Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Hehehe pewnie wchodzi i chrzęści ;) pewnie też robi chwilami bolesny piling ale orgazm znieczula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiękiedy,a dół też w tym samym kolorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiekiedy a dół w tym samym kolorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wszystkie klasy
Znajoma mówiła,że jak się maszynowała na plaży to w du.. i w ci... pełno piasku miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam powyborczo, jak ja nie lubię poniedziałków :) ...a tu widzę plażowe tematy. Póki co zaklepałem na długi czerwcowy weekend domek na mazurach nad jeziorem żeby trochę powędkować i zresetować się w większym towarzystwie. Myślę że na plażowanie będzie jeszcze za zimno więc panie nie będą miały problemów z piaskiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, nie nie chodze.... zamykam je w piwnicy i sama ide wtedy w dluga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynowała :) fajne określenie ;) ale coś w tym jest, najgorzej to jak piasek w częsci smarowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu fajnie! Myślę, że jest szansa na plażowanie. Przynajmniej ja patrze optymistycznie na pogodę ;) x Kotka :D :D :D x Na dole nie mam koloru :P Na dole nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matuzalem, miłego odpoczynku. A te mazury to gdzie tak mniej więcej? Niektóre miejsca znam skądinąd... Dzielnych masz obrońców tak btw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet paseczka,trójkącika,serduszka i innych figur geometrycznych?całkiem golutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jasnowidz wie wszytko :D :P Chociaż może tym razem się mylisz 😴 Gdybyś jednak nie to odpowiadam: nie mam koloru na paznokciach u stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK miejmy zatem nadzieję że Twój optymizm zaklepie pogodę na ten weekend, dziewczyny będą miały uciechę na słonku a ja w końcu pomoczę kija bo ciągle tylko składki opłacam a na wędkowanie czasu brakuje :) http://www.google.pl/url?sa=i&source=imgres&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAwQjRwwAA&url=http%3A%2F%2Frazem50plus.pl%2Fforum%2Fviewtopic.php%3Ff%3D307%26t%3D1125%26start%3D40&ei=PfhiVeHaGKeqywPg24PQDw&psig=AFQjCNFOWKirecrfdKwi1wlco0edvZGbdw&ust=1432635837501825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link coś nie działa... a moczenie kija hmmmm :classic_cool: świntuszka zobaczyła moczenie innego kija. Niekoniecznie w jeziorze :D x Nic to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja dawno nie wedkowalam..... a trzeba by w koncu sie wybrac bo mlodsze kocie marudzi.... ia i mnie by sie przydalo.... wyczyscic umysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no właśnie ja też rok w rok tylko latam składki opłacić a potem jak mi się uda raz czy dwa wybrać nad wodę to wszystko :) ...ten domek już zadatkowany więc czy pogoda będzie czy nie pojedziemy, ...nie będzie pogody, jest duży taras pod dachem do się z towarzystwem znieczulimy przy grilu ....w najgorszym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu pisał,że ma 58l i bawi sie ludźmi na ero w czasie pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i mi tez stanął,ech i co mam teraz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×