Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Viniana

Nici liftingujące

Polecane posty

Gość Viniana

Chciałabym opisać sytuacje jaka miała miejce w klinice w Londynie na tootingu. Pojechałam zrobić sobie zabieg liftingujacy nićmi Który miał na celu podnieść owal twarzy i ładnie skorygować zmarszczki mimiczne hmmm...po tym zabiegu przezylam traumę. Zabieg ,który miał być wykonywany gora godzinę czasu trwał 7 godzin lekarz Dr Małgorzata Staszek chyba dostała dyplom dzień przed zabiegiem ..kompletny brak profesjonalizmu nie miała pojęcia gdzie zakładać te nici ,ból ogromny Zniosłam z zaciśniętymi zębami.po siedmiu godzinach męki efekt minimalny wydawałoby się do momentu kiedy nie zniknęła opuchlizna ..efektu brak.Zaplacilam £600 za nie udany zabieg .Klinika oczywiście umywa ręce ,pieniędzy nie odzyskam do winy się nie przyznają.Po zabiegu wyglądałam strasznie 2 tygodnie jakby mnie ktoś pobił opuchnięta lewa strona z powodu zle założonych nici ..dzisiaj mija2 miesiąc od zabiegu nikt nic nie zauważył natomiast z lewej strony goz pod skóra i wyraźnie wyczuwalne nici . Nie polecam tej kliniki zwyczajni oszuści i złodzieje Na dzień dzisiejszy mam zamiar wystąpić o zwrot pieniędzy droga sadowa.Sprawdzcie klinikę a w szczególności lekarza zanim zdecydujecie się na tak poważny i drogi zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migracja nici

Jestem 23 dni po założeniu nici pdo z haczykami wylądowałam w szpitalu ponieważ nic przesunęła się z do koncikow ust i zaczęła wychodzić pod dolną wargą , prawa strona policzka zaczęła mi drętwięć uczucie wciągającego mięśnia do srodka twarzy. Jestem na silnych lekach przeciwbólowych. Czekam na decyzje szpitala czy podejmą się usunięcia tej przesuniętej nici bo kosmetyczka która to zakładała nie ma zielonego pojęcia jak się za to zabrać . Nigdy więcej żadnych nici . Nauczka na całe życie . Współczuje wszystkim kobietą które musza przechodzić traumę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2019 o 10:25, Gość Migracja nici napisał:

Jestem 23 dni po założeniu nici pdo z haczykami wylądowałam w szpitalu ponieważ nic przesunęła się z do koncikow ust i zaczęła wychodzić pod dolną wargą , prawa strona policzka zaczęła mi drętwięć uczucie wciągającego mięśnia do srodka twarzy. Jestem na silnych lekach przeciwbólowych. Czekam na decyzje szpitala czy podejmą się usunięcia tej przesuniętej nici bo kosmetyczka która to zakładała nie ma zielonego pojęcia jak się za to zabrać . Nigdy więcej żadnych nici . Nauczka na całe życie . Współczuje wszystkim kobietą które musza przechodzić traumę 

Bardzo Ci współczuje, domyślam się ile nerwów i bólu cię to kosztowało. Jednak sama zakładałam NICI Barb 4d, i nie odważyłabym się tego zrobić u kosmetyczki. Korzystam z kliniki medycyny estetycznej OT CO w Warszawie. Wiem że lekarze, w moim przypadku doktor Osipowicz, bierze pełną odpowiedzialność za pacjenta i wykonanie zabiegu. Dodatkowo nie są to osoby bo kursach, tylko osoby z ogromną wiedzą, i doświadczeniem. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciała wykonywać jakiś zabieg, sprawdź miejsce, sprzęt oraz kwalifikacje osoby wykonującej zabieg. Jak widac na Twoim przykładzie, nawet tak "prosty" zabieg może zrobić wiele złego. Pozdrawiam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×