Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnna
Justyna podeślij mi teraz jak one wyglądają nita82@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
. Jestem w szoku bo juz się zbliżył do siebie Anna Ostatnio zdjęcie robiłam chyba w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna zrob i mi nowe dzisiejsze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna walnij fotke z dzisiaj i mi poslij ja ide na operacje w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatynka89
Hej Dziewczyny. Jestem 7 miesięcy po operacji u dr Szczyta. Jestem niezadowolona z efektów. Po tym czasie piersi juz opadły zmalały zrobiły sie naturalne i małe. Od góry porażka od dołu ładnie wypełnione. Przed ciążą miałam większe niż teraz po operacji. Mam 325cc hp. Czy jest tu ktoś po drugiej operacji piersi ? Bardzo bym chciała za jakiś czas poprawić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćSzatynka89
Hej Dziewczyny. Miałam operacje 7 miesięcy temu u dr Szczyta. Jestem bardzo niezadowolona z efektu. Mam 325cc hp. Wazę 53kg i mam 167cm. Piersi u góry nie wypełnione na dole tak. Ale do tego czasu piersi zmalały, sa bardzo naturalne do przesady i małe. Miałam większe przed ciąża kiedy ważyłam 57kg ! Czy sa tu dziewczyny po drugiej operacji piersi ? Bardzo chciałabym powiekszyć ponownie biust za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dzisija 11 dzień i jest super. Dzień bez bólu :) I nawet byłam w Intimmisimi staniki różne mierzyć Jestem zachwycona i pewnie się zmniejszą , ale wszystkie były dobre w rozmiarze D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSzatynka89
Cześć Dziewczyny. Czy jest tu któraś po drugim zabiegu powiększania piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Szatynka a jaki masz implant ? Zapewne anatomiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela kochana dobrze że piszesz o tym kryzysie, niedobrze że on jest :( mam nadzieję, że dzisiaj już się lepiej czujesz :* Justyna super, że 11 doba i wszystko ok bo planuje na 15 wrócić do pracy więc może mi się uda. Miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Szatynka 89 Nie wiem jak jest dokładnie ale z tego co opisuje to wlasnie po pół roku osiągnęłaś efekt jaki był zamierzony , czyli piersi doszły do swojego rozmiaru , odeszły opuchlizny i piersi opadły w naturalny kształt. przez ten okres kilku miesiecy przyzwyczajamy się do dużych nabrzmiałych piersi i potem jest kryzys że sa za małe , Oczywiście że można reoperować i wymienić implanty na większe , nie ma przeciwskazań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelaaaaa
Dziewczyny mnie nadal boli w nocy nie spałam prawie .. Staram sie brać juz mniej lekow przeciwbólowych .. We wtorek miałam operacje dzis niedziela nadal boli Eh srednio .. Tez myslslam jakis czas ze minie ten kryzys i bedzie super ale to dalej boli .. Zle sie czuje jak zdejmę stanik mam wrażenie ze cycki chcą eksplodować i szybko zakładam go spowrotem mam nadzieje ze to minie jak wspominała Justyna .. Jestem w szoku ze Justyna mierzy staniki ! To tylko tydzień dluzej ode mnie a ja sobie nie wyobrazam tej nieprzyjemności uciskania cycków i zdejmowania stanika szok :( chciałabym zeby juz nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :). Ja glownie Was podczytuje ale tez sama przygotowuje sie do zabiegu - psychicznie i nie tylko ;). W klinice mam byc 31.08 i w ten sam dzien w koncu bede miala biust :D. Mam pytanie do Dziewczyn ktore sa juz PO albo wiecie jak bylo z Waszymi kolezankami - otoz jak to jest ze sportem? Kiedy faktycznie mozna do niego wrocic? Ja jestem bardzo aktywna osoba (bez sportu od razu tyje) i wiem ze na poczatku moge sie ratowac ;) spacerkami ale juz mnie zzera ciekawosc kiedy bede mogla wrocic do biegania, roweru czy na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Gość mi lekarz mowil ze powoli po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Gosć tez duzo cwicze i biegam i wiem ze napewno miesiac mam z głowy potem moze zaczne od rowerku stacjonarnego , bo raczej do pelnej sprawności fitnessowej trzeba bedzie poczekac z 2-3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaaDee
