Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaAmi
Emcia26 to podaj maila.Wczoraj kupilam sobie 2 staniki 70D,boskie!!!! I rozmiar D a nie A haha:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi prześlij fotki w staniczkach:) jakiej firmy kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
JaaAmi Ja tez kupilam wczoraj 2 i rozmiar mam 65 e jak zuza1234 Ile po opeeacji twoj lekarz powiedzial ze mozesz zaczac nosic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czesc dzeeczyny glugo nie pisalam bo mialam troche nerwow,ale teraz jestem szczsliwa bo jestem z rodzinka :). Dopiero wczoraj przylecialam.musialam przrbukowalam bilet bo w lewej piersi tez sie okazalo ze jest naczynko pekniete,musialam szybko leciec na usg I dzeki bogu nie trzeba bylo trzeciej operacji.lekarz z USG powiedzal ze to male naczynko 4 mm.I ze sie wchlonie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lady od 350 ją niestety nie jestem taka kruszynka jak ty. Wazę 59 kg ale od każdego poniedziałku biorę się za siebie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lady od 350 ją niestety nie jestem taka kruszynka jak ty. Wazę 59 kg ale od każdego poniedziałku biorę się za siebie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a kiedy mozna juz sie opierac na rece i podnosic je do gury?wczoraj wypralam stanik I jak sie suszyl to normalnie tak panikowalam ze bez niego I bez tego pasa siedze ze mezowi kazalam stac I suszyc go suszarka.I te spanie na plecach tak mnie dobija ze masakra.I mam jeszcze takie pytanko.kiedy Bede mogla sobie jakies ladne staniczki kupic?moj lekarz powiedzal ze dwa miesiaca pooperacyjny a potem treumfa work out pol roku :\ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Marzenko moj lekarz nie kazal czym kolwiek na pryskac,tyko po miesacu jaki krem na blizny stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kurcze nie wszedł cały post. Mam164 cm. Pod biustem mam 73_74 cm a w biuscie 94_95. Moja wyjciowka to obwisłe duże B a teraz duże D. W środę minie u mnie 6 tygodni więc będę na półmetku noszenia tego zacnego sportowego stanika. Więc z koronkami muszę jeszcze zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Elmo w końcu z rodzinką:) Ja po zdjęciu szwów przemywalam rany octeniseptem i nakładałam maść linomag i na to gazik do momentu aż odpadły strupki. Po jakiś dwóch tygodniach odpadły i zaczęłam używać plastry na blizny sutricon, które zmieniam raz dziennie. Za staniczkami rozglądaj się nie wcześniej jak po miesiącu od operacji, ponieważ jeszcze schodzi opuchlizna i one są większe. Poza tym przy mierzeniu niektórych modeli piersi mogą ciebie jeszcze pobolewac. Na czas prania staniczka śmiało zakładaj stanik sportowy. Daj mężowi spokój niech staniczek sam wyschnie:) Ręce możesz podnosić do góry na tyle ile ci pozwolą. Ja zupełnie do góry mogłam podnosić po prawie dwóch tygodniach. Ja też muszę nosić pancernik z pasem przez 2 miesiące. Potem już normalne staniczki. Jednak jeszcze nie wiem kiedy fiszbiny jadę na kontrolę 20-go lipca po ponad dwóch miesiącach to się dowiem. Kupiłam sobie jeden stanik z Triumpha z silikonowymi fiszbinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość Marzena masz aż 20cm w biuście (różnica pod biustem a w biuście) to dużo myślę że masz e abo f:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Marzena Kurcze to ja nie wiem czemu moje sa takie duze mam 15 - 16 cm roznicy tak jak porownuje to wiekszosc dziewczyn ma po 29cm i maja rozmiarowo miseczke mniejsza niz ja Powiedzcie mi czy one jeszcze zmaleja czy juz raczej nie ? W srode bede 5 tygodni po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo nie wiemjakie dostalas wskazówki od swojego lekarza. Ją świeże rany pryskalam octaniseptem. Rób tak jak ci kazał. Ją jestem zdania żeby ranę zdezynfekowac. I tak robilam. A podpierac się na recach to będziesz wiedziała kiedy, jak juz cię nie będzie bolalo. Już jesteś z rodzinka? Jak mąż zareagował na twoje nabytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady mi leci 6-ty tydzień i mam nadzieję że już nie zmaleją. Wydaje mi się że opuchlizna zeszła:) Nie może mieć ktoś różnicy 29cm jak piszesz to nierealne:) ja mam podobnie jak ty około 15-16cm z triumpha kupiłam stanik z silikonowymi fiszbinami rizm. 70E a koronki 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ami wyslesz mi tez zdjecia piersi ze staniczkami ? Bo widzialam Cie tylko dzien, czy dwa po operacji hihi. Przypomne maila evela1982@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Mialo byc 20 cm roznicy literowka ;-) Joasia jaki masz implant wymiary