Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćpaola
Ja już jutro :) trochę się stresuje, chyba najbardziej znieczulenia i tego bólu po :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
gosc paola znieczulenia nie ma sie co bać a bółu tak , bo boli nie będę kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola będzie dobrze ;) zobacz ile kobietek tu jest z Tobą i trzyma kciuki :) ja jeszcze 42 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
ale bardzo boli ? do czego można ten ból porównać ? słyszałam że coś takiego jak zakwasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gośćpaola, 3mam za Ciebie kciuki , ja za 5 dni... Daj znać po jak się czujesz i jaki rozmiar ostatecznie wybrano ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny tez sie bardzo bałam bolu i znieczulenia lekarz mi powiedział ze zeby cos sie stało złego ze sie tfu tfu nie obudzić czy cos po narkozie jest tak prawdopodobne jak to ze samolot którym lecimy na wakacje spadnie .. A jezeli chodzi o bol to ja wróciłam do domu na drugi dzien i czekałam az sie zacznie ten najgorszy ( bo myslalam ze cały czas trzymają silne leki z kliniki ) ten bol na prawde nie jest straszny - straszne jest to ze jest ciągły on ani na chwile nie przestaje i po prostu człowiek ma juz dosyc wlasnie przez to około 5 - 6 doby a pozniej nagle super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
dziewczyny cała noc nie spałam, stres jest ogromny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aallee jk lekarz powiedział pół roku, to lepiej się tego trzymaj ;) ja nie chodze na solarium, ale opalalam się 4 miesiące po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, ból bedzie, musisz się na to nastawiać. Trzymam kciuki i koniecznie daj znac po, jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola jak ssmopoczucie?? Mam nadzieje ze wszystko oki.. :) Juz masz swoje wymarxone blizniaczki.. ;) Ja jeszcze 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Czy dobrze czytam, że w przyszłym tygodniu trzy dziewczyny będą miały nowe cycuszki? Ale macie super koniecznie jak juz dacie radę piszcie co i jak u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ale wam zazdroszczę...ja do dopiero koniec października... a już spać nie mogę..myślę, marzę, wyobrażam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
dziewczyny wczoraj o 15 było już po wszystkim. Bolało, ale byłam na morfinie i praktycznie spałam cały czas aż do 22, wstałam się wysikac i dalej spałam . Dzisiaj od 4 rano silny ból, dostałam leki, ale i tak boli. Teraz dam radę boję się co będzie w domu. Mam 300 ml czyli nie 295 ani 345. Chyba duże nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Paola dzięki za informacje teraz trzymam kciuki aby było już tylko lepiej ;) w koncu "je" masz a my musimy jeszcze czekać ja jeszcze 41dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny nie kupujcie od razu dwóch staników pooperacyjnych Mi opuchlizna zeszła i muszę kupić nowy bo jest już za luźny nie trzyma dobrze piesi . Piersi stają sie coraz mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna aż tak chyba nie maleją nie smutaj się kochana pewnie poprostu się już do nich przyzwyczaiłaś :) dobrze, że piszesz o tym staniku kolejna cenna informacja dla nas babeczek przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
nie opłaca się kupować dwóch pooperacyjnych, ja miałam dodatkowo sportowy i na czas prania na kilka godzin z niego korzystałam. A teraz po wizycie kontrolnej po 6 tygodniach już nie muszę nosić pasa i mam zalecenia od lekarza żeby nosić miękkie topy lub staniki bez drutów do następnej kontroli i do czasu aż piersi zaczną się przesuwać. Co do wielkości to moje nie zmalały stanik pooperacyjny mam wypełniony, kształt się zmienił z "rożków" na bardziej zaokrąglony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
ja nie nosiłam sportowych bo przy mojej płaskiej klatce przed , nie było takiej opcji więc jutro ruszam na zakup jakiegoś na zmianę ten pozszywałam , i na razie jest ok , póki siedzę w domu . Piersi już nie bolą , ale spanie na plecach dalej sprawia ból , dzisiaj od 4ej spałam na siedząco jak pasażer pociągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak czy inaczej muszę coś drugiego kupić bo wszystkie sportowe mam nierozpinane tylko przez głowę a to chyba na początku wogole nie wchodzi w grę. Kurcze zazdro dziewczyny że już jesteście po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
po 7 dniach ubrałam koszulkę przez głowę wcześniej nie dawałam rady więc teraz moge kupić nierozpinany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
ja sportowy też kupowałam po, uważam że taki się bardziej przyda niż drugi pooperacyjny który po okresie rekonwalescencji będzie bezużyteczny. A sportowy już wykorzystuje np. do jazdy na rowerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, super, że dałaś radę :) trzymaj się a my trzymamy kciuki. Jak będziesz w stanie, to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
koło 12 godziny miałam taki ból lewej piersi, leki nie pomagały. Teraz już przeszło, dla mnie bol jest okropny. Ja mam już dosyć .... po której dobie będzie już lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
paula, Zmartwiły mnie Twoje wiadomości, że aż tak Cię boli :( Ja za 3 dni... Trzymaj się i pisz jak się czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 10 dni po operacji z liftingiem i moja lewa pierś jest sporo większa do tego jakby opada po implancie sutek jest odsunięty proszę o poradę czy to się jeszcze ułoży bo jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi_ki nie martw się na zapas kazdy inaczej przechodzi i dla Ciebie to wcale nie musi być duży ból. Będzie dobrze zobaczysz ;) Paola przesyłam dobrą energię aby szybko uciekły te boleści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×