Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaAmi
Agulek przesłać Ci moje przed i po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość Joasia :) pewnie tak jest, że co klinka to inny zwyczaj, ale ja chyba sobie odpuszczę te paznokcie, jeszcze się o to zapytam doktora, jak będę z nim rozmawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi bedę ogromnie wdzięczna :) Poproszę oczywiście reszzzka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek ja też miałam żele. Na stopach kolor a na dłoniach przezroczyste. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Agulek wysłane.Dziewczynki prosze usuwajcie wszystkie fotki po obejrzeniu ich :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi śliczne :) Efekt wspaniały!!! Jak ja bym chciała mieć to już za sobą i móc się cieszyć, że już je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asi28, ja po prostu zapytam mojego lekarza, i będę wiedziała co i jak :) bo jeszcze mnie nie uśpią przez paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Agulek ja bede miala 2go czerwca I strasznie sie boje,w sobote wylatuje do warszawy I zostawiam swoja rodzinka na trzy tygodnie.a boje sie tez tego ze musze leciec z powrotem po dwoch tygodniach po operacji.:( I nie wiem czy dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo dasz rade kochana. Ja jestem półtora tyg po i myślę że już bym spokojnie dala rade. Oczywiście nic nie dźwigaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo na pewno dasz radę, tylko musisz na siebie bardzo uważać. Będzie dobrze!!! Jak jest "po" to nie wiem, ale mam wierzę, że damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Elmo u mnie dzisiaj mija tydzień po operacji i powiem ci, że mogłabym robić już wszystko. Nie robię tylko dlatego że nie wolno. Dasz radę wrócić po dwóch tygodniach oby tylko było wszystko ok resztę się da:) my babki jesteśmy silne stworzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
JaaAmi i Joasia wyslalbybyscie mi zdjęcia, proszę ? Mój mail gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Catt777 ja jeszcze nie mam zdjęć. Oglądałam wczoraj piersi zrobiłam zdjęcia i usunęłam do kosza. Jak narazie nie ma co oglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia czy mogę Cię prosić o przesłanie zdjęć? Oczywiście zaraz po obejrzeniu je usunę. Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cattt777 a Ty kiedy będziesz miała operację i gdzie jeżeli oczywiście mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a dlaczego piszesz że "nie ma czego oglądać"? Bo tak smutno to zabrzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
Agulek Hey , widze,ze z Trojmiasta jestes .Zaciekawilas mnie, bo ja rowniez,lecz czekam na termin w klinice Szczyta. Moge zapytac u kogo i gdzie bedziesz miala swoj zabieg ?xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, nawet tego nie rob, bede miala zabieg u Twojego lekarza.. Mam nadzieje,ze dopadla Ci emala depresja po zabiegu- jak wszystkie tu dziewczyny .I juz niedlugo usmiech pojawi sie na twarzy!!!!! Kolezanka zrobila anatomiczne w grudniu -fakt innej firmy - ale byly twarde ok 4 mcy - teraz juz jest dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia- mowiac nawet nie rob tego - mialam na mysli - nie zalamuj sie!!!Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) tak z Trójmiasta. Ja będę miała w Gdynii, u doktora M.M.K. (nie wiem czy można nazwiska podawać, więc jakby coś na maila). Powiem Ci że też zastanawiałam się nad kliniką dr Szczyta, ale w związku z długimi terminami i całą tą wyprawą do W-wy, hotel itd., zdecydowałam się na Gdynię. Kuzynka miała właśnie operację u M.M.K. i jest mega zadowolona, a efekt jest naprawdę super, więc też mam nadzieję, że mi się uda i będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek - nie doszkam kto to - wiec poprosze na maila :) gdynia7777@yahoo.com . Warszawa przeraza mnie czasem oczekiwania- fakt ale tez dojazdami :( xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Kobietki Mam pytanie co do stanikow sportowych. Jakie zakupywalyscie miekkie czy usztywniane? Które polecacie ? Mi lekarz zalecił kupić do spania i oczywiscie do co dnia. Ostatni dzień noszę stanik pooperacyjny. Jutro muszę zakupić ze dwa trzy sportowe na zmianę. Pomożecie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Cat777 zaraz jadę na zdjęcie szwów, wrócę to Ci prześle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Catt777 ja miałam operację w klinice dr Szczyta ale operację przeprowadzał mi dr Potocki którego wcześniej oglądałam kilka dzieł. Babki są zadowolone, jednak mówią że trzeba czekać na efekt 3-4 m-ce. Termin miałam na operację na maja przyszłego roku, jednak niedawno zaczęłam wydzwaniac do kliniki codziennie że mogę wskoczyć na czyiś termin jeżeli ktoś zrezygnuje i udało się miałam 6 dni na porobienie wszystkich badań:) Jeżeli chodzi o klinikę i personel to jestem mega zadowolona. Tam jest atmosfera domowa. Nawet na stole operacyjnym czuć jak zespół jest zgrany ze sobą:) Ja też jestem z pomorza i do kliniki mam 400km ale ja postawiłam tylko na tą klinikę żadna inna mnie nie interesowała. Choć każdą klinikę tutaj dziewczyny zachwalają. Każdy wybrał tą której ufa i tak ma być:) w sobotę znowu zrobię 800km w dwie strony żeby ściągnąć szwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Joasia, Podobnie jak Ty zaplanowalam sobie wszystko wlasnie tam.Mam zamiar jednak potwierdzic badz nie moj wybor. I chetnie obejrze inne wkladki niz Allergan .Tak naprawde jedna rzecza, ktorej sie obawiam jest szalenstwo zorganizowania wszystkiego w ciagu jednego tygodnia -praca, dzieci - w razie gdyby udalo sie zdobyc szybszy termin. ps Nie moge sie doczekac Twoich efektow- jak juz bedziesz gotowa na zdjecia to przeslij pls.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia JaaaAmi. Zdjecie szwow to juz malutki straszek w porownianiu z operacja :) :) Bede czekac.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek - dzieki za maila - odpisze jak bede wolna. Pozdrawiam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - ja po operacji mam zalozony triumph triaction energy N i taki mi kazali kupic na zmiane i nosic przez 6 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy miesiac po chodzilyscie juz bez stanika? Mam na mysli totalnie bez, tak mi najwygodniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi tez prosze o fotki sylwia-666@hotmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×