Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość czarna agava
Zazdroszczę, u mnie 15 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna agava
Czym przepycha, ptysiem? O tym jest temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noooo nazwa tematu była podyktowana impulsem. Długa historia ;) W skrócie: Na początku było ciacho i ciacho było miłe, słodkie czasem z bakaliami :D ale smakowało moderacji i odeszło w niebyt. Później był ptyś. Nie smakował jeszcze bardziej i przetrwał 5 minut :P i stąd zapytanie do moderacji. A przepychać można czym kto woli. Może być i ptysiem :D Chociaż ja wolałabym pałką :P Może być taka ;) http://candidboy.com/wp-content/uploads/2012/09/photo-Babe-Blowjob-48724208.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepychanie to tzw zmiana strony. Kazdy juz sie przyzwyczail do tego ze jak kiedys naprawia to az bedzie czegos brak. W ogrodzie to moglas zredukowac kostium do minimum. Albo moze pracowalas a nie na lezaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna agava
Aaa, rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam uwielbiam naturyzm i twierdzę,że tam człowiek dopiero wypoczywa plaża mało ludzi nago szum morza,trzepot mew czasami chłodne piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w kostiumie. Tak zwyczajnie. Spodenki, top. Bawiłam się z kociakami ;) Nie lubię zalegać w bezruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w PL raczej bym się nie odważyła na pokazania nagiego ciała na plaży gdzieś, gdzie nikt nie zwracałby na mnie uwagi... chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za różnica czy to PL czy zagramanica człowiek jest człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się każdy gapi. Raz opalałam się topless na plaży publicznej. Nigdy więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kiedyś byłem na takiej plaży przyszły 4 dziewczyny nie miały strojów więc siedziały w samych stanikach i szortach po około pół godzinie zdjęły szorty były w normalnych majtkach po jednym piwku były już bez staników,a na końcu rozebrały się zupełnie,i jak stwierdziły nie wiedziały,że się odważą ale powiedziały,że super sprawa i że częściej będą tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac rzeczywiscie ten Twoj biust poskladal cale towarzystwo meskie dookola. Tylko byly dolki w piasku i partnerki musialy ich wyprowadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe akurat wtedy to mój ówczesny partner zareagował bo go denerwowały spojrzenia innych ;) x Ładna historia. Ale wiecie co? Najprędzej poszłabym sama :D Nikt by mi nic nie mówił, nie oceniał. Nie zazdrościł. Nie szukał wad w fizyczności (jakoś specjalnie to w sumie szukać znowu nie trzeba :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie co je zdziwiło to to,że prawie każdy facet był tam wygolony lub przystrzyżony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maślanka się ścina i capi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe takie wiosłowanie to każdy potrafi :D Ja naprawdę nie lubię leżeć bezczynnie. Ale fakt. Piersi to delikatna materia. Rzadko odsłonięta dla promieni. Łatwo można się poparzyć. Troskliwyś... Uciekam do łóżka. Od jutra baaardzo intensywny tydzień. Potrzebna mi będzie siła :D Dobrej nocy Ptysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×