Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Janess

Ania po 3 miesiącach jest ok,już się zagoiło wszystko,ja muszę jeszcze czekać niestety,a po 3 miesiącach to zaczyna się od nowa wszystko,też mam tak napisane w zaleceniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)

Hejka 🙂

Co powiedziałyście w pracy , że was 2-3 tyg. nie będzie ? Ja mam zabieg pod koniec kwietnia , i nie wiem co powiedzieć , prawdę ,czy wymyślić jakiś wyjazd ;-). Prawdę mówiąc nie bardzo bym się chciała wszystkim chwalić w pracy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)

...tylko pewnie jak wrócę, to i tak zauważą :classic_laugh::classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya

Ja mam zabieg w marcu i wiedzą o tym tylko dwie osoby z pracy, bo muszą. Oczywiście nie mówiłam jaki dokładnie to zabieg tylko ze to sprawy kobiece i tyle. Po powrocie trzeba będzie się oszczędzać, nie dźwigać itp. także lepiej powiedzieć o zabiegu. Uważam ze nie trzeba się uzewnętrzniać i również nie chcę żeby cała firma wiedziała. Czy będzie widać? Myśle ze zależy czy robi się duży implant i czy różnica będzie znacząca...ja akurat nosze takie rzeczy plus biustonosze push-up ze wątpię żeby ktos zauważył 😁 Ludzie gadają i dorabiają takie historie ze wolę mieć spokój. Wiem, ze nie warto się przejmować ale wiadomo o co chodzi... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)

No właśnie chyba będę musiała powiedzieć prawdę, pracuje w sklepie i po powrocie nie będę mogła żadnej skrzynki z browarem podnieść, tylko obawiam się , że jak im powiem, to klienci zamiast patrzeć mi w oczy , będą gdzie indziej :classic_angry:😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Przecież możesz powiedzieć,że miałaś operację, nie można dźwigać,ale nie koniecznie do końca jaka ,a jak jakiś wścibski zapyta to powiedz ,że wyrostek, przepuklina ,wyrostek może objawić się nagle

Jak tak też zrobiłam, jechałam na urlop oficjalnie,i zadzwoniłam do pracy,że musialam mieć op.wyrosytka,więc do pracy wrócę ale muszę się oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Jestem dokładnie 3 tygodnie po operacji,piersi jeszcze opuchnięte,ale już nie aż tak nabrzmiałe,ciągle mało ruchome

Zeszło kolejne 2cm,mam 93cm ,myślałam że przy 2 operacji nie będą takie opuchnięte,choć ból był znacznie mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Witam 🙂

Dziewczyny doradzcie mi proszę, bo ja zwariuje od tego myślenia 😀. Za 2 mies. mam operację. Jestem niską osoba 150cm, i bardzo drobną ,40 kg 😉,na konsultacji wspólnie z lekarzem wybrałam implanty 235 ml. , ale tak sobie pomyślałam , że może jednak chciałbym ciut większe , i po konsultacji z lekarzem , powiedział , że 255 też będą u mnie dobrze wyglądały . I teraz nie wiem jakie wybrać, te 235 czy 255. Całe życie jestem płaska jak deska 😉, i trochę boję się tych 255, cobym nie dostała szoku jak zobaczę cycki u siebie na klacie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Blanca nie ważne jakie weźmiesz ,poniżej 300 szoku, nie dostaniesz,choć muszę przyznać ,że jesteś wyjątkową kruszynką

Nie wiem czy czytasz ,ale ja wymieniłam 3 tygodnie.temu z 290 na 485 i szoku nie dostałam ,dodało mi raptem 3 cm w obwodzie więcej no i fakt są pełne,bo to okrągłe, były anatomiczne.,nie jestem w prawdzie tak drobna jak Ty,10 cm wyższa i ok.10 kg więcej,ale mam bardzo wąską klatkę ,67 cm i są ok nawet 1g nie są za duże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Janess no właśnie tak z grubsza przeglądam to forum :-), i tak zauważyłam , że piszecie , że lepiej wziąć ciut większe , niż mniejsze, bo potem się żałuje , a znowu nie chciałabym przesadzić ;-), chciałabym mieć tylko cokolwiek 😂, lekarz powiedział , że te 255 to max, bo większych mi na pewno nie włoży 😀. Też mam wąska klatę ;-), i nie chciałabym żeby najpierw było widać moje piersi, a potem mnie :-). 

A tak w ogóle to ja chyba na zawał padnę do tego zabiegu , tak się stresuje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurasic

Czytam to forum od tygodnia. Mam 38 lat, 2 dzieci, karmienie w sumie prawie 3 lata. Moje piersi nigdy nie były duże, B. Po karmieniach też jest ok, wyglądają dobrze, no ale są małe. Zawsze nosiłam biustonosze powiększające piersi i raczej większość myśli, że tego mi nie brakuje. Postanowiłam, że dość mierzenia 100 strojów kąpielowych, żeby wyglądać dobrze. Poszłam na konsultację i wcisnęłam się na najszybszy termin jaki się dał - tj. za 2 tygodnie od konsultacji, a dokładnie 20.02. Tylko ten termin wchodzi w grę (praca i inne względy). I zaczęło się moje rozmyślanie. Czy warto? Czy nie zaszkodzi to zdrowiu? Mam już wszystkie badania itp. i pewnie tego 20 pójdę, ale szczerze powiem, że pewności nie mam. To forum podpowiada mi, że nie jestem sama i chyba większość ma wątpliwości. To mnie trzyma 🙂 No i to,  że chyba nie żałujecie. Może coś na pocieszenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Blanca mi powiedział za pierwszym razem też max 250,ublagalam go na 290g,bo się nie dałoby więcej,wąską klatka,same kości itd.teraz się dało,nawet 525 chciał,ten sam dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Janes a czujesz dużą różnicę w ciężarze na klacie, i ''wygodne '' są takie duże piersi ? 😀

