Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Justyna
W dniu operacji ogląda wyniki . Jednak zadzwoniłam do kliniki . Wysłałam juz zdjęcie wyników i lekarz zobaczy Dowiem się dziś lub jutro czy będzie operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna , Dziewczyny dużo tych badań jest do zrobienia przed operacją ? jeden dzień załatawiania czy chodzenie cały tydzień na badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Badania załatwiłam w jednym miejscu . w pół. godziny . USG piersi i wszystkie badania krwi razem zapłaciłam 178 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
dodatków grupa krwi ale ja mam papierek juz z okresu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
gosc ANNA jeslo chodzi o wytykanie na ulicy :) to pwoiem ci ze moja własna babcia nic nie wie i sie nie skapnęła :) więc to kwestia chyba jak Ty bedziesz sie z tym obnosić. pokazywac? czy nie.. itd. koledzy, kolezanki- nikt sie nie domysla :) ja wczesniej nosilam pushupy i teraz bez stanika (lub koronkowy) to wygladają tak samo.. ;) z profilu.. naprawde dziewczyny strach ma wielkie oczy.. ale to normalne, zawsze czlowiek obawia sie nieznanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bede miec skierowanie to zrobie to za free mam taki pakiet usług w pracy ale dobrze ze to w jeden dzień to się robi USG czy rentgena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w tym staniku pooperacyjnych chodzi sie 24/h przez 2 miesiące . Jak z praniem tego cuda? miałyście dwa ? aby jeden prać a drugi zakładać ? jak to wygląda? kiedy po raz pierwszy go ściągnęłyście ? przy ściąganiu szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
mójcijon masz zdjęcia z przed zabiegu i po ? czy możesz mi podesłać z jakich na jakie zrobiłaś ? będe wdzieczna p.s a w pracy co powiedziałas ? jak cie nie było ? wspolnikanna@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam USG . Jest do wyboru,ale ja mam 28 lat więc USG. Lekarz powiedział z kliniki ze z tymi wynikami dopuści mnie. do zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz ściągnęłam na chwilę na 3 dzień, żeby zmienić na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
tak,najlpeiej mieć dwa - bo bez tego ciężko z praniem :) nawet jeden sportowy potem można, żeby przeprać tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej, mi lekarz pozwolil zdejmowac po tygodniu staniczek na godzine dziennie, pralam go przed kąpielą, kładłam na grzejniku :) po kąpieli pochodziłam trochę bez, masaż itd. i stanik juz był suchy :) a przez pierwszy tydzien mozna sie przemeczyc. Zdjęc wolałabym już nie rozsyłać, wybacz mi, ale jest tu tyle nowych ludzi, a ja nie zagladam tu juz tak często. więc nawet nie mam kontroli czy Ty to Ty,,,,,,,, kobieta pragnąca zrobić piersi czy jakiś facet :P nie odbierz tego personalnie, że podejrzewam tylko Ciebie o podszywanie.. nie nie nie.. tylko po prostu juz nie jestem tu tak stałym uczestnikiem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
też miałam dwa staniczki. Siorka mi drugi pożyczyla. Bo ona tez po operacji. Pierwsza ode mnie miała więc miałam duże wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Dziewczyny ja juz we wtorek :) Juz zaczynam się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna będzie dobrze zobaczysz ;) wszystkie tu dobre duszyczki trzymają za ciebie i nowe nabytki kciuki! Co więcej zazdroszczę Ci że już bedziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Cześć Dziewczyny Jestem po konsultacji już wiem wszystko o zabiegu , po zabiegu , o implantach , rodzajach mam wybór od -do . rozmiaru który pasuje do mojej budowy ciała, termin zabiegu , prawdopodobnie koło 15 sierpnia wiec niebawem wszystkie badania załatwiam telefonicznie tzn mam pakiet gdzie skierowanie na badania załatwiam telefonicznie i wszystko zrobie za darmo takze w przyszłym tygodniu bedzie to załatwione ale sie stresuje wszystkim a wy ? Justyna we wtorek ? dasz rade się odezwać po zabiegu jak ? co ? jak pierwsze doby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Anna, nie ma się czym stresować! Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Hej ja już po. Zabieg miałam w czwartek o 10. Boli ale daje rade, na noc wzięłam tabletkę ketonal u i przespalam cała noc:) chciałam się zapytać czy któraś z was miała obrzęk po operacji? Lekarz każe masowac ale nie wiem do jakiego czasu się utrzymuje... 270cc dr. Marek Węgrzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kasia2191. opowiedz wszystko , jak było i jaki efekt ? widziałaś już je ? czy na razie zapakowane nie wyciągasz z biustonosza? Gdzie masz obrzęk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaanglea
