Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

No tak...dobrze, że mam jeszcze tylek :-D Ależ ja nie wątpię. Ja się upewniam Łapka lekko sfatygowana (te cholerne drzwi:-D) ale nie ma strachu-na czas będzie gotowa:-D A języka wiązać nie wolno, bo jak będę na Ciebie krzyczeć:classic_cool::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Sm-ow tylko Ty opacznie zrozumiałeś i o żadnym nakręcaniu nie może być mowy przecież po przeczytaniu tego co Kotka wysmarowała to wszystko opada nie mówiąc o tym że coś (np.serce) może stanąć taki elaborat może pierwszy lepszy pedau napisać a może to jest pedau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno muszę Ci powiedzieć podziwiam Twoje poczucie humoru:) a ja bez eLKi jestem jak Michnikowski w piosence "Bez Ciebie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co wam dziś tak smacznie...ze smakołyków to dziś jedynie ciasto jogurtowe z truskawkami :-P i to jeszcze gorące;-) X Mogę podrapać puszystość paznokciem małego palca lewej dłoni po plecach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo to w piatek wieczorem ty chcesz szybki seks???? a aaaa no tak, mecz o mistrzostwo europy jest.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaka dyscypline ten mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liga Mistrzów a nie mecz o Mistrzostwo Europy, kobietyy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś pedałka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
he he he he poes duzo mozna ci zarzucic, ale "pedalka"???? :D oj keczup, nie podniecaj sie barca i juve?? moze bedzie fajny , a moze nie ale sa lepsze powody do orgazmow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz orgazm na skutek oglądania meczu? To rzeczywiście dziwne, mam nadzieje że to nie na widok facetów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keczup :) , akurat wiekszego zbiorowiska depilacji woskiem, okularow slonecznych d&g, butow gucci i torebek od louis vuitton na jednym trawniku nie widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo piłka nie jest po to żeby patrzeć na włosy czy wydepilowane nogi tylko umiejętności kopania piłki,babyy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez skarbie, czy ja tobie kiedys odmowilam? :) ale potem musisz mocno przytulic, glaskac, pozwolic ulozyc sie na tobie na "osmiorniczke" i chrapac do uszka. a rano zpalaszowac jajecznice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×