Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Zawsze najlepiej iść do brafitterki. Najważniejsza rzecz w obwodzie stanika to to, że obwód trzyma piersi. Za szeroki stanik spowoduje bóle pleców i przeciążenie kręgosłupa. Natomiast nie będzie nigdy tak, ze zawsze, dla każdej marki obwód i miska będzie identyczna. Najlepiej staniki kupować w sklepie, gdzie ekspedientki są szkolone i za darmo Ci doradzą już w przymierzalni. Ważne jest też to, jak stanik zakładasz (zawsze należy wygarnąć pierś i podnieść przód do góry, ramiączka skrócić tak, żeby zmieścił się pod nie palec). Wiem, ze Dalia ma dobre i Freya też (ale droższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, ze stanik ma trzymac piersi, ale gdy wybralam sie do brafitterki, ta dobrala mi stanik taki,ze w chwili mierzenia wydawalo sie ok, ale pozniej w ciagu dnia on sie odznaczal na moim ciele. Po sciagnieciu biustonosza mialam odciski wszędzie. Nie wyglada to estetycznie, zwlaszcza w sytuacjach intymnych. Ja mam obwód pod piersiami 75 i taki tez kupuje. Jak wspomniałam wczesniej , w miare rozciagania stanika po prostu zmieniam zatrzaski do przodu. Nic mnie nie ciśnie, wszystko sie trzyma. Po operacji gdy te piersi stana sie wieksze moze to inaczej wygladac, ale mam duzo kolezanek, ktore maja biusty duze, naturalne i sa tego samego zdania co ja. Braffiterkom mowie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jescze, zeby nie byc posądzoną o noszenie złych staników, że biustonosz powinien byc przede wszystkim wygodny, najlepiej na szerokich ramiaczkach, bez fiszbin, nie wcinajacy sie pod pachy, nie uciskajacy w obwodzie. Taka zasade stosuje od lat, nawet na moich małych "B" piersiatkach i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAicha1985
Ja z takim pytaniem do dziewczyn ktore sa juz po operacji, mianowicie chodzi o to ze mam pod biustem 77cm w biuscie aktualnie 86cm wybralam Mentory 350ml Hp i one maja szerokosc 11.7cm a moje piersi maja okolo 12.5 czy ten implant nie bedzie za waski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
kochane a czy mozecie mi doradzic? ja mam 71 pod biustem i 76 w biuscie doktor na pierwszej wizycie zalecil mentora 275 cc potem zmienilam na 300 cc ale czy ten rozmiar da pelne c??? jestem b szczupla ale wysoka operacje mam w lipcu czy ktoras moze matakie implanty i moze mi wyslac zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Mentor 300 ja mam implanty 300 Arion.Mam 170cm i waze 53 kg i wydaje mi sie ze to wystarczajaco.A Ty ile mierzysz i wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi ja kupłam swój w esotiq. Bardzo fajny bo nie taki sam materiał luźny a cieniutka gąbeczka. Teraz większość firm robi właśnie z tymi mega pushupami :/ jak zaszłam i pokazywałam które modele mi się podobaja to kobieta mówiła tylko, że ten ma wielkie gąbki heh ... W ostatnich dniach dokupiłam sobie w new yorkerze fajne. Jeden chabrowy, drugi neonowy różowy tylko z tego co zauważyłam od 75 pod biustem się zaczynała rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elleni dzieki:))) dzis juz minely 4 tyg,jeszcze troche i ruszam na podbój skepow z bielizną!!!!!;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toyska nie mogę sobie wyobrazić jak to skrócić ramiączka aby wszedł pod nie palec ale jeżeli ma się wkładki to ramiączkami nie powinno podnosić się biustu do góry, z resztą przy implantach te piersi nie opadają w dół i nie trzeba ich zbierać do góry i "wyciągać" spod pach bo one stoją do przodu więc myślę,że kupowanie staników ciaśniejszych w obwodzie oby podtrzymywały biust jest już niepotrzebne. Będąc po operacji i mając miskę D uważam, że nie jest to taki sam ciężar jak przy naturalnych i rozmiarze D. Naturalne piersi są zawsze cięższe i nie trzymają się tak "zwarcie" więc rozumiem wtedy dobory staników u brafiterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że ja nie umiem funkcjonować jak mam tak ciasno pod biustem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
ja mam 170 cm i waze 50 kg, kurcze teraz sie boje ze beda za male jak czytam duzo osob radzi by brac wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Mentor 300 Myślę że spokój nie będzie pełne C Ja przy całkiem płaskiej wyjsciówce przy implantach 325 uzyskałam pełne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
