Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnna
anana88 w wakacje jest mniejsze obłożenie , wiadomo ze względu na lato , wyjazdy wakacyjne kobiety chcą się opalać a nie w skafandrach pooperacyjnych chodzić, mi akurat ten termin pasuje bo córka z mężem wyjeżdża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medziks
Witam czy któraś z Was miała operacje u doktora Dydymskiegonw Poznaniu? Jak szybko można wrócić do aktywności sportowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Ja wiem, delikatne sporty to tak chyba ok.miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaga
gośćJusyna będę trzymała w takim razie kciuki :) daj znać po. też nie wiem jak dziewczyny to znoszą ja póki co myśle na zmiane czy by nie zrezygnować eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Jak rozmawiałam z lekarzem to na ile ci organizm pozwala to można sie ruszać ale tak z miesiąc to raczej ciężko będzie coś podziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczynki kochane ja juz dziś Na razie nerwy spoko, tylko czuję gule w gardle haha:) Jeszcze nie mam piżamy . Wszystko na bieżąco będę pisać o 16 idę pod nóż Ciekawe czy nie uciekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Justyna - powodzenia! ;) Daj znać jak się czujesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
nie uciekaj, bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Hej dziewczynki :) Ostatnie łyki wody i na 14 jadę do kliniki :) Pół godziny temu dopiero piżame do kliniki kupiłam rozpinana Jeszcze nie ma aż takiego strachu ale na pewno jak tam wejdę to się zacznie :) Będę na bieżąco pisać Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna z zazdrością piszę cudownie oczywiście pisz jak tylko dasz rade przypomnij z jakiego rozmiaru na jaki wskakujesz? jakie implanty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja juz gotowa do zabiegu . Czekam na lekarz o zaraz zaczniemy .Stres niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna !!!! jak po zabiegu ? wszystko ok ? odezwij się jak tylko dasz radę Ja idę 18.08. godz.12:00 aaaaa zaczynam odliczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny naszły mnie wątpliwości czy aby moje implanty planowane na 235ml nie będą za małe czy to znowu nie będą rodzynki które trzeba będize polepszać pushupami. dodam ze teraz jestem płaska jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anana88
"Dziewczyny naszły mnie wątpliwości czy aby moje implanty planowane na 235ml nie będą za małe" Kochana, trudno nam powiedzieć, bo nie wiemy jaką masz budowę ciała, po za tym implanty o danej pojemności u każdego mogą wyglądać inaczej. 235 ml faktycznie wydaje się dość mało. Ja mam planowane 355ml i z kolei boje się że będą za duże.. A takie maksymalne zaproponował lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Kurcze nie umiem sobie wyobrazić tych 235, Anana88 ja mam mieć 360 i 340 i takie mi sie wydają większe ale chyba ok choć rozważam 340 i 320 ale nie wiem czy to będzie dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna jak się kochana czujesz? Już jesteś "po" zobacz jak to szybciutko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
cześć dziewczyny jestem po :) wczoraj się trochę opóźnilo i dopiero poszłam. na stół o 17.30. Nie miałam żadnej tabletki przed bo lekarz powiedział ze będę wtedy jeszcze musiała czekać 40 min . Wiec poszłam od razu po rozmowie z lekarzami . Było trochę strachu , !ale nie wiem nawet kiedy zasnęłam. Zabieg trwał do 18.30 Ja się obudziłam w sali pooperacyjnej o 19.30 Bałam się jak to jest z tym uczuciem ucisku na klatkę , ale naprawdę delikatnie uciskało W nocy źle. się czułam od morfiny wiec przestali podawać . Do rana mało spałam ale wstawałam 3 razy. Rano był. kryzys ale dostałam przeciwbólowe Byłam już na zmianie opatrunku. Mam 325 mentor okrągłe :) Wyjdzie rozmiar C po zdjęciu opuchlizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna no to super, życzę Ci zatem aby już żaden kryzys bólowy Cię nie dopadł i pisz nam tu jak dalej będzie przebiegała Twoja rekonwalescencja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangellaa
