Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eszka234

RODZĄCE W SIERPNIU 2015

Polecane posty

U mnie masakra strasznie zle sie czuje od 3 dni boli mniebrzuch wczoraj bolaly mnie plecy ale to pewnie dlatego ze caly weekend lezalam maly wczoraj bardzo malo sie ruszal i sie troche balam ale dawal znac o sobie wiec nie ma zle dzis ide do lekarza na badania gbs czy cos w tym stylu to na paciorkowce . Juz pomalu mam dosc i chce wrocic do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoola_1
Cześć dziewczyny :) Wczoraj byłam u lekarza, synek mnie trochę zaskoczył , bo pod koniec 34 tyg ma 3193g, poza tym wszystko w porządku, ale najprawdopodobniej przy takiej masie skończy się na cc. Wszystko okaże się 6.08 podczas ostatniej wizyty, wtedy to lekarz zadecyduje co robimy z moim 'maluszkiem' . Troszkę się przestraszyłam tą informacją ;< a jak tam wasze nastawienie do porodu, coraz bliżej końca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Ja siedzę jak na szpilkach bo od rana się dziwnie czuję i mam skurcze ale nieregularne.Nie mogę chodzić wszystko mnie boli i coraz bardziej panikuje przed porodem :O termin na 9 sierpnia niby ale mam wrażenie jakbym już miała rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
Eszka spokojnie ja mam termin na 7 :-) dzis przynajmniej u mnie na slasku jest strasznie cieplo teznie wyraznie sie czuje maluszek daje dzis m w kosc . Mialam dzis fatalny dzien bo nie umialam poradzics obie z p*****lami i dzis krzyczalam na swojego syna i bardzo zle sie z tym czuje oczywiscie przeprosilam go i powiedzial ze nic sie nie stalo ale ja juz nie daje rady chcialabym zeby bylo juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam termin za 3 tyg, dziś cały dzień na basenie z dziećmi przesiedzialam :-) niby ciężko, ale po porodzie łatwiej nie będzie :-) już to dwa razy przechodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Jesteście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoola_1
Ja jestem, ale u mnie bez zmian. Maly się kręci i wierci,a poza tym po staremu :-) moglby już wychodzić,bo mi juz coraz ciężej z nim ;-( Ja jestem, ale u mnie bez zmian. Maly się kręci i wierci,a poza tym po staremu :-) moglby już wychodzić,bo mi juz coraz ciężej z nim ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem u mnie rowniez bez zmian czop pomalu odchodzi i stawia sie brzuch coraz czesciej a jak sie wypina w tym samym momencie to juz jest harykord ale ciesze sie strasznie z tej ciazy i pomimo ze czasem mam juz dosc to mysle ze jeszcze 3 tyg to krotko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Ja mam dziś wieczorem ostatnią wizytę u lekarza bo później ma urlop a ogólnie to te upały dają mi w kość i boje się porodu ale czekam kiedy się wreszcie ta ciąża skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna92
czesc dziewczyny u mnie masakra wyladowalam na patologi ciazy z szyjka o dl 1,1 cm w 34 tc strasznie sie boje o dzidziusia bo to jeszcze za wczesnie zebu sie z nia witac:(( dotego niskoplytkowosc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pon zaczynam 39 tydzień, córka i syn już o tej porze wychodzili.... Ale Antek ma matkę głęboko w poważaniu, siedzi :-( a ręce i nogi mam już jak bochenki :-( mam dosyć.... Koleżanko w 34, nie martw się jak nie daj Boże już wyjdzie to raczej wszystko będzie ok przy minimalnej pomocy lekarzy :-) to nie 24 tydz. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
Hej :) ja tez od poniedziałku 39tc zaczynam ale już mam dość i ledwo chodzę tak mnie wszystko boli no ale już do końca nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia878780
Ja wlasnie wrocilam od lekarza i w czwartek ide do szpitala a w piatek przywitam moje male kochane malenstwo juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
anusia zazdroszczę Ci :) też bym już chciała być po wszystkim a ostatnie dni ciąży to masakra takie wyczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilabrzeg
