Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Kasiula08.03

Jurasic zgadzam się co do robienia piersi latem,ja robiłam w marcu i mam nadzieję że do lata  już będzie całkiem dobrze i będzie można kombinować z różnymi stanikami,  moje póki co w staniku sportowym prezentują się lepiej niż z gabkami, więc jest ok. 

Jeszcze pytanko o blizny, dokładnie pod piersiami, czy u Was są one równe tzn.na równej wysokości? Bo u mnie wygląda to tak że jedna jest bardziej widoczna a druga zasłania bardziej pierś.Mysle że jest to związane z wcześniejszą wielkością piersi,czy któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2019 o 17:50, any napisał:

 

Jurasic, no właśnie też się zawiodłam.  Byłam na zakupach i też nie kupiłam sobie stanika 😓

Jestem 10 tyg po i chyba jeszcze muszę poczekać

Kate, rób ten rozmiar co wybrałaś. Skoro masz tak wąska klatkę to będzie idealnie. Zresztą lekarz wie najlepiej.

Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

No właśnie , ja robię sobie na samą majówkę , i będę pewnie się męczyć przez całe lato 😤

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula08.03

Lepiej w maju niż w lipcu 😉😄😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca
13 minut temu, Gość Kasiula08.03 napisał:

Lepiej w maju niż w lipcu 😉😄😁

W sumie racja 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja wlasnie mam termin na lipiec i strasznie sie boje ze bedzie za goraco.

Ale niestety nie mialam mozliwosci w innym terminie, wiec niech bedzie co ma byc 🙂

Edytowano przez Monimona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo
Dnia 5.04.2019 o 16:23, Gość Kate. napisał:

Dziękuję Wam za zainteresowanie, wybralam anatomiczne 305 ml, ale mam naprawdę klatkę piersiową jak 12latka, chciałabym żeby poprostu wypełniły tą skórę rozciągnietą po kamieniach i ciązach, a czy ktoraś z Was miała może tą vectre przed operacją I wyszło tak jak w tej wizualizacji?

A jak wyszło ci na wizualizacji? Dali Ci zdjęcia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierlla9447

Mi po zabiegu dość szybko wszystko się zagoiło, ale to pewnie indywidualna sprawa. Miałam robiony w Łodzi u doktor Żukowskiej, bardzo dobra chirurg która zajęła się mną jak trzeba, podejście do pacjenta ma wzorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.
Dnia Tue Apr 09 2019 o 22:11, Gość Maleństwo napisał:

A jak wyszło ci na wizualizacji? Dali Ci zdjęcia? 

Nie nie dali zdjęć i raczej nie dają, mam operacje we wtorek więc potem mogę się wypowiedzieć jak wygląda wizualizacja a jak w realu, wyszła jakaś afera z polytech bo musiałam jechać jeszcze raz dobierać implanty i ostatecznie jest mentor290ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Dziewczyny proszę podpowiedzcie proszę co wziąć do kliniki na operację piersi, i jeszcze jedno wiem że trochę śmieszne, czy mogę chociaż nałożyć fluid, mam straszne przebarwienia na twarzy i wstydzę się tak komukolwiek pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Kate za jutro ✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Dziękuję Blanca, czekam już w jednorazowej piżamce na operacje, 290 CC anatomy, naturalne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Kate jak dojdziesz do siebie , to opowiadaj 😉

Ja chyba po Tobie , w sobotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya
Dnia 3.04.2019 o 21:55, Gość Maleństwo napisał:

Hejka, powiedz jak  z myciem włosów i generalnie ubieranie się i codziennymi czynnościami? Da się jakoś samej ogarnąć? 

Hej, pierwsze kilka dni nie byłam w stanie umyć wlosow ale już później dawałam spokojnie radę z tym ze nad wanną (wiec nie trzeba podnosić rąk wysoko). Z codziennymi czynnościami to tak bardzo asekuracyjnie, delikatnie ze wszystkich, ale nie ma tragedii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Wczoraj bolało po operacji w nocy już bez przeciwbólowych i teraz znowu, wybrałam się umyłem zeby i mój ma z jechał po takich  dziurach z3 tera z mnie rozbolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Dziewczyny jak Wy spalyscie po? Ja zwątpie na wznak, marzę o lezeniu na boku:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Kate o leżeniu na boku możesz pewnie zapomnieć na miesiąc 😀

Jak tam ból , dajesz radę ? , Widziałaś już swoje piersi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya

Spanie tylko na plecach! Musisz jakoś wytrzymać nie ma innego wyjścia. Łatwo na początku nie jest ale dasz radę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Piersi jeszcze nie widzialam,  we wtorek kontrol, boje sie umyć, mam nie moczyc,jeszcze nie zdjelam pancerza, jestem na przeciwbólowych ale to tak chyba bardziej dla psychiki bo najgorszy jest ten kręgosłup, spałam 1h obudziłam się i nie mogę sobie znaleźć miejsca, ból to Pikuś jeśli chodzi o piersi ale to niespanie, frustruje mnie to okropnie, i płasko i wysoko i taki ból wzdłuż kręgosłupa masakra, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya

