Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Aallee dobre pytanie bo ja już np oglądałam tej firmy Yajlee i tam się bierze pod uwagę szerokość klatki piersiowej, cena jednak nie jest mała bo ok 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
aallee zapytaj swojego lekarza jaki bedziesz miala swoj po operacji,chodzi mi czy pas uciskowy bedzie w nim na stałe czy nie zbys mogla sobie go przelozyc w razie czego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Angela na też miałam to na zebrach pod piersiami i u góry zaraz pod dziura pomiędzy obojczykami, 2-3 dni powinno minąć. Co do biustonosza na zmianę- sportowy z miseczkami, nie jakieś z adidasa czy nike co splaszczaja cycki- jak mi to powiedział lekarz tylko np jest kolekcja tri action w triumpfie są fakt po 200zł ale bardzo dobrze trzymają pierś. Ja go mam ale tylko na czas prania i suszenia po czym wracam do po operacyjnego. Dzisiaj mijają 2 tygodnie z moimi nowymi blizniaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna jak u Ciebie było ? Którego dnia przestało bolec ze zaczęłaś miec ochote wychodzić z domu ruszać rekami etc ? U mnie dzis trzeci dzien .. Zabieg był we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Bardzo ciezko sie samej siada .. Przynajmniej u mnie tak jest po prostu nie mam tyle siły w rękach czy co no i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
ooo dobre pytanie alllee ja bede miec 325 albo 350 to jaki kupic stanic po zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyte u chirurga mam w pazdzierniku:) niestety obawiam się ze mam jakies polowe moze 3/4 sumy na operacje, jeszcze kredyt , jakas pozyczka , ale ani ja ani moj narzeczony nie mamy umowy o pracę... zastanawiam sie gdzie udzielą mi kredytu bez okazywania dochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po operacji powiększania biustu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Na szczęście wszystko się bardzo ładnie zagoiło, ale wybrałam sprawdzoną klinikę http://www.drchecinski.pl/. Naprawdę dobra opieka, jeśli szukacie chirurga w stolicy to warto wybrać się do nich chociażby na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Kasia a Ciebie ile czasu bolało ? Ja dzis trzeci dzien i boli gorzej niz wczoraj .. Kiedy bedzie normalnie w miarę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Angela ja miałam operacje w czwartek, w piątek puścili mnie do domu a dopiero we wtorek wyszłam na miasto ale też długo nie pochodzilam bo miałam uczucie że piersi mi puchna i się męczą. Tak więc powoli się wraca do formy ale już w piątek np było spoko, w sobotę sama ogarnelam podróż do domu samolotem.ale przyznam że po narkozie jakąś dziwna byłam dłużej, jakaś taka spowolniona i trochę otepiona. Teraz już wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela bardzo dziekuje za fotki.Biust w sam raz.Idealne wlasciwie.Dlaczego nie Stankiewicz??Tu jedna dziewczyna miala u Stankiewicza i byla zadowolona.Na filmikach tez on byl na you tube i robil db wrazenie.Napisz mi czy cos zlego o nim slyszalas?Czas i tak jeszcze mam no planuje dopiero na zime bo nie mam wczesniej urlopu.Moge zmienic konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelA
Gość wole wypowiedzieć sie za tydzień wtedy bede juz po zdjęciu szwów i zdjęciu gipsu z nosa.. Ale samo to ze siostra pielęgniarki z kliniki robiła u lonia o czyms świadczy Chyba pielęgniarka widzi efekty u tego i tego i siostrę do lepszego wysłała ? Nie wiem , wypowiem sie po zdjęciu szwów i gipsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny a Mdlilo Was te pierwsze dni po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpaola
