Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaaAmi
Ja pierwszy raz prysznic piersiom mogłam zrobic chyba 5 dni po zabiegu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
a ja dopiero mogłam po 2 tygodniach umyć się swobodnie wchodząc cała pod prysznic.... I była to taka ulga jak by najlepsza rzecz na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Tyle ze lekarz powiedział ze ma to być prysznic a nie żadne maczanie cycuszkow :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Zuza tak mi przykro ale faceci to bardzo prosta konstrukcja każda obca kobieta jest zawsze atrakcyjniejsza od swojej nawet brzydsza i mniej zgrabna - dlaczego? Bo w chwili spotkania zawsze pięknie wyglada - niestety żone widzi sie w rożnych sytuacjach w gorsze dni rownież - kochanki niestety zawsze wygladaja pięknie a faceci to typowi wzrokowcy !!! JaaAmi miałam operacje chyba tego samego dnia co Ty i Zuza 11-05. A nazwę maści podam wieczorkiem jak dotrę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczyny Mam pytanko jestem tydzień po operacji. mam 350 pm okrągłę implanty . jestem troszke smutna bo wydają mi się obecnie niekształtne ( spiczasto kwadratowe) i bardzo duże. Czy mogłybyście mi powiedzieć o ile sie zmniejszą ? oraz czy opadną nae mam wrażenie że są bardzo wysoko. Boje się że bede musiała poprawiać. Pomocy :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Lady Od 350 a dostałaś pas uciskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lady, ja tez ccialam okragle, ale kiedy Pani doktor mnie pomierzyla, to od razu powiedziala, ze ona mi okragle odradza, bo mam piersi wysoko i implanty zaczynalyby mi sie pod broda, do tego malo tluszczu na klatce, wiec bylyby takie dwie pomaranczki, ale kazda z nas ma inna budowe, z tego co czytam, to kazda pisze, ze cycusie sie opuszczaja... a powiedzcie mi jeszcze kobietki, poki co mam ttlko zmieniac opatrunek i psikac octaniseptem? Czulyscie pieczenie miedzy piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza kurde co ty piszesz za horrory? Nie wiem co napisać bo mnie zatkalo!!! Przecież troszczył się o ciebie po zabiegu, był z toba w trudnych chwilach. Może to jakieś nieporozumienie. Jak byś chciała pogadać masz mój numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Pani doktor powiedziala ze mam poczekac do Niedzieli i zakupic pas nosic 24h 10 czerwca mam kolejna konsultacje i boje sie ze one takie zostana :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Lady Od 350 dziwne pas nosi się zawsze po operacji 2 tyg a potem odstawia jak jest wszystko okey.... no ale też może inaczej jest z okrągłymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczyny ktore sa juz po zabiegu powiedzcie prosze o ile opadaja i o ole zminijsza sie rozmiar oraz po jakim czasie. Wiem ze efekty koncowe sa po 3 miesiacach. Kiedy schodzi opuchlizna z piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
BB320 mam podobne do ciebie wymiary wzrost 162 waga 48 kg dostalas podobne implanty czy moglabys sie podzielic swoja opinia jak cycuszki twoje wygladaja po operacji ? Zuza : Nie przejmuj sie Faceci to gnojki mnie facet prze 6 roku zdradzal na prawo i lewo i wiesz teraz z czasem ciesze sie ze nie jestesmy razem bo taki facete na mnie nie zasluguje a twoj byly maz tez nie zasluguje na taka cudowna kobiete jak ty buziak dla ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
i co mi teraz po tych cyckach...jeszcze sam za to zaplacil ludzie...tak sie mna opiekowal ...brak mi slow pije od wczoraj .Tak juz mu powiedzialam jeblam telefonem w niego tyle w temacie.....powodzenia dla Was dziewczyny i te po i przyszle :) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Dziewczyny, podziele sie z Wami moimi spostrzezeniami dot.stanikow. Minelo 6 tyg od operacji i zachcialo mi sie nowego stanika na nowe cycuszki, oczywiście chcialam sprawdzic tez jaki mam rozmiar. Poszlam do hm, gdzie zazwyczaj kupowalam sobie staniki, i wiem ze juz nigdy nie bede.... potrzebowalam przymierzyc 