Kasia jak oceniasz bol od 1 na 10 ? Justyna pisz od razu po co i jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny bardzo dziękuję za Wasze wsparcie ..Naprawdę pomaga mi to , bo w sumie chłopak nie pochwała tej decyzji . Będę pisała całą czas do Was dziewczyny żebyście wiedziały jak to wszystko pokolei wygląda. Jeszcze musze kilka rzeczy kupić m.in piżamę :) Mam się wstawić we wtorek o godz.14 A o 16 będzie operacja Do godz 8 rano.moge zjeść lekkie śniadanie . Dzień wcześniej mam wziąść antybiotyk rano i wieczorem A rano umyć się mydłem antybakteryjnym. Później nie nakładać żadnych kremow ani dezodarantu itd Mogę pić wodę i soki do godz 13. Dodatkowo biorę tabletki antykoncepcyjne aby opóźnić miesiączkę, bo bym dostała. w dniu zabiegu..Jednak biorę je od kilku dni dopiero . Robie u dr Śliwińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna jaką piżamę kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Aniu w klinice powiedzieli żeby była rozpinana. .Ja nie lubię koszul , wolałabym spodenki i koszulkę rozpinana, ale bardzo wątpię że znajdę . Wtedy kupie koszule rozpinana. Ciężko znaleźć szukałam na zalando i w sklepach pozostaje H &M i dział ciążowy :) hahaha Dodatkowo wezmę spodenki, bo najlepiej na pewno by się spało w tym staniku pooperqcyjnym i w spodenkach :) Taki mam plan ale zobaczymy jak wyjdzie. . To niesamowite ze zapisałam. się. trzy miesięcy temu a to zostały dosłownie 3 dni .... Nie wiem czy dam radę jak sobie to wyobrażam. .Boje się samej operacji ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
justyna a ile wazysz wzrost i rozmiar implantu ? ja 48 kg 165 cm i 330 cc robie juz 9 sierpnia !! dlatego pisz co i jak wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Ja jako piżame kupiłam koszulkę na ramiączkach z dużym dekoltem i zakładałam Przez pupę bo szkoda mi było zapłacić za bluzke koszulowa 60zl. Przepalam cała noc dzisiaj w domu, lekarz był w szoku bo podobno dziewczyny ciężko znoszą. Tak to nie powiem że nie boli, szczególnie zmiana z pozycji leżącej na siedzącą ale daje rade i próbuje robić wszystko w miarę sama. Ja jestem z tych osób ze jak boli to zaciskam żeby i idę dalej, próbuję nie plakac nad sobą. Na noc biorę mocniejsze tabletki p.bólowe- te co dal mi lekarz, a na dzień apap extra czy ibuprom plus. Ciągną te piersi, ale no musi bolec, w końcu ładnie nas kroja w środku. Trzeba być twardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
angela a jaki rozmiar Ci wyjdzie i czy okrągłe ? Ja mam 165 i 53 lub 54 kg Chce okrągłe ,wysoki profil , rozmiar C lub C/D Ufam doktorowi Śliwińskiemu i zobaczy on ile.sie zmieści ,bo ja jestem szczupła XS rozmiar tylko tyłek mam spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngelaa
tez mam justyna na imie :) na drugie angelika :) jestem drobna mocno typowe xs no i biore te 330 cc okragle nie mam pojecia jaki wyjdzie rozmiar boje sie zeby nie za duzy ! chcialabym D typowe D zobaczymy.. pisz mi tu po operacji jak bol i wszystko bo ja ide tydzien po Tobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Justyna a gdzie robisz ? ja też się bije żeby za duże nie były i żeby później plecy mnie nie bolały bp szczupła jestem A do tego tez widzę po koleżance ze ma duże D i trochę opadły po kilku latach od operacji ... Widzisz ja to jestem peniara jeżeli chodzi o jakąkolwiek wizytę u lekarza . Nie lubię patrzeć na to co robią np jak będą zmieniać opatrunki .Na salę operacyjna wejdę z zamkniętymi oczami bo przeraza mnie ten stół i ta cała oprawa .Tak samo jak.mialam cesarkę to trzeslam się cała masakra Ale po niej już byłam spokojna i ból naprawdę nie wielki po 3 dniach juz nic nie brałam po cesarce Wszystko po kolei Tobie Justyna i innym dziewczynom będę pisała i określała jaki.to ból Ja nigdy nie śpię na plecach to na pewno też będzie problem.. Teraz jak śpię to doceniam ze jeszcze 3 noce na boku pośpię. ... tak strasznie się boje a z drugiej strony tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny fajnie ze piszecie o tym wszystkim no wlasnie teraz cieplo to chyba najlepiej w samym tym staniku i w gaciach . a co do spania na plecach . Przez jaki czas trzeba spać na plecach ? czy delikatnie na boczku mozna po jakimś czasie ? ja na plecach mam ciężko wyleżeć w ciąży na brzuchu nie spałam ale za to boczki oblegałam napiszcie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Przez miesiąc spanie tylko na plecach . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×