Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość talka01
Elmo u kogo masz? Ja dzien po Tobie ;) dobrze,ze dzieciatko mam to czas mi leci i nie mysle..choc doczekać sie nie mogę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia ja kupiłam dwa sportowe z triumph i jestem mega alecto mega z nich zadowolona :) sa naa grubszych ramiaczkach i maja w obwodzie taka jakby grubsza tasme .mozna podskakiwac i nic sie piersi nie ruszaja ,do tego bardzo wygodny. Jeden triumph Energi Profi N -nazwa modelu ,drugi Hybrid Star . Obydwa z serii TriAction przeznaczone do sportow ekstremalnych ,wiec naprawde porzadne i sa swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani mi doktorek kazal chodzic w staniku przez 6 tygodni non stop dzien i noc . Ale wiadomo co klinika to inna praktyka .Ja tam wole nawet dluzej dopoki nie bede pewna ze implanty sie nie rusza :-)Kupilam wlasnie sportowe ,z triuupha i teraz je nosze jak pancernik sie np.pierze.a potem bede juz na stalecw sportowych chodzic po tych 6-ciu tygodniach ,mysle ze do jesieni tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczynki, szwy ściągnięte - nic nie boli- bułka z masłem. Lekarz powiedział ze bardzo ładnie zadbane rany teraz odczekać 3-4 dni jeżeli pojawia sie strupki to zeby odpadły i używać maści silikonowej na blizny uff teraz tylko czekać aż nabiorą kształtów. Stanik i pas do 6 tyg - to juz ta mniej fajna wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chwile mnie nie bylo :D Gratuluje wszystkim nowym posiadaczkom pieknych cycuszkow, Zuza ciesze sie ze druga operacja sie udala i dochodzisz do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczynki dzekuje za otuche.talks bede miala operacje u doktora Piotra Osuch w klinice Lasermed.napewno bede pisala co I jak.dopuki nie zabardzo mam czas pisac tutaj.bo sprzatam prasuje,I sie pakuje.oj czuje ze bede ryczec za swoimi dzecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do dziewczyn z dłuższym stażem. Mam pytanie, jestem tydzień po i mam wrażenie ze mi te piersi się jeszcze powiększyły. Skora na nich bardzo napięta aż błyszcząca. Fakt ze dziś od rana cały czas chodzilam. Nic specjalnie nie robilam ale nie polegiwalam juz sobie. Jak się teraz polozylam to trochę ulzylo. Zamiast ta opuchlizna powoli schodzić to jest całkiem odwrotnie. Wy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Cat777 i Sylwia fotki wysłałam. jestem już po zdjęciu szwów,nic nie bolało:)))) następna kontrola za 3 miesiące bo wszystko Oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Pytanie do wszystkich dziewczynek które już miały zabieg!!!! Co wam lekarze powiedzieli ze macie robić po zdjęciu szwów??? Jak dbać o ciecie itd???? Plisssss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aicha1985 dziekuje :) jest super zero doleliwosci .a piersi po drugiej operacji z dnia na dzień coraz piekniejsze :-D .Widze ze masz te same implanty co ja ;) mentor 350cc hp :) i jak sie z nimi czujesz ? Jak wizualnie one wygladaja u Ciebie ?ja startowałam z rozm 65b -teraz pamcernik jest w rozm.E .i chyba tak zostanie bo piersi nie byly jakos opuchniete szczegolnie,jedyne co to widze ze zaczynaja mięknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaMii u mnie po zdjeciu szwow (za1 razem) kazal czyms psikac octisept i smarowac bepantenem.ale sie cos saczylo wiec przestalam smarowac i strupki odpadly same po kilku dniach. Potem jakas masc na blizny z silikonem lub plastry. Ja kupilam plastry sutricon .podobno rewelacyjne ale zobacze jak u mnie sie sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja dopiero przed, operacje mam 6 lipca, szukam dziewczyn ktore robily w Poznaniu u Skupina bo ciezko mi takie osoby znalezc niestety, na konsultacji zdecydowalam sie na 325hp ale po namysle zmienilam na 350hp bo wielkiej roznicy nie ma miedzy nimi :) fajnie ze jest juz ok u Ciebie bo czytalam o tym co przezywalas za piewszym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aicha1985 aha ;-) Myslałam ze juz po . Ja mam 350 hp okragle .i przy wzroscie 160 cmw kapeluszu (tyle sobie wpisałam do dowodu :-D ale mierzone 158 ) i waga 48 kg wyszly idealne do mojej budowy i wzrostu . Rozmiar taki mnie w pelni zadowala ,mysle ze wieksze byly by nieproporcjonalne i rzucały by sie zabardzo w oczy. Zreszta to bylo max co dało sie ,,upchać" bo nie mialam duzo tluszczu skory i gruczołu a czyms to trzeba przykryć .Noi tez niechciałam zeby pod pachy właziły ;-) W tej klinice to