70c, pani powiedziala mi ze czasami sa ale bardzo rzadko, 70d-wogole nie wystepuje. Jako oszczedny czlowiek pojechalam do triumpha do factory. Rozmiar, ktory pasuje jak ulal to 70d. Stanikow w tym rozmiarze jak na lekarstwo, bez fiszbin praktycznie nie ma, z fiszbinami wbija mi sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Az trafil sie jeden z fiszbinami silikonowymi, calkowicie gladki, wygodny. Bardzo sie ucieszylam bo zaplacilam 99 zl. Wracam do domu i spradzam na allegro, a tu mozna kupic taki sam stanik tylko ze z majtkami w komplecie rowniez za 99 zl. Bardzo polecam ten stanik. Co prawda marzyl mi sie z koronka, ale kupie sobie za jakies pol roku, jak piersi zrobia sie bardziej ruchome. A wogole to bede nosic stanik tylko jak bede musiala, a tak bede smigac bez..... o taki moj wywod na temat stanikow. Pozdrawiam. ps. Moj nick byl toja82, nie wiem dlaczego nie moge sie teraz zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Do Zuza 1234 Zaplacil bo mial wyrzuty sumienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 kochana nic się nie martw bo aktualny wygląd Twoich piersi ma się no jak do tego jak będą wyglądały za kilka tygodni. Ja też na początku byłam zawiedziona bo wyglądały okropnie a teraz są jak dla mnie śliczne daj maila to wysle Ci fotki przed operacją, 2 dni po i aktualne Będziesz mogła sama ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Do BB320 Zadowolona jestes z efektow? 4 tyg po powinny juz wygladac juz docelowo, ze tak powiem Ja dzisiaj bylam na kontroli po 6 tyg, wszytko ok, doktorowi bardzo podobalo sie jego dzielo. Jestem strasznie zadowolona, jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toja82aga jestem bardzo zadowolona mogłabym patrzeć cały czas w lustro ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
no nic...ja przechodzę na forum dla zdradzonych 30-stek ....dziekuje Wam za opinie wiele mi uswiadomily .pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
nawet sie niemam komu wyzalic ...przyjaciolka wyjechala sobie na urlop za granice.pozostalo mi picie wina do rana bo i tak nie spie i przez kilka dni schudlam 4 kilo. choc jeden pozytyw....szkoda ze takim draniem sie okazal po tylu latach a gral uczciwego .a jak to zobaczylam w telefonie to poczulam sie gorzej jakby mi ktos w morde dał ....bb pewnie mnie rozumiesz jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jejku ja chce byc juz po,ten caly strach normalnie tak mnie meczy,a tu jeszcze alkocholu nie mozna sie napic 5 dni przed.tak bym sobie walnela s kolerzanka kielicha I nie przezywalabym tego.pomoooocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
toja82aga jaki model masz tego super staniczka z triumpha? Może link do aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
BB320 cxy moge prosic o fotki? Jestem bardzo ciekawa jak one ewoluowały :-) bo jak wczoraj widzialam moje dzien po operacji, to sie zdolowalam. Oczywiscie wiem, ze dojda do siebie, ale jak zobacze u Ciebie jak sie zmieniky, to utwierdzi mnie to w przekonaniu... j_ aleksandra@wp.pl bola Cie jeszcze piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Moh mail to j_aleksandra@wp.pl bo wczesniej cos zle podswietlilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza kochana tak mi przykro, trzymaj sie sloneczko, i glowa do gory, tego kwiatu pol swiatu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Lady od 350 spokojnie nie martw sie, z czasem bedą wyglądały pięknie:)) ja mam okragle 300 i jak patrzę na nie z przodu to ok ale jak bokiem to....stojące bombki:)) chcesz to wyślij mi swoje fotki to wysle Ci swoje.Moj email anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a nie uwazacie ze wybralismy za duze????bo sie boje.mam w obwodze 80 santymetrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jest mi Cię strasznie żal bo to jest masakryczne co czujesz jak chcesz odezwij się na maila to pogadamy żeby nie zaśmiecać innym dziewczynom tematu beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×