To ja pytalam o treningi po operacji :). A co ze spacerami/marszami? Myslicie, kiedy da rade? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny u mnie lepiej od wczoraj myslalam ze wróci na noc ale jednak była ta przełomowa chwila i zaczęło bolec mniej jakos wczoraj okolo15 i jest lepiej do tej pory ( nadal cos boli ale nie az tak co wtedy ) także u mnie przełom był jakos około 5/6 doby wiec nie w 3/4 dobie jak mówiła pielęgniarka a trochę pozniej teraz juz zaczyna byc lepiej ( chociaz ból jeszcze całkiem nie ustąpił ) dopiero zaczynam powoli cieszyć sie cyckami ( powoli i nie do końca ale zaczynam ) polecam brać 350 te moje 325 okrągłe wysoki profil dały taka miseczkę większe C a chciałam D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngela
Chociaz 350* mniej to nie ma sensu raczej a ja jestem szczupła mocno wiec bałam sie ze beda za duze .. A sa jeszcze lekko za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Zgadzam się ...ja tez się boje ze zejdzie opuchlizna i ze będą C . Dziewczyny to tylko na.poczatku wydaje się że te cycki są duże Później każda po pół roku żałuję że nie wzięła większych . Ja tez żałuję że nie nalegalam na 350 Niby lekarz chciał żeby dobrze to wyglądało. ale podobają mi się większe biusty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Gdzieś czytałam że pływanie po jakiś 3 miesiącach nawet , podnoszenie ciężarów itp po 10 tygodniach wcześniej można ćwiczyć ale nie przemeczac mięśnia ramion i piersi . Plastry silikonowe stosuje się ok 10 dni po zdjęciu szwów jak już odpadna strupki i się zagoji rana i się je stosuje do 2 miesięcy. Ja kupiłam silon ses - kosztuje trochę ale widziałam efekty po nim i nie ma śladu po bliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to super że już kryzys minął teraz mozesz cieszyć się twoim nowym nabytkiem ;) Sama jestem ciekawa jak to z tą aktywnością fizyczną będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Cześć dzieczyny. Powiedzcie proszę jak to jest z piersiami po paru miesiącach? Czy one stają się bardziej naturalne,opadają trochę? Jestem 10 dzień po zabiegu i jestem załamana ,idąc rano do kąpieli tak się mężowi rozpłakałam ,że aż się zanosiłam. Jestem bardzo niezadowolona,piersi są sterczące,duże i twarde. Czy jest szansa ,że się zmienią? Zmaleją? Do tego te blizny... nalepiacie coś na nie? Pomóżcie proszę ,jestem zrozpaczona! Angela dla pocieszenia powiem ,że ja miałam podobnie. Cały tydzień w potężnych bólach,w 6 dobie pojawiła się nawet gorączka. Z kazdym dniem jest coraz lepiej ,ból maleje. Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Gosia przecież nawet lekarz ciagle powtarza ze one sie zmieniają zeby na początku sie w ogole nie przejmować ze sa twarde etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Gosia nic się nie martw . Potrzeba czasu to jest normalne że tak wyglądają . Zobaczysz za kilka miesięcy będziesz zachwycona Ja wolałabym żeby były większe ;) I na pewno opadną Jan to mój lekarz mówił ,, wyluzuja " . Są napięte i to normalne bo muszą się ułożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny , jakie implanty macie dobrane? czy w wiekszości przeważają okrągle? Na amerykańskich stronach jest pełno zdjęć i kobiety w wiekszości mają dobierane implanty okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Dzięki dziewczyny. Mój lekarz też wspominał ,że sie jeszcze zmienią ale boję się ,że niewiele :( Kurcze mam doła cały dzień,zaczynam żałować swojej decyzji. Wiem,że z reguły kobietki chcą mieć większe ,ja znowu wolałabym mieć mniejsze i tak to już z nami jest. Jakie macie profile dziewczyny? Ja HP okrągłe i sie zastanawiam czy nie lepiej było wziąść średni badz mały,może by wtedy tak nie sterczały?! Teraz to już i tak za pozno :( A mogłybyście mi doradzić jak się obchodzicie z bliznami? Czym smarujecie aby były mniej czerwone i ładnie się zasklepiły? Przeczytałam gdzieś wyżej,że jedna z dziewczyn nakleja jakies plastry silikonowe ,działa? Doradzcie proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Gosia tez mam wysoki profil nie panikuj nie beda ciagle sterczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Oby,mam nadzieje,że sie zmienią. Angela masz okrągłe czy anatomiczne? Jak się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×