fakt mało kto tutaj,ale na forum beauty w Polsce sa wpisy i zdjecia z różnych klinik w Polsce i mozesz tam zajrzec. Trzeba sie zarejestrowac ale to nic nie kosztuje i trwa minutke . Jest wiele watkow o operacjach ,o postepowaniach i o lekarzach ,jest nawet o partaczach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Goścliana a smarować maścią silikonowa masz od razu po zdjęciu szwów czy po odpadnięciu strupków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja mam 155cm ale waze okolo 50kg wiec mysle ze te 350 nie beda ogromne, o ile dobrze pamietam to zarejestrowalam sie tam tylko ciezko mi sie tam odnalezc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 Ja mam dokładnie takie wymiary jak Ty i mam okrągłe 325HP Wyszło mi ładne D. Wyjsciowo miałam klatę jak facet ale to juz przeszłość. Doktor też mi proponował max 350cc ale bałam się ze będą za duże jestem bardzo zadowolona i nie żałuję niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi Ja po zdjęciu szwów miałam w klinice przyklejone jakieś cieniutkie plasterki w kolorze skóry. Miałam je nosić przez 2 dni a potem dopiero za 2 tygodnie zacząć stosować coś na blizny. Po zabiegu do czasu zdjęcia szwów nie smarowalam niczym ani nie przemywalam. Moje blizny się pięknie zagoily i nie mam żadnych śladów tylko kreseczki grubości włosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 miedzy 325 a 350 jest malenka roznica bo 2mm na szerokosci i 1mm na projekcji wiec chyba az takiej roznicy nie bedzie, ja tez jestem plaska, chociaz przy karmieniu piersia mialam duze C male D, na szczescie piersi nie sa obwisniete i bede miala pod miesien, a jak sie czulas po operacji? Ja coraz bardziej sie boje im blizej do 6 lipca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 Ja w trakcie karmienia miałam dokładnie tak jak Ty i piersi również nie zrobiły się obwiske tylko po prostu znikły 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wtedy sie bardzo przykro robi.... dlatego wlasnie zdecydowalam sie na operacje bo wiem jak moge wygladac a jak wygladam teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki powiedzcie mi jakiej maści lub żelu używaliście na smarowanie ranki po cięciu i zaczęłyście dopiero jak odpadły strupki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 Po operacji czułam się świetnie zupełnie jak bym sobie drzemkę zrobiła w ciągu dnia, żadnych wymiotow ani nudności. Pierwszy tydzień nie należał dobprzyjemnych ale do zniesienia. W końcu to Tylko kilka gorszych dni. Do pracy wróciłam po 10 dniach. Najważniejsze to pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 pozytywne nastawienie mam ale tyle sie naczytalam ze sie boje :D ale z tego co widze kazda z nas inaczej znosi czas ,,po" przezylam dwie cesarki przezyje i to ;) najbardziej boje sie jak bedzie z moim synem bo ma prawie dwa lata a ja nie bede mogla go wziac na rece przez jakis czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Aicha1985 dasz radę spokojnie,ja mam 8 miesięczna córcię i tez muszę.Bedzie dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 u mnie 13 miesięczny syn i 4 letnia córka i dałam radę więc Ty też dasz. Trzymam kciuki bardzo mocno ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 dziekuje :), ja mam tez starsza corcie(6lat) ale o nia sie nie martwie :) najgorsze jest to ze moj syn nie zostanie z nikim podczas mojej nieobecnosci, jedynie z mezem i przez to bedzie musial z nami pojechac do kliniki, wiec wszystko troche skomplikowane jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
JaaaAmi lekarz powiedział, ze teraz po zdjęciu szwów nie zakładać żadnych opatrunków odczekać kilka dni aż odpadną strupki i zacząć dopiero stosować maść na blizny - a przez te kilka dni nie przesuszyc tych ran - zapytałam czy używać teraz jakaś maść powiedział ze nie wiec teraz przez kilka dni bede używała oliwki po kąpieli - idę wziąść wlasnie porządna kąpiel bo do tej pory bardzo ostrożnie obchodziłam sie prysznicem by nie zamoczyć opatrunków ...szczerze to nawet jeszcze nie dotykałam swoich cięć - mąż zmieniał mi opatrunki wiec nawet nie wiem czy mam jakies strupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie polecacie plastry na blizny? anonymous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Dostalam! Super piersi ! Równinutkie i okrąglutkie no gratulacje:) Jak bede miala się czym pochwalić to tez pokaże. Dziekuje Ci za fotki. Pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×