hej. ja mam termin na 21/08 u lekarza bylam tydzien temu, corka wazyla wtedy 2900, to byl 35/36tc. ile Wasze maluchy w tym wieku ciążowym ważyły? jak duzo chodze (mam starsze dziecko) to boli mnie podbrzusze... kłuje, spina, niby przepowiadające skurcze są bezbolesne, a jednak nie do końca. Szyjka ponoć skraca się. Ze spaniem problem, ból nie do opisania...krocze,pachwiny, ehhh. Korzystacie z jakiejś gotowej listy jeśli chodzi o przygotowanie tory do porodu? Szczepicie swoje dzieci od razu po narodzinach? I tak a propos-Wasze małe też tak czkają w brzuszku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna92
orientujecie sie moze czy wysokie cisnienie jest wskazaniem do cesarskiego ciecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to wysokie ciśnienie nie jest wskazaniem. ja miałam w poprzedniej ciąży i nie było to wskazaniem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilabrzeg
szkoda,że taka cisza w tym topiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaAdasia
Hej! Ja miałam termin na 14 sierpnia a Adaś postanowił już dzisiaj pojawić się na Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
mammaAdasia gratulacje :) zazdroszczę Ci,że już to masz za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaAdasia
Dziękuję. Zaskoczenie dla nas totalne, ale jesteśmy szczęśliwi. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna92
czesc dziewczyny mi niestety nie udalo sie ciazy donosic i Amelka przyszla na swiat rowno miesiac za wczesnie, 1 sierpnia. na szczescie jest wszystko w porzadku z nia, gorzej zr mna ponirwaz po cieciu dostalam jakiegos ataku padaczki po ktorym cirzko bylo dojsc mi do siebie ale powoli wracam do zywych:- wszystkim zycze powodzenia i samych szczesliwych chwil z waszymi pocirchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem studentką 5 roku psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i prowadzę badania do pracy magisterskiej pt. "Samoocena i reaktywność a lęk przed porodem u pierworódek". Badania są w pełni anonimowe. Służę informacją zwrotną na temat wyników wymiaru samooceny i reaktywności będącej elementem temperamentu oraz poziomu lęku przed porodem. Jeśli przyszłe mamy będące na początku 3 trymestru są zainteresowane udziałem w badaniach proszę o kontakt: paulina_kleczkowska@op.pl. Pozdrawiam serdecznie, Paulina Kleczkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoola_1
Hej :-) wcześniej pisałam, że lekarz mówił coś o cesarce, bo synek zapowiadał się duży,ale na wczorajszej wizycie okazało się,że jednak nie jest az taki duży. W 38tyg 3226g, a więc czekamy,kiedy będzie chciał wyjść sam na świat :-) a tak poza tym wszystko w porządku, tylko doskwierają mi upały,ale to chyba każdej :-( no i nadal nie moge w nocy spac, co 1-2h pobudka z powodu bolu bioder.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszka234
A ja już jestem po terminie i dalej czekam i szczerze mam dość a wg USG wychodzi,że dziecko ma 3700g :O boje się porodu a jednocześnie czekam jak się wreszcie skończy ta cała ciąża.Jeśli nie urodzę do poniedziałku to we wtorek muszę się zgłosić do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział, że jakby nic się nie działo to 20.08 mam się z nim skontaktować i wtedy zadecyduje co dalej robimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 21.08 - mala pare dni temu wazyla 3100, to ok, pierwsza 4150 ale po terminie ;) boli krocze...dom wysprzatany cbociaz na dniach przeprowadzka. nerwowa jestem juz ciagle cos robie. Szyjka skrocona i rozwarcie na palec. Chce juz byc po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktg macie wykonywane regularnie pod koniec ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoola_1
Ja ktg miałam robine raz, tydzien temu i nie zapowiada się żebym miała mieć robione więcej razy, bo kazał czekać :) Chyba już każda chce być po :( też jestem strasznie nerwowa , no ale pocieszam się tym ,że już tylko tydzień, a może szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×