Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eszka234

RODZĄCE W SIERPNIU 2015

Polecane posty

Gość elilu
raczej leżenie Z wyjściem do łazienki i ewentualnie na leżak pod jabłoń:) musze tak pociągnąc do końca 32 tyg chociaż potem już będę spokojna a jak się rozwarcie nie będzie powiekszalo to sobie może pozwolę na więcej spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też mam pessar,szyjak 2,8 mm i mięsniaka,tydz 30 dopiero. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki melduje sie. Nie mam neta w domu tymczasowo. Za tydzien mam wizyte. Dziecko mnie juz konkretnie kopie, czuje ze przypakowal troche synek;) ostatnio mocno mi dokuczala ciaza bolalo mnie wszystko chyba, ale odpukac od paru dni jest lepiej:) nie moge sie juz doczekac lipca. Ale boje sie porodu jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 28 tydz a mloda wazy 1250g:) dziewczyny jak radzicie sobie z tymi upalami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej :) Nie odzywałam się bo nie miałam dostępu do neta.U mnie leci 32tc i czekam na poród bo już ciężko się ruszać ;) a te upały mnie dobijają.Wszystko już mam przygotowane a u Was jak z wyprawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Ja nic jeszcze nie mam oprócz ubranek, które dostałam. Potem jak ruszę z kopyta z zakupami to się nie opamiętam. Już nie mogę się doczekać jak obkupię mojego smyka. Na szczęście do mnie upały jeszcze nie dotarły, jest ciepło owszem, ale nie upalnie. Oby tak zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej :) Co tam u Was? Ja dziś się wzięłam za pranie i prasowanie ubranek dla synka bo miałam dzień wolny i już przygotowane wszystko :) jutro idę na badania a 24 czerwca mam wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Halo dziewczyny :) jesteście tu jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ☺ Dawno mnie tu nie było bo jakoś czasu nie miałam i trochę problemów zdrowotnych było. .. 3 tygodnie temu trafiłam do szpitala z silnym krwawieniem i się okazało ze nam żylaki w macicy i muszę się oszczędzać i dostałam luteine. We wtorek idę na wizytę i zobaczę ile mała juz urosła. Jeszcze trochę i będziemy miały swoje maluszki przy sobie ☺ czasem nie mogę w to uwierzyć że zostało raptem około 45 dni do sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ja lawlii. We wtorek wizyta. Maly rusza sie codziennie bardzo intensywnie. Czasami az nieprzyjemne sa te ruchy, ale ogolnie chyba jest ok. Pobolewa mnie nieraz podbrzusze ciekawe co lekarz pwoei. Do tego jak sie zasiedze to potem wszystko mam strasznie zastane, musze sie rozchodzic i boli w nocy przy przekrecaniu sie:p ogolnie juz ciezko chociaz glownie wszystko mi w brzuch poszlo:p ojejku dziewczyny moglby byc juz sierpien. Chcialabym juz miec porod za soba boje sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny nie mówcie ze chcecie mieć porod już za sobą ja tak mówiłam często ale bardziej chodziło mi o cukrzycę ze mogłoby się już to skończyć no i co urodziłam wczoraj córeczkę w 30 tyg ciąży wazy 1,4 mała kruszynka , dlatego cieszcie się ciąża póki możecie i noście brzuszki z podniesioną głowa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu jestem w szoku! Jak to się stało, mąka zdrowa? Trzymaj się kochana i zdrówka dla córeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Elilu ja również jestem w szoku.Jak będziesz dała radę to napisz co z córeczką.Z tego co pamiętam to chyba Twoje pierwsze dziecko też było wcześniakiem (tak mi się coś kojarzy z tamtego tematu) Ja dziś miałam takie bóle,że myślałam już o szpitalu żeby jechać ale za chwile minęły ale się przestraszyłam,że to już się poród zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej, tak pierwsze dziecko też wcześniak z 32 tyg, a jak to się stało? 2 tyg temu miałam zalozony pessar bo robiło się rozwarcie niestety nie wytrzymał zsunął się rozwarcie się powiekszalo doszły skurcze a podczas cesarki okazało się ze dodatkowo zaczęło się odklejać łożysko, z mała wszystko dobrze narazie byle się tylko nic nie przyplątalo z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Elilu, gratuluje narodzin córeczki. Napisz jak czuje się Malenka i jak ty się masz? Zycze wam obu wiele wiele zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
Hej kochane widze ze zmiany nadchodza pomalu w naszym zyciu elilu gratuluje malutka da rade kobitki sa silne chcialabym sie dowiedziec czy wasze brzuszki tez sie obnizyly bo mi sie wydaje ze moj tak lepiej mi sie oddycha i zgaga ustala dodam ze jestem w 32tyg i jak bylam u lekarza wszystko ok tylko odczowam bol w kroczuale to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
Anusia, ja mam wrazenie,z emoj wlasnie poszadl do góry, może to dlatego ze czuje malucha wyżej niż zawsze. Zreszta ja to mam taka nietypowa figure, ze nie ma się mna co za bardzo sugerować. Elilu czekamy na wieści... opowiedz cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_j
No i dobra miałam wrazenie, bo mój szkrab ani myśli się obrocic w dol glowka i iedzi sobie na gorze brzuszka ;) Elilu, jak towje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pon 33 tydz. syn wg usg 2000 kg, głowa e dół... Dziewczyny na upały polecam basen!!! Jak macie ogród to e ogrodzie i moczyc się moczyc :-) ja mieszkam e bloku, ale 10 km od niego mam otwarty park wodny, kupiłam kostium i uwolnić orke robię..... Mam dwoje dzieci one szczęśliwe ja też, i naprawdę samo poczucie super.... A jak krempujecie się to wanna i woda w wannie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Gosc duże to Twoje dziecko :) mój miał ostatnio 1800g ciekawe ile teraz będzie bo w środę mam wizytę a u mnie już 34tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
ja dzis obudziłam sie z bólem brzucha tak wierciło uciskało jak przed miesiaczka troche sie niepokoje ale jeszcze nie panikuje dziś poczekam tym bardziej ze to była jednorazowa akcja .jeżeli się to powtórzy to będę jechać na ip tym bardziej ze brzuch jest nisko pozdrawiamy i czekamy na wiesci od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy macie już wybrany wózek dla Waszej pociechy? Ja rodzę w październiku ale już się rozglądam. Wybór wielki nie wiadomo na co się zdecydować. Podoba mi się adamex barletta,ale ogólnie opinie nie są najlepsze o innych wózkach tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
anusia878780-mie dziś też boli brzuch i dziwnie się czuje od rana ale mam nadzieję,że to jeszcze nie to bo chwilowo się uspokoiło i dobrze bo to "dopiero" 34tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej:) Ja już po wizycie :) Synek waży 2700g a ja od ostatniej wizyty jestem cięższa o 2kg ;) a ogólnie 7kg na plusie :) ale dostałam antybiotyk bo przyplątała mi się infekcja.Następna wizyta za 2tygodnie czyli 8lipca a u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×