Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

mnie bolała jakieś 4 tyg chyba, ale i potem coś pobolało teraz już nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Eolka, ciężko powiedzieć, moim zdaniem niedużo - a w sam raz...I nie, nie opadły, ładnie się trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaMW85, magda1973 kurcze dziewczyny, macie takie podobne nicki, ze na poczatku bralam Was za jedną osobę i nie ogarnelam, jak jedna odpisała drugiej ;D noo i dolaczam sie do odpowiedzi, nie ma czym sie martwic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dzieki dziewczyny- juz sie mniej martwię. Wiecie jak czlowiek potrafi panikowac w nowej sytuacji. Zmartwilam sie bo pierwszy i drugi tydzien byl w miare ok a na poczatku trzeciego zaczeło boleć bardziej :) Juz bym chciala, zeby bylo conajmniej 6 tygodni po. Magda1973- jak dlugo musisz nosic ten stanik? Ja dostalam w szpitalu i po 4 tygodniach moge zmienic na inny sportowy, a po 6 podobno moge juz chodzic w normalnych stanikach. Nie wydaje sie Wam to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
stanik musze nosic 2 miesiace ale po 6 tyg zmieniam go na dzien na normalny a spac bede w sportowym do 2 miesiecy. co lekarz to inny zalecany czas noszenia tego stanika.z tego co czytalam to kazdy przypadek jest indywidualny i po kontroli miesiac po op.lekarz mowi co nosic. ja mimo podeszlego wieku-43lata;) znioslam to niemalze bez dolegliwosci na 12 dzien bylam na silowni jakos-bez cwiczen klatki i rąk oczywiscie bo mnie juz nosilo z nudow.Moze tez lekko mialam bo regularnie cwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
magda1973 ___ uśmiałam się Madzia z "podeszłego wieku " hahaha , ja za miesiąc mam 49 lat .... robię operację 21.06 _ ja to dopiero podeszły wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Beti48-hihihi ja się smieje my młode i piękne babki jestesmy! tylko napisz po operacji jak sie Pan istarsza czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak długo trzeba nosić tę opaskę? Czy stanik nosić ten co dostałam czy wymienić na inny sportowy? Jak u Was z bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , pomóżcie mi założyć konto :-) chciałabym swoimi przeżyciami podzielić się z Wami i mam też kilka pytań ale mogę dodawać tylko jako gość. Czy ktoś dałby mi instrukcję, wskazówki jak to zrobić z telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawie dwa tygodnie po zabiegu. Dzięki Wam sporo już wiem. Nurtuje mnie kilka pytań: 1. Mam szwy rozpuszczalne -jak o nie dbać? 2. Czy u Was ból też był tak duży? Mam dość wysoki próg bólu ale jednak ten mnie przerósł 3. Czy i kiedy kupilyscie inny stanik niż ten pooperacyjny? Ja mam firmy Voe, dostałam go w klinice. 4. Mam też opaskę tej firmy, sama ja kupiłam, czy też nadal nosicie i jak długo Wam kazali nosić? Mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam za bardzo :-) Nie mogę się zalogować więc podpisze się bez loginu TAKA_JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Część taka_ja. Po pierwsze gratuluje. Jeśli już jesteś 2 tygodnie po możesz zacząć smarowac blizny oliwka. Wtedy szybciej ci poodpadaja strupki. Jak rany będą całkowicie wygojona można zacząć używać jakiegoś żelu na bazie silikonu. Co do noszenia stanika to każdy lekarz ma swoje zasady, musisz zapytać jego. U mnie z bólem to był najgorszy pierwszy tydzień, potem już z górki. A o stanik też zapytaj lekarza. Ją ten pooperacyjny nosilam ok miesiąca. Potem na dzień zwykły a ten tylko na noc. A jak napiszesz posta to kliknij ten kwadrat gość i wpisz swój nick, powinno się wyświetlić. Mam nadzieję że pomoglam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Gość marzena dziękuję za odpowiedź :) Pewnie,ze pomogłas :-) dla mnie każda odpowiedź jest ważna.a kiedy miałaś operację i z jakiego na jaki rozmiar? Moja lekarka nic nie mówiła właśnie o typie stanika, tylko że mogę kupić drugi sportowy i się zastanawiam czy jakieś może ktoś polecić? Też miałaś szwy rozpuszczalne? Bo wiem, że każde szycie inaczej się pielęgnuje, tzn w innym czasie włącza się maść alantan no i czy przyklejac plaster? Taka_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Taka_ja też miałam rozpuszczalne. I ci napisałam tak jak mnie lekarz kazał. A operację miałam rok temu. Startowała z obwislego B do D-E, zależy jaki stanik. Ją nie używałam plastrów bo cięcie miałam wokół otoczki więc trochę ciężko ale masc też daje radę. Tylko ważne żeby za szybko nie zacząć smarowac jak jeszcze się blizny nie zagoja bo może się rana rozejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smarowałam tylko kremem dla dzieci, nawilżałam całe, bo czułam że ciągnęły strasznie i faktycznie lepiej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Dziękuję aduuular:-) A kiedy miałaś operację? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam operację z początkiem kwietnia, już prawie dwa miesiące :) Prawie nic nie czuję. Blizny widać niestety jeszcze, ale są grube więc na pewno za jakiś czas zmaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda1973 - "w podeszłym wieku" hahaha :D tak jak napisałaś- jesteś dalej piękna i młoda, ale super, że się zmobilizowałaś i zrobiłaś coś dla siebie, bo niestety z tego, co widzę, to bardzo dużo kobiet po 40stce odstawia się na dalszy plan.. a to smutne, bo zawsze to MY powinnyśmy być dla siebie najważniejsze! oczywiscie nie popadając w żadne samouwielbienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i jeszcze apropo blizn to ja, jak jeszcze nie wglębiałam się w temat operacyjny, to zawsze myślałam, że blizny powinno się jakoś "wysuszać". no wiecie, że wtedy szybciej odpadną;p jak się dowiedziałam, że właśnie na odwrót - trzeba je nawilżać, smarować oliwkami itp to byłam lekko w szoku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetit, a kiedy planujesz wielki dzień? Ranki koniecznie czymś smaruj. Najlepiej spytać jest lekarza czym. A widzę że u babeczki będziesz robić to z pewnością coś doradzi. Jaki rozmiar masz wyjściowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
racja, racja - ja jak aduuular smarowałam kremem dla dzieci i mi pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,operacje powiekszania piersi miałam prawie 3 miesiace temu w marcu,pod miesien,moim problemem jest to ze nadal nie mam czucia w brodawkach i sutkach,chyba ze czuje odrętwienie a własciwie to moze czucie leciutkie mam ale to bardziej mnie boli przy dotyku.czy któras z was tez tak miała? czy to mija ? i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa z moim terminem to skomplikowane, juz pisalam o tym kilka razy.. :) nie wchodzac znowu w szczegoly, musze na razie troche poczekac, az zdrowie mi pozwoli a rozmiar wyjsciowy, jak dla mnie to zero ahahaha :D nie no powiedzmy, że małe B, ale wg mnie dużo za małe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka mnie wyjazd. Trochę się cykam ale wiem , że będzie dobrze. Pare osób było zadowolone i przez Go4health trafilam do kliniki Sthetic Klinika dr Jagielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela28
e tam, dziewczyny no nie ma czego się bać! będzie dobrze:) niejedna z nas to przechodziła i żyjemy:)głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse Koniecznie nawilżać! przecież to ciągnie strasznie, czasem rąk nie można podnieść do góry po czujesz skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, czasem tak może być jeszcz podobno, chociaż ja goiłam się dobrze. Masowalaś te miejsca? Wiesz najlepiej jak wybierzesz się do kliniki, tam gdzie robiaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Samosia już wiem czym smarować Alantan plus i plastry na zamykanie ran. Wyjściowe małe coś czyli większe A :-) teraz to nie wiem bo dopiero dwa tygodnie po jestem ale stanik sportowy mam 70D. Śmiało pytajcie o wszystko bo mi wpisy bardzo pomogły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
lepetitprincesse _ a co się dzieje z Twoim zdrowiem ? pytam , bo ja 2.02 też zostałam odwalona ze względu na ciśnieniem i z zaleceniem diagnostyki kardiologicznej __ wszystko zrobiłam i jest ok ___ 7.06 robię badania krwi , potem anestezjolog i 21.06 mam nadzieję ,że mój wielki dzień :) chcę to zrobić przed 50-tką hahahaha więc mam jeszcze rok i będę walczyć do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gosc 13.23-czucie wraca do pol roku nawet, ja miesiac po jestem i nie czuje kawalka piersi na gorze co mi nie przeszkadza,nerwy muszą miec czas na regeneracje wiec bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
lepetit..ja juz po 20-stce mialam robiony biust teraz wkladki wymienilam:) a dbac o siebie trzeba i już:) o blizny tez od jutra stosuje cicaplast mimo ze w zasadzie jest ok,ale moze byc lepiej wiec będę stosowac-wokol otoczek plastry się nie sprawdzaja. Jak macie mozliwosc to róbcie op. przez otoczke bo tu naprawde blizny są znikome i nic nie ciągnie jak te pod piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×