Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość dora

i żle napisałam nie pod gruczoł tylko pod powięź 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu też dora pytasz?☺ ja też tak robiłam. Słuchaj, Ty masz A, a ja miałam zdechłe C. Więc dlatego ja oczekiwałam bardziej spektakularnego efektu😉

Myślę, że powinnaś być zadowolona.

Pod powiez? Pierwsze słyszę..  Ja miałam pod mięsień, ale tak naprawdę to przecież dobór jest rzecza indywidualna i związana z budową ciała.

Kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya

Gość dora, też nie słyszałam o powięzi. Ja również mam pod mięsień. Hmmmm ciężko osądzać. Lekarz raczej wie co robi... aczkolwiek z tego co słyszałam bardziej naturalny efekt wychodzi pod mięsień choć rekonwalescencja jest dłuższa. Co do rozmiaru to pewnie przymierzałaś sizery i jeśli 350 Ci pasuje to się ich trzymaj. Nie wiemy ile masz pod biustem, jaką szerokość klatki piersiowej, kształt klatki a to wszystko ma znaczenie, także ciężko .... U każdego to 350 CC może wyglądać inaczej. Zaufaj swojemu instynktowi 😉choć dobór nie jest łatwy! 🤦‍♀️ A bylas u innego lekarza na konsultacji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora

miya - odpisuje juz w czesci 2 bo nie wierdzialam gdzie piszecie, jeszcze  Ci tylko tutaj napisze  apotem juz tam bede wiec moze sie przeniesiesz tez na tamten watek? bylam u jednej dr ale dobre na mnie wrazenie zrobila, ma dobre opinie tytaj tez ja zreszta nawet niedawno ktos polecał i chyba juz przy niej zostane...tak mierzylam sizery i własnie na ich podstawie wybrałam 350, a pod biustem mam 75 cm...duzo i nieduzo bo jak tu czytam to niektóre dziewczyny amja po 65 a tez podobne implanty brały :? a z tego co czytałam z ta powiezia to taki posredni stan miedzy pod gruczoł i pod miesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.
Dnia Sun May 05 2019 o 20:01, Gość Jurasic napisał:

Ja po kilku dniach nosiłam już sportowy i po takim czasie Ty też na pewno możesz. Jednak on też na maksa uciska piersi i u mnie wyglądały na mniejsze niż przed operacją. Ja już jestem prawie 11 tygodni po i powiem szczerze, spanie na plecach mi nie przeszkadzało (wcześniej tylko na boku), teraz już mogę na boku ale nie jest jeszcze az tak wygodnie jak wczesnej, piersi nadal jednak twarde i trochę trudno dobrać biustonosz. Mam 390 anatomy i jestem pewna, ze nikt nie zauważył. W normalnym ubraniu bez zmian, w stroju kąpielowym raczej będzie widać. Nie wiem ile te wszystkie "cycate" mają włożone ale pewnie ze 2 razy więcej 🙂

Kochana a jakiej firmy masz implanty? Czy nadal maszbjakuekolwiek dolegliwości związane z nowymi nabytkami czy już odczuwasz je jak swoje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Ja to się powoli załamuje dziewczyny, mam wielkie cycki, chciałam naturalne, żałuję że nie wzięłam mniejszych, mam 290ml anatomy pod mięsień, doktor pierwsze jakie zaproponowal to bylo 275ml i zaluje ze ich nie wzięłam, vectra tego nie oddawala, mam nadzieję, że jeszcze zmaleją. I przeciązylam prawą stronę, jestem kosmetologiem, we środę robilam żele 3 paniom i tak się namachalam pilnikiem ze nadwyręzylam rękę, że pobolewa aż do piersi, Dziewczyny kiedy ja będę mogła normalnie pracować? Po 2och tyg kobiety już normalnie przecież pracują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Kate między 290 a 275 nie ma chyba dużej różnicy . I te 275 co byś wybrała , myślę że nie były by dużo mniejsze :-). Spokojne , daj sobie czas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa

Dziewczyny muszę sie odezwać pomóżcie. Mam tyle pytań. Za niecały miesiąc jadę na konsultacje u doktora Libora Polaka w Czechach. Operacje planuje na Październik ponieważ chcę poczekać na niskie temperatury i swetry żeby schować nowy nabytek. 

Po konsultacji mailowej z doktorem, przesłaniu mu zdjęć i wymiarów wstępnie zasugerował 350 cc z polytech, pod mięsień. 

Mam 22 lata, miseczkę B i boję się że będą za małe, chciałabym D minimum.

I boję się ze będę czuć implant nawet po okresie rekonwalescencji.. Jak to jest?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, ja mam 350. W miękkim staniku mam C , a w tych lekko usztywnianych D.

Jestem 4 m-ce po i już ich w ogóle nie czuje, nic mnie nie boli i jest super.