czy my sie wymienialysmy fotkami ? Po czym poznam ze nie ma opuchlizny Powiem szczerze ze nosze pas jeszcze do srody i nadal mam wrazenie ze sa spuchniete i twarde nie wiem czy po sciagnieciu pasa zrobia sie mniejsze zejdzie opuchlizna W srode mam konsultacje wiec bede pytac pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Joasia to chyba jest tak że im drobniejsza kobieta tym większe są miseczki. Ale masz rację jak ostatnio kupowalam taki zwykły stanik bez fiszbin zebym go miała do pracy to pasował 70 E. Ale sobie tłumacze że każda firma ma inną rozmiarowke bo naprawdę na oko to one nie są wielkie. Są takie jak bym założyła podwójne gąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Marzena ja mam 170cm wzrostu. Mi też się te moje cycki nie wydają duże na tyle żebym miała D albo E:) Lady nie pamiętam ale chyba się nie wymieniałyśmy fotkami. Ja mam implanty 330ml anatomiczne wysoki profil wkladane metodą dual plane:) dzisiaj wzięłabym i 400ml:) Mój email bez spacji zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny lekarz nic nie kazal mi pryskac bo go nawet sie pytalam.I wlasnie sama zglupialam.stanik mam pooperacyjny uciska mi na blizny.na bliznach nie mam zadnych gazikow czy plastre.a ten stanik te blizny nie podraznie?mam juz strupki I odpadaja.kazal mi po miesacu stosowac zel Ancalen na blizny.I nie kupilam go w polsce.mam nadzeje ze dostane go przez internet.albo te plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dajcie znac kochane jak z ta opuchlizna kiedy one osiagaja rozmiar taki jaki bedzie i nie maleja juz ? Po czym poznam ze juz nie sa spuchniete? Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Joasia to prześlij mi jeszcze raz meila, później zrobie zdjecia to Ci prześlę.Firma staników to Triumpf.Lady od 350, stanik moge zaczac nosić po 6 tygodniach czyli w chwili kiedy zdejmuję ten gorseto stanik od nich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeenia
dziewczyny, jestem 2,5 miesiaca po operacji, mozna powiedziec ze piersi zmiekly i przybraly ostateczny ksztalt. Problem mam 164cm, wga 49kg. Mialam male A, wybralam wkladki UHP 320 okragle, staniki nosze 65E lub najlepiej 60G. Problem moj polega na tym ze wszystko jest idealnie piersi piekne ale moja naturalna budowa to uklad piersi boczny a nie centralny natomiast co bym nie robila, nie jestem w stanie ich ze soba zblizyc aby sie styknely..jestem troczke tym podlamany bo rozmiar wyszedl mi duzy, idealny do mojej figury ale o kreseczce czyli tym polaczeniu piersi wyglada na to ze moge zapomniec....:-( czy ktos tak tez ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Lenia jakie masz wymiary ? Bo masz mniejsza wyjsciowke i mniejszy o 25 ml implant a rozmiar stanika ten sam co moj Ja jestem miesiac po operacji i mam podobna wage i wzrost jak to mozliwe ponoc piersi jeszcze do 3 miesiecy sie ukladaja wiec moje powinny jeszcze zmalec troszeczke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marcela28 Powiedz jak twoje piersi ewaluowaly pod wzgledem rozmiaru w jakim czasie po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
JaaAmi moj mail mirabelles@interia.pl Leeeenia ja tez sie tego obawiam. Jestem szczupla, do tego intensywnie cwicze wiec umiesniona, nie mam szans na piersi jak sobie ich nie zrobie bo mam niski % tk.tluszczowej a co za tym idzie maciupkie piersi. Dosc ze male to szeroko rozstawione a wlasnie chcialabym osiagnac efekt "kreski". A jak zalozysz biustonosz to tez sa oddalone od siebie? Jaka metoda mialas wkladane? Pod miesien, gruczol? I tu tez pytanie do wszystkich dziewczyn, ktora metoda lepsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia miło Cię tu znowu widzieć ☺ Emcia26 Jeśli nie masz tkanki tłuszczowej ani gruczołu to będziesz miała pod mięsień bo w innym przypadku implant może się odznaczać pod skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
BB 320 Moze ty mi bedziesz w stanie doradzic powiedz mi jak z ta opuchlizna na piersiach i twardoscia ?? do kiedy piersi maleja ? jak u ciebie z obwodami pod i w biuscie?? pamietam ze mamy podobny wzrost i wage czy twoje ustabilizowaly sie juz jezeli chodzi o rozmiar ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Emcia 26 - poslalam maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 Musisz dac sobie czas jeśli chodzi o kształt piersi W obwodzie mam teraz tyle co zaraz po operacji czyli 90 tylko zrobiły się pięknie okrągłe. Wyjsciowo w obwodzie 82, pod biustem 74 Biustonosz kupuję 70D opuchlizna tak do 3 tygodni a potem jeszcze się zmieniają tzn robią się ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×