Justyna tu justyna angelika ! Jak dobrze ze juz po !! Tez bede miała mentor okrągłe 325 !! Jak z bolem ? Od 1 do 10? Strasznie sie boje ja juz za kilka dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscangelika
Masz wsadzone Dreny Justyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna teraz to już będzie coraz lepiej najgorsze masz za sobą nowe cycuchy już się zaprzyjaźniają z twoim ciałem ja nie śpie po nocach , nie wiem co robić , boje się o ten rozmiar mój maż już ma mnie dość od tego marudzenia , chociaż wspiera mnie bardzo. jemu też już się cycki śnią po nocach jaki rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
GoscAnna, to nie jest tak, ze nie wiadomo co wyjdzie. Po to sa przymiarki, jak masz watpliwosci to idz na kolejną. Ja np, mierzylam rozne od 250 do 350 i zdecydowalam na gorną granice. Ale wybó byl dlugi, z wieloma przymiarkami, zakupem staniczkow koronkowych o rozmiar wiekszych w ktore wkladalam woreczki z ryzem i raz nasypywalam 250, raz 300 a innym razem 350. Nawet mi lekarz na jeden wieczor implanty pozyczyl, zebym mogla wsadzic w stanik, pochodzic, poprzymierzac rozne bluzki, przyzwyczaic sie i na spokojnie ocenic czy wole 295 czy 345, bo takie rozmiary dostalam na noc. Polecam te woreczki z ryzem bardzo, nawet nie poto zeby ocenic ile ml, bo to sprawa dla lekarza i zalezy od wielu czynnikkw, tylko, zeby samej ocenić czego chce, potem pokazac to lekarzowi a jak dobierze implanty to sprawdzić na przymiarce czy to to czego oczekuję, ewentualnie poprosic o mniejsze badz wieksze. I pamietaj ze pod miesien sie gubi te 10% wiec jak ci sie podoba jakis rozmiar ktory mierzysz np 300 to wez 330 zeby byl podobny efekt po wszczepieniu pod miesien. Powodzenia z wyborem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Chociaż muszę przyznać, że jestem wciaż przed operacją i dopiero za dwa miesiące okaże się czy ta metodologia była słuszna. Wydaje mi sie, ze to wszystko ma sens i do tego lekarz od początku był dokładnie za tym rozmiarem dla mnie. Aaa, i duzo zalezy od lekarza jedni proponuja cos zupelnie innego niz inni. Raz mialam propozycje 250 anatomow z super wysokim profilem i mi sie nie podobaly bo byly male w sensie srednicy a mocno sterczace do przodu. Tez mialam tak, ze i ja i mój maz zwariowalismy i ciagle byly tylko cycki, cycki cycki. Juz sie czasem klocilismy troche nawet o to :-) ale z czasem sie uklada w glowie, czlowiek zaczyna troche lepiej wiedziec czego chce a to polowa sukcesu. I jqkos na dzien dzisiejszy watpliwosci wiekszych nie mam i z (w miare) czystym sumieniem pojde na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Anna moim zdaniem te 235 czy cos co planujesz to za małe ... Wez chociaz z 280 to minimum ja wazę 48 165 cm i biore 325 okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dzwoniłam do kliniki nie ma dzisiaj lekarza zostawiłam mu informację na FB że dla mnie te 235 to za małe ze chce w okolicach 300ml. zobacze co mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna co u Ciebie ? jesteś już w domu ? jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Anna dobrze zrobiłaś bo jak wydawać tyle kasy chociaz zeby cos było widac jakis efekt 225 to za mało A jaki masz implant ? Pod mięsień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Hej ja też mam dylemat jakie wybrać czy 325 czy 350 okrągłe mentor??? I chyba wybiorę te 325 ale w dzień operacji mogę jeszcze wybrać Waze 51 kg i 1,65 wzrostu wykarmilam dwójkę dzieci i mam praktycznie zanik piersi..operacje mam 28.09 w Katowicach u dr wilgusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc Anna ja mam 260 i z nich wyszlo mi 70 D pod biustem mam 71cm a w biuscie mialam 0 teraz mam 89cm ... rozmiar biustonosza kupilam ostatnio 65E i musialam zamienic na 65F wszystko zalezy od budowy od projekcji implantu ... pojemnosc implantu to rzecz wzgledna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Justyna... ;) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×