Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Dziewczyny po jakim czasie prowadzilyscie samochod? Podobno po 2 tyg.dopiero mozna, ale ciekawa jestem czy w praktyce zdarza sie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina822 Auto po 10 dniach bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Aicha1985
Justa 255 to jest malo, ja mam 155cm i biore 350 po namowie kolezanek z forum, bo to prawda ze po operacji sa mniejsze niz na przymiarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
mi przy 160 cm 70 pod biustem 48 kg też drobnej budowie dr zaproponował 320cc a chciałam pełne C i teraz jak was czytam, nie wiem czy nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justadream
Aicha dzieki za odpowiedz, wezme wiec chyba 300, nie che przesadzic, wiesz chodzi mi o to zebym wygladala naturalnie, dlatego wybralam tez anatomiczne implanty. Kurcze jest to jednak dylemat, przegladalam mase zdjec roznych kobiet po operacji z roznymi rozmiarami, i naprawde ciezko jest stwierdzic jakie komu pasuja, widzialam np dziewczyne ktora wziela 255 i miala wieksze od kobiety ktora miala implant jakos ponad 300. wszystko wiec chyba zalezy od budowy ciala. W zeszlum roku poznalam dziewczyne ktora widzac na plazy odrazu wiedzialam ze miala robione piersi a wlasnie ja tego chcialabym uniknac:P Mam nadzieje ze mi sie to uda... acha i teraz jak chce zmienic rozmiar z 255 na 300 to wystarczy telefon do kliniki czy bede znowy musiala jechac tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
a dodam jeszcze ze jestem dosc szeroka w biodrach, typowa gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justadream
gosc120 - dalas mi teraz do myslenia bo ja powiedzilam lekarzowi ze chce miec male D i zaproponowal mi 255...teraz to juz wogole zglupialam. acha dodam ze teraz mam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
255cc wydają mi się małe, mi dał 300cc lub 320cc anatomiczne i sama juz nie wiem a staruje z małego b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Kobitki czy Was też bolą blizny pod piersiami jedna zrobiła się taka wypukla i dziwnie piecze boli lecz nic się nie sączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 jest ok.wyjasnilo sie.wredny natret ze wsi dziewucha 15 latka... ale to dluga historia.jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lady od350 . W ktorym miejscu one sa duze i zle bo nie rozumie??;-) Ja mam wieksze ciut i chcialabym nawet i z 4setki upchac jak teraz patrze . sa piekne nie nakrecaj sie ;) No chyba ze chcialas zrobic wieksze o jeden rozmiar :) One i tak zmiekna uloza sie i zobaczysz nic nie sa za wielkie .Wysle Ci jutro fotke moich bo juz prawie kimam ;) Nie matrw sie wszystko jest ok i napewno nie sa za duze ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
No to super Zuza że u ciebie się wszystko wyjaśniło pozytywnie. Co do małolat to są straszne, szukają sponsorów. Co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Zuza dzieki Bede czekac na fotki Buziak dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Justadream, ja mam anatomiczne 295, mam prawie identyczne wymiary co Ty. Jak patrzę na moje piersi, to trochę żałuje, ze nie wzięłam o rozmiar większych, ale wtedy były bardzo sterczace. Obecne są bardzo ok i docelowo bedą na pewno naturalnie wyglądać. Musisz zapytać o większe, ale tez o projekcję, czyli ile bedą wysuniete do przodu, im większa projekcja tym bardziej sterczace i bardziej nienaturalne. Ja jestem prawie tydzień po zabiegu i nie maja jeszcze kształtów odpowiednich, są sterczace bo scisniete pasem od góry, ale projekcję mam średnia. 255 trochę mało, moje naprawdę nie są za duże, każdy tak mówi. Miałam deskę i 72 pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kochane, te Juz bardziej doświadczone :-) napiszcie w paru słowach jak Wasze piersi zmieniały/zmieniają się od czasu zabiegu. Co z kształtem, rozmiarem, opuchlizna, czy opadły czy się podniosły, czy wyszły spod pachy, czy nabrały kraglosci itp itd :-) Duzo czytam, ze maleją, ale kiedy ja patrzę na Wasze fotki, to raczej odnoszę wrażenie, ze po czasie wyglądają lepiej, są bardziej wyeksponowane, równe, No i widać przedzialek bez opuchlizny w końcu :-) Blagam, nie piszcie tylko, ze strasznie maleją, bo ja troszkę żałuje, ze nie są większe, No ale teraz nie mam zamiaru się nakrecac i dolowac. Wiem, ze docelowo i tak bedą wyglądały inaczej, lepiej. Proszę piszcie swoje opinie! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justadream
