Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Talks ale wyjeli tobie te dreny to byle czyste???czy jeszcze cos Tam splywalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Karolcia ja mam 400 cc. Od wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talka mam nadzeje ze szybko minie straaaasznie tesknie za rodzinka swoja.przez to wiekszosci place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo minie szybko. Ja wiem co czujesz troszke, bo jestem w domu...ale synka nie przytule..a on juz jak za mna wodzi wzrokiem i smieje sie do mnie. Przykro, ale wytrzymac trzeba. Najbardziej ten ucisk boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) trochę mnie tu nie było i widzę, że trochę z was jest już po i ma swoje nowe cycuchy :) elmo gratuluję ! tak się stresowałaś, a zobacz... jesteś już po ;) niedługo nie będziesz pamiętała o operacji nawet ;p u mnie zaraz 3 miesiąc mija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talka01 tobie też gratuluję :) dochodź szybko do siebie ;) nie byłam w stanie przeczytać tylu stron od ostatniej mojej wizyty więc wszystkim dziewczynom po operacji gratuluję nowego, pięknego ciężaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny, troche mnie nie bylo. Elmo i Talka- gratulacje!!!! Dwie nowe operacje i dwie rozne historie. Elmo mam nadzieje,ze szybciutko dojdziesz do siebie. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Talka, mamy takie same wymiary, tez mam 173 cm wzrostu i waga ok. 59 kg. Jakie mialas piersi "wyjsciowe", rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talk wiem ze boli mi tez bardzo boli,jeszcze zaciskaja mnie tymi bandazami.ale tobie zazdroszcze ze jestes w domku z rodzinka.to duzo daje jak masz swoich ukochanych przy sobie.nigdy juz ich tak na dlugo nie zostawie.krew jeszcze scieka do drenu.jutro lekarz przyjdze zeby zobaczyc.jestem dobrej mysli I nie bedze zadnej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Ja wyjsciowke mialam male b. Dziekuje dziewczyny za wsparcie ;) Elmo trzymaj sie i mysl,ze juz po i tylko lepiej musi byc ;) ech wzielam ketonal i boli az tchu brak :/ niech juz zleca dni bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Elmo i Talka dobrze ze jesteście już po :))) Elmo spokojnie wszystko bedzie dobrze:)))trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Elmo Talka Gratuluje nowych piersi :-) troszke poboli i bedzie dobrze najgorsze pierwsze dni pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny Bede miala zabieg o 16.doctor powiedzala ze music odtwozyc prawa piers I zamknac naczynko z ktorego leci krew.powoli mam dosc.I chce mi sie do rodzinki mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Elmo trzymaj się kochana. Będzie dobrze. Jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmo trzymaj się :) będzie dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze , skoro ponowna operacja to już jest żle. Gdzie byłaś operowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
uuu Elmo nie martw się teraz po cierpisz a potem jak pokażesz dekolt to będzie ogień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Elmo bądź dzielna i odezwij się po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Ja mam 400cc okragle. Niby 3.dzien, ale noc co chwile z pobudkami. Rzeczywiscie kregoslup boli :/. Ciesze sie,ze jestem juz po. Pod bandazem te piersi jakby nie zmienily sie za bardzo wielkoscia..oby 'nadmuchaly' sie ;) i lewa piers nic nie boli, a prawa- jak wstaje czuje jakby odlepial sie implant i pobolewa. Czekam do czw.na kontrol ;) Elmo.... odezwij sie, martwie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talka01 to normalne na, to 3 dzien. beda bolec ;) ale dasz rade. najgorsze za Toba! :) mierzylas ile cm Ci przybylo w biuscie? LEkarz mowil ze jaki rozmiar osiagniesz z tymi implantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Mam w biuscie 91 teraz ,a ma byc 96. Ma byc male d. Jak wychodziłam z kliniki to widzialam je- piekne byly, a teraz co placki z bandazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Talka 96cm to między D/E:) ile masz pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
75.pod biustem. Mialam zanik gruczolu to plascizna bylam. Moze D i beda, lekarz mi powiedzial,ze male d. Miala ktoras z Was takie niespodziewane skurcze miesni piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Talka będziesz miała E na moje oko:) ja też byłam płaska. Mam anatomy 330 i mam wg tabeli między C a D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Joasia w bandazu tez takie male Ci sie wydawaly? Odczucie odrywania sie implantu tez mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja nie miałam bandaży. Po operacji obudziłam się w gorsecie z pasem, który ma obniżać implanty. Ale fakt w gorsecie nie widać że mam piersi powiększone. Mam je ściśnięte, ale jak odpinam gorset i wypuszczam je na wolność to wtedy zwiększają swoją objętość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talka kochana juz ze MNA dobrze mam dobra opieke,caly czas dostaje przeciwbolowe w kropluwce.w drenie juz leci przezroczysty plyn wiec rank kolerzanka mnie zabiera.jeszcze chodze zgarbiona.I mam takie wrazenie ze juz nigdy sie nie wyprostuje.do meza z placzem pisala dlaczego pozwolil mi jechac na ten zabieg,biednego zaczelam oskarzac,tak ciezko psychicznie to przechodze.ale mam nadzwj ze to przejdze.xxxxxx jak ty sie czujesz talka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×