Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Sylwia odebralam, ja jestem obklejona bo do pracy zaraz jade, wysle wam jutro rano, dziennie na gazie mam kropki dalej cieknie... Kurcze juz bym chciala sie o to nie martwic :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosbi tak jestem bardzo zadowolona z efektu oraz Linea Corporis naprawdę polecam klinikę i doktora Łonia Panie pielęgniarki też bardzo fajne, dbaly o mnie cały czas no i cena zabiegu bez porównania z innymi Będziesz zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani jestem prawie miesiąc po Wysyłałam już Tobie fotki Jak chcesz mogę wysłać aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  sylwia
BB320 Ja mialam zabieg 22 kwietnia. Wymienimy się fotkami? Moj adres sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ok wysyłam Wykasuj po obejrzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Punani podaj swojego meila to wyślę Ci zdjecie moich blizn, miałyśmy operacje tego samego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscmelissam Czy ja też mogę prosić? Odesle tez swoje fotki beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Hahahahah marzenka to jak tak to ja juz sie nie boje.ale jestes super babka.....ja jestem wykonczona hahah wooobrazacie u siebie w domu 21 osob z tego 16 dzeci hahaha.dzisaj rank nie poznalam swoj ogrod I dom hahahaha.a maz powiedzal ze ostatni raz taka impreza w domu.biedny dzisaj sprzatal.ale coreczka zadowolona najwazniejsze......nie chce mi sie ich zostawiac na trzy tygoniee.po operacji bede plakala z bolu I z tesknoty........a moja biedulka kolerzanka z ktore sie przyjaznie od 20 lat chyba zobaczy mnie pierszy raz placzaca......a dlatego ze duzo w zyciu przezylam I nigdy nie plakalam....pochodze z takiego kraju gdze jako mloda dzewczyna widzalam duzo krwi I zabitych ludzi.polska pomimo swojej biedy pomogla uchodzcom z mojego kraju.dzisaj jestem dumna ze mam meza polaka I dzeci zdrowe,nooooo I ze tak ladnie pisze po polsku. Hahah.dzekuje dzewczynki ze jestescie dzekuje wam sie nie boje xxxxxzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Wiecie co dzewczyny nie bede prosila juz o zdiecia bo widze czasami sa nie smaczne tematy.bo pirsi przed I po mozna sobie na stronach kliniki obejrzec.ale wasze infoemacji sa bardzo wazne.duzo sobie pospisywalam zeby sie przygotowac przed operacji. Xxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza ciesze sie ze wszystko dobrze.jestes taka nasza bochaterka.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Marzenka hahah najpirw zaczekalam az rodice odbiora dzeci a potem z kolerzankami dwa Jack daniels litrowe poszle hahahah.jak narazie nie robie taimnicy z tego ze powiekszam sobie biust.I moje dzewczyny sa poprostu takie zarambiste dodaja mi otuchy.kocham moje kolerzaneczki.ale was teeeeez xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
BB320 wysłałam na podany adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo my tez ciebie kochamy. Czasem nie wiem co piszesz ale sobie wstawie takie słowo żeby mi pasowało i jest ok. Apropo zdjęć to bez przesady. Nie robmy scen z powodu jakiegoś debila. Trzeba być po prostu ostrozniejszym. Ja będę wysyłać tym co juz są jakiś czas na forum no i podstawą jest to ze bez twarzy. Nie sadze żeby jakiś zbok jaral się na widok strupow wokół sutka bo na pewno takie na poczatku będą. Elmo dasz rade te 3 tygodnie szybko zleca. U mnie juz idzie 5 doba. Jak będziesz tęsknić zrobisz jakieś party i juz 3 dni wycięte z życiorysu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka Ja padłam ... ☺☺☺☺ jesteś niemozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Dziewczynki dziś jadę na pierwsza kontrole po czwartkowym zabiegu,mam nadzieje ze dr powie ze wszystko ok.Mialam nic nie robić tylko leżeć ale nie da sie....Mam schizy ze pierś podskakuje do góry itd, na szczęście mąż musi ze przesadzam i panikuje,mam nadzieje ze ma racje haha.Trzmajcie kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi ja jadę dopiero w sobotę na kontrolę i ściągnięcie szwów. Ogólnie to z dnia na dzień jest o niebo lepiej. Można już wykonywać większe manewry rękoma:) Tak jak mówisz miałyśmy nic nie robić ale to ciężko:) Ciekawy jaki rozm wyszedł bo po tych symbolach z gorsetu niewiele rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Joasia przecież Ty miałaś zabieg tego dnia i już zdjęcia szwów?nie umiem cały czas leżeć i tak pewnie rzeczy które robią są zabronione:( dla mnie była najgorsza nic z soboty na niedziele:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi szwy mam mieć w sobotę ściągane czyli na 9 dobę. U mnie też w sobotę było najgorzej. A co tam dzisiaj po kontroli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
Joasia, jaaAmi- Dziewczyny przyslalybyscie mi zdjecia z efektami ,prosze???moj mail gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Dziewczynki a jak długo lekarz kazał wam chodzić w tym staniku pooperacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl
No chwile po operacji nie są jakoś specjalnie przyjemne za to już efekt jak się wygoi to wszystko wynagradza :) Ja nie narzekałam bardzo po zabiegu, jakoś to u mnie poszło w miarę lajtowo. Patrząc z perspektywy czasu na to to sie cieszę że się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Melissa wyslij ysiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Punani faktycznie inaczej ci się goją ale ta gorsza jest po prawej stronie? A ty jesteś praworęczną? Wiec ta rana jest częściej nadwyrezana, w ciągłym ruchu. Ale przecież nic z niej nie sączy się. Jest sucha. Daj jej trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada sucha, tak prawa, saczy sie ciagle, na gazie mam non stop ten plyn ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Gośćmelissam Ja pas nosiłam 2 tygodnie a biustonosz 3 tygodnie non stop. Po tym czasie dr powiedział że mogę już nosić na noc zwykły sportowy a w dzień jaki chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaami I Asia,a co sie dzalo w sobote w nocy?ze bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczynki, pierwszy dzien mija w pracy - jestem tydzień po zabiegu i twarda ze mnie babka choc czuje mega zmęczenie jest to nie lada wyczyn - tym bardziej ze cały zeszły tydzień praktycznie leżałam - mam chwile kryzysu, ze jest mi słabo, w takiej chwili luzuje na kilkanaście minut - jeszcze pół godzinki i powrót do domu - marze juz o łożku baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liana a jechałas samochodem? Wogole to gratuluję tak szybkiego powrotu do formy. Elmo buzka dobrze ze jesteś Marzena no pewnie bez twarzy to luz z tymi fotkami. Nie mowie żeby w necie zamieszczać ale między nami to ja nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiezdecydowana
Dzień dobry , wszystkim. Wielokrotnie byłam już na tym forum i czytałam wiele wpisów. Gdzieś w tej 3ciej części czytałam, że ktoś robił w Katowicach. Nie moge teraz znaleźć tego wątku, czy może mi się przypomnieć droga Pani,która wykonała operacje w Katowicach, to ułatwi mi podjęcie decyzji gdzie iść na konsultacje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
BB320 jutro mija mi 4 tygodnie a ja nie myśle o tym zeby przezucic się na normalny stanik...jakoś w tym czuje się bezpieczniej, a pasa w ogole nie miałam od początku moze dlatego że mam anatomiczne? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×