Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Kamilka089
a robisz pod gruczol czy pod miesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Dziewczyny po ilu dniach prowadzilyscie samochód czy po 9 dniach juz moge jak się w miarę czuje? A ile trzeba nosic pas bo czytałam ze nawet 10 tygod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Spełnic marzenie to jest sprawa indywidualna każda z nas inaczej przechodzi rekonwalescencje ból itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kamilka 089 wyslalam ci meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
pod mięsień tylko ,że ja nie za wiele mam tego gruczołu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Lady od 350 a mogę też prosić o zdjęcie okrągłych ?acinworacz@op.pl a Kamilka kształt rewelacyjny naprawdę suuupper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Kamilka możesz przesłać zdjęcie twoich anatomów? :) zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej ;)) Gość Marzena i gość spelnic marzenia, dziekuje za odpowiedzi! Teraz bede wiedzieć mniej więcej jak to wyglada. Boje sie troszkę, ze mi tez wyjmie dr model z szuflady i powie, ze jest ok, bo on sie zna... Gdzieś to przeczytałam i zakładam, ze tak moze zrobic ;/ tym bardziej, ze jak dzwoniłam o konsultacje to jego pielęgniarka/ asystentka powiedziała, ze ze mną moze porozmawiać i pomoc w wyborze, a w razie jakiś pytań lub masy pytań, to juz z dr, ale przecież ona nie moze mi wybrać implantów?! Najgorsze, jest to, ze jeżeli ten lekarz mi odpadnie, konsultacja bedzie do d**y lub jego prace, to następny jest aż około 800 km ode mnie;/ strasznie daleko, szczupła jestem i wysportowana, nie chce dwóch piłek pod broda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Malinowa jak jesteś szczupła to ponoć lepiej anatomy a co do rozmiaru to już kwestia bardzo indywidualna zależy od szerokości klatki ilości gruczołu ale na ogół lekarze mają tendencję dobierania mniejszych implantów niż za dużych a jaki masz teraz rozmiar piersi wzrost i wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy którakolwiek z was miała jakieś problemy podczas narkozy? Słyszałam o czymś takim jak "wybudzenie w trakcie".. brrrr, na samą myśl włosy dęba stają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Joasia jak zobaczysz zdjęcie Kamilki to napisz mi proszę czy przy Twoich ;) są tej wielkości czy mniejsze a może większe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Malinowa a czemu ma ci lekarz odpaść? Do kogo się wybierasz? Może pisalas ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ussiaa nie dostałam zdjęć od Kamilki jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
ja z dnia na dzień jestem coraz bardziej zdecydowana na ta opcję 330 anatomiczne :) boję się ,że jak wezmę mniejsze to będzie żal , a z drugiej strony boję się ,że ktoś się zorientuję ,że powiększone no... nie dogodzi mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ussiaa dostałam zdjęcia od Kamilki i moje 330ml są mniejsze tyle, że u mnie wyjściówka była praktycznie zerowa a kamilka miała przed rozm.B kamilki cycunie są ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Kamilka jest też ode mnie kilka kg szczuplejsza więc cycunie dodatkowo wydają się większe:) Ja mam plan zrzucić z 4 kg na jesień jak już będę mogła wszystko ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też dużo zalezy od budowy. Ja np jestem drobna to u mnnie była różnica po opearcji, ale nie są ani za duże ani za małe. Idealne po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAicha1985
Dziewcwyny nie sugerujcie sie nigdy ml bo towielki blad, wymiary implantu i projekcja sa najwazniejsze, moj lekarz mi to uswiadomil bo tez mialam dylemat, u jednej 280ml bedzie wygladalo tak jak u drugiej 390, kazda z nas jest inna i u kazdej inaczej bedzie to wygladlo, ja mialam operacje z poniedzialek u dr Skupina w poznaniu, jestem bardzo zadowolona, poki co jeszcze wszystko mnie boli ale mam nadzieje ze za tydzien juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl
