Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćJuustyna
Nadal boli :( Im dłużej leżę tym bardziej boli . Viki wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Daisy wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyq
Kasia wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Dziękuję, właśnie patrzę i napatrzeć się nie mogę super wyszły ;-) już napisałam na mailu, że mam nadzieję że ten ból to normalna kolej rzeczy i w końcu przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Justyna będzie dobrze:) asica150@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież rozmiar C to są już ładne piersi i nie takie małe:) ofc, zależy od sylwetki no i preferencji, ale wydaje mi się, że taki rozmiar jest bardzo spoko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..chialabym dolaczyc do waszych pogaduszek..nigdzie nie moge znalez forum na ktorym poge znalez opinie o lekarzu lub ogolnie tak pogadac..jakos szczecin chyba jest malo popularny;) mam zabieg w pazdzierniku ..juz nie mode sie doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuSka ja też październik dokładnie 7 ;-) i już odliczam i przeżywam z dziewczynami które teraz miały operację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pod miesien i przez brodawke sutkowa...i tu moja obawa. teraz czytam opinie ze to niebezpieczne bo mozna jakies nerwy ponacinac..nie wiem dr mowil ze to ciezko zrobic i nie kazdy lekarz sie tego podejmue..ale on to robi i nigdy problemow niby nie bylo...Do tego mohe brodawki sa male...hmm tyle mam niewiadomych 2 sprawa to alej nie wiem jakie implanty bede miec. wszystkie dziewczyny przed wiedza a mi powiedzial ze dopasujemy przed zamym zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trochę dziwne, że nie wiesz jaki rozmiar i jaki implant. Ja na konsultacji mierzyłam zmieniałam i wybrałam. Czy dobrze to nie wiem :p ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klinice jest 5 firm implantow ktore robia. kazde sa z dozywotnia gwarancji itd . dr stwierdzil ze u mnie 330-370 to przedzial i tyle . reszte w dniu zabiegu bedzie dokladnie rysowac i mierzyc ile wejdzie( bo ja chce takie wieksze) i wybierzemy typ implanu. Wiem tylko ze anatomiczne..i czyatlam ze Mentory sa najlepsze. ktoras z dziewczyn miala ciecie przez brodawke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Justyna jak się czujesz? Dzwoniłaś do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Idę dziś do doktora , ma urlop ale mnie przyjmie i zbada Cały czas mnie boli Ja mam przez brodawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
A_nuSka ja przed moją operacja tez pytałam lekarza o cięcia pod pacha i przez brodawke. Powiedział tylko tyle ,że on tego nie stosuje poniewaz nie jest się w stanie tak dobrze ułożyć implantu jak w przypadku metody pod piersią. Mówił ,ze on ani zaden z jego znajomych lekarzy nie stosują tej metody poniewaz jest ryzyko uszkodzenia nerwów i gruczołów mlekowych,no i czucie słabsze pozniej. Ja z racji tego ,że dzieci jeszcze nie mam nie zdecydowałam się na tą metode bo dzieci chce karmić ,no i co nieco poczuć też lubie :P :) Ale kazda z Nas jest inna wiec nie ma co sie sugerować :) A jaki kształt wybrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Justa daj pozniej znać co Ci lekarz powiedział. Oby wszystko było ok! Kochana masz przez brodawke,powiedz Nam jak to rzeczywiście z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Gosia ja. mam.takie samo czucie. sutka jak przed operacją. Mam Już sunka.i.nie planuje więcej dzieci. Nie mam.tes żadnych problemów z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to prawda nic a nic nie widać abyś miała tam coś koło sutka majstrowane. Daj nam znać co doktorek powie na temat tych boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybralam anatomiczne .mi bardzo zalezy zeby bylo ciecie przez brodawke bo kilka koleaznek ma pod biustem i jednak troche widac blizne jak podniasa biust. Ja mam juz 2 dzieci i nie planuje wiecej :) goscJustyna ile ci sie goila rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ja mam wybrace implanty ..w sesie jakiej firmy..wszedzie opinie rozne a na stronach producentow oczywiscie zachwalaja kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Anuska a Ty w Szczecinie robisz ? Ja miałam. zabieg 2 sierpnia i juz zaczynam stosować plastry na blizny. Szybko się zagoilo A mój lekarz robi 90 % procent zabiegów przez sutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja mam Mentory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuSka tak jak piszesz, ile kobiet tyle opinii o różnych markach implantów. Ja dotykałam, rozciągałam wszystkie które doktorek miał :P i padło na Motiva o których już wogóle mało w necie jest informacji. I bądź tu kobieto mądra i podejmuj taką decyzję nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na temat ze lakarze nie wybieraja ciec brodawek moj dr powiedzial tyle ze duzo z nich nie umie tego robic bo to troche zachodu i kazdy idzie na latwizne..dla mnie dal wybor 3 metodami... ALE DALEJ NIE WIEM JAIEGO PRODUCENTA WYBRAC?? na stronach jest mnustwo opini i kazda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ..2x napisalm to samo bo myslalam ze tamten tekst wcieło.. goscJustyna Tak w Szczecinie u Śliwińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Mój lekarz tez tak mówił ze nie potrafią robić bo jest ciężej tak zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba skoro sie podejmuje i wiekszosc jego zabiegow jest przez brodawke to chyab ok :) mam jeszcze pyatanie... Czy zeczywiscie implanty pod miesien wydaja sie potem mniejsze niz te wybierane przedz zabiegiem?? Ktos byl rozczarowany rozmiarem po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
A_nuska ja też robiłam u Śliwinskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×