Gość Kate masz biustonosz pooperacyjny? Czy coś innego? Ja musiałam po powrocie do domu raz dziennie przemywać miejsce cięcia i zmieniać opatrunek. Współczuje Ci z tym spaniem, ja tez myślałam ze będę mieć duży problem bo spałam tylko na boku ale użyłam takiej poduszki z pianki memory i powiem ze chyba bardzo mi pomogła. Kupiłam ja w Jysku, może bys spróbowała ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Dzisiaj ja !!, Właśnie jadę do kliniki . Trzymajcie kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miya

Gość Blanca 👍🏻😊 daj znać jak będziesz mogła się już odezwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Rachu ciachu , i po strachu 😁. Jest ok, nie boli , leki przeciwbólowe się sprawują ;-), mam lekki ucisk na klacie , ale dramatu nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca

Widzialam jak na razie się w pancerzu w lustrze , i pięknie to wygląda , nie są wielkie , ani za duże , a tego się bałam , jak obrzeg zejdzie , będzie idealnie 👍, nawet 255 dają efekt 🙌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kate, jestem ponad 3 m-ce po. Już w pierwszej dobie gorna część ciała miałam ułożona lekko na boku, a miednice totalnie na boku. Nie umiałam spać inaczej i tak jest do dzis😊  

W domu podkladalam poduszką wysoko pod głowę, miednice skrecalam, a piersi mimo woli były utkwione gdzieś pomiędzy. Jak nie odczuwasz bólu, to proboj.  Na dzień dzisiejszy śpię bez stanika i... oczywiście na boku.

Piersi mam ładne, symetryczne, niebolace- nic mi się przez to nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca
Dnia 27.04.2019 o 19:28, any napisał:

Kate, jestem ponad 3 m-ce po. Już w pierwszej dobie gorna część ciała miałam ułożona lekko na boku, a miednice totalnie na boku. Nie umiałam spać inaczej i tak jest do dzis😊  

 

Any próbowałam  się ułożyć tak ja Ty ( jestem 4 doby po ) dla mnie jest to niewykonalne , normalnie nie umiem się tak skręcić 😂

Ja pod plecami nam z 4 poduchy i tak śpię pół leżąc na płasko , bez skręcania bioder, i plecy czasami to mi tak już dają w kość , że muszę wstawać , połazić, i znowu się kładę . Kurczę, już nie wiem jak wykombinować z tym spaniem ,normalnie już nie mam pomysłu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Hej dziewczyny ja już lepiej że spaniem po prostu przyzwyczaiłam się w jakimś stopniu, ale zazwyczaj jest tak że śpię płasko w sypialni a po kilku godz się budzę i przenoszę na kanapę i zasypiam do rana na połleżąco, zaraz miną 2 tyg jaj jestem po operacji robię już wszystko ale wolniej, jeszcze jest momentami delikatny ból ale właściwie zostały już tylko takie zakwasy od żeber do szyi, no i ten rozmiar, nie warto sugerować się wpisami na forum bo jeżeli ktoś pisze że jeśli ma się zrobić mniej niż 300ml to lepiej nie robić to ja nie wiem, dla mnie są troszkę za duże mimo że zrobiłam 290ml anatomiczne, rezygnuję już nawet z hormonów żeby maksymalnie zmalały, i dr po operacji powiedział że dobrze że nie wybrałam większych bo mogłyby się nie zmieścić, ale znowu 255ml stwierdził że mogłyby nie wypełnić nadmiaru skóry, ogólnie są naprawdę ładne, równe,mialam zajęte szwy, jeszcze zostały rozpuszczalne, wykąpię się cala dopiero  we środę, po kolejnej kontroli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate.

Dziewczyny podpowidzcie proszę, mam komunię za tydzień, i ten stanik pooperacyjny średnio mi pasuje, myślicie że mogłabym założyć na kilka godzin taki do karmienia?3tyg po operacji, a doktor powiedział 4tyg noszenia non stop pooperacyjnego+ opaska uciskająca. Już nie wspomnę że marzy mi się piękny staniczek, nawet miękki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurasic
2 godziny temu, Gość Kate. napisał:

Dziewczyny podpowidzcie proszę, mam komunię za tydzień, i ten stanik pooperacyjny średnio mi pasuje, myślicie że mogłabym założyć na kilka godzin taki do karmienia?3tyg po operacji, a doktor powiedział 4tyg noszenia non stop pooperacyjnego+ opaska uciskająca. Już nie wspomnę że marzy mi się piękny staniczek, nawet miękki;)

Ja po kilku dniach nosiłam już sportowy i po takim czasie Ty też na pewno możesz. Jednak on też na maksa uciska piersi i u mnie wyglądały na mniejsze niż przed operacją. Ja już jestem prawie 11 tygodni po i powiem szczerze, spanie na plecach mi nie przeszkadzało (wcześniej tylko na boku), teraz już mogę na boku ale nie jest jeszcze az tak wygodnie jak wczesnej, piersi nadal jednak twarde i trochę trudno dobrać biustonosz. Mam 390 anatomy i jestem pewna, ze nikt nie zauważył. W normalnym ubraniu bez zmian, w stroju kąpielowym raczej będzie widać. Nie wiem ile te wszystkie "cycate" mają włożone ale pewnie ze 2 razy więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora

hej dziewczyny, właśnie jestem po konsultacji i chciałam się Was doradzić, moja dr proponuje mi implanty mentor 350 ml tylko właśnie odradza   pod miesien i się zstanawiam czy jej zaufac czysie upierać mam 173 cm wzrostu i waze 65 kg mój biust teraz to A myślicie ze 350 będą ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×