Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężatek 2

Polecane posty

Gość gość
1.Wiek-37 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-23 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-nigdy nie goliłam 5.Jak często uprawiasz seks-około 100 razy na rok 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udawałam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-oj bardzo dużo tego, ostatnio w zeszły bardzo ciepły weekend w lesie 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-różnie 5 nieraz 10 w miesiącu, a miejsc też b.dużo, ostatnio w pociągu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak, raz teściowa i raz siostra. 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-no chyba nie bo z siostrą czy teściową to tak normalnie czasami widziałyśmy się nago. 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-różne 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak i tak ostatnio tydzień temu w lesie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-latem majtki zakładam tylko jak mam okres tak to cały czas bez, a stanik to tylko zakładam na niedzielę 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-raz sąsiadkę na sadzie leżała na kocu i działała ostro, młoda nastolatka. 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-kilka razy 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak, często, tak,tak 19.Ile cm ma członek twojego męża-około 15 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-różnie teraz tabletki 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-trochę z siostrą 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-mie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- okey tylko mało której chce się wypełniać tak długą ankietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-26 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-22 lata 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe- jak tylko zaczynają odrastać to golę 5.Jak często uprawiasz seks-2-3 razy w tyg 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- mocne! 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- nie udaję,bo nie muszę 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- w domu rodziców, w domu ciotki, w domu teściów, w łazience w restauracji. ostatnio 3 tyg temu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-co 2-3 dni w łóżku,gdy mąż jest w pracy 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak, przez męża 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-czarnych 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- tak, 2 mies temu 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- czasem 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak 2-3 razy w tyg 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-1 w tyg, mąż dochodzi w moich ustach, połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża- 17 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-czasem 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- prezerwatywy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-tak 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-27 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-przy każdej kąpieli 5.Jak często uprawiasz seks-2 razy na miesiąc 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechatczkowy 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nie udaje 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-na urlopie 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-pod prysznicem, często 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-nie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-stringi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-nie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-uprawiam,pozwalam, nie połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-15 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-mamy,prezerwatywy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie, okazja była 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu jeszcze jakieś mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
1.Wiek-26 LAT 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-21 LAT 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-MIASTO 4.Jak często golisz włosy łonowe- JAK TYLKO WIDAC ODROST 5.Jak często uprawiasz seks- ŻADKO 2-3 RAZY W MIESIĄCU :( 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-ŁECHTACZKOWY 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-SPORADYCZNIE, KIEDY NIE MOGĘ DOJŚĆ A MĄŻ JUŻ KOŃCZY :/ 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-NA DZIAŁCE, NA WCZASACH 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- ŚREDNIO 4 RAZY W TYGODNIU, PRZEWAZNIE W DOMU 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-NIE 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-NIE 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-TAK, MĄŻ CZĘSTO WCHODZI MI DO ŁAZIENKI KIEDY BIORĘ PRYSZNIC 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- FIGI,PANTY KORONKOWE, SEKSI BOKSERKI 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-TAK, WYSYŁAM FOTO MĘŻOWI 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- RAZ SIĘ ZDARZYŁO 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-NIE, NIE STETY HI HI 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-RAZ NIE PODOBA MI SIĘ 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-TAK CZEŚCIEJ 5-6 RAZY W MIES. NIE I NIE 19.Ile cm ma członek twojego męża-JAK NA MOJE OKO TO 16 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-NIE 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-PREZERWATYWY 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- NIE 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-JESZCZE NIE ;) 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- CZASEM O TYM MYŚLĘ ALE NIE JESTEM NA TYLE ODWAŻNA I GLUPIA 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- JEŚLI MYŚLISZ ŻE DZIĘKI TEJ ANKIECIE LEPIEJ POZNASZ KOBIETY TO SIĘ MYLISZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-25 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-nigdy nie goliłam 5.Jak często uprawiasz seks-10-15 razy w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udawałam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-tylko w domu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-5-10 razy w miesiącu, dom, sad, stodoła na sianku 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak, raz przez teściową w stodole 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- j.w. pyt.11 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-różne albo bez 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak tak nie dawno 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak często 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-mężatką nie ale wcześniej tak 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-nie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-3xtak często 19.Ile cm ma członek twojego męża-15 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-nie mamy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- fajna ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu jeszcze jakieś mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Wiek- 31 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe- roznie 5.Jak często uprawiasz seks- czesto:P 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nie udaje 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-park,las,parking,plaza,auto,altanka,klatka schodowa w wiezowcu na samej gorze:P, hotel, 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-czesto, dom :P 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-wie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak.maz 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak, nie raz 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-figi biale 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-nie raz. oj z pół roku temu 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-czesto bez stanika 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-tak 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-niezbyt lubie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-polykam. czesto:P 19.Ile cm ma członek twojego męża-sredni, nie mierze 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-pigulki 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-hahaha:P 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ogląda mecz a ja muszę sama się zaspokoić. Fajny temat ja już tu wypełniłam ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu jeszcze jakieś mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mężatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tylko czytają a nic nie piszą. Gdyby wszystkie odpowiedziały na pytania to byłoby tysiące odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś po)je)ba)ny. Nie będę na te pytania odpowiadac bo mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tu odpowiedziałam i jestem ciekawa jak inne mężatki to robią wiec zapraszam do udziału w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki nie odpowiadają bo cały czas się masturbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie te mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki robią częściej to same niż z mężem. Ja lat 35. 10 lat po ślubie i seks 3 do 4 razy w miesiącu a sama około 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-45 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-28 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe- 2-3 razy w roku 5.Jak często uprawiasz seks-1 - 2 razy w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- delikatne łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udawałam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- na wakacjach w pensjonacie nad morzem 2 lata temu. 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- nie masturbuję się 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie mmasturuję się 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- klasyczne figi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nigdy 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- nigdy i nie zamierzam 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- nie przełamię się i nie wezmę do buzi. 19.Ile cm ma członek twojego męża-tak na oko 15-16cm 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- tak, częściej ode mnie. 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- nie stosujemy. (kalendarzyk) 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- nie. 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie  25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nareszcie jakaś mężatką wypełniła ankietę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 34 2. 23 3. miasto 4. chyba z raz na kwartał 5. kilka razy w tygodniu 6. raczej łechtaczkowe 7. nie udaję 8. zdarzyło mi się to raz po służbowej wyjazdowej imprezie ale byłam wstawiona 9. masturbuję się często, prawie każdego dnia 10. nie wie 11. nie 12. nago to normalnie chodzę po domu 13. zwyczajnych 14. nie 15. nie 16. wiem kiedy koleżanki w pracy robią to w wc i one też chyba wiedzą kiedy ja to robię 17. dość często 18. absolutnie nie 19. nie mierzyłam 20. czasem tak 21. prezerwatywę 22. nie 23. nie 24. nie mam takich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki gdzie wy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobra Bonzo
ie wydatź pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- 4.Jak często golisz włosy łonowe- 5.Jak często uprawiasz seks- 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- 19.Ile cm ma członek twojego męża- 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same panny tutaj. Mężatek brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ta ankieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano po to żeby dowiedzieć się co nas czeka drogie dziewczyny po ślubie. Przyszła mężatka pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×