Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

to chyba każdy facet tak ma heh, że chce szybko zobaczyć, ale masz rację, ja też wolałam nie ściągać za szybko tego stanika, żeby operacja i ból nie poszły na marne. Muszą czekać na oglądanie efektów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah dokładnie forum nie było przygotowane na taki potok odpowiedzi, ciekawy temat poruszyłyśmy nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ważne pytanie_ bylyście intubowane podczas operacji? tak sobie myśle ze terazoperacje biustu na porządku dziennym jak wizyta u ginekologa, jednak jakby nie patrzec to poważna operacja :( a nie jakieś wyciecie pieprzyka czy wstrzyknicie botoxu. Chciałabym zrobić to w tajemnicy przed wszystkimi szczegolnie rodzicami, tylko narzeczony by wiedzial i sie mna zajal ale potem mysle co to by bylo gdybym sie juz nie wybudziła????!!!:O mam taki dobry kontakt z mama i sumienie mnie gryzie zebym nie powiedziała ale wiem ze jak powiem to bedzie nawwet sklonna zabronic mi tego ze jestem nienormalna, ze po co mi to ze co ja wymyslam, kiedy jje powiedzialam w takim akcie desperacji po przymierzaniu stanikow gdzie kazdy byl za duzy i prawie wyszlam z placzem z przebieralni bo po prostu zle sie czuje z tyma ona ze po co mi duzy biust?xd lepiej miec mały a nie rozumie ze mnie to meczy ;/ poza tym od razu wyobraza sobie jakies cycki wielkosc***ewnie mojej glowy a przeciez chyba jest coś pomiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Mnie też oglądanie bielizny i strojów kąpielowych przyprawiało o łzy w oczach. Jestem ponad 3 tygodnie po operacji i każdego dnia jestem szczęśliwa :) jeszcze 5 tygodni i będę mogła z podniesioną głową wejść do sklepu z bielizną i przymierzać wszystko co mi się tylko podoba. Miałam narkozę, byłam intubowana i wszystko jest ok. Jeżeli niczego nie zataisz przed lekarzem i będziesz postępować wg jego instrukcji to nie ma opcji żebyś się nie wybudziła. Wiem, że wyobraźnia działa ale na podstawie między innymi Twojej wagi i wzrostu anestezjolog jest w stanie dobrać dla Ciebie idealną dawkę znieczulenia. Wszystko będzie dobrze. Odwagi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bzdura, co mówią psychologowie, że trzeba się zaakceptować i czuć się szczęsliwa sama z sobą. Ja też jestem szczęsliwsza dopiero po operacji, teraz w 100% akceptuję siebie. Nie miałam prawie nic, zwisającą skórę po wykarmieniu dwójki. teraz czuję się jak pełnowartościowa kobieta. Gość, nie mów mamie, jak wiesz że sprawi Ci ból swoim komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było ..Operacje miałam 2 sierpnia . Po operacji wiele zmieniłam w swoim życiu ... zaczęłam. od nie dawna zdrowo się odżywiać o ćwiczyć :) To była też dla mnie motywacja żeby reszta też dobrze wyglądała ... Rozstałam się z chłopakiem , to był koszmarny i toksyczny związek ale nabralam siły :) Najlepsza decyzja o operacji:) Ja całe życie chciałam powiększyć piersi i nie żałuję :) W przyszłości chętnie zrobię większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Co do rozmiaru ja miałam małe A bez nadmiaru skóry , zrobiłam 325ml okrągłe mentor bo tylko tyle się zmieściło. Wysoki profil , u mnie po prawie 4 miesiącach jest małe C i 88 cm mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej Justyna ja też jestem szczeliwa ze w końcu mam biust od 2miesiecy:)i zastanawiam się od kiedy mogę ćwiczyć?? Dalej w miejscu szwU mam kuleczke pod prawą piersią tez tak któraś miała???? Lekarz mówił że się wchłonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Hej dziewczyny :) jestem po zabiegu 9 dobę. Mam implanty okragle 310 i 345. Po zabiegu bolal mnie mostek i bolal jeszcze przez tydzień. Po zdjęciu szwów w 7 dobie lekarz zalecil smarowanie blizn alantanem. Operacja byla w kkinice dr Szczyta przez dr. K. Potockiego. Teraz piersi są jeszcze napuchniete. Czuję swój dotyk na gorze piersi. Dol jest nieczuly. Srodek piersi na wysokość brodawki bolesny. Brodawki mam nieczule na zimno czy cieplo a najmniejszy dotyk sprawia nieprzyjemny ból. ... czy ktoras z Was tez tak wspomina? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciadarci6
Cześć jestem 5 dobę po operacji powiększenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciadarci6
