Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia nie Basia

Wspólna kąpiel

Polecane posty

Gość Asia nie Basia
Zwracam jej honor - już nie śpi. Pytała, czy jadłam coś i czy mam ochotę poleżeć z nią w wannie. Szczerze mówiąc, to mam ochotę. Ale nie w sensie seksualnym. Zresztą patrząc po jej błędnych niedospanych oczach, to seks będzie chyba ostatnią rzeczą o jakiej pomyśli. O key, to ja też chętnie się zrelaksuję. Dziwne, jeszcze niedawno myśl, że będę się kąpać nago z inną nagą dziewczyną wywoływała we mnie jakieś skrępowanie. A dziś już nie. Czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę trochę wulgarna bo zaczynasz nudzić i mulić. Daj jej d**y i będziesz może wreszcie zaspokojona i znikną Twoje dywagacje i rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luźny gość
Zapytaj ja wprost jaki cel maja te wszystkie zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tawarisz kamandir
Towarzyszko, nie dajcie sie zbalamucic jakiejs pierwszej lepszej kolchoznicy z kola gospodyn wiejskich. Pamietajcie, ze od wczoraj jestescie proletariuszka wszystkich krajow i wasze dziewictwo nalezy sie przewodniczacemu Dumy Panstwowej i pierwszemu sekretarzowi KC PZPR! Towarzyszko, licze na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie Basia
Jej bosa stopa Między moimi udami Gorąca kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie Basia
No, chyba jest lesbijką... Mówi, że nie. Ale jej czyny pokazują co innego. O key, zgodziłam się wykąpać z nią. I kąpałam się. Początkowo przez jakiś czas leżałyśmy, każda oparta o swoją "burtę" wanny i nic się nie działo. Dopóki ona nie wyprostowała nóg i jedną z nich nie wsunęła między me nadal podkulone uda i nie dotknęła krocza. Dotykasz mojej ci.pki, powiedziałam wprost. Wiem, odparła jak gdyby nigdy nic. Nie cofnęła nogi. Znowu kilka chwil tak leżałyśmy i nic się niby nie działo, chociaż mi serce przyśpieszyło z obawy czy ona znów czegoś nie wymyśli. Wymyśliła. Nie trzeba było dużo czasu, bym poczuła jak porusza palcami swej stopy wprost na mojej... wiadomo. Co robisz? - spytałam podnosząc się z wody. A ona do mnie - gdzie idziesz? Dopiero zaczęłyśmy kąpiel. Może i ona zaczęła ale ja już skończyłam. Wytarłam się i po prostu wyszłam z łazienki. Zaniepokoiły mnie tylko jej słowa jak już zamykałam drzwi. Zaraz przyjdę do ciebie i inaczej to rozegramy - powiedziała. Siedzę teraz w swoim pokoju, tzn. w jej pokoju i nie wiem co mam robić. To lesba! Próbowała mnie masturbować dużym paluchem u nogi! Ja chyba śnię!!! Czy to wszystko dzieje się naprawdę???? Czy to kolejne prowo Waszego PROWOKATORA z Dęblina??? :D :D :D x Tak, tak, Szanowni Państwo, zbieram się powoli do roboty więc nie mogę dłużej siedzieć na kafe. Dziękuję wszystkich Szanownym Pelikanom za udział w moim prowo i zapraszam do następnych w przyszłości ;) x PS. Aha, wszystkie wiersze haiku są mojego autorstwa. Napisałem jeszcze kilka. Np: x Motocyklem mijam Uśmiech dziewczyny z pobocza Zawsze ta sama prostytutka x Niezastrugany ołówek I pusta kartka Pojutrze urodzą kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzny gość
Nie utop telefonu. Cos mintu śmierdzi. Nie ma co ukrywać ze cos kręcisz. Bosa stopa? W wanie toz to szok;) ona wsuwa Ci stopera Ty piszesz o tym tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiersze?? Wyskocz przez okno świat za Tobą nie zatęskni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie Basia
Haiku są bardzo trudne. To jak dżez w muzyce. Dla nieobeznanego ani tam ładu, ani składu, ani rymu. ani taktu, nie wiadomo o co chodzi... Ale dla mnie haiku to najpiękniejsza poezja świata. I wcale nie mam na myśli japońskiego Basho (twórcę tej sztuki). Przeciwnie. Wolę współczesne teksty. Dla mnie niedoścignionymi mistrzami są: x Eric Amman Zimowy pogrzeb, Kamienny anioł celuje ręką W puste niebo. x oraz x Jack Cain Pusta winda Otwiera się, Zamyka się. Pusty pokój, Jeden chwiejący się wieszak Odmierza ciszę. x x Dla mnie to mistrzostwo świata w poezji!!!!! :) x PROWOKATOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Cie pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie Basia
Nie ziej taką nienawiścią. Ja jestem jak wędkarz. Złowione Pelikany wypuszczam na wolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak fajnie sie czytało. A tak wogule to się ciekawie spędza czas niz wkręcanie innych w jakies wymyslone historie . Ale gdyby była prawdziwa to by była ciekawa. I jak scenariusz erotyka albo powieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie Basia
Dziękuję, uznaję to za komplement :) Zawsze staram się coś ciekawego wymyślić. Ale czasem różnie się to kończy... x PROWOKATOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpałam się z koleżanką , chciała zobaczyć mnie nago. Nie uważam że zainteresowanie jest czymś złym. Wiadomo i raczej z reguły dziewczyny wolą facetów ale kobietami też można się interesowac i dotykiem innych i jakąś bliskością w sensie ktoś jest dla Ciebie ważny i chcesz go poznać całego hm... jak masz partnera to już chyba nie bardzo ale to chyba nie jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×