gośćangela jak się czujesz? ja zaczynam już odliczac dni :) dam radę wrócić do pracy po 10 dniach?dodam, że mam pracę biurowa :) mam do wyboru implant 295 i 345 i z tego co czytam poproszę lekarza o te 345 chociaż na przymiarce wydawaly mi się bardzo duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Ja też już zaczynam odliczać zostało już tylko 27 dni:) chciałabym już być po:) I jednak zostaje przy 310 z tego co czytam to nie powinny być tak duże Angela i Kasia2191 mogę prosić o zdjęcia asica150@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćMichasia a jakie będziesz miala ? anatomiczne czy okrągłe? ja jeszcze mam 15 dni i już bym chciała być po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny tez niedawno odliczałam dni .. Strasznie chciałam jak najszybciej to zrobić i w ogole pamietam jak dopiero byłam na konsultacji a teraz juz po operacji jestem , z perspektywy czasu widze jak to szybko zleciało .. Teraz leze juz czwarty dzien uziemiona w lozku z opatrunkiem na nosie i bolącymi piersiami w ogole wczesniej jedna pierś miałam lekko mniejsza dzis sa równe teraz sie boje zeby sie cos złego nie działo skoro urosła Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Goscpaola okrągłe z Allergan nie wiem jaki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna co u ciebie ? jak gojenie ? boli jeszcze? Angela ty jak sie czujesz? wstajesz już z łóżka ? trzeba sie ruszać i chodzic aby nie powstawały krwiaki . co godzine przemarsz Dziewczyny mi zostało 5 dni do operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Anna i inne dzieczyny u mnie kryzys .. Tak to mnie jeszcze nie bolało .. Najgorzej .. Teraz to sie boje ze cos nie tak u mnie z tym bo chyba powinno byc co raz lepiej a nie co raz gorzej ? Boli mocno i zebra i cycki i mnie mdli mam juz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela jesteśmy wszystkie z Tobą to z pewnością chwilowe i przejdzie, trzymaj sie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Boje sie ze cos nie tak bo chyba powinno byc co raz lepiej a jest zle .. Mam dosyc na prawde ten ból jest ciagle w ogole nie przestaje i to jest tak męczące I moze bym tak nie marudziła ale on sie nasilił mocno zamiast byc co raz lżejszy :( klata boli kłuje zebra bola ciśnie mi stanik te opuchliznę jak zdjęłam go do mycia to jeszcze gorzej miałam wrażenie ze zaraz pękną te cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Angela, bez paniki. Ja miałam kryzys w trzecia i czwarta dobę. Nie Spuchłam na drugi dzień i pielęgniarka była zdziwiona. Za to na trzeci dzień mnie wzięło, najbardziej pod pachami- chodziłam jak paker. Ogólnie bardzobdobrze znosiłam rekonwalescencje, ale właśnie te swą dni były dla mnie najcięższe fizycznie i psychicznie. Poprostu pękłam. Rozryczałam sie i na piąta dobę juz było lepiej. Wszystko to co opisujesz jest normalnie. To dla Ciebie totalnie nowa sytuacja i wcale Ci sie nie dziwie, ze sie martwisz. Mogę Ci jedynie powiedzieć, ze naprawdę bie masz powodów. Ja do drugiego miesiąca miałam co chwilkę coś nowego. Jestem juz 14 tygodni po i jest prawie ok. Miałam ciecia wokół brodawek, powiększanie i podniesienie 330 cc. Operacja trwała prawie 4 godziny. Do dzis czasami drętwieje mi lewa i pobolewają, ale jestem bardzo szczęśliwa. Ale zaczęłam sie nimi cieszyć tak w 100% po dwóch miesiącach jak juz zauważałam, ze jednak jest coraz lżej :) Będzie dobrze. Trzymaj sie! Bądź twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćangela słyszałam od dziewczyn że w 3 lub 4 dobie przychodzi taki kryzys, ale jak to przejdzie to