Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość hajabuza 93
Psuj twoja maczuga trąci grzybem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
haja, nie chce zrobic z ciebie swatki.. nawet mi to przez mysl nie przeszlo, to raz. dwa, na glowe nie upadlam, abym sie miala z ofuczonym slonim niemowa w pokoju zamykac. mozesz mi powiedzec po co? .. pantomime ogladac? wole krosnego na yt wlaczyc... przynajmniej smieszny :) a po tobie psuju nie spodziewalam sie takiej reakcji.. no po prostu nie. solidarnosc plemnikow. niby do czego ta solidarnosc, bo nie bardzo rozumiem.. solidaryzujesz sie z teoria cichych dni w "zwiazku"? :P zgoda. nie jest zaden zwiazek partnerski, tylko "kawazwiazek" ale mimo wszystko.. tak nie powinno byc. dlaczegbo mam przez niego skazywac sie na milczenie? ;) to moze niech on wraca do australii, przynajmniej pozbedziesz sie konkurencji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Mogę cię Psuj zapewnić, że nie jestem dla ciebie żadną konkurencją i być nią nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awaterem
Nie wiem na ile dziś real pozwoli, ale zamierzam dziś poleniuchować w moteliku ;) dla stałych bywalców 👄👄👄 i Olivera 👄 co tu przemknął oraz zagubionego N-r 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zostawiam kilka porankowych caluskow 👄 👄 👄 .. nie wiem czy doleca, bo od wczoraj siedze w zagrodzie "502 blad bramy sieciowej" :) widze, ze slon jest niezwykle pomyslowy.. jak nie palka ja, to ja traba... albo pomaranczowymi cyframi. tak czy siak trafilam do wieznia ;) czego wam nie zycze... do przyszlego spotkania 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....o czym wy frido i słoniu do mnie rozmawiacie?Głowy was nie bolą?:-D:-D:-D Ale mi humor poprawiliście od rana 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awaterem
Lasencje miło Was zawsze widzieć 👄👄👄 PSujek ma rację (jak zwykle 👄), że orgazm jest dobry na wszystko ;) To byłby też najlepszy sposób na Fridę i Słonia :)..tylko kto z nich pierwszy użyje trąby w tym słusznym celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo👄❤️ nawet!!!:-) Co do słonia to ten szybciej się sam tym katarem zakrztusi niż się nim z fridą podzieli.:-p Mogę się założyć:-p PSuju daj mi orgazm,to ci odpowiem,czy prawdę mówisz.Inaczej to tylko takie pitupitu.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak jesteś biorca PSuju,to usiądę koło ciebie i poczekamy na tych dawców.:-pBroda mi pewnie urośnie w tym czasie,bo słoń już się określił.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Ale mnie tyłek piecze od tego obgadywania 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awaterem
Słoniku, a może najpierw "dzień dobry", buziaczek (choć dla mnie) ;) ja nie obgaduję..ja z czystej troski o Wasz kafe związek pisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awaterem
ja też nie..choć się loguję za każdym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację PSuju,na twoich kolanach mogę być w oczekiwaniu na dawcę biorcą.:-p Uwaga na zęby,będę podskakiwać...żeby lepiej widzieć,czy ktoś nadchodzi.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co i co?Bo ja dementuję,że mi orgazm mowę odebrał.Wtedy to dopiero mam niewyparzoną!:-DKolana mi uciekły po prostu!!!😭Luiza,a ty na czym stanęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrymitywnySamiec
Dobry nektar wypłynął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza 93
Mrr gorącego masz psuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć 🖐️ dla Wszystkich 👄[usta[👄 Haja👄, dziękuje za miłe przywitanie...;) no to w takim razie będę tu zaglądał z muzą, i nie tylko...do Was ;) Boska 👄, jak miło, że wyłapałaś mnie, bo mało widoczny byłem ;) jak zawsze uśmiechnięta i piękna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam z takim orgazmem,jak o nim czytam po fakcie.:-D PSuju no wiem,nie tłumacz się.Nie masz warunków,bo gdybyś miał,to ja już wiem,jakby było.;-) Oli 👄 miło,bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×