyna ja robie w linea corporis bede tam tylko noc i rano do domu poprawiam tez czubek nosa razem ale to sam czubek nie bede miała wsadzanych nawet tych tamponów do nosa ,a Ty ile czasu zostajesz w klinice ? Wiesz od jakiego do jakiego rozmiaru zastanawia sie lekarz zeby Ci dac? Ja to w ogole jestem mądra jade na wakacje nad morze a jak bede wracać to zostaje w klinice od razu po drodze , oby sie tylko nie rozchorować tam ale to ze jade to dobrze moze nie bede tak myślec bo bedzie zajęcie kilka dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Ja już chyba nie moge czytać o tych rozmiarach :( bo ja mam miec 360 i 340 i tez mi powiedział że wyjdzie "c" a wy tu piszecie o 270, że "c" mam tez 160 cm i plus minus 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja też biegam regularnie i zawodach i myślę sobie, że dobry stanik sportowy nie pozwoli ci aby nowe piersi wybiły Ci zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
dziewczyny, jeżeli chodzi o rozmiary to dużo zależy od naszej budowy a nie do pojemności implantów. Ja wczoraj pierwszy raz założyłam na chwile topik sportowy taki cienki z mikrofibry i nie były jakieś wielki tylko normalne. przypomnę jestem 3 tygodnie po, wkładki 330 i 390cc, mam 170 wczoraj się mierzyłam pod biustem 68cm w biuście 87 (jak się schylę jak brafiterki mówią do mierzenia obwodu piersi to mam 89cm) więc przeliczając rozmiar to wyjdzie jakieś 65/D, ale to nie jest takie D jak przy obwodzie nr 85/D gdzie w taką miseczkę to głowa by mi weszła. Wiec spokojnie, i zależy od jakiego zaczynacie bo to zwiększy obwód. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla11
Witam wszystkich! Dopiero znalazlam ten forum, szkoda ze dopiero teraz... Jestem 6 tyg po operacji. Robilam Mentor 320 okragle UHP. Niestety to najwieksze jakie mog wlozyc lekarz bo cos tam budowa moich piersi waska bla bla... wyjściówka male A. Jeszcze spie na plecach i nosze sport stanik. Martwi tylko to ze tak daleko sa piersi. Czy ktos ma podobne implanty i wyjściówke zeby porownac? I czy mozna ich bedzie stanikiem potem "zblizac"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Chciałam zapytać dziewczyn po jak było u nich z obrzekami. Bo u mnie jest na 1 piersi dosyć spory , miałam też na drugiej ale po masazach zszedł już mi trochę. Jestem 3 dobę prawie 4 po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla11
asia2191 U mnie tez bylo tak ze jedna byla bardziej opuchnieta ale jest ok teraz, wszystko sie wyrownalo. Trzeba czasu:) A i jeszcze jedno..lekarz nie mowil robic masazy, nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kasia 2191 czy jestes w stanie juz wykonywac czynnosci ruchowe ? chodzić , kąpać się ? zginać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla11 Ja jestem 4 miesiące po zabiegu, mam 325 mentory okrągłe, też jest dosyć duża przerwa, mam wrażenie, że po ich całkowitym ułożeniu, czyli tak po 3 miesiącach jeszcze bardziej się od siebie oddaliły. Ponoć po tej przerwie można najczęściej poznać, że biust jest sztuczny, a chciałam, żeby efekt był jak najbardziej naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla11
30wiktoria Czy mozemy sie wymienic zdjeciami? jestem ciekawa jak wyglada po 3 mies. A stanik tez nie daje rady ich jakos ulozyc blizej. Bo narazie jeszcze nie moge takie cos sprobowac. Wlasnie lekarz i nie mog wiekszych wlozyc bo wtedy by byly w ogóle pod pachamy :/ wlasnie nie zapytalam go o to, a juz wyjechalam z pl na mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
hm a ciekawe z czego wynika ta przerwa? zależy od lekarza, opracji, budowy pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolla11
ToJaNina mysle ze od budowy... bo jak nawet mialam "deske" to i tak byly daleko od siebie. Pytanie w tym czy da sie po zabiegu ich stanikiem zblizyc... bo w sumie nie wiem kiedy moge to sprobowac, ale napewno nie po 6 tyg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Goscanna w czwartek miałam operacje a w niedziele sama już umylam sobie włosy w wannie i wykapalam od pasa w dół ( od pasa w górę potrzebowałam pomocy do zdjęcia i założenia biustonosza). Wieczorami boli bardziej widać że piersi się męczą. Dziś w poniedziałek zamierzam spróbować pójść na jakiś spacer ale nie sama bo niestety czasami czuje się jeszcze słaba. W ciągu dnia biorę słabe tabletki przeciwbólowe a na wieczór ketonal żebym mogła spać i przesypiam cała noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Kasia, zobaczysz, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej i będziesz odzyskiwać siły. Ważne żeby wszystko powoli i nic ponad siły. Pamiętaj że ketonal zawsze po jedzeniu kochana :) żebyś sobie nie popsuła żołądka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela ja idę jutro na 14 i z kliniki wychodzę w czwartek o 11. Lekarz sam proponował C lub C/D ale chyba wolałabym C . Zobaczy w trakcie operacji ile jest miejsca Dziś już myślałam że nie pójdę ale chyba jednak idę Szalona z tymi wakacjami .Ja jeszcze dziś w pracy i skupić się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny z chęcią się do was przyłączę. Operację mam zaplanowaną na poniedziałek i strasznie się boje. Zaczynam świrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJusyna
gość ja też zaczynam swirować. A idę jutro o 14 :) Niesamowite myślę sobie jak te dziewczyny dają radę to przejść a jutro moja kolei :) Na razie myślę że zła decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
hej Dziewczyny zazdroszczę wam że macie już termin operacji najgorsze jest oczekiwanie pomyslec ze juz w przyszłym tygodniu będziecie miały nowe piersi super Decyzja ? wiadomo wątpliwości , niepewność , i jeszcze nie jest to takie tanie ... Trzymam za was kciuki odzywajcie sie na bierząco co i jak Ja jutro mam mieć decyzje co do terminu operacji jak juz bedzie termin to też zacznę schizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania! nie świruj! :) nie ma po co. Wiadomo że jest stresik, ale naprawdę nie ma się czego bać! Dobry lekarz, odpowiedni implant i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
hehe no wlasnie dobry lekarz . skąd wiadomo że dobry ? opinie w internecie mało przekonywujące bo nie wiadomo kto to pisze dobrany implant ? też cięzko wyczuć że dobrze dobrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
AAAA dostałam info od chirurga termin zabiegu 16 albo 18 sierpień do potwierdzenia jutro . teraz to bede schizować szybko badania robić, kase dozbierać i będą nowe cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! to tak na prawdę całkiem niedługo wiec pewnie się już przygotowujesz psychicznie:) powodzenia będę trzymać kciuki! stresik jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Marcela28 Ja juz spać nie mogę od pierwszej konsulatcji a teraz jak już termin będzie to nie wiem , chyba zwariuje tyle co sie cycków na internecie naoglądałam to nigdy a ty jesteś przed czy po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
gośćAnna- no to super szybko Ci się udało termin załatwić. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×