Jakie masz wymiary monia? Wzrost i waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurasic
Dnia 11.05.2019 o 09:14, Gość Kate. napisał:

Kochana a jakiej firmy masz implanty? Czy nadal maszbjakuekolwiek dolegliwości związane z nowymi nabytkami czy już odczuwasz je jak swoje? 

Mam Mentory. Jestem 3 miesiące po i nie mam już żadnych dolegliwości ani dyskomfortu. Są twardsze niż moje "poprzednie" ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Hej;)Dziewczyny mam zaplanowaną operację na 8 lipca w Białymstoku u doktor Żukowskiej..zdecydowałam się na 650cc niby jestem przekona do tego implantu ale czasem się waham .Może wasze opinie mi pomoga;)..Mam 170 cm wzrostu..Wazne 52 kg..I mój rozmiar biustu to 75c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa
Dnia 25.05.2019 o 11:34, any napisał:

Hey, ja mam 350. W miękkim staniku mam C , a w tych lekko usztywnianych D.

Jestem 4 m-ce po i już ich w ogóle nie czuje, nic mnie nie boli i jest super.

Jakie masz wymiary monia? Wzrost i waga

Hejka, dzięki za odpowiedź!

Mam 170 i 60kg wagi.

Może daj mi swojego maila jeśli pozwolisz chciałabym zadać kilka pytań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moniaa, nie podaje maila, bo mam nazwę z imienia i nazwiska, a chciałabym zostać anonimowa😊 

Ale pytaj śmiało tutaj 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA.
Dnia 8.05.2019 o 21:47, Gość dora napisał:

hej dziewczyny, właśnie jestem po konsultacji i chciałam się Was doradzić, moja dr proponuje mi implanty mentor 350 ml tylko właśnie odradza   pod miesien i się zstanawiam czy jej zaufac czysie upierać mam 173 cm wzrostu i waze 65 kg mój biust teraz to A myślicie ze 350 będą ok?

HEJ. JA MAM W SRODĘ OPERACJE.  MOJE WYMIARY TO 173 CM. I WAGA 65KG. TEZ MAM ZAPROPONOWANE MENTORY  ALE 375ML.  OKRĄGŁE .  NIE WIEM JAK TO BEDZIE WYGLADAC. NIBY NA PRZYMIARCE BYLO OK ALE TERAZ MAM OBAWY ZE BEDA DUZE :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keriswwm
Dnia 7.06.2019 o 11:26, Gość AGA. napisał:

HEJ. JA MAM W SRODĘ OPERACJE.  MOJE WYMIARY TO 173 CM. I WAGA 65KG. TEZ MAM ZAPROPONOWANE MENTORY  ALE 375ML.  OKRĄGŁE .  NIE WIEM JAK TO BEDZIE WYGLADAC. NIBY NA PRZYMIARCE BYLO OK ALE TERAZ MAM OBAWY ZE BEDA DUZE :((((

Hej ja tez mam operacje w środę. Mam 170 i 63 kg. Wybrałam mentory 300 ml. A gdzie będziesz miała operacje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keriswwm
Przed chwilą, Gość Keriswwm napisał:

Hej ja tez mam operacje w środę. Mam 170 i 63 kg. Wybrałam mentory 300 ml. A gdzie będziesz miała operacje ? 

53 kg* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia
Dnia 28.05.2019 o 00:39, Gość Nadia napisał:

Hej;)Dziewczyny mam zaplanowaną operację na 8 lipca w Białymstoku u doktor Żukowskiej..zdecydowałam się na 650cc niby jestem przekona do tego implantu ale czasem się waham .Może wasze opinie mi pomoga;)..Mam 170 cm wzrostu..Wazne 52 kg..I mój rozmiar biustu to 75c.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Borys

Hej, a ja z kolei ważę 50 kg, mam rozmiar biustu A 😞 Chciałabym je powiększyć, szukam jakiejś dobrej kliniki w Łodzi, Czy miała może któraś powiększane piersi w Este l`arte ? Bo jak tak patrzę to tak bliżej tylko ta klinika mi sie sensowna wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Aga I jak tam efekt? Mam dokładnie taki implant co Ty 370cc mentor okrągłe średni profil od kilku dni. Moim zdaniem to spory implant przyzwyczaja się do niego I cieszę że nie wzięłam ponad 400 czy też wysokiego profilu bo wychodzą pilki wtedy. No chyba że ktoś chce takiego efektu.