wlasnie o 325 i 350 tez myslalam ale nie chce przesadzic, a czy moglabys mi wyslac swoje zdjecie sprzed i po? ja jestem zupelnie plaska i jakie masz wymiary, do operacji miesiac a ja ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
Mi wlasnie lekarz odpisal i tak to przedstawie, dziewczyny nie patrzcie na pojemnosci w ml tylko zmierzcie sie dobrze i zmierzcie szerokosc piersi, otorz sprawa wyglada tak ze najlepiej brac implanty o 2cm wezsze od piersi bo tkanka, miesien i gruczol musza je przykryc, do tego trzeba liczyc sie z tym ze przy plaskiej klatce od razu nie da sie upchac np 6cm projekcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAicha1985 - no tak ale ml też sa istotne..... myślę ze lekarze wiedzą co robią:) nie walą w ciemno że Pani to dam taki i taki implant a Pani inny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej. Jestem po wizycie kontrolnej. Lekarz zadowolony,ze pieknie goi sie. Ja musze sie przyzwyczaic. Myslalsm ze będą wieksze,ale moze garbie sie jeszcze itd. Mam 91.w biuscie i 75.pod. Czy to jest C? Mam wrazenie,ze mi eksploduja...smarowac je czyms? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Talka tez mam takie wymiary. To jest C. Kupuje staniki 75C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
No moim zdaniem dobrze dobrany biustonosz ma znaczenie nawet po operacji. To prawda że jak ma się już "zrobione" to inaczej się układają, bo między innymi po to jest operacja. Ale tak czy owak to grawitacja działa i dobra bielizna to podstawa :D Też nie lubię się ściskać za bardzo, ale jak już mi się wszystko wygoiło to poszłam na zakupy do sklepu z bielizną i wykupiłam chyba z pół - taka frajda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talka a kiedy beda ci szwy zdejmowac?tez czasami czuje ze exploduja,lekarz mi powiedzala zebym brala caly czas przeciwbolowe bo piersi rosna I bedze bolalo.bylam w szoku jak powiedzal mi ze jeszcze beda rosnac.juz chce sie lepej czuc.jedno mnie pociesza ze nie dlugo zobacze swoja rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo heeej. Mi lekarz powiedzial,ze zmaleja i zalamalam sie, bo myslalam,ze wieksze będą. Ja szwy wchlanialne mam. Dopiero we wrzesniu mam sie pokazac. Oby wieksze sie robiły.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Talka, pamietam,ze mamy taki sam wzrost i wagę, pod biustem rowniez hihih. Nie moge doszukac sie jaki implant robilas? implant? Nie wiem czy mozesz wyslac mi fotke, bez twarzy oczywiscie ;). Bylabym Ci wdzieczna.... to moj mail evela1982@yahoo.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Ewelina, elleni - fakt, przy naszych wygląda to inaczej bo piersi sterczą "same z siebie". Mówiłam trochę też z doświadczenia siostry, która nie wiadomo po kim odziedziczyła spory biust (całe życie jej go zazdrościłam :)) I zgadzam się, że lepsze na co dzień są szerokie ramiączka - o wiele większe wygoda. Natomiast wiadomo, że jak stanik zbyt ciśnie to też nie jest dobrze :) Po prostu - właściwy dobór stanika to prezent dla naszych piersiątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, elleni - fakt, przy naszych wygląda to inaczej bo piersi sterczą "same z siebie". Mówiłam trochę też z doświadczenia siostry, która nie wiadomo po kim odziedziczyła spory biust (całe życie jej go zazdrościłam :)) I zgadzam się, że lepsze na co dzień są szerokie ramiączka - o wiele większe wygoda. Natomiast wiadomo, że jak stanik zbyt ciśnie to też nie jest dobrze :) Po prostu - właściwy dobór stanika to prezent dla naszych piersiątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Ewelina wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
BB32O to meil nowi.karolina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyska może wymienimy się fotkami przed i po? Ja też mam 325HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
BB320 dziekuje sa boskie jak ja chcialabym takie miec!!!!!, a wiesz moze jakie twoja maja projekcje i szerokosc? te 300 maja szer 12 i projekcje 3, 7 bo nie wiem co znaczy to hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×