już z górki. Daj znać jak dzisiaj się czujesz. Tak czytam o tym bólu i zaczynam się stresować jak to u mnie będzie. Większość widzę dziewczyn ma okrągłe implanty, ma ktoś anatomiczne ? Ja będę miała anatomiczne i mam nadzieję, że też będą piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Angela nie martw się , to normalne , implanty pod mięsień , porozcinane tam w srodku wszystko . musi boleć Justyna tez miala do 5go dnia niezłą jazdę wiec głowa do góry , będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Cześć dziewczynki ;) Miałam sporo roboty i w domu i trochę w pracy musiałam pomóc, bo sobie nie radzą :) A że jednak cos tam cały czas boli to wszystko zajmuje mi dużo czasu. Angela wszystko jest normalnie , nie ma tak że w ogóle nie boli :) Jednak to operacja i jest włożone ,, obce ciało " Ja dziewczyny jestem teraz 11 dzień po operacji Od 5 dnia staram się wszystko robić , jednak na początku musiałam sobie robić przerwy i odpoczywać Nadal staram się nie za dużo robić , ale powiem Wam jedno jestem przeszczęśliwa i ciągle patrze w lustro :) Wcześniej nie znosiłam wypadów na basen, musieli mnie zmuszać żebym pojechała. A teraz nie mogę się już doczekać az pojadę, bo lubię pływać i tak spędzać wolny czas :) Po 6 dniach już w ogole nie odczuwałam bólu jak wstawałam z łożka, także Angela nie martw się to minie . Wiem jak miałam masakrę przez 5 dni wydawało mi się że nigdy nie będzie lepiej. Mam już ściągnięte szwy, piersi już są miękkie co zdziwiło pielęgniarkę :) Jak na razie wszystko super się goi. Na początku jak piersi były obolałe to nie lubiłam ściągać do mycia tego stanika, bo jakoś tak je ciągnęło jakby w dół, a ja też byłam płaska więc ngdy nie czułam że mam jakiś biust. Jednak teraz już się przyzwyczaiłąm :) I nie mam już z tym problemu Od środy mam stosować plastry na blizny Czy może znacie lepsze środki na blizny ? I ile się stosuje te plastry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćJustyna zazdroszczę Ci, że już jesteś po :) juz teraz nie boli i będzie coraz lepiej :) jak myślisz dam radę wrócić po 10 dniach do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna pocieszylas mnie ze to normalne ze po zdjęciu stanika ciągnie cycki ja to mam wrażenie ze wybuchną ! Nienawidzę go ściągać i juz oczywiście w głowie ze to nie minie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
GośćPaola powiem Ci jak to na moim przykładzie było Od początku chodziłam sporo sama. Trochę leżałam trochę chodziłam, nawet jak ból był ogromny . Jednak mój kochany chłopak robiłam wszystko dosłownie za mnie . Miałam zabieg we wtorek i do niedzieli nic sama nie robiłam , dopiero od poniedziałku . Pierwsze dwa dni ciężkie, ale później już super. Wszystko zależy od tego jaką masz prace . Ja nie mam ciężkiej pracy, a moja szefowa jest wyrozumiała . Miałam zabieg 2 sierpnia, a teraz we wtorek już wracam do pracy . Myślę że dasz radę , ja do wczoraj brałam raz dziennie ketonal. Od dziś bez żadnych leków i kochane dzewczyny zaczynam sprzątać chatę, bo wiecie jak to facet wszystko robił ale po swojemu ;) Tak naprawdę od wczoraj mogłabym wrócić do pracy Wczoraj już był taki przełomowy dzień, ze prawie w ogóle nie bolało. Czyli Paola równo 10 dni po zabiegu A ja miałam zabieg 2 sierpnia pod wieczór . Angela, też tak mówiłam do chłopaka szybko mnie myj bo chcę szybko stanik pooperacyjny założyć i panikowałam że zaraz pękną i takie dziwne uczucie , ale od trzech dni już tego nie mam / Teraz mogę chodzić bez stanika ;) Kochane chodzę taka uśmiechnięta że szok :) I pewniejsza siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×