Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Lady OD350 moge prosic o zdjecia? gdynia7777@yahoo.com Zszokowalas mnie mowiac,ze 345 sa wielkie. Chudziutka jestes. Ile teraz masz w biuscie i w biodrach? Mysle,ze przy doborze implantow lekarz zwaca uwage na nasza sylwetke. Na wszystkie, ktore widzialam do tej pory - ok 350- ngdy nie pomyslalam,ze sa wielkie - wrecz w sam raz!!!! xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Lady od 350 jesli możesz to mi tez wysle anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Lady od 350 Ja tez poprosze sylwia-666@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady jesteś szczuplutka i niezbyt wysoka więc przy twojej figurze ten rozmiar implantów jeszcze okrągłe to faktycznie może sztucznie wyglądać. Ja mam 330ml ale wzrost 170 i 57-58 kg więc u mnie mogłyby być ciut większe. JaaAmi ja jak się rozbiore to wydaje mi się że piersi są równe. Jednak na zdjęciu zauważyłam, że lewa ciut większa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczyny zdjec nie wysylam.boje sie bo jedna dziewczyna wyslala i widzialy je.nie.powolane osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Wyślij tylko nikom, które się powtarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 Też bym chciała zobaczyć Twoje fotki bo mamy podobne wymiary i podobne implanty. Ty moje widziałaś i pisałaś że są ładne więc zastanawiam sie jak Twoje wyglądają. A powiedz nam jeszcze jaka była Twoja wejściówka? Bo może wyjsciowo miałaś trochę cyca i dlatego są spore przy tym implancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
to też może zależeć od tego jaką budowę ma ciała:) ale pewnie nie była płaska jak decha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela28 Też mi się tak wydaje bo ja byłam naprawde płaska jak cecha i przy implantach okrągłych 325HP mam rozmiar C/D i naprawdę nie są duże tylko w sam raz chociaż dla każdej z nas pojęcie "duże" może znaczyć coś zupełnie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
hej w.biodrach mam 88 pas 59 a piersi obecnie 84 niby propoecjonalnie ale nie czuje sie dobrze mam nadzieje ze troszke zmaleja piersi albo pani doktor cos zaradzi lub da znizke na poprawke Zuza 1234 jestes tu gdzies jeszcze ? Mam pytanie jak druga operacja wygladala ??? Albo jakakolwiek pani o podobnych implantach i wymiarach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lady nie panikuj i nie myśl o kolejnej operacji! One naprawdę zmaleja i jeszcze będziesz chciała większe. A z tego co pamiętam to zuza drugi zabieg przeszła lightowo. Szybko doszła do siebie. Przejzyj forum wstecz. Zabieg miała 11. Ale musisz się osfoic ze swoim wyglądem. Ale tobie bardziej chodzi o kształt czy o wielkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Ksztalt piekny ale sa mega wysoko u.mnie.a rozmiar jak dla mnie za duzy nie czuje sie ddobrze BB 320 twoje sa rzeczywiscie piekne Startowo mialam duze A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady to że są wysoko to się nie martw. One zejdą na dół. Pas je obniży. Nosisz pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Bede nosic od wtorku Ale najgorsze jest to ze jak opadna to beda sie wydawac jeszcze wieksze Ja mam wielkosc jak Siwiec lub nawet Nowak moze im to pasuje ale ja czuje sie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Z tego co piszesz to wygląda na to, że wzięłas sobie za duże wkładki ale jeżeli mówiłaś pani er że nie chcesz dużych to ona powinna sama tobie dobrać rozm do budowy i twoich oczekiwań. Jesteś drobniutka, miałaś duże A i te prawie 350 to faktycznie może być za dużo. Prześlij zdjęcie. Nie bój się wysyłasz przecież zdjęcie bez twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 Dziękuję Ci za mile słowa rzeczywiście jeśli są wysoko to nie musisz się martwić bo jak ponosisz pas to będą niżej a po kilku tygodniach nabiorą takiego kształtu ze jeszcze się w nich zakochasz powiedz jeszcze jakiego rozmiaru oczekiwałas po powiększeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej mialo wyjsc c a wyszlo d jak nie wieksze Ma ktos meila do zuza1234 chetnie sie do niej odezwe powaznie rozwazam wymiane implantow na mniejsze bo nie czuje sie dobrze BB320 Twoje piersi sa cudne naprawde Ja mam za duze zobacze jeszcze jak z pasem ale nie wiem czy to cos da Opuchlizna kiedy calkowicie schodzi Czy wy tez tak mialyscie ze po operacji w 5 dni doszlyscie do siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
To jest email zuzy jeżeli dobrze pamiętam basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Lady od 350 poczekaj jeszcze troszkę, one naprawdę zmaleją, opadną:)) trosEńke cierpliwości, ja jak patrzę na swoje to mam wrażenie ze one stoją dęba!!! Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dzisiaj mija 12 dni od zabiegu i nadal sa wielkie Poczekam do konsultacji i zastosuje pas ale chyba bede je usuwac boje sie jak beda wygladac wyjeciu ich po operacji ale boje sie zamiany na mniejsze bo znowu jeszcze wyjda za duze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Juz nie bede zasmiecac tematu Dam znac co i jak czy oswoilam sie z nowym biustem czy tez ppdjelam decyzje o zmianie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady prześlij proszę zdjęcie samego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lady Od D . Ja mam 160cm wzrostu.podczas operacji 48kg (obecnie 45). wyjsciowka to 65 b(male b,takie puste) .. implanty okragle 350cc pod miesien. Nie sa wcale duze ,wzielabym i ze 400 tylko mam drobna budowe i wieksze by nie weszly .chcesz to podaj maila napisze do Ciebie moge wyslac foto :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Zuza napisalam meila do ciebie Bede wdzieczna za pomoc i otuche Moze i u mnie beda komplikacje kto wie nie minely jeszcze dwa tygodnie moze opuchlizna jeszcze trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Ja Ty się w ogóle masz? Martwię się o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Zuza1234 Napisalam ci meila Dobrze ze czujesz sie lepiej :-) Dziekuje za odpowiedz uspokojilas mnie troszke kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy - spokojnie - poczekaj trochę, daj piersiom jeszcze trochę czasu i wtedy będziesz sie martwić! mięśnie jeszcze muszą puścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Ja bym juz je chciala zblizac i wogole, a one dalej stoja i pod pachy uciekaja :((( i nierowne i w ogole znowu bee :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marcela Jakie ty masz ? Rozmiar i wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justadream
hej wszystkim:) mam pytanie, poniewaz mam zaplanowany zabieg na wrzesien, i na konsultacji wybralam implanty o pojemnosci 255, ktore i tak wydawaly mi sie duze. waze 53kg przy zwroscie 164. Problem polega na tym ze slyszalam ze piersi po operacji wychodza duzo mniejsze niz te przymierzane wkladki na konsultacji. czy to prawda? Jezeli tak to zdecyduje sie na okolo 300. Blagam pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×