Cześć jestem 5 dobę po operacji i jest naprawdę ok. najgorzej było po znieczuleniu, strasznie wymiotowałam. Straszny ból o którym czytałam na szczęście u mnie nie wystąpił. Czy sa tu moze dziewczyny które nie miały zakładanych drenów i szwy same sie rozpuściły. Ciekawa jestem jak pielęgnować nacięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Hej Darciadarci6... ja nie mialam drenow. Smaruje się alantanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciecie mialam pod piersiami. Czy masz czucie w piersiach? W brodawkach i sutkach? Ja czuje strasznie nieprzyjemne czucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciadarci6
Gość Mysia a od kiedy smakujesz? Ja na razie mam przyklejony plaster i mam go mieć najdłużej jak sie da. Wolałabym plaster silikonowy bo strasznie mnie uwiera to cięcie. Czucia nie mam w pełni a bolesność brodawek, raczej wrażliwość duża wlasnie od wczoraj sie zaczyna. Ale to chyba znak że wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 z tym ćwiczeniem to sprawa indywidualna, jak się czujesz dobrze to możesz zacząć od czegoś lekkiego, ale najlepiej porozmawiać na ten temat z lekarzem, żeby potem nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
ciekawi mnie czy jest tu któraś ze "starych" forumowiczek :) jestem po op prawie 10m-cy, dojrzewam do kolejnej, gdyz efekt pierwszej nie jest dość zadowalający -było B, jest D (implanty pod mięsień 360 i 420HP okrągłe). Będąc na kontroli w ubiegłym m-cu DR stwierdził,ze jak na ten implant rzeczywiście piersi nie wyszly duże,a o takie własnie mi chodziło. DR powiedział,ze 2 jest zabieg łatwiejszy niż pierwszy, ale pomijając wyższy koszt (w stosunku do pierwszego 2tys więcej), to wszędzie piszą,że na odwrót- może być trudniej niż za pierwszym razem. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
:) plastry mialam od dnia zabiegu do dnia zdjecia szwów czyli 7 dni. I od teraz lekarz zalecil smarowac się alantanem bo on przyspiesza gohenie sie ranki po cięciu. Jak długo to nie wiem. ..chyba dlugawo:) kontola kolejna 16.12 to na pewno do tego czasu będę się smarowac alantalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Darciadarci... plaster mialam tydzień. Lekarz zdjal go przy wizycie kontrolnej i sciaganiu szwow. Od tego dnia -7 doba po operacji- kazal brac prysznic delikstnie się wycierac i rano i wieczorem smarowac alantalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Hej... plastry zwykle mialam tylko przez tydzień. W dniu zdjecia szwow lekarz zdjął plastry i od tego dnia smaruje się alanranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asylwetka, to ciekawe, bo spory wkład miałaś ;) j jestem tu ponad rok :) Justyna - brawo, świetna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Nie moge umieszczac wpisow i nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem już jakiś cza po zabiegu, ale nie decydowałam się na ponowną operację, bo ta mi w zupełności wystarczyła. Ale powiem Ci że wydaje mi się, że to kwestia indywidualna jak się znosi 2 operację, tak jak niektórych po pierwszych mega boli wszystko a inne na drugi dzień czują się ok, więc trudno powiedzieć jak będzie u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Asylwetka. Jeżeli masz niedosyt i stać Cię to rób. Przyznam że moje też mogłyby być większe Ale bynajmniej niemam pustych kieszeni i sutki sterczą. Dodatkowo są dobrane do mojej sylwetki. Jeśli masz taką możliwość rób! Ja jestem szczęśliwa. Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciadarci6
Nie widzę nowych wpisów a dostaje powiadomienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Mam problem z wpisami - nie wyswietlaja się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
O moze się uda wreszcie. ... lekarz zdjal plastry w dniu zdejmowania szwow w 8 dobie. Od tego dnia zalecil smarowanie rano i wieczorem ran pooperacyjnych alantanem. Będę to robić raczej dlugo bo masc ta przyspiesza gojenie się ran.. mam nadzieje ze od tej pory wpisy noje beda się pojawiac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mysia
Przepraszam że kilka razy jest ode mnie to samo ale nic się nie pojawialo wiec pisalam od nowa i od nowa.... tez mialam powiadomienia o nowych wpisach a ich nie widzialam.. ale na szczęście się ruszylo... proszę się nie zloscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×