 

Jurasic ja mam tak samo, jednego dnia nie mogę się doczekać operacji, a następnego ogarnia mnie taka panika i też sobie myślę ,na co mi to 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Blanca implant to jest jednak nienaturalna pierś,on jest ściśnięty i potrzymywany przez mięśnie,naturalny takie 0,5kg to pewnie coś mniej zabawnego.Sa fajne pełne "od góry" ,wzrokowo większe i blisko siebie,przy anatomach byla ogromną przestrzen ,co mi się strasznie nie podobało,podaj maila jak chcesz to Ci podeślę,sama ocenisz

 Jurasic to normalne,ale jak zobaczysz piersi to nie będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Janess 🙂 malutkaiza73@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Blanca poszło😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Janess ,wow 👌👌 są super i tak naturalnie wyglądają 😊. Moim zdaniem zdecydowanie ładniejsze ,od tych anatomicznych ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Blanca dziękuję,a widać ,że to 485cc?jakieś ogromne,? są pełne, proporcjonalne, moim zdaniem,jestem zadowolona tym razem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Janess na Tobie bardzo ładnie wyglądają , ja gdybym takie sobie zafundowała, tobym nawet z  łóżka nie wstała 😁, nie miałabym tyle siły 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

😂😂😂 Blanca dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Witam. Czy ktoś w ostatnim czasie powiększal piersi u Dr Grażyny Nasinskiej-Jurek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Jurasic jak tam przed jutrzejszą operacją?? :-), zdaj relację, jak już będziesz po 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Jurasic trzymam✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Dziewczyny czy któraś ma implanty pod gruczoł? Proszę powiedzcie jak odczucia bólowe i dochodzenie do siebie? Bardzo chce powiększyć biust ale muszę wybrać metodę najmniej bólową i taką żebym mogła po 2 tygodniach wrócić do pracy. To wymóg niestety. Pracuje w służbie zdrowia - mam dyżury po 12 godzin i jak walne zwolnienie na dluzej niż 2 tygodnie to wywala mnie z roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurasic

Zdecydowałam się, a raczej "poszłam z biegu". Noce przed - słabo, raz na tak, raz na nie. Bardzo się wahałam ale na dzień operacji, zaplanowałam sobie tyle spraw, że nie miałam czasu myśleć. I stało się.

Ogólnie nie jest źle. Biorę jeszcze przeciwbólowe ale większość rzeczy robię sama (przy sobie) - od początku. Z ubieraniem się trochę problem. Dzisiaj pierwsza noc w domu i przespałam całą noc. Jeszcze jestem w bandażach, także nie wiem jak wyglądają. Trochę się boję czy nie będą za duże ale lekarz mówi, że są w sam raz (co ma mówić 🙂

Mam pytanie, mi lekarka powiedziała, że mam je zbliżać do siebie przez te pierwsze dni. Też tak robiłyście? Mówiła też, że można spać na boku ale się nie odważyłam. Mogłyście spać na boku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

Jurasic ja jestem dokładnie 4 tyg.po i nie jestem w stanie spać na boku,nawet jak próbuję się przekręcić,to się budzę,śpię na plecach.probowalas na boku?

Ja nie miałam bandaży ,tylko noszę i śpię w sportowych bardzo ciasnych i bardzo dopasowanych biustonoszach,nie wolno mi było miesiąc masować ,nie musiałam też przybliżać piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurasic

Nie próbowałam na boku. Boje się 🙂

Mam mieć bandaż do poniedziałku. Wtedy zmienią mi opatrunek i będę nosić biustonosz sportowy. 

Właśnie trochę mnie dziwi, ze mam je przybliżać. Lekarka twierdzi, że to ważne, i że wtedy będą blisko siebie. Teraz są raczej oddalone. Mam anatomiczne.

Kurcze sama już nie wiem czy mam tak robić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA

Jurasic 👏  :-), ale masz fajnie, że już jesteś po, żałuję teraz , że nie wzięłam też najbliższego terminu , bo te czekanie mnie wykończy ;-), choć staram się tak intensywnie o tym nie myśleć , to moja waga z 40 spadnie do 20 chyba że stresu zanim doczekam tych 2 miesięcy jeszcze 😂

A z tym spaniem na boku to mnie zaciekawiłaś, wszędzie czytałam , że trzeba spać na plecach 😖

Jak duże implanty masz włożone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess

No  to chyba wie co mówi

Każdy lekarz inna teoria,ja bandaży nawet sekundy nie miałam tylko taki lekki top od doktora,po 2 tyg.biustonosze sportowe

Anatomiczne mają niestety to ,że są nie za blisko siebie ,byłam posiadaczka 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLNCA

Kurczę, przecież po operacji piersi bolą i są spuchnięte, to musisz je jeszcze bardziej męczyć, dziwne ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×