Póki co jedna pierś mocniej spychniera I twarde obie piersi. Wiecie może kiedy to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo
Dnia 19.05.2018 o 21:06, Gość Kimmi_Pyza napisał:

Hej cycolinki 🙂 również jestem niedługo po operacji, operował dr Mazan w klinice Mazan w Katowicach. Moje implanty to Polytech anatomiczne 295cc o niskim profilu. Wyjściowo "0", aktualnie nie mam pewności, bo jeszcze w gorsecie. gośćjmjulka nie martw się na zapas 🙂 sama tak się denerwowałam, po operacji miałam opuchnięte nie tylko okolice piersi, ale również brzuch, ramiona, nogi. Przez to odnosi się wrażenie, że tego cycka prawie nie ma, teraz w 5 dobie po operacji zaczynam widzieć różnicę i co nieco tam jest 😉

Cześć, 

Powiedz mi jak Ci wyszedł ten niski profil? Mi również doktor dobra niski profil ale tylko 235ml bo chciałam male piersi. Boję się że będzie efekt placka.. Szeroki implant 12,5mm I niski.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo
Dnia 14.02.2019 o 15:56, Gość BLANCA napisał:

Witam 🙂

Dziewczyny doradzcie mi proszę, bo ja zwariuje od tego myślenia 😀. Za 2 mies. mam operację. Jestem niską osoba 150cm, i bardzo drobną ,40 kg 😉,na konsultacji wspólnie z lekarzem wybrałam implanty 235 ml. , ale tak sobie pomyślałam , że może jednak chciałbym ciut większe , i po konsultacji z lekarzem , powiedział , że 255 też będą u mnie dobrze wyglądały . I teraz nie wiem jakie wybrać, te 235 czy 255. Całe życie jestem płaska jak deska 😉, i trochę boję się tych 255, cobym nie dostała szoku jak zobaczę cycki u siebie na klacie 😂

Hej, zrobiłaś sobie już te piersi? Na jaki implant się zdecydowałas? Ja mam dobrane 235ml i też się zastanawiam czy nie mało.. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Dziewczyny jak się wahacie miedzy większym A ciut mniejszym to bierzcie większy. Te 20cc to zadba różnica A do biustu szybko się przyzwyczaicie. Ja tak się wahalam I cieszę się że wzięłam większy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suza

Ja też się waham odnośnie implantów, ale udaję się w najbliższych dniach do dr Boligłowy na konsultację i zobaczę. Koleżanka jest zadowolona i mówi, że pomimo małych niedogodności warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA
Dnia 15.07.2019 o 09:31, Gość Maleństwo napisał:

Hej, zrobiłaś sobie już te piersi? Na jaki implant się zdecydowałas? Ja mam dobrane 235ml i też się zastanawiam czy nie mało.. Hmm

Hej 🙂

Tak zrobiłam , zabieg miałam 27.04 , i zdecydowałam się na te większe , tzn 255 . I jestem mega zadowolona 😍, mam w końcu piersi 👍, nie są za wielkie , do mojej figury idealne .

Nie miałam nawet A, a teraz mam B 🙆

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo

Super! A pokażesz jakieś fotki? Masz też niski profil? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANCA
13 godzin temu, Gość Maleństwo napisał:

Super! A pokażesz jakieś fotki? Masz też niski profil?

Nie, wysoki mam .

I jeszcze 3 mies. po operacji nie można oczekiwać efektu WOW  😁, nie ma co ukrywać , ale nie wyglądają jeszcze naturalnie 😁, ale tragedii nie ma 😊

Daj maila 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo
2 godziny temu, Gość BLANCA napisał:

Nie, wysoki mam .

I jeszcze 3 mies. po operacji nie można oczekiwać efektu WOW  😁, nie ma co ukrywać , ale nie wyglądają jeszcze naturalnie 😁, ale tragedii nie ma 😊

Daj maila 😉

Super!! Malenstwo122@tlen.pl

Dzięki wielkie! 

A jaki to implant, jakiej firmy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,

jestem 4 dobe po operacji.Mam 170cm wzrostu i waze 58kg.Zadecydowalam sie na implant 350cc mentor okragle HP.

Uwazam ze sa idealne.Oczywiscie bol nadal jest i opuchlizna ale niewielka(glownie mostek),nie mam zadnych siniakow iz dnia na dzien jest coraz lepiej.

Dzisiaj juz moge sie wykapac 😁.

Operowal mnie dr.Wysocki w Polanicy Zdroj.Polecam w 100% pod kazdym wzgledem pelny profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta32

A ja jestem już pół roku po operacji, wsystko jest ok, samopoczucie na najwyższym poziomie, mam implanty Motiva ergonomix czuję się extra, mam wreszcie piękne piersi ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith
Dnia 28.05.2019 o 00:39, Gość Nadia napisał:

Hej;)Dziewczyny mam zaplanowaną operację na 8 lipca w Białymstoku u doktor Żukowskiej..zdecydowałam się na 650cc niby jestem przekona do tego implantu ale czasem się waham .Może wasze opinie mi pomoga;)..Mam 170 cm wzrostu..Wazne 52 kg..I mój rozmiar biustu to 75c.

Hej,

Mam kilka pytań a mianowicie 08.08 jestem umówiona do Pani doktor na konsultacje. Możesz mi w telegraficznym skrócie opisać jakoś jej pracy czy jesteś zadowolona z operacji, jak się czujesz i na co powinnam zwrócić szczególna uwagę :-).  Z góry wielkie dzięki. Ps. Jaki koszt ;-)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×