Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość
😘 na bardzo dobry wieczór i jeszcze lepszą noc:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak trochę się znam ;) tzn z drugiej strony. W sensie sama nie mam i mieć nie będę, ale...no ale:D Spoko Pusz-nie obawiaj się-nie wbiję Ci:P tym razem Cię oszczędzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja bym Cię nie skrzywdziła nigdy w życiu:) jakiś ból? no wiesz??? że niby ja? no może trochę:D i trzymaj ją mocniej, bo jeszcze się uszkodzi, a wtedy to już nie będę taka łaskawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ptys coś stary.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie potrafię tak to opisać aby nie wpaść w banał albo wulgarność, jak to ja ;) Ja coś mam do tych stóp. A może też kręci mnie jak kobieta siedzi sobie spokojnie oddając się przyjemności? Albo gdy traktuje faceta jak podnóżek? Takie śmiało rozchylone uda działają na mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myslisz, że on czasem obraca głowę w stronę tej stópki i bierze jej palce do ust? Na mnie też działają ;) szczególnie gdy są moje :D I umiesz, umiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a mnie sie link nie otwiera 😭 zabacze wieczorem jak wroce po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, bo pazurki są ładne i cipka niczego sobie ;) Bije erotyzm i namiętność z tej fotki. Jak dla mnie jest bardzo dobra i taka... życzeniowa :D Chciałabym, chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto_w_oczy
Obraca sie czasem w kierunku stópki, a ona delikatnie i coraz szybciej porusza bioderkami/pupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipkę to niewiele widać bo facet zasłonił stopa ładna, o wysokim podbiciu chyba ;) a w ogóle to ciemno tam, więcej trzeba sobie dopowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nie ;) To moje życzenia. Ode mnie dla mnie :D mam więcej ale tym się akurat podzieliłam ;) x Ale jak obraca głowę do paluszków to swoje palce kieruje na jej kobiecość? Taką mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto_w_oczy
"Chciałabym, chciała" A co byś na delikatne lizanie z dołu do góry, z góry na dół powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może właśnie dlatego można sobie ładnie dopowiedzieć ;) Melodyjnie, mrucząc i wydając z siebie ciche jęki rozkoszy? Aż mnie przeszedł przyjemny dreszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto_w_oczy
"Chciałabym, chciała" I co byś na delikatne ruchy języka z góry na dół, z dołu do góry powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, naprawdę lubiszkiedy język pieści cipkę? Czy to jest miłość bezwarunkowa, tzn każdy dotyk języka tam podnieca, czy też trzeba się wykazać jakąś finezją? I czy od pierwszego razu wiedziałaś że to jest to? Oczywiście nie musisz ze szczegółami, tak ogólnie pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×