Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Nalezy sie?.... czyzby to dzis? No to sama wiesz... Powiedzialbym ze wszystkiego Naj ale Naj to przeciez nazwa zastrzezona na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek, przecież Ty się dawno odkochałeś nie pamiętasz? Teraz kochasz 4 jak nie widzi Kotka ;) a jak widzi to Kotkę. x Gospoś wredoto :D Pewnie i dostała za to kasę ale nie wygląda mi na wulgarną. Wiem, że się droczysz ;) nie będę się tłumaczyć :D Ważne, że przepchnęła. Pracowita dziewczynka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowia ze to nie doleczki tylko zbiorniczki Xx Incognito , delegacja tylko czwartek-piatek na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok, tylko samotnie. Podobna do mnie w tym ruchu chyba :D x Pieszo idź! Do końca lata zdążysz ;) Przecież kochasz tak? To wyruszaj. Może stopa złapiesz jak fart będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiorniczki na szczęście? ;) Ależ Ty jesteś dziś w kolcach :D Edytowałam, daruj już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Microdermale? Wreszcie ktos autorytatywnie..;) LK ja czasami w ogole nie mam pojecia co Ty masz na mysli ;) ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że czasami za bardzo się zamotam i nie potrafi wyrazić myśli. Czasem też szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma i później tak wychodzi :D Ale to pewnie moje pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×