gosc120 dzieki za linka:) wyogladalam wszystkie zdjecia i macie wszytskie racje ze 255 to malo! :D teraz chce 315, zadzwonie dzisiaj do kliniki i o to poprosze oczywiscie tak jak i ty Olu piszesz poprosze o wymiary ale nie wiem czy zalatwioe to na tel, w sumie powinnam a jak nie to bede musiala do Wawy sie udac, jeeej juz sie nie moge doczekac!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja miałam operację w klinice Szczyta, chciałam zwiększyć wkładki telefonicznie i recepcjonistka powiedziała że muszę jeszcze raz przyjechać na konsultację (a do Wawy mam 400km) więc dałam sobie spokój i zostałam przy tych co wybrałam na konsultacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
justadream daj znać co udało Ci się wynegocjować :) a może idź na konsultację do innego chirurga? wtedy poznasz profesjonalną opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mam znajomą, która ma wkładki anatomiczne 250ml i biustonosze kupuje 65E albo 70D Jest drobniutka, ma 160cm i 47kg Ja mam 170cm i 10kg więcej, pod biustem yo samo więc takie wkładki u mnie vy uzyskały pewnie rozm.B. Nie możemy do końca sugerować się innymi bo u każdej ta sama wkładka będzie miała inny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czytam Was od kilku dni i duzo sie juz nauczylam i dowiedzialam :) Wlasnie ustalilam termin operacji na 16.06 i nie moge sie doczekac! Bede miala niewielkie implanty (nawet nie jestem pewna ile mililitrow, bo robie za granica i tutaj inaczej sie oznacza a na konsultacji bylam zanim zaczelam Was czytac wiec nie zapytalam). Bede tez podnisic jednoczesnie, bo glownie o to mi chodzilo. Piersi niestety opadly po ciazy. Mam pytania ktorych sie tu nie doczytalam- we wrzesniu jade na wakacje i nie jestem pewna, bede juz mogla plywac w basenie? Co z piciem alkoholu? Dziekuje pieknie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Operację będziesz miała może w Czechach?:) Alkohol można pić już po tygodniu pod warunkiem że nie bierzesz już brała tabletek przeciwbólowych. Do pół roku nie można się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny trzymajcie kciuki jutro mam sie stawiac w klinice o 9 I poprostu mam juz takie mysli zeby zrezygnowac ale stracilabym kupe kasy.mam taki strach w oczach ze masakra.nie wiem co mnie czeka.mam nadzeje ze bedze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde przez pol roku nie bede mogla sie opalac?? a jak bym miala dobrze zakryte piersi stanikiem i jakims krotkim topem i opalala brzuch i nogi? Troche mnie zasmucilas tym :( Operacje mam w Norwegii. Jak bylam na konsultacji to nie bylo mowy o mililitrach, poprostu powiedzialam ze chcialabym miec rozmiar jak przed ciaza, czyli C. Potem przymierzalismy rozne wkladki i dobralismy. Zapytam juz jak sie stawie na operacji. Kurcze, nie stresowalam sie nigdy ani przed porodem, ani jakimis zabiegami i tutaj panikuje... Dadza mi cos na uspokojenie tam? Bo jak sie to wyjde z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Myślę że jak zakryjesz piersi to resztę spokojnie możesz opalać. Najważniejsze zakryć blizny i ich nie odpalić. W mojej klinice dawali przed operacją tabletkę ogłupiającą, ale z tego co czytałam to co klinika to inne metody:) Elmo nie bój się. Wszystko będzie ok. Ja też się bardzo bałam przed a po przebudzeniu jak spojrzałam na odstające piersi w gorsecie to wynagrodziło mi wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo rozumiem, ze sie stresujesz, ale pomysl ze jutro popoludniu juz bedzie po wszystkim. A jak Ty juz bedziesz spowrotem w formie to ja dopiero bede szla na stol :( ile bym dala zeby zrobic to tak z miejsca, bez tego czekania. I tak bylam w szoku, bo myslalam ze da mi termin na za kilka miesiecy, a ona do mnie, ze skoro mam jechac na wakacje we wrzesniu, to musimy robic odrazu, zeby sie pogoilo! :):) mialam akurat troche wolnego w tym miesiacu, to wyszlo, ze dwa i pol tygodnia po pierwszej konsultacji mam juz operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
witajcie, co do zmiany rozmiaru to zalezy od kliniki, ja zmienilam rozmiar implantu na wieksze, piszac jedynie maila do mojego dr i nie bylo zadnego problemu, nie musialam jechac do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo będzie dobrze W końcu idziesz spełnić swoje marzenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elmo spokojnie,wszystko dobrze sie skończy,tak jak ja panikowałam to masakra,chwile przed zabiegiem chciałam rezygnować, takiego stracha miałam, a po co?? Teraz sama sie z tego śmieje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1572
Ja zaczelam sie bac jak zaczelam ogladac filmiki z operacji. Samo ciecie, grzebanie w tym mnie nie przeraza co dziwne, tylko to wszystko co bedzie przed. Sala pelna sprzetu, lekarzy, kroplowki, weflon (wenflon? wemflon?- jak to sie nazywa!?). Boje sie ze ze strachu bedzie mi slabo i nie dobrze i bede panikowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×