Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćRudi
gość abc, mam 330 i 390 hp, anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
no to jutro kolej na mnie oby wszsytko sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Anna, Trzymam mocno za Ciebie kciuki! Będzie dobrze :) Powodzenia! Odezwij się koniecznie już po :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Anna, Trzymam mocno za Ciebie kciuki! Będzie dobrze :) Powodzenia! Odezwij się koniecznie już po :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Justyna a jakie plastry kupiłaś ? Powiedziałabyś proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Justyna a jakie plastry kupiłaś? Jakiej firmy? Rudi u Ciebie pewnie wyglaa to lepiej bo wybrałś anatomiczne :) Justyna już po dwóch tygodniach zrobiły Ci się miekkie? Kurcze dlaczego moje się nie robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Anna będzie dobrze ;-) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Gosia abc, nie są to jakieś wielkie implanty, zobaczysz, ze się przyzwyczaisz, a do tego piersi zmaleją trochę, opadną, zmiękną i wszystko będzie super. Cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości :) Anna, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to już pewnie jest "po" albo przynajmniej na końcówce ;-) czekamy cierpliwie na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Gosia nie martw się mi na każdej wizycie lekarz i pielęgniarka mówili że jestem wyjątkowa bo wszystko u mnie szybciej się goi . Także u każdej inaczej . Ale za to od dwóch dni się znowu mecze , bo jak leżę to boli mnie lewa pierś . Tak się zaczynam martwić . Bol taki jak po operacji ale mniejszy .Przy wstawaniu tez boli dlatego wzięłam dziś wolny dzień z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Na razie kupiłam za 30 zł jeden plaster . Jest do cięcia i jest spory ..Firma Sutricon plaster silikonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Dziękuje Justyna za odpowiedz. Kochana zadzwoń do lekarza ,zapytaj co i jak. Mi lewa też się gorzej goi,pobolowa mnie ,krwiaki mam po drenach jak cholera ale uprzedzał mnie lekarz przed tym. Koło blizny jest twarda jak kamień. Może się przeciążyłaś? Anna trzymaj sie! iwona 83 dziękuje za dodanie otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdomix
Dziewczyny nie martwcie się za bardzo. Ja jestem ponad dwa miesiące po operacji i jeszcze czasami piersi mnie bolą czy pieką. Dopiero po dwóch miesiącach zaczynaja mi sie równać pomału. Z wielkości spadły bardzo od operacji ale i tak są boskie. Cierpliwości dziewczyny wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Domix mam nadzieje ze mi bardzo nie spadnie rozmiar . Bo i tak jak dla mnie teraz są trochę za małe . Gosia no robiłam sporo ale noc nie dźwigalam. Mi też Lekarza mówił. ze np na pewno będę miała siniaki.a nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domix - no i super ze jestes zadowolona! justyna - bardzo dobrze, ze wzielas wolne. nawet jak to nic powaznego to lepiej posiedziec w domu, odpoczac niz za bardzo sie forsowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Cześć dziewczyny nie pisałam kilka dni ja juz praktycznie normalnie funkcjonuje cos tam boli wiadomo ale juz nirmalnie wszytko robie dzis byłam na dużych zakupach do domu .. Jedyne co mi sie nie podoba to rozmiar ;) powinny byc sporo większe chciałam D a mam C i nie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela to mamy tak samo . Tez bym chciała D Wcześniej nie wiedziałam czy nie będą D za duże Teraz widzę jak stanik pooperacyjny robi się luźny :( Masz jakieś zdjęcie bo ja wczoraj robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna podeślesz mi aktualne foto? Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Witam, która z Was kobietki nosiła bandaż elastyczny nad biustem po operacji? Zalecenie lekarza to miesiąc z opaską non stop. Co po miesiącu nosiłyście? Stanik sportowy czy już jakiś normalny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
i znowu temat się powtarza ponad 90% z nas uważa że zrobiła za małe, więc dziewczyny które są przed bierzcie max jakie pozwala wam lekarz ;) ja chyba dobrze wybrałam (tez większe z tych co mi lekarz proponował) i po niespełna 6 tygodniach raczej nie zmalały tylko zmieniły kształt na ładniejszy. Nawet jeśli trochę zmaleją to nic ja lubię sportowy styl życia cieszę się że już gąbek nie będę musiała nosić i czuć skrępowania np. w piżamie bez stanika ;) ale każdy ma inne potrzeby i marzenia ja swoje spełniłam teraz tylko zdrowia sobie życzę i wszstkim które są już po :) trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Ja jak założę piżamę bez stanika to niewiele odstaje :D chciałam większe ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
A w ogole dzieczyny byłam wczoraj na kontroli i lekarz powiedział ze teraz brać prysznic a dłuższe siedzenie w wodzie to jeszcze tydzień ( czyli po dwóch tygodniach dokładnie 15 dni ) zdziwiłam sie bo powidzaial ze za tydzień moge juz na basen powoli jacuzzi i te sprawy.. Po miesiącu pozwolił ruszyć na siłownie tylko na początku powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
ja przez 6 tygodni mam całkowity zakaz ćwiczeń, pływania itp. pewnie przez to że mam anatomiczne żeby się nie przekręciły, obawiam się tego mam nadzieje że póżniej jak już wszystko się wyleczy będę mogła normalnie funkcjonować bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Angela, Justyna kiedys sie zastanawiałam czy 325 brać czy 345. Zdecydowałam się na większe, a po waszych wpisach zaczynam mieć wątpliwości czy nie za małe :D Angela, fajnie, że u Ciebie już lepiej. Te kilka wpisów dawało do myślenia, że to nie jest takie hop siup, ale widzę, że się poukładało. Super, oby tak dalej. Dostałam jakieś fotki od Justyny ostatnio, podesłałabyś mi swoje aktualne? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Za 14 dni mam zabieg.. :) Wyniki odebralam są oki.. :) Ja mam miec 350 ml lub 375 ml okragle hp mentora.. wolałabym te większe,lekarz powiedzial ze to zależy ile będzie miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
kurcze dziewczyny ja mam mieć 295 lub 345 zależy, które wejdą :/ to ja już w ogóle będę mieć małe piersi :/ mogę prosić o jakieś fotki ? Chciałabym mieć piersi trochę większe niż te dopasowane do sylwetki. Moze nie jakieś balony. Miseczka D by mi odpowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Dziewczyny martwię się bo od wczoraj cały czas boli lewa pierś :( Zadzwonię jutro do klinik i zapytam. Dziewczyny naprawdę jak. założylam sukienkę. to mało widać te piersi wiec uważam ze te 325 to takie C jest Dajcie jeszcze raz maile bo wysyłałam kilku osobom i nie pamiętam które to. wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
cybershotse@wp.pl Justyna prosiłabym o zdjęcia U mnie tez lewa pierś boli bardziej ale kiedyś ( jeszcze w szkole) było kiedyś zrobić lewa połowa ciała goi się dłużej niż prawa bo jest po tej stronie co serce i jest bardziej unerwiona. Kiedyś myślałam że to bzdury ale wszystkie dziewczyny co tu piszą mają problem z lewa piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
vi_ki@interia.pl Trzymaj się Justyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to pewnie normalne ale dla swojego spokoju zadzwoń. Mój mail j.ant@wp.pl z góry dzięki ;) Ciekawe jak Anna się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×