Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Słoniu,ale powoli i dużymi literami.Co ma syzyf do faceta,na którego kolanach w spazmach i krzykach dochodzi kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli,słoneczna Anna tu zostaje i tak,ale z twoją będzie jej jeszcze przyjemniej.;-) Powiem ci,że wtedy z maską i teledyskiem...wowwww trafiłeś mnie w sam środek.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uwaga z Syzyfem tyczyła się wyłącznie zatykania ust :p Nie mam nic przeciwko takiemu rodzajowi "kary" o którym piszesz. Z pewnością jest to o wiele bardziej przyjemne niż wpychanie kamienia na szczyt góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haju, tak, wtedy z tą maską było trafienie w dziesiątke...;) długo myślałem aby podobną muzę (a bardziej video) znaleźć i jak dotąd szukam ...;) ...a z Anną zrozumiałem ;) piękne imię ...;) a tę, i tamtą też bardzo lubię słuchać ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie też rano chmury kłębiaste były, ale jechałem w stronę słońca, i udało mi się go dogonić ...;):D i wyglada na to, że ono dziś tu będzie do wieczora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliver 👄 tą muzą i obrazami to potrafisz niejedno serce uwieść ;) Niestety utknęłam w realu i wygląda na to, że z leniuchowania to już tylko marzenia o nim zostały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj panowie,z wami to boso w deszczu można dobry humor mieć.Jeszcze teraz,jak sama w motelu jestem...dlaczego przy takiej obsadzie motel a nie dom przyjemności dla pań?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz PSuju,jak tak wpadam na bezdechu a tu tak miło,to pewnie mogłabym to miłe na drapieżne zamienić...gdybym w pracy nie była.:-(Zresztą podobnie pewnie myśli Luiza.frida nie wiem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska👄 piękne obrazy i muza, to prawda, i z tym drugim Twoim stwierdzeniem też sie zgadzam ...;) ale to tak jakoś samo mi wychodzi ...;) Mówisz, że leniuchowanie tylko w sferze marzeń pozostało...:( no to współczuje 👄, i z tego co widzę, to to u Ciebie norma...:( ...a ja wprost przeciwnie dziś...już do wieczora lenistwo błogie i to na maxa ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Romantycznie,akrobatycznie i z jajem.Biorę wszystko 👄👄👄 i uprzedzam,że rozpieszczana robię się nieznośna,a nam już frida w tej roli wystarczy.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Nie z jajem tylko z groszkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z groszkiem czy bez słoniu,moje wyobrażenie aktu w deszczu zmieniliście totalnie.:-) Rozumiem,że trzeba siedzieć grzecznie na d...i czekać co z tego wyniknie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie?A ja oddam schaba,udo czy cycka za sushi z łososiem.:-) A tak w ogóle,to nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć.Może tym razem wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że Ci się spodoba takie ciacho ...:D:D:D nie dziękuj ;) siedząc teraz na lodach dojrzałem w tv tę reklamę ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Lody we wtorek?Temu to dobrze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kim...? no pewnie, że to Monika jest ...;) :D ja to mam same przyjemności wokół ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×