no dokładnie! trzeba wszytsko wziąć pod uwagę, nie tylko ml. tu muszę się zgodzić. przecież najważniejszy jest efekt końcowy, który ma powalać ale nie przytłaczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234456
Wybierałam sie do Piotrkowiaka, ale to prawie 800 km ;/ temu napisałam, ze odpadnie, bo za daleko. Z kolei jeżeli ten drugi, nie bedzie pasował mi na konsultacji, tez nie zrobię. Ale znalazłam dwóch dość blisko i jestem dobrej myśli ;D oj wyniary;p małe B tak myśle ;p 160 cm i waga hmm nie mam wagi teraz ;D plus minus 50, ale tłuszczu to nie duzo, mięśnie bardziej ;p Przerażają mnie piłki z przerwa duża, niektóre zdjęcia z klinik da ładne, ale niektóre sterczące piłki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Dziewczyny czytam wiernie wasze opinie i rady, dzieki temu wiem co mnie czeka juz za 10 dni. Z jednej strony nie moge sie doczekac nowych cycusiow a z drugiej zaczynam panikowac....a czekalam na to dlugie lata. Operacje mam u dr Sirek w Bielsko Biala, jade (z uk)na konsultacje a nastepnego dnia operacja ...wiec nie mam zielonego pojecia jakie implanty i gdzie i jak je tam umiesci. ..duzo tych niewiadomych...dlatego wasze wpisy sa dla mnie takie cenne. Super ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia wlasnie wyczytalam ze I ty robilas u Sirka. Jestes zadowolona , jak go oceniasz ...ja mam u niego operacje 22 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia przepraszam cie , ty podobnie jak ja czekasz na powiekszenie...pozno juz i chyba oczu mi juz szwankuja; ) kiedy masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
nic nie szkodzi ja tez jak czytam to później nie wiem już co do kogo należy tym bardziej ,że emocje :) jam mam dopiero 16 październik ale będę ich molestowała o wcześniejszy termin bo ja mam już tak od 1 października luźniej a 16 dni to dużo ,idziesz na żywioł konsultacja a na drugi dzień op. super ja tak panikuje ,że zapisałam się na druga konsultację:( . Karolcia masz mniejsze ok , dzięki ja tez myślę ,że wyjdą mniejsze ale tylko troszkę:0 bo ona ma boskie :) :)ale przy takim rozm. to już bym nie ukryła ,że moje a tak jak pisałam wole żeby ludziska nie wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
samosia 13 PrettyGirl wymienilybyscie sie ze mna zdjeciami widze ze macie implanty wieksze od moich i jestescie juz obie jakis czas po operacji podeslicie meile pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia, dr Sirka polecila mi kuzynka ktora tez u niego robila. Jest bardzo zadowolona, jedyny niesmak to duza przerwa miedzy piersiami, ale to podobno zalezy od indywidualnego ukladu. Powiedz co cie sklonilo ze decydujesz sie na op u niego? Widzialas moze efekty jego pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
moja siostra korzysta z jego usług co prawda nie silikon inne:)leżała z kobietami po powiększeniu (była 4 razy ) i każda była zadowolona a jedna nawet drugi raz robiła bo chciała po 10 latach większe i też happy ,później forum itp. opinie ma spoko co do piersi gorzej z noskami:( a co do przerwy to ja tez pytałam bo chcę,, kreskę ,, to powiedział ,ze indywidualna sprawa chodzi o rozstaw piersi ale ,że ja mam szansę ale to powiem w listopadzie czy mam :) Ciebie tez proszę o relacje na bieżąco bo Ty dużo wcześniej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
sorki za nieskładność gramatyczną ale ja pisze z pracy hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia dziekuje za super wiesci tym bardziej ze pisane z pracy;) pocieszylas mnie. ...skoro tyle kobiet zadowolonych to musi sie udac. ..w koncu poczuje sie kobieco ...mam male A i staram sie przytyc ( o zgrozo!)przed operacja zeby nie miec pilek;) Oczywiscie bede pisac po konsultacji i operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina powodzenia:)czekam na relacje ja jak tyje to idzie mi w tyłek a nie w cyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×